Zmiana terminu meczu z Lechem

Woytek, źródło: Ekstraklasa

Ekstraklasa dokonała zmian w terminarzu 11. kolejki. Spotkanie Legia Warszawa - Lech Poznań odbędzie się w niedzielę, 17 października o godzinie 17:30. Pierwotnie mecz był zaplanowany na sobotę. Zmiana nastąpiła na wniosek partnerów mediowych, mecz będzie można obejrzeć w Canal+ Sport i TVP Sport.

Terminarz najbliższych meczów Legii:
22.09.2021 (ŚR) 17:30 Wigry Suwałki - Legia Warszawa
25.09.2021 (SO) 20:00 Legia Warszawa - Raków Częstochowa
30.09.2021 (CZ) 18:45 Legia Warszawa - Leicester City FC
03.10.2021 (ND) 17:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
17.10.2021 (ND) 17:30 Legia Warszawa - Lech Poznań
21.10.2021 (CZ) 21:00 SSC Napoli - Legia Warszawa

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Ligi Europy
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Kalarepa - 21.09.2021 / 14:05, *.play-internet.pl

Partnerzy medialni to sobie w takim razie sami pojda na stadion i sami mecz obejrza. Ja niedxielnych meczy nie ogladam. Z łeczna tez nie widzialem. Z Lechem tez teraz nie obejrze. Niedzielne terminy sa fatalne. W pon do pracy, trzeba dziecko rano do sxkoly zawiezc.. nie ma nawet jak sie wyluzowac i obejrzec mecz przy piwie w tv. Takie byle co, ot by obejrzec. Ale atmosfery zero. Zatem zycze innym udanego ogladania.

odpowiedz
ts - 20.09.2021 / 14:44, *.net.pl

a ja już hotel na sobotę zarezerwowałem...i du...a

odpowiedz
Ziutson - 20.09.2021 / 12:59, *.centertel.pl

@Warka80 - my powinniśmy być zadowoleni? Nie mamy żadnego kadrowicza, więc to ukłon w stronę lecha.

odpowiedz
Nic nowego - 20.09.2021 / 13:27, *.centertel.pl

@Ziutson: chyba, że obcokrajowcy wyłącznie

odpowiedz
oLaf - 20.09.2021 / 14:03, *.vectranet.pl

@Ziutson: jak nie mamy???? przecież mamy od cholery tych Pekhartów etc. , którzy jadą na swoje Reprezentacje i grają ławę! ; )

Z Legii to spoko z 8-miu zawodników wyjeżdza!!

odpowiedz
(L) - 20.09.2021 / 15:32, *.plus.pl

@Ziutson:
Ta...
Mladenowic Emrekli Kosowo Szwecja etc.
Nie mamy żadnego reprezentanta: POLSKI

odpowiedz
Warka80 - 20.09.2021 / 12:33, *.artcom.pl

Guzik się znacie, mecz został przeniesiony z soboty na niedzielę i powinniśmy być zadowoleni, w czwartek/piątek zawodnicy wrócą ze zgrupowań reprezentacji i bez treningu już w sobotę by grali mecz, pomyślcie logicznie

odpowiedz
Nic nowego - 20.09.2021 / 12:52, *.centertel.pl

@Warka80: No to zostają tylko obcokrajowcy, bo z powołanych to Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski, Bartłomiej Drągowski, Łukasz Fabiański, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Paweł Dawidowicz, Kamil Glik, Robert Gumny, Michał Helik, Tomasz Kędziora, Tymoteusz Puchacz, Arkadiusz Reca, Maciej Rybus
Pomocnicy: Przemysław Frankowski, Kamil Jóźwiak, Mateusz Klich, Kacper Kozłowski, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Jakub Moder, Przemysław Płacheta, Damian Szymański, Nicola Zalewski, Piotr Zieliński,
Adam Buksa, Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek, Karol Świderski

odpowiedz
Mat_84 - 20.09.2021 / 12:28, *.plus.pl

No tak, bo kibice chodzący na stadion są mniej ważni. O dopasowaniu do terminarza LE nie wspominając :/

odpowiedz
Nic nowego - 20.09.2021 / 12:23, *.centertel.pl

Oczywiście, że skoro Legia i niedziela to 17.30

odpowiedz