Kibice Cork City na meczu z Legią w lipcu 2018 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Fani Leicester dostali 1731 biletów na mecz z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Leicester otrzymali 1731 biletów na wyjazdowe spotkanie z Legią, które w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Europy rozegrane zostanie przy Łazienkowskiej w przyszły czwartek. Anglicy za wejściówki przekazane ich klubowi zapłacą po 15 funtów.

Pierwszeństwo w zakupie biletów na mecz w Warszawie miały osoby z karnetami, z największą liczbą punktów w systemie lojalnościowym. W pierwszych dniach kupować bilety mogli fani mający najwięcej zaliczonych meczów "Lisów" w obecnym sezonie. Angielski klub nie organizuje wspólnego przyjazdu dla kibiców, a pośredniczy jedynie w sprzedaży biletów dla fanów Leicester.

Kibice z Anglii otrzymają na razie jedynie vouchery uprawniające do odbioru biletów, które wydawane będą przyjezdnym w dniu meczu, w Warszawie.

Wczoraj rano sprzedane zostały ostatnie bilety na mecz Legia - Leicester, co oznacza, że spotkanie obejrzy z trybun komplet widzów.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.