W niedzielę bezpłatne piwo dla karneciarzy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na niedzielnym meczu z Górnikiem Łęczna, karneciarze z sezonu 2020/21 będą mogli odebrać vouchery na dwa darmowe piwa, które w ramach abonamentu przysługiwały im w poprzednim sezonie. Odebrać i zrealizować vouchery będzie można również na dwóch kolejnych meczach przy Ł3, niebędących imprezami masowymi podwyższonego ryzyka, tj. z Rakowem i Pogonią.

Punkty do odbioru voucherów znajdować się będą zaraz za kołowrotkami przy wejściach na trybunę Wschodnią, Południową i Północną. Do odbioru voucherów konieczne będzie podanie numeru karnetu.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Piotr (L) - 20.09.2021 / 09:29, *.centertel.pl

Ładne mi darmowe piwo musiałem dopłacić 20 zł za te kubki niby kaucja. Potem mieli zwracać zwracają ale bez paragonu nie zwracają. Dzięki za te darmowe piwo. Za 20 zł mam w sklepie kilka króli nigdy więcej z takiej promocji nie skorzystam

odpowiedz
Zealley - 18.09.2021 / 16:22, *.chello.pl

oby tylko stadiunu nie rozwalili - jak dostana małpiego rozumu
po tym piwie

odpowiedz
easy - 18.09.2021 / 12:54, *.proip.pl

dokladnie, skad wziac ten numer, klub jak zwykle musial cos ciekawego wymyslic, szkoda gadac...

odpowiedz
Amir(L) - 18.09.2021 / 17:55, *.play-internet.pl

@easy: ZOSTAŃ W DOMU !!!!!!!! skąd się biorą takie .......

odpowiedz
Falus - 18.09.2021 / 12:26, *.jmdi.pl

Chyba piwo z wodą

odpowiedz
Do Redakcji - 17.09.2021 / 22:19, *.vectranet.pl

Skąd wziąć numer karnetu? Czy to numer karty kibica?

odpowiedz
BMW - 17.09.2021 / 21:45, *.jmdi.pl

Aaa trybuna zachodnia gdzie może kupony na piwko odebrać?

odpowiedz
PB - 17.09.2021 / 18:54, *.aster.pl

Redakcjo! Co to numer karnetu? Jak to sprawdzić? Przecież nie ma czegoś takiego jak numer karnetu. Jest tylko ID kibica i numer karty. Proszę o informację. Pozdrawiam.

odpowiedz
Btm - 17.09.2021 / 17:57, *.telkab.pl

Przecież to nie jest piwo tylko przecier z kukurydzy

odpowiedz
kibic - 17.09.2021 / 17:50, *.gda.pl

Szkoda tylko, że z konkursu w którym pod kapslem można było wygrać piwo została tylko nazwa.

odpowiedz
Piwosz - 17.09.2021 / 17:28, *.play-internet.pl

A sektor 200 gdzie odbiera voucher????

odpowiedz
Habersbuch - 17.09.2021 / 16:13, *.chello.pl

Zapraszamy!!!

odpowiedz
siewca plotek - 17.09.2021 / 14:51, *.futuro.pl

No to teges chlupes :)

odpowiedz