Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Michniewicz: Brak goli mnie martwi

Mishka, źródło: Legionisci.com

Czesław Michniewicz (trener Legii): Straciliśmy bramkę w dziwnych okolicznościach i zdecydowała ona o porażce. Mieliśmy kilka niezłych momentów, np. sytuacje Pekharta czy Muciego. Nie strzelamy bramek i to nas martwi. Drugi mecz przegrywamy 0-1, nie zdobywamy bramki. Mamy już 3 porażki. W poprzednim sezonie w 26 meczach zanotowaliśmy tylko 2 porażki. To mnie martwi, tak samo jak sposób, w jaki przegrywamy oraz mała skuteczność. Jak nie będziemy strzelać bramek, nie będziemy wygrywać meczów. Śląsk zagrał bardzo dobre spotkanie, my mieliśmy kilka dobrych momentów, ale nie zamieniliśmy ich na gola.

O czym rozmawiałem z sędzią w tunelu? Zachowam to dla siebie. Po meczu rozmawiałem z sędziami i pokazałem im sytuację z naszej taktycznej kamery. Odległość pomiędzy sędzią liniowym i Martinsem była niewielka. Martins automatycznie stanął, gdy sędzia podniósł chorągiewkę, podobnie zresztą jak zawodnik Śląska. Widzieliśmy to dokładnie. Sędzia opuścił chorągiewkę, a Martins stał dalej. Popełnił błąd, pewnie bramka by nie padła, bo był bliżej bramki niż zawodnik Śląska. Oczywiście, gra się do gwizdka, więc był to ewidentny błąd, ale to zachowanie odruchowe, instynktowne.

Miałem pretensje do sędziego. Zapytałem sędziego technicznego, ile razy jeden zawodnik może w ten sam sposób faulować, żeby dostać żółtą kartkę. Od tego wszystko się zaczęło. Wojciech Golla w ciągu kilku minut trzykrotnie ostro zaatakował Pekharta.

SONDAJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (75)

+dodaj komentarz
Morda - 13.09.2021 / 13:28, *.wanadoo.fr

A mnie martwi to, że Miśniewicz jak nie jedzie na tym co wypracował Vuko to się dzieje coraz "lepiej" :)

odpowiedz
bep - 13.09.2021 / 09:52, *.2.10

Czesiek, wymień połowę tych dziadów na ampfutbolistów Legii. Im przynajmniej chce się grać.

odpowiedz
Elwuo - 13.09.2021 / 08:34, *.exatel.pl

Co on bredzi? O ile pamiętam na 30 meczy były 4 porażki

odpowiedz
LEGION - 13.09.2021 / 08:07, *.chello.pl

MICHA - WON z LEGII NIEUDACZNIKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 13.09.2021 / 07:36, *.play-internet.pl

Nie dziwne jak "profesjonalni" pilkarze NIE oddaja strzalow.

odpowiedz
Pjoter - 13.09.2021 / 00:02, *.knc.pl

A Jaszur w debiucie w Sherifie Tyraspol zaliczył asystę i gola ....a tu był niby słaby,tak?

odpowiedz
Wschodni - 13.09.2021 / 01:39, *.164.99

@Pjoter: tam czuje bardziej "swojskie" klimaty.
"Zachód" go .... onieśmielał

odpowiedz
MP - 12.09.2021 / 21:12, *.jmdi.pl

A tymczasem strefa spadkowa. Trochę wstyd chyba

odpowiedz
Jaaa - 12.09.2021 / 20:35, *.centertel.pl

7 meczy w 23 dni. Czesiu niestety, ale słabo to widzę. Znając życie to ostatni miesiąc twojej pracy...

odpowiedz
lol - 12.09.2021 / 20:23, *.netcom.no

a mnie martwi brak trenera

odpowiedz
Żyleta !!! - 12.09.2021 / 19:38, *.stansat.pl

Mam nadzieję że ulżą Tobie w zmartwieniach i wypier......lą z Legii chórzysto 711 !!!!

