Bartosz Slisz w walce z Walerianem Gwilią - fot. Woytek / Legionisci.com

Legia 2-3 Raków

Kolejna strata punktów

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przegrała na własnym stadionie z Rakowem Częstochowa w najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 9. kolejki Ekstraklasy. Przeciwnicy wszystkie gole strzelili po stałych fragmentach gry. Tudor po rzucie rożnym, a López wykorzystał rzut karny i pięknie przymierzył z rzutu wolnego. Dla gospodarzy trafili Emreli oraz Charatin.

Początkowy kwadrans spotkania należał do Legii. Mistrzowie Polski prowadzili grę i nie pozwalali przeciwnikom na zbliżenie się do pola karnego. Pierwszą dobrą okazję do wyprowadzenia swojej drużyny na prowadzenie miał Andre Martins. Portugalczyk doszedł do piłki wybitej przez jednego z obrońców, ale trafił tylko w poprzeczkę. Sytuację dobitką starał się jeszcze ratować Bartosz Slisz, jednak wyraźnie przestrzelił. W 23. minucie przebudzili się gracze Rakowa. Po zamieszaniu w polu karnym zupełnie bez krycia został Walerian Gwilia, który nieczysto trafił w lecąca piłkę.

Pięć minut potem w szesnastkę gospodarzy wpadł Sebastian Musiolik. Napastnik Rakowa niezbyt dobrze wypuścił sobie futbolówkę i wydawało się, że z tej akcji nic już nie będzie. Niestety, po chwili w nogi wszedł mu Cezary Miszta, przez co sędzia zdecydował się wskazać na punkt oddalony od bramki o jedenaście metrów. Do wykonania rzutu karnego podszedł Ivi López i pewnym uderzeniem pokonał golkipera Legii. Szczęśliwie "Wojskowym" szybko udało się odpowiedzieć. W 33. minucie do podania od Filipa Mladenovicia doszedł Mahir Emreli, Azer w bardzo trudnej sytuacji zdecydował się na mocny strzał pod poprzeczkę, z którym nie poradził sobie Kacper Trelowski. Do końca pierwszej połowy Raków przeprowadził jedną groźną kontrę. Niebezpieczeństwo w porę zdołał zażegnać Maik Nawrocki, wybijając piłkę sprzed bramki.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

W drugą połowę zdecydowanie lepiej weszli goście. Już w 53. minucie wyszli oni na prowadzenie po trafieniu Frana Tudora. Pomocnik Rakowa z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki po zgraniu do niego piłki od Gutkovskisa. W tej sytuacji legioniści niewątpliwie popełnili błąd w kryciu. Kilka minut potem było niestety jeszcze gorzej. Z rzutu wolnego fenomenalnym strzałem popisał się López, który po raz drugi tego wieczoru zmusił Misztę do kapitulacji. Po godzinie gry było więc już 3-1 dla przyjezdnych. W 64. minucie wprowadzony na boisko Ihor Charatin przymierzył z dystansu, ale trafił wprost w dobrze ustawionego Trelowskiego.

W 69. minucie indywidualna akcja Ernesta Muciego zakończona jego strzałem - pewnie na linii zachował się bramkarz Rakowa. Kilka chwil potem kibice zobaczyli pierwsze trafienie dla Legii Charatina. Pomocnik warszawskiego zespołu uderzył z pierwszej piłki po podaniu od Josue i zrobił to na tyle precyzyjnie, że Trelowski nie miał nic do powiedzenia. Od tego momentu gospodarze ruszyli do szaleńczych ataków w poszukiwaniu gola, dającego im wyrównanie. Siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry stuprocentową okazję miał Rafel Lopes... Napastnik mistrzów Polski otrzymał znakomite podanie ze skrzydła od Muciego i mając przed sobą tylko Trelowskiego niemal podał do niego piłkę. Minutę przed końcem jeszcze gorzej zaprezentował się Emreli, który z czwartego metra nie trafił choćby w światło bramki.

W doliczonym czasie gry dwie dobre okazje po obydwu stronach boiska. Strzał rywala najpierw odbił Miszta, a za moment równie dobrze spisał się Trelowski.

Ekstraklasa
9. kolejka
#LEGRCZ
15870
Warszawa
25.09.2021
20:00
Legia Warszawa
Raków Częstochowa
Legia Warszawa
2-3
Raków Częstochowa
33' Emreli
70' Charatin
(1-1)
Lopez (k) 29'
Tudor 53'
Lopez 57'
31 Cezary Miszta
55 Artur Jędrzejczyk
4 Mateusz Wieteska
17 Maik Nawrocki
25 Filip Mladenović
99 Bartosz Slisz 64'
8 Andre Martins 58'
27 Josue
7 Lirim Kastrati 71'
22 Kacper Skibicki 57'
11 Mahir Emreli
59 Kacper Tobiasz
29 Lindsay Rose
23 Joel Abu Hanna
5 Yuri Ribeiro
16 Jurgen Celhaka
14 Ihor Charatin 58'
20 Ernest Muci 57'
21 Rafael Lopes 71'
9 Tomas Pekhart 64'
Kacper Trelowski 12
Andrzej Niewulis 6
Tomas Petrasek 2
78' Fran Tudor 7
Ioannis Papanikolaou 66
54' Marko Poletanović 20
Walerian Gwilia 88
79' Ivan Lopez 11
Mateusz Wdowiak 17
71' Vladislavs Gutkovskis 21
79' Sebastian Musiolik 9
Vladan Kovacević 1
79' Daniel Szelągowski 14
78' Żarko Udovicić 31
54' Igor Sapała 10
Wiktor Długosz 71
Iwo Kaczmarski 22
71' Fábio Sturgeon 70
79' Alexandre Guedes 15
79' Alexandre Guedes 15
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysław Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Sebastian Karst
Trener: Marek Papszun
Asystent trenera: Goncalo Feio
Kierownik drużyny: Kamil Waskowski
Masażyści: Wojciech Herman, Sebastian Mizgała
Sędziowie
Główny: Jarosław Przybył
Asystent: Marcin Borkowski
Asystent: Marek Arys
Techniczny: Paweł Malec
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (297)

