Konkurs Fortuny: Wygraj bilet na mecz z Leicester City

Woytek, źródło: Legionisci.com

Fortuna przygotowała konkurs, w którym do wygrania pięć podwójnych biletów na mecz z Leicester City w Lidze Europy! Zasady są takie, że wejściówki wygrywa najwyższy trafiony kurs kuponu SOLO postawionego na Fortunie na mecz Śląsk - Legia, który odbędzie się w sobotę.

Wygraj bilety na mecz z Leicester City!

Zasady konkursu:
- Kupony: zawierające wyłącznie zakłady związane z meczem rozgrywanym 11.09.2021 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa z oferty Prematch (w tym zakłady specjalne) oraz Live.
- Nagroda: 5 podwójnych biletów na mecz Ligi Europy Legia Warszawa vs. Leicester City, rozgrywanym w dniu 30.09.2021.
- Zasady: w dniach 09-11.09.2021 obstaw kupon SOLO zawierający dowolne zdarzenie z meczu rozgrywanego 11.09.2021 pomiędzy Śląskiem Wrocław, a Legią Warszawa.
- W przypadku, gdy kilku graczy będzie mieć wygrany kupon przy takim samym kursie całkowitym, wyższe miejsce w rankingu zajmie gracz z kuponem o wyższej stawce.
- Konkurs nie obejmuje kuponów: przegranych, wypłaconych wcześniej (opcja Early Cash Out), anulowanych, AKO, Maxikombi lub zakładów zawartych w ramach oferty Ekspert+ lub Hit Dnia.
- Konkurs dotyczy wyłącznie zakładów rozstrzygniętych do 12.09.2021 do godz. 9:00.
- Jednemu graczowi przysługuje w ramach Konkursu jedna nagroda, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających powyższe warunki.
- Gracze, których kupony zakwalifikowały się do otrzymania nagrody, zostaną powiadomieni drogą mailową, SMS-ową lub poprzez komunikat pop-up.
- Lista zwycięzców, którzy zostaną nagrodzeni, zostanie umieszczona na www.efortuna.pl następnego dnia po zakończeniu konkursu.

Wybrane wysokie kursy:
dokładny wynik 1-3 - 17
pierwsza połowa/mecz 1/2 - 29
Maik Nawrocki strzeli gola - 12

Sprawdź wszystkie kursy na mecz Śląsk - Legia


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
LE - 11.09.2021 / 17:37, *.tpnet.pl

Kto chce wygrac to probuje a kto nie chce jego sprawa !!

odpowiedz
grzesiek - 11.09.2021 / 15:53, *.centertel.pl

Słabiutki konkurs

odpowiedz
kd - 11.09.2021 / 13:40, *.vectranet.pl

Najwyższy kurs jest na 4:4 - 125. Co nie zmienia, że konkurs jest... taki, że jego organizator zarobi setki razy tyle, co by go kosztowały bilety kupione w normalnej cenie, a nie otrzymane w ramach sponsoringu.

odpowiedz
Stasio_Perkoz - 11.09.2021 / 13:16, *.vectranet.pl

Wygrałem!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.