Nowe przejście dla pieszych przy oficjalnym sklepie Legii - fot. Bodziach

Nowe przejście dla pieszych przy stadionie Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Od kilku dni na ulicy Łazienkowskiej trwają prace budowlane, mające na celu przygotowanie nowego przejścia dla pieszych. To zlokalizowane będzie na wysokości FanStore przy Łazienkowskiej 3 i będzie oddalone o 110 metrów od jedynego przejścia w pobliżu naszego stadionu, które zlokalizowane jest na wysokości bramek wejściowych na Żyletę i trybunę Deyny.

Nowe przejście dla pieszych, z wysepkami po obu stronach, ma zostać otwarte jeszcze przed niedzielnym meczem Legii z Górnikiem Łęczna.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
e(L)o - 18.09.2021 / 09:48, *.vectranet.pl

A ktoś w ogóle z tych przejść korzysta? Szkoda farby i roboty!

odpowiedz
adolfik - 18.09.2021 / 10:50, *.chello.pl

@e(L)o: Tak, korzystają mądrzy ludzie. Znasz jakiegoś ?

odpowiedz
MordaTyMoja - 18.09.2021 / 08:06, *.surfer.at

Super informacja
Zawsze przed mecz trzeba było przechodzić albo na rondzie albo dopiero za Torwarem. Nikt zupelnie nikt nie przechodził przez ulicę. A po meczu z tego powodu nie można było wyjsc ze stadionu. Bo każdy czekał na zielone światło albo szedl do ronda powoli

odpowiedz
Hehehe - 18.09.2021 / 09:08, *.chello.pl

@MordaTyMoja: hehe

odpowiedz
Marek - 17.09.2021 / 17:33, *.as13285.net

spacjalnie do sklepu zrobione , zeby duzo kupewac

odpowiedz
Brat - 17.09.2021 / 16:46, *.chello.pl

Wreszcie ktoś pomyślał. Tam przy sklepie mnóstwo ludzi przechodziło a policja wlepiała czasem mandaty...

odpowiedz
stara szkoła - 17.09.2021 / 14:14, *.chello.pl

Piszecie super,poważnie super? Kolejne światła,niedługo będą na każdej ulicy co 20 metrów swiatła.Wystarczylo w tym miejscu przejście dla pieszych i znak,po co światła?

Swiateł w Warszawie tyle nastawiali,że niedługu będzie jeździło się tylko na jedynce i dwójce.Dla niezmotoryzowanych,chodzi o biegi.

odpowiedz
stara szkoła - 17.09.2021 / 14:17, *.chello.pl

@stara szkoła: teraz dopatrzyłem się,że tam nie ma zainstalowali świateł.Nie ma tematu :)

odpowiedz
Hulaj noga - 17.09.2021 / 14:52, *.chello.pl

@stara szkoła: jakie biegi?

odpowiedz
(L)uki - 17.09.2021 / 15:51, *.25.60

@Hulaj noga: maratony , pół maratony , 10 km i 5 km :)

odpowiedz
Miastowy - 17.09.2021 / 16:10, *.chello.pl

@stara szkoła: no tak to jest w mieście że są światła :)

odpowiedz
Pacz - 17.09.2021 / 11:59, *.t-mobile.pl

Super! Przydałoby się też poszerzyć chodnik na Łazienkowskiej, bo ten ma raptem dwa metry szerokości, podczas gdy wędruje nim tysiące osób.
Również chodnik na ul. Czerniakowskiej pamięta jeszcze czasy lat 70 ubiegłego wieku i wymaga remontu na długości od Łazienkowskiej aż do ul. Chełmskiej.

odpowiedz
Wiem co mówię - 17.09.2021 / 12:11, *.chello.pl

@Pacz: i dlatego jest fajny, coraz mniej już reliktów dawnej Warszawy, nie wszystko musi być nowe jak na Ursusie czy Wilanowie..
Przyjdź kiedy w lato, w wolny dzień, usiądź przy kanałku piaseczyńskim, przejdź się chodnikiem, popatrz na ulicę z kładki i wyiubraz sobie Warszawę z lat minionych.

odpowiedz
Pacz - 17.09.2021 / 12:38, *.t-mobile.pl

@Wiem co mówię : Tak się składa, że jestem osobą niepełnosprawną i poruszanie się po tym chodniku na Czerniakowskiej to jest katorga.

odpowiedz
Wiem co mówię - 17.09.2021 / 13:26, *.chello.pl

@Pacz: rozumiem teraz, nie pomyślałem

odpowiedz
NieznanyFanatyk - 17.09.2021 / 22:27, *.aster.pl

@Wiem co mówię : coś kombinują przy przystanku

odpowiedz
Kamień - 17.09.2021 / 11:31, *.chello.pl

W końcu...

odpowiedz