+dodaj komentarz
szymoniu48 - 27.09.2021 / 14:59, *.master.pl

Pisze te slowa ze Szczecina. Z wieloma z Was do dzis jestesmy Bracmi. Historii nie zamieciemmy pod dywan....jest czyms normalnym ze Pogon jet dla mnie nr 1...i tak juz od 1987 roku...ale zawsze bede Wam sprzyjal na szczeblu i miedzynarodowym i krajowym(tu procz Portowcow)ale na Boga !!!...dzis Wam sprzyja Weszlo.com...Kanal Sportowy i tp...pewnie dlatego ze Stanowski i Michniewicz to wafle...:)...i ja to rozumie...ale chcialbym by Legia byla...nomen omen okretem flagowym tej ligii...ale nie z Czeslawem...poczytajcie , wroccie do jego czasow w Szczecinie i te pochlebstwa plynace od Weszlo chyba Wam nie pomagaja...wszystkiego dobrego na arenie miedzynarodowej...

odpowiedz
P , J , K , A i spóła - 27.09.2021 / 19:39, *.tpnet.pl

@szymoniu48: Dziękujemy .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.09.2021 / 11:54, *.centertel.pl

Dawno temu grałem amatorsko w piłkę. Jakiś czas w trampkarzach Drukarza, później w juniorach Varsovii. Nic wielkiego, rzec można - przygoda dziecka, zafascynowanego grą piłkarzy pod batutą Sz. P. Trenera Kazimierza Górskiego. Ale w żadnej sekundzie, gdy przebywałem na boisku nie myślałem do jasnej cholery, o konsumpcji batona, kanapki, czy choćby dropsa. Co to jest, zawodowa piłka, czy piaskownica? Koniec tematu batona, sorki bracia, musiałem to wszystko napisać, bo mnie szlag trafia, gdy widzę ,,zaangażowanie,, niektórych zawodników w meczach ligowych. Baton to podsumowanie tej improwizacji. I jeszcze po takich meczach, panowie zawodowcy, dostają dni wolne. Bo się okrutnie zmęczyli. Wy też tak macie w robocie?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.09.2021 / 11:19, *.centertel.pl

Jeden z większych na rynku producentów batonów, jest zainteresowany współpracą z klubem, oferuje spore pieniądze. Jest tylko jeden warunek - podczas trwania spotkań, w każdej połowie zawodnicy mają pałaszować z uśmiechem po 3 smakołyki. Nazwa batona zostanie wybrana przez kibiców. Moja propozycja - Legijne Czarusie.

odpowiedz
RobL - 27.09.2021 / 09:56, *.chello.pl

ha ha ha psy szczekają!

odpowiedz
Elquatro - 27.09.2021 / 08:45, *.chello.pl

Jak jak pracowałem na magazynie i był ogień bez czasu na brunch i lunch xd to się ratowałem krówką, dodawała energii i robiłem dalej bez przerwy jak osioł

odpowiedz
Elquatro - 27.09.2021 / 10:59, *.chello.pl

@Elquatro: był też taki grubasek z Białołęki, który na obiad raz miał snickersa, raz Marsa, innym razem grześki

odpowiedz
Kobisborsz - 27.09.2021 / 07:48, *.tktelekom.pl

Całkowicie zasłużona porażka ! Niestety raków pokazał nam że nie tylko boiskowym zaangażowaniem można nas pokonać ale i umiejętnościami piłkarskimi. Po golu na 1-3 cała Legia w szoku... no niestety ale nie wygląda to dobrze niby potencjał kadrowy jest ale cięzko z tego coś wykrzesać kiedy liczy się na to że przeciwnik się przed nami położy i będzie przepraszał. Dwie 3 proste uwagi co do naszej gry :
1 nasz ofensywny presing na połowie przeciwnika to kiepski żart.. Legia od dawna ma z tym problem, jedynie za Czrczesowa jakoś to wyglądało a żeby zdominować przeciwnika koniecznym jest skutecznie presować
2 nasze stałe fragmenty gry to też tragedia, kompletne zero..szkoda gadać !
3 gra w obronie.. aby grać wysko ofensywnie na połowie przeciwnika trzeba skutecznie asekurowć linnie obrony i łapać przeciwnika na spalonym. I tu też szkoda słów...
Nie jestem zwolennikiem zmiany trenera ale ewidentnie jest tu sporo do poprawy Panie Michniewicz !

odpowiedz
Jojo - 28.09.2021 / 09:18, *.centertel.pl

@Kobisborsz: amen

odpowiedz
skrzat - 27.09.2021 / 07:33, *.com.pl

Ciężko będzie z obrona tytułu.

odpowiedz
Darku Mioduski ! - 27.09.2021 / 05:27, *..

Baranka na odmuLenieeeee !

odpowiedz
Top 1 comments .... - 27.09.2021 / 05:01, *..