odpowiedz
bronek49 - 12.09.2021 / 18:24, *.chello.pl

a mnie już wku..wia że trenerem Legii jest w daszym ciągu ten cymbał michniewicz

odpowiedz
Arek - 12.09.2021 / 23:38, *.tpnet.pl

@bronek49: tak tak cymbale. Trzeba stawiać na młodych, hehehe.

odpowiedz
(L) - 12.09.2021 / 17:44, *.vectranet.pl

Blisko Czerczesow rozmowy w środę.

odpowiedz
speed - 12.09.2021 / 17:10, *.play-internet.pl

Jak już pisałem Czesio mnie nie przekonuje. To tak jak z facetem chciałby, a nie może. Choć w tym przypadku są niebieskie tabletki.

odpowiedz
Hector - 12.09.2021 / 18:15, *.chello.pl

@speed:
to lepiej szprycha i magnes

odpowiedz
Korda - 12.09.2021 / 17:02, *.centertel.pl

Jak przez większość meczu gra się prostopadłymi piłkami do żyrafy Pekharta to jak mamy stwarzać akcje ofensywne. Z taką grą to w połowie sezonu już nie będzie Legia miała o czym marzyć żeby obrobić tytuł. Także albo zmiana trenera albo bardziej ofensywne ustawianie drużyny

odpowiedz
Miasto Rafałka - 12.09.2021 / 16:13, *.play-internet.pl

Kiedyś sędziowie z teraz przeciw Czesławowi

odpowiedz
Kalarepa - 12.09.2021 / 15:11, *.play-internet.pl

Michniewicz out. Poprostu.

odpowiedz
L - 12.09.2021 / 15:03, *.autocom.pl

To zacznij grac ofensywnie, wroc do 4-3-3, nie graj dwoma wolnymi i przewidywalnymi napastnikami w jednym czasie to nie bedzie sie trzeba martwic o strzelanie goli. Kolejny raz wychodzi 3 ofensywnymi pilkarzami, z ktorych tylko Luquinhas umie grac szybko i zdziwienie, ze sytuacji nie tworzymy. No szok. BTW brakuje zawodnika typu Szysz, wszechstronnego w ofensywie. Fajnie jakbysmy na niego zapolowali w zimie, ew sprobowali znowu z Sorescu.

odpowiedz
Cortez - 12.09.2021 / 14:10, *.net.pl

Problemem nie jest to że raz na 3 mecze sędzia strzeli bramkę przeciwko Legii, tylko to że Legia nie strzela bramek wcale a powinna w ekstraklasie mieć średnią ze 2-3 bramki strzelone na mecz.

odpowiedz
Sinton - 12.09.2021 / 13:39, *.chello.pl

tak po prawdzie to czas pożegnać pana Czesia
więcej to on nic już nie osiągnie

odpowiedz
Legion - 12.09.2021 / 13:05, *.chello.pl

A jak mają być gole, skoro gramy bez ofensywy???!!! Jeden ofensywny Luqi, obok niego dwa drewna Lopez i Pekhart. Do tego parodysta Skibicki. I dwóch defensywnych pomocników. No faktycznie, szok, że nie strzelamy bramek, kto by się spodziewał... Weź się człowieku ogarnij albo odejdź, skoro nie ogarniasz. I daj im jeszcze więcej wolnego w nagrodę.

odpowiedz
New coach - 12.09.2021 / 12:56, *.165.71

A kiedy majá trenowač kiedy majá za dużo wolnego

odpowiedz
Mateo - 12.09.2021 / 12:19, *.t-mobile.pl

debile

odpowiedz
Obcinacz włosów - 12.09.2021 / 10:42, *.aster.pl

Jak coś to jestem do dyspozycji..:)

odpowiedz
Wawa - 12.09.2021 / 10:36, *.chello.pl

Michniewicz to nie trener
Porą odejść brak taktyki brak wyuczonych schematów
Ale odpoczynku na maksa jest Michniewicz pa paaa

odpowiedz
MAKEN - 12.09.2021 / 10:14, *.151.165

Pora postawić na Czerczesowa.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 12.09.2021 / 10:14, *.174.42

