fot. Hagi

Ruszyła otwarta sprzedaż pakietów na Ligę Europy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dziś w samo południe rozpoczęła się otwarta sprzedaż pakietów na wszystkie mecze Legii w fazie grupowej Ligi Europy. W ostatnich dniach te mogli nabywać jedynie posiadacze abonamentów na sezon 2021/22. Sprzedaż biletów na mecz z Leicester (30 września) wystartuje dopiero w przyszłym tygodniu. Sprzedaż biletów prowadzona jest TUTAJ.

Za pakiet na trzy mecze na Żyletę kibice posiadający abonament zapłacą 149 zł (normalny) i 109 zł (ulgowy), a fani bez karnetów na ten sezon - 179 zł (normalny) i 139 zł (ulgowy). Bilety na pojedyncze spotkania Legii w fazie grupowej LE na Żyletę kosztować będą 50 i 65 złotych.

Seniorzy
Wszystkie osoby, które posiadają bezpłatny karnet SENIOR na sezon 2021/2022, wejdą na mecze fazy grupowej Ligi Europy UEFA na ich podstawie. Nie ma zatem potrzeby wykonywać żadnych dodatkowych czynności związanych z rezerwacją swojego miejsca.

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty od 10:00 do 17:00, w niedziele od 10:00 do 16:00. Zakupu pakietów dokonać można również w systemie on-line.

Aktualnie obowiązujące w Polsce rozporządzenie zezwala na zapełnienie trybun w 50% ich pojemności, przy czym do tego limitu nie wlicza się osób zaszczepionych.

Zaznaczenie informacji o zaszczepieniu pozwala na niewliczanie osób zaszczepionych do limitu osób obecnych na meczu i tym samym umożliwia zwiększenie liczby kibiców, którzy mogą obejrzeć mecz z trybun stadionu. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie puli dostępnych biletów i wpuszczenie większej liczby kibiców na nasz stadion. Podanie tej informacji jest dobrowolne, będzie ona wyłącznie wykorzystywana na podstawie zgody kibica, wyrażonej poprzez zaznaczenie odpowiedzi, wyłącznie w celu ustalenia liczby osób, które mogą uczestniczyć w meczu lub meczach, w których kibic będzie uczestniczył lub będzie mógł uczestniczyć.

Terminy spotkań Ligi Europy przy Łazienkowskiej 3:
30.09.2021 (CZ) 18:45 Legia Warszawa - Leicester City FC
04.11.2021 (CZ) 18:45 Legia Warszawa - SSC Napoli
09.12.2021 (CZ) 18:45 Legia Warszawa - Spartak Moskwa



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Marcin - 18.09.2021 / 13:39, *.virginm.net

Czy ktos wie kiedy i gdzie mozna kupic bilet na mecz w Leicester?

odpowiedz
Tuniek#36 - 20.09.2021 / 12:57, *.igloo.pl

@Marcin : Właśnie też szukam jakichkolwiek informacji

odpowiedz
Kibic L - 17.09.2021 / 07:45, *.t-mobile.pl

Czemu nie można kupić pakietu na Żyletę?

odpowiedz
Ona - 16.09.2021 / 12:54, *.centertel.pl

Mam karnet i nie chce pakietów. Rozumiem , że mam zagwarantowane miejsce swoje do zakupu pojedynczego biletu na każdy mecz jak to zapewniano podczas zakupu karnetu?

odpowiedz
easy - 16.09.2021 / 15:41, *.233.36

@Ona: niestety nie, nie bedzie klub oferował takich pojedynczych biletów - jestem w takim samym polozeniu. obsluga wiernego wybalca na Ł3 jest z roku na rok coraz gorsza. Wydaje mi się, że liczy się tylko zebranie kasy, w nosie mają wiernego kibica co kupuje karnety...

odpowiedz
boloo - 16.09.2021 / 17:03, *.centertel.pl

@Ona: mam podobnie, nie każdego jest stać aby od razu kupić cały pakiet zwłaszcza, że jeszcze spłaca się na raty karnet... klub w du.. ma karnetowiczów i zapewnienie, że będziesz miała/miał miejsce zagwarantowane na każdy mecz w pucharach robiąc jakieś pakieciki... No i może nie chcę iść na wszystkie mecze tylko na dwa albo jeden... cóż $$$ zajrzała w oczy Pudlowi...

odpowiedz
Ona - 16.09.2021 / 17:05, *.centertel.pl

@easy: tak też mi się wydaje...chociaż mogli iść ścieżką- pakiety dla karnetowiczów-sprzedaż zamknięta na pojedynczy mecz dla karnetowiczów- i dopiero dla wszystkich na mecz. A tak jak wchodzę już prawie nigdzie nie ma miejsca:/

odpowiedz
Luk - 15.09.2021 / 14:02, *.140.145

Czemu nie można się dodzwonić do POKu, nikt nie odbiera.

odpowiedz
Edi - 16.09.2021 / 07:17, *.chello.pl

@Luk: taka organizacja u nich jak zawsze…

odpowiedz
Adi - 15.09.2021 / 13:46, *.orange.pl

Kiedy będzie można kupić pojedyncze bilety?

odpowiedz
eLO - 15.09.2021 / 14:03, *.chello.pl

@Adi: Czytać nie potrafisz? W przyszłym tygodniu.

odpowiedz
Robert - 15.09.2021 / 14:08, *.centertel.pl

@Adi: Pierwszy akapit, przedostatnie zdanie.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 15.09.2021 / 14:35, *.246.2

@Adi: Przecież masz podane cene za 1 bilet :O

odpowiedz
zenek - 15.09.2021 / 17:53, *.play-internet.pl

@Mądrala 0,7: ale on pyta kiedy a nie za ile?

odpowiedz