24-27.09: Weekendowy rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

W sobotę o 17:00 na Mokotowie, nasi siatkarze zainaugurują rozgrywki I ligi meczem z MKS-em Będzin - zachęcamy do wspierania naszego zespołu. Tego samego dnia kibiców czeka prawdziwa kibicowska sobota - a mianowicie, o 15:30 na Bemowie nasi koszykarze zagrają ze Spójnią Stargard, a przed meczem piłkarzy z Rakowem przy Ł3, na bocznym boisku od 16:30 odbędą się derby w piłce nożnej kobiet - legionistki podejmować będą w meczu na szczycie Polonię.

Futsaliści Legii tym razem zagrają na wyjeździe z Górnikiem Polkowice, a rugbiści z Arką w Rumi. Nasze rugbistki wezmą udział w drugim turnieju mistrzostw Polski, który odbędzie się w Łodzi.

Rozkład jazdy:
24.09 g. 20:00 FC Den Haag - Roda JC
25.09 g. 11:00 Legia II Warszawa - Unia Skierniewice [LTC 8]
25.09 g. 14:00 Arka Rumia - Legia Warszawa [rugby]
25.09 g. 15:00 Stal Mielec - Radomiak Radom
25.09 g. 15:30 Legia Warszawa - Spójnia Stargard [kosz, ul. Obrońców Tobruku 40]
25.09 g. 16:30 Legia Ladies - Polonia Warszawa [piłka nożna kobiet][ul. Łazienkowska 3]
25.09 g. 17:00 Legia Warszawa - MKS Będzin [siatka, ul. Niegocińska 2a]
25.09 g. 20:00 Legia Warszawa - Raków Częstochowa
25.09 g. 20:00 Górnik Polkowice - Legia Warszawa [futsal]
26.09 g. 13:30 TS Basket Poznań - Legia II Warszawa [kosz, ul. Droga Dębińska 10c, Poznań]
26.09 g. 18:15 Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
26.09 g. 20:30 Cuervos FC - UWKS Legia [B klasa][Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4]
27.09 g. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce

Młodzież:
24.09 g. 10:30 Kadra Województwa Podlaskiego - Legia Warszawa U-13 [kosz, Zambrów]
24.09 g. 12:00 Spójnia Stargard - Legia Warszawa U-12 [kosz, Sieraków]
24.09 g. 13:00 Legia Warszawa U-13 - UKS Jedynka Marki [kosz, Zambrów]
24.09 g. 16:00 Legia Warszawa U-12 - Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne [kosz, Sieraków]
24.09 g. 18:30 Trefl Sopot - Legia Warszawa U-16 [kosz, ul. Goyki 7, Sopot]
24.09 g. 19:30 Legia U12 - STF Champion Warszawa 10 [LTC]
25.09 g. 08:30 UKS Nenufar 5 Ełk - Legia Warszawa U-13 [kosz, Zambrów]
25.09 g. 09:00 UKS Mikst Międzychód - Legia Warszawa U-12 [kosz, Sieraków]
25.09 g. 10:00 Drukarz Warszawa 03 - UWKS Legia 03/4 [Al. Zieleniecka 2]
25.09 g. 11:00 Legia LSS U14 - Promyk Nowa Sucha 08 [ul. Łazienkowska 3]
25.09 g. 12:00 KS Cracovia 03/4 - Legia U18[CLJ U18][CTC, Rączna 757]
25.09 g. 12:00 Legia U17 - Widzew Łódź 05 [CLJ U17][LTC]
25.09 g. 12:30 AKS SMS Łódź 07 - Legia U15 07 [CLJ U15][Łódź, ul. Milionowa 12]
25.09 g. 13:00 Legia LSS U11A - UKS FA Warszawa 11 [ul. Łazienkowska 3]
25.09 g. 13:00 Legia LSS U9A - WBS II Warszawa U10 (2013) [ul. Łazienkowska 3]
25.09 g. 13:00 Legia U14 - Broń Radom 08 [LTC]
25.09 g. 13:00 Varsovia 11 - Legia Ladies LSS U11 [ul. Międzyparkowa 4]
25.09 g. 13:30 Znicz Pruszków 06 - Legia U16 [Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4]
25.09 g. 14:30 Legia LSS U9B - WBS Warszawa 14 [ul. Łazienkowska 3]
25.09 g. 16:00 Enea Basket Poznań - Legia Warszawa U-16 [kosz, ul. Goyki 7, Sopot]
25.09 g. 16:00 Legia Warszawa U-12 - Basket Team Suchy Las [kosz, Sieraków]
26.09 g. 10:00 Politechnika Gdańska - Legia Warszawa U-16 [kosz, ul. Goyki 7, Sopot]
26.09 g. 12:00 Legia Warszawa U-12 - UKS Lider Biofarm Swarzędz [kosz, Sieraków]
26.09 g. 12:00 Legia U10 - UKS Varsovia U10 (2012)[ul. Łazienkowska 3]
26.09 g. 12:00 Legia U11 - PUKS Ochota 11 [ul. Łazienkowska 3]
26.09 g. 13:00 Kosa Konstancin 09 - Legia LSS U13 [Konstancin-Jeziorna, ul. Bielawska 78]
26.09 g. 14:00 Legia U13 - STF Champion 09 [ul. Łazienkowska 3]
26.09 g. 14:30 Varsovia 09 - Legia Ladies LSS U13 [ul. Międzyparkowa 4]
26.09 g. 16:00 Drukarz III 10 - Legia LSS U12 [Al. Zieleniecka 2]
26.09 g. 18:00 Legia LSS U11B - WAF Ursynów 11 [ul. Łazienkowska 3]

Legia U9 wystąpi na turnieju Big9 w Szczecinie


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
LW - 24.09.2021 / 10:16, *.orange.pl

Zaglebie S. 3-1 Korona K.

odpowiedz
LW - 24.09.2021 / 10:15, *.orange.pl

Olimpia E. 2-1 Lech II.P.

odpowiedz
LW - 24.09.2021 / 10:13, *.orange.pl

LEGIA 3-1 Rakow ! "L" !!!

odpowiedz
LW - 24.09.2021 / 10:12, *.orange.pl

LEGIA L. 3-1 Polonia W.! "L" !!!

odpowiedz
LW - 24.09.2021 / 10:10, *.orange.pl

Stal 2-2 Radomiak.

odpowiedz
LW - 24.09.2021 / 10:09, *.orange.pl

LEGIA II. 3-1 Unia S.! "L" !!!

odpowiedz
LW - 24.09.2021 / 10:07, *.orange.pl

FC Den Haag 2-1 Roda JC.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.