.... A mnie martwi brak trenera.

odpowiedz
Kobisborsz - 12.09.2021 / 09:37, *.tktelekom.pl

Jeszcze nie widziałem sytuacji by w krótkim czasie ktoś zrobił taką rewolucje kadrową i żeby to sie nie posypało.. wiem że w pierwszej połowie graliśmy składem który powinnien być zgrany. Z tym że ilu kreatywnych zawodników grało ? Luqi sam to za mało by coś kreować. Sytacja jest jaka jest byle by Loczek zaraz nie wpadł na pomysł by zmieniać trenera ! Bo to nic nie da. Na ch.. nam znów 3 trenerów w jednym sezonie ?

odpowiedz
Szymon - 12.09.2021 / 09:18, *.chello.pl

Pragnę zwrócić uwagę że na 5 meczy 3 łomoty. Prawdziwe mistrzostwo.

odpowiedz
Kibic - 12.09.2021 / 08:54, *.net.pl

Sędziowie powinni zostać zdegradowani, bo taki poziom sędziowania pasuje do lig okręgowych a nie do ekstraklasy.

odpowiedz
Nie - 12.09.2021 / 08:38, *.centertel.pl

Są źle przygotowani fizycznie bez porównania z zeszłym sezonem nie są zgrani i nie mają szczęścia

odpowiedz
Szpic - 12.09.2021 / 08:32, *.chello.pl

Już to pisałem raz ale powtórzę. Pod nieobecność Kapustki w środku pola jest widoczny krater a nie dziura. Do tego Slisz i Lopez, którym piłka ewidentnie przeszkadza, stąd bierze się ten brak rozegrania w środku pola. Z kolei Skibicki to jeszcze nie ten rozmiar kapelusza na obecne potrzeby drużyny.

odpowiedz
Lolo - 12.09.2021 / 07:59, *.plus.pl

Czesiu, dawaj tydzień wolnego! Należy się!!! Buahahaha

odpowiedz
xxc - 12.09.2021 / 10:05, *.master.pl

@Lolo: a przeanalizowałes ilu zawodnikow w przerwie na kadre bylo by do dyspozycji? co mieli trenować? gre w szachy?

odpowiedz
Major - 12.09.2021 / 19:57, *.orange.pl

@xxc: Dokładnie

odpowiedz
LewLegia - 12.09.2021 / 07:50, *.net.pl

Dzisiejsza Legia to drmat prezesowo trenerski i tylko bazują na farcie lub pechu.
Jak poznańska pyza gada po meczach ,
mieliśmy szczęście lub nie mieliśmy to znaczy , że nie liczy się jak, kim, kto gra itp. tylko los decyduje o wyniiku. Tragedia .

odpowiedz
Hiszpan - 12.09.2021 / 06:34, *.telnaptelecom.pl

Szczęście się skończyło. Laga na Pekharta już nie działa. A gdzie jakieś akcje kombinacyjne, strzały z daleka? Masz zawodników jakich chciałeś. Zero wytłumaczenia. W upie mam LE jak co tydzień w ryj w lidze. Zobaczysz Neapol jak świnia gwiazdy.

