Kibice Cork City na meczu z Legią w lipcu 2018 roku - fot. Mishka / Legionisci.com

Fani Leicester dostali 1731 biletów na mecz z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Leicester otrzymali 1731 biletów na wyjazdowe spotkanie z Legią, które w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Europy rozegrane zostanie przy Łazienkowskiej w przyszły czwartek. Anglicy za wejściówki przekazane ich klubowi zapłacą po 15 funtów.

Pierwszeństwo w zakupie biletów na mecz w Warszawie miały osoby z karnetami, z największą liczbą punktów w systemie lojalnościowym. W pierwszych dniach kupować bilety mogli fani mający najwięcej zaliczonych meczów "Lisów" w obecnym sezonie. Angielski klub nie organizuje wspólnego przyjazdu dla kibiców, a pośredniczy jedynie w sprzedaży biletów dla fanów Leicester.

Kibice z Anglii otrzymają na razie jedynie vouchery uprawniające do odbioru biletów, które wydawane będą przyjezdnym w dniu meczu, w Warszawie.

Wczoraj rano sprzedane zostały ostatnie bilety na mecz Legia - Leicester, co oznacza, że spotkanie obejrzy z trybun komplet widzów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
c u L t - 23.09.2021 / 23:14, *..

No to 9 Grudnia zapraszam wszystkich wariatòw na porachunki z dinamowcami , kumple od Młotów sá z nami!

odpowiedz
Piotr27 - 23.09.2021 / 17:18, *..

Czytałem ich forum i jest bardzo dużo chętnych, ale klub utrudnia im nabywanie biletów. Nie chcą dopuścić do sytuacji z Madrytu, gdzie pojechały osoby, które na co dzień nie chodzą na mecze i wszczynały w Madrycie awantury. Jak wiadomo kibice z drogimi membershipami, punktami wyjazdowymi i tak dalej są znani i zinwigilowani... więc jeżeli nie będzie kompletu to raczej z winy klubu, a nie braku chętnych.

odpowiedz
NieznanyFanatyk - 23.09.2021 / 15:17, *.centertel.pl

Jedziemy z nimi , jeden za drugiego. Jak nie śpiewa to go w łeb. Rykniemy , że zapamiętają video będą robić , żeby rodzinom pokazać

odpowiedz
j24 - 23.09.2021 / 14:29, *.chello.pl

Pewnie pisemko w sprawie rasizmu już napisane i czeka na złożenie...

odpowiedz
Cieciu - 23.09.2021 / 14:11, *.plus.pl

Leicester ma zgodę z Chojniczanką i z Sokołem Ostróda. Do tego układ z Resovią.

odpowiedz
Ciekawostka - 23.09.2021 / 14:01, *.129.114

25 listopada gramy rewanz w Leicester, a Dinamo Zagrzeb w Londynie, lepszej okazji predko nie bedzie zeby ich trafic i wyrownac rachunki ;) a na wyspy napewno sie wybiora jak w poprzednich latach

odpowiedz
90minut.pl - 23.09.2021 / 16:09, *.chello.pl

@Ciekawostka: west ham dinamo 9 grudnia

odpowiedz
L - 23.09.2021 / 18:23, *.tpnet.pl

@Ciekawostka: Nieprawda, Dinamo w Londynie zagra 9 grudnia a 25 listopada grają z Genk.

odpowiedz
Leicester - 23.09.2021 / 13:28, *.zebra.lt

They are not sold out. And will not.

odpowiedz
Pawełek - 23.09.2021 / 13:31, *.netfala.pl

@Leicester: Napisz po ludzku bo tu większość nie zrozumie.

odpowiedz
X - 23.09.2021 / 13:42, *.129.114

@Leicester: home fans tickets not away fans

odpowiedz
Leicester - 23.09.2021 / 13:53, *.zebra.lt

@Pawełek: What is so hard to understand here?

