Alessio De Petrillo - fot. Woytek / Legionisci.com

De Petrillo zastąpi Michniewicza

Woytek, źródło: Legia.com

W niedzielnym spotkaniu drużynę Legii Warszawa poprowadzi Alessio De Petrillo. 53-letni włoski trener jest jednym z asystentów Czesława Michniewicza, odpowiada za aspekty taktyczne.

W środę pierwszy trener Legii został zawieszony przez Komisję Ligi na jeden mecz po dwóch żółtych kartkach, które otrzymał podczas niedzielnego meczu ze Śląskiem Wrocław. Drugą połowę Michniewicz oglądał z trybun.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
atmosferic - 17.09.2021 / 17:43, *.orange.pl

"odpowiada za aspekty taktyczne" - dlatego tak ciężko się ogląda ten siermiężny styl... najmniej goli strzelonych w całej lidze...

odpowiedz
R - 16.09.2021 / 22:00, *.vectranet.pl

Nie róbcie tak więcej. To grozi zawałem

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 16.09.2021 / 18:57, *.plus.pl

Teraz to Czesław swoją pracą może dyktować warunki Miodusiowi.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 16.09.2021 / 16:50, *.orange.pl

Czesław dochodzi do optymalnej formy po wypiciu bezalkoholowego piwa na konferencji. Pytanie, czy Wieteska również jest niedysponowany.

odpowiedz
Arek - 16.09.2021 / 15:05, *.tpnet.pl

Jak zobaczyłem ten tytuł, to pomyślałem, że Cześka pogonili;) No, grubo bym się zdziwił. Tytuł jak z onetu.

odpowiedz
155 - 16.09.2021 / 16:29, *.orange.pl

@Arek: z Czesiem wszystko jest grubo ;)

odpowiedz
Paffik - 16.09.2021 / 14:09, *.t-mobile.pl

Nie myślcie tak jak oneciarze proszę, kibice nie kojarzą ze trener dostał czerwień???

odpowiedz
Zealley - 16.09.2021 / 13:09, *.chello.pl

coś tam prowadził w Serie C i Serie D

odpowiedz
stara szkoła - 16.09.2021 / 12:38, *.chello.pl

Gość wygląda jak z jeden członków Rodziny Soprano

odpowiedz
Marcinos - 16.09.2021 / 12:35, *.orange.pl

I pyk De Petrillo 4:0 z Leczna i zaraz glosy beda ze lepszy od Czesia XD

odpowiedz
Rado - 16.09.2021 / 12:02, *.play-internet.pl

No błagam...czasem trzeba pomyśleć i kojarzyć fakty. A tu czytam, że komuś ciśnienie skoczyło. No błagam...

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 16.09.2021 / 11:58, *.vectranet.pl

dałem sie nabrać :) za duzo zamieszania z posada trenera Michniewicza w rosji TRENER mowi ze do grudnia trzeba byc trenerem Legii A nasz prezes D,M nie jest do konca przekonany czy chce z Czesiem dalej wspolpracowac jasne jest ze Czesiowi blizej do temu Lesniodorski Stanowski Zewlakow Hadaj itd czyli tym ktorzy krytykuja poczynania prezesa JEDNO jest jasne te wszystkie spiecia na linni prezes trener owocuja wynikami jeden chce udowodnic drugiemu ze wykonuje dobra prace :D

odpowiedz
Hermol - 16.09.2021 / 11:01, *.myaisfibre.com

A na ile meczów Frankowskiego zawiesili za podsłuchiwanie, co trener za zamkniętymi drzwiami w szatni mówi do zawodników? Bo to przecież za to Michniewicz drugą żółtą dostał po tym, jak mu techniczny zakablował, o czym była gadka.

odpowiedz
L - 16.09.2021 / 11:27, *.tpnet.pl

@Hermol: serio?? Co za cyrk…

odpowiedz
R - 16.09.2021 / 22:02, *.vectranet.pl

@Hermol: To jakiś farmazon?

odpowiedz
click bait - 16.09.2021 / 10:59, *.chello.pl

ONETniści?

odpowiedz
Pablo - 16.09.2021 / 10:51, *.40.34

Śmieszki z Redaktorów :)

odpowiedz
155 - 16.09.2021 / 10:49, *.orange.pl

Nie piszcie tytułów jak jakiś onet...Proszę.

odpowiedz
Gienek - 16.09.2021 / 10:35, *.netfala.pl

Myślałem, że kudłaty zwolnił Cześka, bo za nisko wygrał w Moskwie...

odpowiedz
WojtasBB - 16.09.2021 / 10:14, *.137.67

Ciśnienie podskoczyło...

odpowiedz
Ppp - 16.09.2021 / 10:14, *.tpnet.pl

Ostatnio coś Małecki schowany do szafy

odpowiedz
td - 16.09.2021 / 10:13, *.t-mobile.pl

Dobry KLIKBAJT xD

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 16.09.2021 / 10:09, *.plus.pl

News dnia myślałem że Czerczesow:)

odpowiedz
Hautausmaa - 16.09.2021 / 10:04, *.tpnet.pl

Ale tytuł to daliście... niczym z jakiegoś szmatławca.

odpowiedz