Forest Grandpa - 3 hours ago, * .centertel.pl
@ (L) eon: And that's why we need a coach like Staszek Czerczesow. Even Play Station will run out of strength.

odpowiedz
cuLt ⚽️ neWs - 27.09.2021 / 04:53, *..

A strange situation in a Legia Warsaw match. Cameras recorded the behavior of Slish [VIDEO]

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.09.2021 / 01:58, *.centertel.pl

Ps. Skąd wiadomo, ile on tych batonów obsmyczył? Telewizornia pokazała jeden, a może to był na ten przykład piąty lub siódmy. A kto go tam wie, chłop młody, to i może zajadać, aż miło. Ja zjem krówkę sztuk jedną i już mnie jakoś tak mgli. W każdym razie smacznego i pełnych maćków. Na zdrowie panowie, zdrowie pań.

odpowiedz
Micha(L) - 27.09.2021 / 01:53, *.chello.pl

Slisz...................

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.09.2021 / 01:24, *.centertel.pl

Właśnie to pokazał Artur kilka razy - brak zaangażowania, ambicji i chęci zwycięstwa w KAŻDYM MECZU. Być może to wszystko spowodowało, że pojechał w p...u, na wakacje. Bo oprócz bólu pleców, miał serdecznie dość tego minimalizmu. Play Station i baton - to najważniejsze, a wyniki - abu się uda, abu nie, abu jak najszybciej do konsoli, że snickersem skrytożerco pojadanym w tajemnicy...Ps. Czesiu, poniedziałek i wtorek wolne?

odpowiedz
(L) eon - 27.09.2021 / 00:54, *.inetia.pl

Jako drużyna nie zagrali tragicznie , tyle że Raków bardziej chciał .Podobnie jak poprzednio bardziej chciał Radomiak, Wisła i Śląsk też chciał ,razem z Frankowskim.
I to że wszystkie drużyny w Polsce będą chciały z Legią wygrać , to żadna nowość, na to trzeba być przygotowanym. I na to że niektórzy sędziowie będą chcieli żeby Legia przegrała - też.Tak było zawsze zresztą. I nie może być tak że przy tej świadomości Michniewicz daje w ważnym meczu wolne Borucowi i wstawia młodego , po którym widać że może sobie nie dać rady, przecież już we środę z Wigrami stracona bramka to była jego.

Mam wrażenie że Czesław prowadzi to towarzystwo zbyt lajtowo, chyba zwyczajnie mają za mało treningów . Co z tego że grają co trzy dni, przecież nie pracują za czapkę gruszek.
To dawanie co i rusz seriami wolnych dni , kiedy wychodzi jakaś lekka przerwa między meczami, skutkuje tym że nie mają automatyzmu w zagraniach, przecież niecelność części podań to żenada, wykończenie klarownych sytuacji bramkowych (już nie będę pisać z nazwisk - oszczędzę) - to żenada totalna. Tłumaczenie Czesława że nie było treningów i dał wolne , bo część wyjechała na kadry i jest za mało grajków , jest zwyczajnie śmieszne. W czasach mojego dzieciństwa grało się w gałę nieraz po kilka godzin w drużynach dwóch na dwóch czy trzech na trzech i nie pamiętam żeby ktoś padł z przemęczenia. Przeważnie na betonie albo asfalcie , bo wciśniecie się na jakiś wyżwirowany kawałek placu było często niemożliwe, zajęte przez starszych od nas. O trawie można było tylko pomarzyć. Ktoś powie niemożliwe? Możliwe. Śródmieście , lata sześćdziesiąte. Dlatego wkurza mnie to co widzę teraz , lajtowy trener i grajki , niektórzy nawet ze sporym potencjałem, ale jak się od nich nie wymaga , to już nie to pokolenie żeby z własnej inicjatywy zostać po treningach .Jak będziemy podawać wiecznie tlen i tak bardzo zmotywowanym rywalom to się zes...y z obroną MP. A to jednak ważny warunek żeby znowu grać w kolejnym sezonie w Europie. Z kolejnych miejsc w lidze lub PP , żeby zagrać najwyżej w Konfederacji - może być o wiele trudniej niż z MP.
Zwyczajnie brać grajków w obroty na treningach, odspawać od łażenia po galeriach i klubach . Tyle że do tego osoby decyzyjne dla grajków - trener, sztab no i prezes - musieliby mieć trochę charyzmy i jaja. Wygląda na to że w takim Rakowie te cechy są, w moim klubie - niekoniecznie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.09.2021 / 01:10, *.centertel.pl

@(L) eon: I dlatego potrzeba trenera pokroju Staszka Czerczesowa. Nawet na Play Station zabraknie sił.

odpowiedz
Micha(L) - 27.09.2021 / 00:36, *.chello.pl

https://www.onet.pl/sport/onetsport/victor-young-perez-swiatowa-gwiazda-boksu-za-drutami-auschwitz-boks/5n3ql1h,d87b6cc4 ...................... a czemu nie piszą o Pietrzykowskim?:(

odpowiedz
Właśnie , czemu ? - 27.09.2021 / 01:16, *.tpnet.pl

@Micha(L): cały łonet .