odpowiedz
Rem - 12.09.2021 / 05:29, *.tpnet.pl

Trener powiedział '' Jak nie będziemy strzelać bramek , nie będziemy wygrywać meczów''. No racja , nie od dzisiaj tak jest . Dlaczego mało strzałów nasi piłkarze oddają ? Dlaczego próbują wjechać do bramki zamiast strzelać z różnych (nie zawsze komfortowych) sytuacji ? Dlaczego zwlekają z oddaniem strzału lub wykonaniem ostatniego podania - do kogoś , gdy są już w polu karnym albo blisko pola karnego ? Ta obawa przed częstszym strzelaniem na bramkę przeciwnika to już jest dosłownie jakaś fobia chyba . I w sumie trener o tym właśnie powiedział . Więc co jest , czy piłkarze mają jakąś blokadę psychiczną czy co ? Muci i Luki trochę próbują , no i Wietes przy rzutach rożnych się znowu (to dobrze) uaktywnił , a reszta ? Czemu reszta nie próbuje strzelać (także z dystansu) ? Trzeba im chyba głośno i wyraźnie powiedzieć : macie walić , napieprzać , naparzać , napier....ć na bramkę rywali , nie bójcie się jeśli czasem spudłujecie . Bo to wygląda trochę tak , jakby oni mieli uszkodzoną funkcję decyzyjną w głowie . Albo się obawiają odpowiedzialności . Dlatego powinni być zachęceni do odważnych i niekoniecznie stuprocentowych strzałów , bo może oni faktycznie zrobili się za wygodni i chcieli by mieć każdą sytuację dopieszczoną jak w Barcelonie czy gdzieś . Nie musimy aż tak kombinować , czasami trzeba po prostu kropnąć prosto w bramkę , bo czasem jest mało minut albo coś nie trybi (chociaż mogło by) . Ps. A Skibicki był dobry w ofensywie , jedynie w obronie miał lekkie problemy (to apropo niektórych wypowiedzi) . Chłopak zagrał całkiem dobrze .

odpowiedz
(L) - 12.09.2021 / 01:47, *.orange.pl

Wielkie dzięki za ostatni bilet wieczoru (L)

odpowiedz
Syn trenera - 12.09.2021 / 01:47, *.plus.pl

A ja konsekwentnie swoje dalej grajmy Sliszem, Skibicki i Lopesem Ci zawodnicy poziomu II Ligi nie prezentują. Pekhart gra piach i absolutnie nie zasługuje na 1 skład. Brak kreatywnego środkowego pomocnika, mogącego regulowac tempo gry(brak transferu Caktasa) , granie dwójka defendywnych jest bez sensu w naszej buraczanej lidze. Brak alternatywnej taktyki, kiegy gra wahadłami i wrzutka na Pekharta się nie sprawdzają.No i ja bym więcej wolnego dał wszystkim. Ci po pozostali(nie pojechali na reprezentację plus genialna sic! młodzież powinna zagrać jakiś sparing). Awans do LE zrobiony fartem plus indywidualnymi umiejętnościami zawodników Emreli, Boruc, Lukinias. Wychodzą ograniczenia Czesia plus przyzwyczajenie do zawodników grających za zasługi. Taki Śląsk powinniśmy puknąć trzy zero, zagrała Legia żenujący zawody. Dni Czesia policzone, porażka w Le plus jedna dwie w Lidze to będzie koniec . Czy Czerczesow? na pewno będą super przygotowani kondycyjnie i zespół będzie zdyscyplinowany, u Czesia chyba jednak jest za dużo luzu.Slisz Lopes Skibicki fo rezerw...

odpowiedz
O Kim mowa.. - 12.09.2021 / 01:42, *.t-mobile.pl

Czesiek będzie miał swoje wymagania i to loczek miałby tańczyć jak mu czesio zagra, więc takiego trenera nikt nie zatrudni

odpowiedz
Po(L)ubiony - 12.09.2021 / 01:23, *.aster.pl

Ludzie, co wy z tym Czerczesowem? Pogrzało was? Będziecie lżyć Cześka, to dostaniemy ...Stokowca. Nie mieliśmy dziś szczęścia, za to Frankowskiego na boisku. Piłka nożna to szachy, bywa że przegrywa lepszy, jak Albania z Polską. Tylko Legia!!!