In the article it says Leicester have sold all tickets. I wrote 'they are not sold out. And will not'. I will say it again. Leicester have not sold out yet and they will not. There will be 1000 max.

odpowiedz
Leicester - 23.09.2021 / 13:54, *.zebra.lt

@X: The article is about away fans. Not home fans. :D

odpowiedz
Leicester - 23.09.2021 / 13:58, *.zebra.lt

@X: Fair enough. You are right. I read the article again. ;-)

It states Legia sold out, not Leicester. My bad. ;-)

Anyway, Leicester will bring around 800-1000 fans.

odpowiedz
X - 23.09.2021 / 18:53, *.129.114

@Leicester: it's okay, no worries, how do you know there will be 800-1000? Have they sold that many tickets so far? Are you a Lithuanian LCFC fan or something?

odpowiedz
Leicester - 23.09.2021 / 21:39, *.centertel.pl

@X: No. Just transiting. Yes, this was the latest number I’ve been told by a Leicester fan. Leicester received 1700 tickets as stated in the article, but there are many restrictions for Leicester fans to buy these tickets. They are only sold to season ticket holders and members with a specific number of loyalty points. The problem is, many English fans usually get their tickets without a membership in a general sale. However, Leicester aren’t selling the tickets in a general sale this time, because they are worried that people who are not registered with the club will buy these tickets. Basically, they are worried too many ‘troublemakers’ who are either banned or not registered with the club will get in the stadium and give Leicester a bad name by causing trouble. There’ll more than likely be a lot of Leicester fans in Warsaw who will not be able to enter the stadium because of this.

odpowiedz
(o: - 24.09.2021 / 17:18, *.chello.pl

@Leicester: ok Harry, you are chicken.

odpowiedz
Alan - 23.09.2021 / 13:06, *.t-mobile.pl

Oni jak oni , ciekaw jestem jak ze Spartakiem bedzie wyglądała sytuacja.....

odpowiedz
Mamut - 23.09.2021 / 13:06, *.t-mobile.pl

Będą klękać

odpowiedz
Piknik G.B. - 23.09.2021 / 12:33, *.151.98

Nie bijcie brzuchatych piwoszy z Wysp .

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 23.09.2021 / 16:43, *.chello.pl

@Piknik G.B.: popieram. czeba zaczekać na moskwiczów.

odpowiedz
Rytm - 23.09.2021 / 12:29, *.atman.pl

Trochę kasy wpadnie z biletów w LE:)
W takich sytuacjach przydałby się stadion z możliwością powiększenia:)

odpowiedz
Biała Legia - 23.09.2021 / 13:27, *.chello.pl

@Rytm: hehe w sumie racja aleAngole to się śmieją bilet po 15f A u nich po 100 i więcej .jak tu z nimi rywalizować

odpowiedz
Alan - 23.09.2021 / 13:43, *.t-mobile.pl

@Rytm:
' Kolego ' o czym Ty mowisz, przeanalizuj frekwencję to zobaczysz jak bardzo się mylisz.....

odpowiedz
Y - 23.09.2021 / 13:43, *.129.114

@Biała Legia: bzdura, u nich bilety za mniej niz polowe kwoty podanej przez ciebie

odpowiedz
Kibic - 23.09.2021 / 14:24, *.chello.pl

@Rytm: moze na Narodowym?

odpowiedz
lucho_83 - 23.09.2021 / 12:01, *.virtuaoperator.pl

I o to chodzi! Pełny stadion - kapia(L)na atmosfera!!!!!!

odpowiedz
Zbylo - 23.09.2021 / 11:54, *.centertel.pl

Ciekawe ile nam przekażą?

odpowiedz
Siwy - 23.09.2021 / 11:50, *.02.net

Do redakcji: kiedy możemy się spodziewać biletów na wyjazd do Anglii???

odpowiedz
Brat - 23.09.2021 / 11:50, *.chello.pl

Jeśli jadą na własną rekę, to już im współczuje przygód na mieście. :)

odpowiedz
Brodno - 23.09.2021 / 14:20, *.centertel.pl

@Brat: np jakich?

odpowiedz
Franco - 23.09.2021 / 17:54, *.plus.pl

@Brodno: no jak bedzie padało to mogą zmoknąć...

odpowiedz
Zenek - 23.09.2021 / 17:59, *.t-mobile.pl

@Brodno: spokojnie,przeciez taki kumaty bandziorek jak Brat nie będzie pisał w necie o tym.

odpowiedz
Stefan1916 - 23.09.2021 / 21:41, *.chello.pl

@Zenek: za to ty jesteś kumaty i już wiesz co i jak.

odpowiedz
(L) - 23.09.2021 / 11:45, *..

nie wykorzystają

odpowiedz
Mdread - 23.09.2021 / 10:57, *.co.uk

Dojechac ich na grubo

odpowiedz
Juri - 23.09.2021 / 10:57, *.centertel.pl

Będą się skarżyć cykory?

odpowiedz