odpowiedz
:) - 27.09.2021 / 09:58, *.chello.pl

@Micha(L): pisały wcześniej

odpowiedz
Obrońca głodnych - 26.09.2021 / 23:48, *.tpnet.pl

Dajcie już spokój z tym jedzeniem batona . To było co najwyżej zabawne , a tu się jakiś gruby zarzut z tego próbuje robić . Chciał to zjadł , chyba mamy teraz większe problemy po tym meczu ? To nie pora na wyśmiewanie swoich zawodników , tu się trzeba wspierać , bo się zrobiła bardzo trudna sytuacja w tabeli i potrzebna jest mobilizacja raczej , a nie szukanie kozła ofiarnego . Trzy czwarte drużyny schrzaniło mecz , a jedynie dwóch obrywa (słownie) po głowie : niedoświadczony jeszcze Czarek i ''batonowy skrytożerca''( piszę to żartobliwie - bo nie ma w tej sytuacji nic złego) Bartek . Śmiejemy się , śmiejemy , a za chwilę zrobi się z tego prawie że hejt , wyluzujcie trochę . Może by tak coś o taktyce ? (no , niektórzy rozmawiali o taktyce , wiem) . Bo też mi się zdaje , że trochę za asekuracyjnie zagraliśmy , długimi momentami niemalże defensywnie .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.09.2021 / 01:00, *.centertel.pl

@Obrońca głodnych: W sumie to masz rację. Normalka, następnym razem zamówi skrzydełka kurczaka, albo opyli Big Maca lub Pizzę. Do tego można domówić frytki lub dodatkowy sos. Spoko, głód to głód, nieważne gdzie i kiedy dopada, trzeba zaspokoić.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.09.2021 / 01:14, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Ps. Na deser mogą być lody lub czekoladowy pudding. Można też wokół boiska postawić stoły z cateringiem. Do tego beczka browaru. Uciechy będzie co niemiara, gdy któryś wyrżnie o własne nogi.

odpowiedz
Obrońca głodnych - 27.09.2021 / 01:36, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Hehe , po browarze to mogliby akurat zagrać z większą fantazją (tak po dwóch butelkach , żeby nie przedobrzyć) . No , z kolei byłby problem z ciśnieniem po tym napoju - ale jest aż pięć zmian , także spoko pomysł .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.09.2021 / 01:45, *.centertel.pl

@Obrońca głodnych: Czykier podobno, jak nie wyciągnął przerośniętej maciory (0,75) przed meczem, to nie był w stanie zawiązać buta. A po degustacji jechał po murawie na zadzie od pierwszej do ostatniej minuty. Dzisiaj takich herbatników już nie ma. Walnie piwo i leży jak dzika świnia pod dębem, objedzona żołędziami.

odpowiedz
Obrońca głodnych - 27.09.2021 / 01:58, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Aaa , były czasy , były talenty . Kowal też podobno miał zdrowie i go to dobrze nakręcało (i nie tylko jego) .W ogóle , kiedyś było to dość powszechne , a poziom był jednak wysoki . O dawkach nie wiemy zbyt dużo , ale czasem bywało wesoło , zazwyczaj po meczu , a czasem przed (?) , hehe . Był garaż , były mecze , były sukcesy .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.09.2021 / 02:03, *.centertel.pl

@Obrońca głodnych: To trzeba podpowiedzieć metodę Czesławowi...Chociaż patrząc na jego badziuch, raczej gość kuma te klimaty...Co potwierdziła konferencja prasowa, na której zostało podane piwo bezalkoholowe. Na dobry początek...

odpowiedz
Obrońca głodnych - 27.09.2021 / 02:21, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: No tak , na dobry początek . Można by podpowiedzieć/przypomnieć , odświeżyć stare metody i mogła by być ciekawsza gra drużyny oraz jeszcze lepsza atmosfera . Ciekawe , jakby to było w dzisiejszych czasach . Takie profesjonalne te czasy , że aż brakuje trochę szaleństwa , na boisku i poza boiskiem .

odpowiedz
Hiszpan - 26.09.2021 / 22:12, *.play-internet.pl

Mina el loko na meczu pokazana w NC+ bezcenna. Wygląda jak 4 latek który ma zamiar się rozbeczec bo mu ktoś zakosił bakusia w tubce. Pewnie już wiedział że sprawca był największy twardziel środka pola.

odpowiedz
Jano - 26.09.2021 / 21:44, *.orange.pl

No niestety nie mamy bramkarza , jeden starszy już zaraz kończy karierę a drugi gorszy od ręcznika powieszonego na poprzeczce! Nic nie pomógł a mecz z Rakowem wręcz zawalił!

odpowiedz
Mietek - 26.09.2021 / 21:43, *.vectranet.pl

Gra Legii w lidze wygląda tragicznie...

odpowiedz
????? - 26.09.2021 / 22:46, *.centertel.pl

@Mietek: w której lidze?

odpowiedz
Koko123zambrów - 26.09.2021 / 21:23, *.net.pl

Obiektywny znawca:: pojechałeś fenomenalnie postawiłbym Ci browarka hehe uśmiałem się znakomicie hehe :)))

odpowiedz
Obiektywny znawca - 26.09.2021 / 19:47, *.icpnet.pl

kwintesencja tego meczu...
tubkę z kaszka manną musiał ślisz wciagnąć...
https://twitter.com/i/status/1441873006398160896

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.09.2021 / 22:00, *.centertel.pl

@Obiektywny znawca: I to zdarzenie zapamiętam z tego meczu. Jak Bartek bojąc się innych gęb, po kryjomu (tak mu się wydawało) op...lił batona...