odpowiedz
Greg - 12.09.2021 / 00:18, *.168.232

Odkad Czesio podpisal kontrakt z agencja menedzerska, wszystko sie wysypalo, od relacji w klubie po w konsekwencji wyniki... nie ma sensu tego ciagnac

odpowiedz
Arek - 12.09.2021 / 00:15, *.tpnet.pl

A ja Wam mówię, że Czerczesowa tu nie będzie. Nie przy tym prezesie, nie przy tym właścicielu. A że sobie pogadają w MOskfie, to jeszcze nic nie znaczy. A poza tym, to bierzcie się ku...wa do roboty, bo zaczyna to dramatycznie wyglądać. Na 5 meczów 3 porażki. A tyle to my mieliśmy po przyjściu Cześka w całym sezonie, licząc porażkę z Piastem w pp. Ewidentnie brakuje Kapustki. Widać to już było, jak zszedł po tej bramce z Talinem. I widać to też teraz. Ciekaw też jestem, kiedy w końcu zagra Johanson, bo Kastrati jakoś nie bardzo mi pasuje na wahadle. Oczywiście nie ma co w niego walić już po pierwszym meczu, ale dla mnie to piłkarz bardziej ofensywny. Jednak ja nie jestem trenerem i całe szczęście zresztą.

odpowiedz
PLK - 12.09.2021 / 00:51, *.vectranet.pl

@Arek: W sedno... Śmiech mnie ogarnia z tym Staszkiem!!! O czym lok może z nim pogadać?!!! No chyba że odda mu wszystkie dotychczas pełniące obowiazki a co za tym idzie strategiczne decyzje w klubie!!!! A W TO NIE WIERZĘ JAK WIĘKSZOŚĆ Z NAS!!!!!! TYLKO LEGIA!!!!

odpowiedz
Arek - 12.09.2021 / 00:57, *.tpnet.pl

@Arek: ku...wa! w Moskwie miało być.

odpowiedz
kop w zad i zakłamany ryj pudla - 11.09.2021 / 23:55, *.lewtelnet-access.de

jeszcze bym nie panikował, Cesiu awansował do LE, puknął slavię i widać że kuma o co chodzi

problem widzę raczej w zaangażowaniu graczy, grę na alibi i nie podejmowanie walki z wściekłym ligowym planktonem, wielu z nich wszystko co najlepsze chce pokazać w LE bo to dla nich okno wystawowe

to że sędziowanie też jest pod zakompleksione korniszonoherbatniki sprawy nie ułatwia, ciężko wypracowywać sytuacje jak każda groźniej zapowiadająca się akcja przerywana jest faulem, a nasze wykroczenia od razu karane kartkami

nie podoba mi się też wyprowadzanie piłki od bramki pod presingiem, za dużo niedokładności i strat, nie lepiej walić lagę na połowę przeterminowanych krakersów i im zakładać presing

mecz u kacapuf, a potem 2/3 ligowe wiele wyjaśnią, dobry wynik w maskfie da nadzieję na 3 miejsce w grupie, w lidze natomiast bez kompletu punktów będzie bardzo ciężko dogonić drezynę i nie chodzi nawet o to że wronki coś grają, wystarczy że plankton nie będzie im specjalnie przeszkadzał i tak jak guwnik w wiadrze wypnie się 6/7 razy aby tylko pomóc tym złodziejom

liczę że Cesiu to ogarnie, do końca roku będzie na styku z czołówką, pudel dokupi lub znajdzie na śmietniku jakiegoś kocura w typie jeboacha zwisły i awansuje z 2 lub 3 miejsca z grupy

odpowiedz
Greg - 12.09.2021 / 00:19, *.168.232

@kop w zad i zakłamany ryj pudla:
Puknal Slavie bo dostali czerwo w 3 minucie... a i tak ledwo - daj spokoj...

odpowiedz
Gienek - 11.09.2021 / 23:44, *.play-internet.pl

Słabo to wygląda. Każdy mówi o potencjale Legii, ale ten potencjał trzeba pokazać na boisku. Na 5 meczów 3 przegrane wygladają dramatycznie. Legia strzeliła 4 gole w 5 meczach naszej słabej ekstraklapy. Z czym do Europy? Legia przegrała z zespołami teoretycznie słabszymi, ale którym się chciało grać. Jak patrzę na grę Legii to ci piłkarze wyglądają jakby grali za karę. Bez polotu i zaskoczenia, w zwolnionym tempie. Takie Leicester rozj...bie Legię w pył!

