Aleksandra Jarmolińska mistrzynią Polski w Skeecie

Strzelectwo

Pięć medali na MP w strzelaniu do rzutków

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięć medali zdobyli zawodnicy Legii na mistrzostwach Polski w strzelaniu do rzutków. Kolejne mistrzostwo Polski w konkurencji Skeet 125 wywalczyła Aleksandra Jarmolińska. Srebro w konkurencji trap mix zdobyli Katarzyna Kosiba oraz Wolodymyr Yazykov. Legioniści w konkurencji trap zdobyli ponadto srebrny medal w drużynie - w składzie Wolodymyr Yazykov, Jakub Olszewski i Mateusz Łakomy.

Brązowy medal wśród seniorek zdobyła nasza młoda zawodniczka, Katarzyna Kosiba (Trap 125 kobiet). W konkurencji trap mix, brąz wywalczyli Maria Kurpiewska z Kacprem Krysztopą. Bliski miejsca na podium w trapie byli Wolodymyr Yazykov oraz Maria Kurpiewska, którzy zajęli miejsce czwarte.

A już jutro w Bydgoszczy legioniści rozpoczną rywalizację o medale mistrzostw Polski juniorów w strzelaniu do rzutków.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.