odpowiedz
Borys nie szczyc - 26.09.2021 / 19:32, *.vectranet.pl

Podobno już ponad 730 razy dzwoniono hii

odpowiedz
Obiektywny znawca - 26.09.2021 / 19:28, *.icpnet.pl

Nie wiem co z Arturem... (w Grecji jest dość gorąco, u nas też gorąco, bo kolejny mecz w papę, my byliśmy w Suwałkach, a Artur jak dzwonił to jadł suwlaki..., wczoraj było DUŻO goli w meczu a Artur na plaży pił OUZO), no po prostu nie wiem co u niego ludzie dajcie mi spokój....)
Ciężko mi się teraz wypowiadać. (Zadzwońcie do Żewłaka, to on mu te wakacje polecał mi się ciężko wypowiadać...)
Spotykamy się w poniedziałek ( Artur coś mówił, że może wpadnie na chwilę na papierosa pod klubem, ale to nic pewnego, bo może zostanie jeszcze kilka dni na greckim weselu)
i liczę, że on, Luquinhas oraz Johansson wyjdą na trening. (liczę że wyjdą tym razem, bo ostatnio jak ich prosiłem, żeby wyszli chociaż na chwilę, żeby nikt nie mówił, że nie panuję nad szatnią to siedzieli i się ze mnie śmieli...Artur coś rezerwował, chyba jakiś wyjazd do Grecji a Luqii i Johan mu doradzali który hotel wybrać, ciężko mi się teraz wypowiadać....bo może w poniedziałek będą rezerwować Majorkę albo Ibizę, ciężko mi się teraz wypowiadać....)

odpowiedz
gazza - 26.09.2021 / 19:06, *.inetia.pl

Legia nigdy nie będzie wielka mają trenera-ofermę !

odpowiedz
Zielu - 26.09.2021 / 18:40, *.centertel.pl

Wyj...li już tego "nieskutecznego" Czesia?? Ile można czekać???

odpowiedz
Legionistaaa - 26.09.2021 / 18:18, *.tpnet.pl

Ivi Lopez i Yeboah to powinny być główne cele transferowe Legii w zimowym oknie transferowym

odpowiedz
JACUNHO - 27.09.2021 / 09:37, *.kampinostelco.pl

@Legionistaaa:
Potrzebni na gwałt to są boczni obroncy. Zarówno lewy jak i prawy. Mladen nigdy nie był dobrym obrońcą, ewentualnie wachadłowym. Prawa strona to już zupełne zero. Nie rozumiem jak to jest. Johansson ciągle kontuzjowany. Jedzie na kadrę , gra w mocnej reprezentacji, przyjeżdża do klubu i znowu jest nieobecny. Coś tu jest nienormalnego. A przecież rok temu to była najlepiej obsadzona pozycja , wliczając wachadłowych
Teraz wielka posucha i wielkie braki zarówno po jednej jak i drugiej stronie

odpowiedz
Afro - 27.09.2021 / 10:18, *.206.122

@JACUNHO: WaHadłowych :) Pozdrowienia.

odpowiedz
MJ_64 - 26.09.2021 / 18:05, *.160.189

Liga nam odjeżdża coraz szybciej. Leje nas kto chce i jak chce. Całkiem jakby na Allegro można było za dychę kupić przepis pod tytułem "Jak bez zadyszki w******lić Legii". Stuprocentowe sytuacje uwalane są jak tylko można a grę na poważnie traktuje tylko Nawrocki. Oby nie stało się tak, że uwalimy L.E, Mistrza i Puchar Polski i ockniemy się na koniec sezonu gdzieś między kością ogonową a d*pą Ektraklasy, bezradnie wisząc na cienkim włosku. A do tego intensywnie (póki co) zmierzamy.

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 26.09.2021 / 18:04, *.centertel.pl

Zaraz wygrają z lester 3:0 i nikt nie będzie pamiętał

odpowiedz
Martinez - 26.09.2021 / 18:03, *.105.93

Martins zagrał ŻENUJĄCE zawody. Podobnie Miszta i Jędrzejczyk, a tuż powyżej tego poziomu - reszta defensywy. No nie można patelni z 8metra wpakować w poprzeczkę, panie "Jeronimo". Mamy wtedy 1-0. kontrolujemy mecz i wydarzenia na boisku,a tak nasza nadzieja między słupkami pokazuje, że daleko mu do takiego określenia, bo poza umiejętnościami czysto piłkarskimi przydałby się jeszcze pomyślunek. Jędza przy rzucie rożnym był chyba akurat na grzybach z "Kowalem"? A i Miszta się moim zdaniem nie popisał, bo stał jak wryty na linii i nie wiadomo na co liczył. Pomoc - jak się rzekło - słabiutki Martins i przez to Ślisz musiał być wszędzie - a więc nigdzie go nie było. Emreli zapakował pod ladę, ale potem spierniczył koncertowo i zabrał pewnego gola Rafie Lopesowi. Koniec końców - Legioniści zrobili chyba wszystko co możliwe, aby nie zdobyć punktów z Rakowem. Zagrał skład bliski optymalnego - nie widać było jakiegoś zmęczenia, powolnego człapania. Brakowało mi albo Rafy Lopesa albo Tomka Pekharta od początku i to chyba jedyny błąd trenera, który chyba liczył na wygranie walki w środku pola, no ale nie "Jeronimo" Martinsem, Skibickim czy będącym kompletnie bez formy Mladenem? Szkoda. A jak do "majstra" zabraknie jednego punktu, to wspomnimy sobie jeszcze ten mecz przegrany na nie tyle własne życzenie, co chyba nawet żądanie...