odpowiedz
A - 11.09.2021 / 23:27, *.chello.pl

Owszem gol prawidłowy ale kontrowersyjny. Nie zmienia to faktu że Legia nie strzela bramek w lidze która z tym potencjałem powinna mocno zdominować.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 11.09.2021 / 23:23, *.vectranet.pl

Czesio zejdz do rezerw sprubuj tam osiagnac sukces szkoda twojej pracy i wysilku na ten szrot jakim dysponujesz oni se nie radza na poziome 4 ligi a ty musisz grac nimi w ekstraklasie czuje ze marne 5 lat przed nami minimalisci bez ambicji fartowny remis 1-1 w 4 lidze gdzie wystepuje 76 druzyn ich cieszy a porazka nie martwi a my tym szrotem gramy w ekstraklasie nie leca glowy pilkarze nie sa je,,, ze wstyd przynosza kto kolwiek ma umiejetnosci ucieka do 2-3 ligi a szrot ktory zostaje dostaje szanse w eklapie ludzie co ten klub wyprawia

odpowiedz
PLBBOY - 11.09.2021 / 23:12, *.net.do

Czesław. Czy Ty chcesz opuścić nasz klub?

odpowiedz
Zbyszek - 11.09.2021 / 23:12, *.cyfrowypolsat.pl

Teraz będziemy zwalać na sędziego, na innych bo faulowali itp. itp. Trzeba było przez 80 minut strzelić 2-3 bramki a nie grać na 1:0 to by nie było kłopotu.
Skład i transfery były takie że tą ligę powinni nosem wciągnąć.
Powinno być tak: II klasa i pośpieszny do Warszawy to by trochę towarzystwo na ziemię zeszło.

odpowiedz
c u L t - 11.09.2021 / 23:09, *..

TAKA SYTUACJA NA ZACHODZIE TO ZATRZYMQANIE GRY NA CHWILE ,USPOKOJENIE, ROZMOWA Z PUIŁKARZAMI ŻEBY GRALI NIE CZEKALI, DALEJ ALE W POLSCE ZAWSZE MOŻNA ZNALEŚĆ SYTUACJE ZŻEBY ZABRAĆ LEGI PUNKTY..TU NIE BYŁO FERPLEJ...A MAGIERA BURAK ŻE ZDOBYLI PRAWIDŁOWO NO TAK ALE ZA POMOCĄ ŚEDZIÓW...A PO TEM DZIWIĄ SIE ŚE POLSCY SĘDZIOWIE NIE SĄ LUBIANI NA ZACHODZIE I W FIFA...

odpowiedz
L - 11.09.2021 / 23:41, *.otenet.gr

@c u L t: Polscy sędziowie to jest dramat i to wiadomo nie od dziś. Najśmieszniejsi są ci którzy udają ze jest inaczej.

odpowiedz
Dyk - 11.09.2021 / 23:44, *.vectranet.pl

@c u L t: ...zatrzymanie gry na chwilę, a później wszyscy ustawiają się bez oszukiwania w miejsca, w których się znajdowali przed zatrzymaniem, a sędzia naciska PLAY? :D

odpowiedz
Miki - 11.09.2021 / 23:03, *.artcom.pl

Xd

odpowiedz
weah - 11.09.2021 / 23:00, *.orange.pl

Sędzia Asystent jest dla głównego, a nie dla piłkarzy. Gramy do gwizdka. Mega błąd zawodowców z Legii! Ale nie hejtujmy trenera, bo od dawna tak dobrego nie mieliśmy. To odpali niedługo. Będzie dobrze.

odpowiedz
Ryj - 11.09.2021 / 23:25, *.t-mobile.pl

@weah: też tak myślę, nawet w to wierzę, ale na wszelki wypadek nie liczę.

odpowiedz
Binio89 - 11.09.2021 / 23:00, *.media.pl

Pod wypowiedzia CM ankieta, jak oceniasz pracę Trenera. Przypadek? Coś czuję,że Dariusz 'duma'

odpowiedz
Zonk - 11.09.2021 / 22:57, *.sky.com

Wychodzi z niego Białorusin,niech wraca do domu.

odpowiedz
Boaa - 11.09.2021 / 22:52, *.centertel.pl

Golla zrobił 6 fauli w tym meczu i nie dostał żadnej kartki, cała Legia zrobiła 6 i kończy z 7 żółtymi. Ile jeszcze razy Frankowski ma nas przekręcić, żeby ktoś tam na górze zareagował?

