MMA

Porażka Łazowskiego na gali Babilon MMA

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę w Żyrardowie miała miejsce gala Babilon MMA 24, w ramach której startował reprezentant Legia Fight Club. Mateusz Łazowski (bilans 3-3) w kategorii ciężkiej (do 120,2 kg), po dwóch wygranych z rzędu, tym razem przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów z Patrykiem Dubielą (4-0). Walka trwała 3x 5 minut.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.