odpowiedz
Ajajaj - 26.09.2021 / 19:29, *.centertel.pl

@Martinez: zagrali bo wypełnili kupony w fortunce

odpowiedz
bronek49 - 26.09.2021 / 17:36, *.chello.pl

taką sytuacje jak miał Lopes to strzelił by piłkarz bez nóg ten zawodnik dostosował się do Ślisza i obydwaj powinni być przesunięci do rezerw ,Kostorz który się wyróżnił w meczu pucharowym i strzelił bramkie w nagrode został zesłany do rezerw tak promuje młodych piłkarzy poznański słowik n ta drużyna nie jest przygotowana do sezonu i mam nadzieje że prezes nie przedłuży umowy z tym pseudo trenerzyną

odpowiedz
Miś - 26.09.2021 / 18:35, *.virginm.net

@bronek49: Kostorz po sezonie odejdzie do innej drużyny i tam zacznie grać,bo będzie dostawać szansę.Tak jak Praszelik który znowu strzelił bramke dzisiaj dla Śląska.Taka to polityka naszego
żałosnego prezesika.

odpowiedz
Dziad dziada dziadem caly kudłaty - 26.09.2021 / 17:32, *.centertel.pl

Jeszcze nie jednokrotnie przyjdzie nsm dostac wpi... od leszczy z czestochowy czy wroclawia a moze i kilku sie jeszcze znajdzie ... i w tej calej ełropie jełopy nic nie ugraju haha poza fartownym pierwszym meczem z ruskimi no i moze tanim remisem z lesterami bo wiadomo ze angole wystawią drugi lub trzeci garnitur bo sikaja na ten tani puchar bukmacheròw , w sumie trza kupic tabletki na bol dupy bo sezon bedzie z duza iloscia sraczki u pilkarzy i zatwardzenia u prezesa , dodam tylko ze zycze wdzystkim skacowanym po meczu zimnego bro i spokoju w niedziele ...Tylko Legia to My ...

odpowiedz
floyd - 26.09.2021 / 17:59, *.aster.pl

@Dziad dziada dziadem caly kudłaty: a ja z całego serca wierze, ze Legia to jednak nie ty

odpowiedz
W czym problem ? - 26.09.2021 / 16:36, *.tpnet.pl

Każdy lubi sniki , marsy i jeszcze inne batony , a niektórzy żałują chłopakowi . Coo , sami byście chcieli jeść ?

odpowiedz
jasio865 - 26.09.2021 / 16:10, *.play-internet.pl

Witajcie!!niestety ,wynik mówi wiele,jest to efekt błędnej polityki prezesa ,sprzedać kilku co zdobyli mistrza,kupić nowych,wstawić do składu i ograć i...sprzedać znowu!!i tak dookoła aby zarobić!!!!tak niestety się nie da!!!miejsce w tabeli jest adekwatne do stylu i formy oraz umiejętności graczy!!!żaden trener tego nie wytrzyma,mimo wygranej w Moskwie!!!tak gra Nasza Legia i tak befzie grała!!!pora na zmiany w...myśleniu!!!!prezesa!!!tak sie nie da!!!

odpowiedz
711 - 26.09.2021 / 15:58, *.virginm.net

Wygląda na to mecz z Amicą będzie meczem o wszystko,w przypadku porażki(kolejnej) będzie pozamiatane,na dzień dzisiejszy przy kartoflach to jesteśmy w czarnej d..ie.Ewentualna wygrana może pozwoli uwierzyć w siebie.Chociaż pażdziernikowy kalendarz pokaże wartość tej drużyny,mecze w LE i liga Lechia,Amica,Pogoń,Piast.Ale to jest tylko moja opinia.

odpowiedz
floyd - 26.09.2021 / 15:49, *.t-mobile.pl

Płaczecie jakbyśmy mieli stratę to Manchesteru United albo Bayernu, a nie zyebanego Lecha który ma mental przegrywow i właśnie zaczął coroczny marsz w dol tabeli. Luzu ludzie, przegraliśmy trochę pechowo, ale z kandydatem do tytułu, wiec to się zawsze może zdarzyć. Tez mnie bolą 4 porażki w 7 meczach ale spokojnie, nic Jeszce nie przegraliśmy, ani nikt inny nic nie wygrał. A jak czytam o zwolnieniu michniewicza to mi się płakać chce nad głupota ludzi.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.09.2021 / 16:10, *.centertel.pl

@floyd: Widzisz jakiś postęp w grze, jeżeli chodzi o ligę, od wiosny? Wtedy też była padaka.

odpowiedz
Wolfik - 26.09.2021 / 16:50, *.mm.pl

@floyd: Niegłupią opinię zawsze fajnie przeczytać. Pozdrawiam! :)

odpowiedz
Niepitol - 26.09.2021 / 17:10, *.centertel.pl

@Wolfik: nirpitol synu bo moze sie okazac ze w tym sezonie zabawa z pucharami skonczy sie na nastepne 2 sezony ...pozdrawiam myslacych , cale szczescie ze jes jeszcze p.p hahaha

odpowiedz
chrisSiekierki - 26.09.2021 / 17:53, *.vectranet.pl

@floyd: Całkowicie się z kolegą zgadzam... jak wygramy to jest krytyka a jak przegramy to już histeria... oczywiście 4 porażki w siedmiu meczach to bardzo zły wynik.

odpowiedz
floyd - 26.09.2021 / 17:57, *.aster.pl

@Leśny Dziadek: No i przypomnij mi, co się później wydarzyło? Zdobyliśmy mistrzostwo? Nie wiem o co Tobie dziadku chodzi, ciekaw czy Ty wiesz ;)

odpowiedz
floyd - 26.09.2021 / 18:00, *.aster.pl

@Wolfik: Jak ją tylko opublikują, if you know what i mean :) pozdrawiam :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.09.2021 / 18:42, *.centertel.pl