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2021 / 22:51, *.telnaptelecom.pl

Czesiek nie doczeka meczu w Neapolu. Idę o zakład.

odpowiedz
Legion - 11.09.2021 / 22:50, *.chello.pl

Michniewicz idź w cholerę i niech przyjdzie Czerczesow. Ty sobie jajca robisz?! 5 kolejek i 3 porażki??!! Po jakiego wała ty grasz na dwóch defensywnych pomocników w tej śmiesznej ligę. Czego ty chcesz bronić? I to jeszcze wystawiając takiego Slisza, którego gra ofensywna to 0. I co na boisku Skibicki??!! Dlaczego ty tego zmęczonego wafla wystawiasz!!?? Dlaczego nie grasz na dwóch napastników!!?? Dlaczego z przodu gra sam Luqi, bo przecież mając obok Lopeza i drewno Pekharta to de facto on gra sam!!?? Co ty człowieku wyprawiasz w tej lidze!? A zapomniałbym! DAJ IM TERAZ ZNOWU WOLNE DO ŚRODY, BO PRZECIEŻ SIĘ ZMĘCZYLI. Won z Legii.

odpowiedz
Wychodzą braki Czecha - 11.09.2021 / 22:48, *.com.pl

Lepiej poukładany blok obrony i nasz Czech jest bezradny . Bo ani sam nie jest w stanie wygrać gry 1:1 , ani pójść na przebój skrzydłem to jest taki tym Napastnika naszego Grzesia Rasiaka on też w naszej lidze błyszczał . A Czecha pilnują trochę lepiej i zaczyna być bezradny bo ani szybkości , ani techniki .

odpowiedz
Hmm - 12.09.2021 / 04:04, *.tpnet.pl

@Wychodzą braki Czecha : Trochę techniki ma , bez przesady . I dość dobrze się ustawia w okolicach pola karnego . Problem w tym , że on i Mahir dostają mało dokładnych podań . Inna sprawa , że mogli by sami więcej strzelać , jako napastnicy powinni czasem ''zrobić coś z niczego'', tu się zgadzam . A ten Golla cały mecz tak ''pracował''łokciem , że Tomasz nie miał lekko . Sędzia mu (Golli) na to pozwalał , a naszym gwizdał wszystko jak leci , nawet jak wcale nie faulowali nasi .

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2021 / 22:48, *.telnaptelecom.pl

A mnie martwi totalny brak pomysłu na grę. Awans do LE tylko przypudrował tego dsyfa.

odpowiedz
Maciex - 11.09.2021 / 22:47, *.play-internet.pl

No trenerze to jutro wszystkich piłkarzy do Centrum Szkoleniowego i zasady gry w piłkę od samego początku szkolić. GRAMY DO GWIZDKA !!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Adam - 11.09.2021 / 22:45, *.centertel.pl

Coś mi się wydaje że Stasiek wraca?

odpowiedz
Maik_wazoski - 11.09.2021 / 23:02, *.t-mobile.pl

@Adam: I na co Ci ten Stasiek?? Po co ciągle zmieniamy tych trenerów ??!! To nic nie da, ciągła wymiana zawodników w klubie i kupowanie piłkarzy bez jakości to jest problem.
PS. Jeszcze dwa tygodnie temu wszyscy pisali PAN TRENER, dziś go wyrzucamy, bezsens.

odpowiedz
L - 12.09.2021 / 00:49, *.otenet.gr

@Maik_wazoski: 100% racji

odpowiedz
Ko(L)o - 12.09.2021 / 16:33, *.t-mobile.pl

@Maik_wazoski: Zgadzam się.

odpowiedz