@floyd: Nie musisz być złośliwy, jeżeli czegoś nie wiesz, zapytaj spokojnie. Nie chodzi o to, jak się skończyło, tylko o styl. Co teraz coraz wyraźniej widać. Oby w tym roku było podobnie (jeżeli chodzi o MP), ale zobaczymy na koniec sezonu. Moim zdaniem będzie bardzo ciężko.

odpowiedz
floyd - 26.09.2021 / 21:09, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Wybacz, No offense. Pewnie masz trochę racji, ale z drugiej strony która Legia ostatnimi czasy miała naprawdę swój styl? Moim zdaniem ta wczesna Berga, aż do konfliktu z Sa. No bo ta Vukovica, żelazna 11tka i dużo przypadku. Jozaka, Sa pinto i klaufurica pominę z oczywistych względów - to nie byli trenerzy. Magiera: samograj opierający się na geniuszu Vadisa i skuteczności Niko i Prijo. Czerczesow: pressing pressing pressing i albo my albo oni. Zero taktyki.
Wiec tak naprawdę: nihil novi sub soleil Przyjacielu :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.09.2021 / 21:55, *.centertel.pl

@floyd: Masz rację, oczywiście, że nia miała, i to jest podstawowy bład. Apropo Czerczesowa, w polskiej lidze jego metody pracy sprawdzają się doskonale. Oczywiście pytanie, co z pucharami, ale tego się już nie dowiemy, bo nie dano mu szansy. Serial z doborem własciwego trenera dla Legii trwa już 4 lata. Pytanie - kto z klasą (oczywiście kasa też jest problemem) przyjdzie do tak zarządzanergo klubu...Ale może jednak ktoś się w końcu taki znajdzie. A jeżeli chodzi o Czesława, to na pewno będzie trenerem do końca roku, i przekonamy się już wkrótce, w jaki sposób wszystko poukłada lub nie. Życzę, żeby się udało. Bo patrząc na ostatnie trenerskie wynalazki, to jednak z Michniewiczem szanse na to są. A jak będzie, przekonamy się. Czy chciałbym Czerczesowa? Uważam, że jeżeli będzie chętny, dałbym mu szansę. Ale może nie będzie tego tematu, gdy zaczniemy golić w odpowiedni sposób, przeciwników w polskiej lidze. Ps. Oby D. nie wymyślił Jurka B. bo będzie dramat...

odpowiedz
grzesiek - 26.09.2021 / 15:02, *.centertel.pl

Styl czeska chyba najbardziej przypomina mi skorżę w Legii. Wtedy i teraz mielismy mocny sklad i zamiastgrac ofensywnie to gralismy defensywnie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.09.2021 / 15:00, *.centertel.pl

Jeszcze akropo bramkarza. Dlaczego drugim nie jest Mateusz Kochalski? Chłopak pograł w Radomiaku, klub awansował do ekstraklasy Dlaczego go nie sprowadzono z powrotem? Miszta powinien ograć się w innym klubie i później ewentualnie wrócić. Nie ma żadnej logicznej i spójnej polityki transferowej.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.09.2021 / 14:46, *.centertel.pl

Zobaczyłem na powtórce moment, w którym Slisz po faulu, wyciąga batona i przestraszony, jakby w kompletnej konspiracji, opiernicza snickersa. Może oni są głodzeni? To wyjaśnia brak siły i skryte podjadanie w tracie meczu. Albo to jakaś fobia. Moja Babcia też tak robiła. Odmawiała kolacji, a w nocy tak buszowała w lodówce, że rano nawet lodu w niej nie było...

odpowiedz
AA - 26.09.2021 / 15:43, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: Ten parch juz przed faulem żarł tego batona,dobrze że się nie udławił.

odpowiedz
pol - 26.09.2021 / 14:37, *.chello.pl

Same jełopy za darmo plus niedojda wieteska.
Dodajmy do tego loczka i wyjdzie...................wicemistrz 2022

odpowiedz
Krzysio - 26.09.2021 / 14:18, *.progresnet.pl

Olać mistrzostwo byleby wygrywali w pucharach, zdobyli puchar lub utrzymali się na podium. Mistrzostw mają najwięcej, nie muszą co sezon być mistrzem bo za łatwo by mieli.

odpowiedz
pol - 26.09.2021 / 14:40, *.chello.pl

@Krzysio: ......"OLAĆ MISTRZOSTWO"......................
płakać ,czy śmiać się??????????

odpowiedz
Cegiełka - 26.09.2021 / 14:14, *.t-mobile.pl

Nie jest źle, bo wszystkich meczy, które rozegraliśmy nie przegraliśmy, więc nie jest źle. Wyrastamy na jednego z głównych kandydatów do spadku.

odpowiedz
Po(L)aK - 26.09.2021 / 14:07, *.vectranet.pl

No cóż, Czesiek od początku mi nie leżał. Największe wzmocnienia w Legii to wy_ebać trenera i prezesa.
Jakoś ostatnie 10 lat na rynku krajowym to dominacja Legii, przez ostatnie 5 lat nie potrafiliśmy dostać się do pucharów, ale wcześniej przez 5 lat byliśmy co roku i nie przeszkadzało to Nam w zdobywaniu tytułów.
Zespół jest kompletnie nieprzygotowany do rozgrywek, a Czesław to by chciał 3 jedenastki, żeby na każdym froncie mógł wystawić inną, co by panienki się nie przemęczały.

odpowiedz
kermit - 26.09.2021 / 14:22, *.chello.pl

@Po(L)aK: ile można słuchać takiego pier****a. Sam się wy_eb lub przestań pieprzyć, weź skarbonkę, wykop słoiki z trawnika i skarpetę po babci, idź do Mioduskiego, pier***j to wszystko na biurko i powiedz "kupuje ten klub, a ty zbieraj dupę z Legii". Wtedy jest szansa na zmianę.

odpowiedz
Po(L)aK - 26.09.2021 / 17:07, *.vectranet.pl

@kermit: wyluzuj dzieciaku. Chyba sokonale wiadomo, że nie masz szans na chwilę obecną aby pozbyć się tego nieudacznika

odpowiedz
kermit - 26.09.2021 / 18:43, *.chello.pl

@Po(L)aK: jestem na emeryturze .... także tego ... dzieciaku :)

odpowiedz
Hiszpan - 26.09.2021 / 13:11, *.telnaptelecom.pl

Z Łachem na ławce Staszek Czerczesow. Byc może już w Gdańsku drużynę poprowadzi Petrillo niezależnie od wyniku z Leicester.

odpowiedz
Hiszpan - 26.09.2021 / 13:04, *.telnaptelecom.pl

MISZTA był rozkojarzony bo weszlà FIFA 22 a ebał mu się Pad i nie móģł się z tym pogodzić.

odpowiedz
Ewelina - 26.09.2021 / 12:15, *.vectranet.pl

Mamy więcej porażek niż wygranych. Obawiam się, że musimy zacząć interesować się sytuacją na dole tabeli a nie na górze.

odpowiedz
Wiem co mówię - 26.09.2021 / 12:44, *.chello.pl

@Ewelina: plus jest taki, że w końcu Legia ma rywali w lidze, Raków, Lech z którego tu się hucznie wysmiewano w sobotę, może jeszcze Pogoń..

odpowiedz
atmosferic - 26.09.2021 / 11:51, *.orange.pl

"Owszem, cieszymy się z miejsca w Lidze Europy, ale nie jest łatwo łączyć swojej obecność tam z ligą, bo do tego dochodzą podróże. To wszystko ma znaczenie. Niemniej trzeba wyjść i grać. Inna sprawa, że nie chcę narzekać na swój los."

- "nie chce narzekać" a nic innego nie robi tylko narzeka i się usprawiedliwia czynniami pozapiłkarskimi - przegrałeś nie bo byłeś zmęczony lotami, nie bo horoskop ci nie pasował, nie bo było za ciepło/za zimno - PRZEGRAŁEŚ BO JESTEŚ SŁABY TAKTYCZNIE I GRASZ FATALNĄ PIŁKĘ MINIMALISTYCZNĄ.

OBYŚ WYLECIAŁ JAK NAJSZYBCIEJ. LEGIA POTRZEBUJE GRY OFENSYWNEJ A NIE ODDAWANIA POLA GRY JAKIMŚ LESZCZOM. TY NAWET ŁĘCZNEJ NIE UMIAŁEŚ ROZBIĆ 5-0, NIE OŚMIESZAJ SIĘ PODAJ SIĘ DO DYMISJI.

odpowiedz
Wyrzucić dziada antytrenerzyne - 26.09.2021 / 11:45, *.t-mobile.pl

Michniewicza trudno nazwać trenem, zadnejj koncepcji gra do tylu, brakuje gry agresywnej, fartowny wynik ze spartakiem, brakuje radości gry, zmiany pozycji, Legia gra tak jak by sie bała, powinien byc atak atak i jescze raz atak
Trener bez koncepcji, ustawia tak chłopaków jakby kazdy mial kupę w majtkach juz przed wyjściem na boisku, brak elementów zgrania na treningach. Wielki teoretyk…. Do niczego
Czesiek ogarnij sie troche chłopie . Tylko gra agresywna Legia powinna grac radosny futbol, odważny. Trener do wymiany jak najszybciej
Czesiek zamiast udawać wielkiego teoretyka futbolu, kup sobie chłopie pampersy do gaci bo z takataktyka jak nastawiasz chłopaków mozna sie tylko zesrac w gacie ….!!!!!!!!

odpowiedz
Yeti - 26.09.2021 / 11:36, *.play-internet.pl

Niestety w lidze to jest jakiś dramat. W tym sezonie mistrza nie obronimy. Michniewicz wydawał się dobrym trenerem ale jednak takim nie jest. To jest typ autobusiarza, któremu nieźle wychodzą mecze z mocnymi przeciwnikami w Europie, a w lidze kiedy trzeba grać ofensywnie to słabo to wyglada.

odpowiedz
Wolfik - 26.09.2021 / 13:48, *.mm.pl

@Yeti: Jeszcze nic nie jest stracone, chociaż rzeczywiście na tą chwilę nasza sytuacja wyglada nieciekawie. Mamy dobrych zawodników z przodu, zima jednak trzeba koniecznie wzmocnić obronę, bo transfery na te pozycje nie dały jakości. Zatem zimą należy wykupić Majka i sprowadzić dwóch dobrych obronców, przykładowo Przemka Wiśniewskiego z Zabrza i Roberta Ivanowa z Warty. I wiosną odrabiac straty.

Nawet jesli nie obronimy MP, to obecnośc w 3-ce jest zupełnie realna.

odpowiedz
Otto - 26.09.2021 / 11:31, *.t-mobile.pl

Miszta jest fatalny. Nie ma bramkarza na zastępstwo Artura:( Tobiasz powinien być drugim bramkarzem, może by bronił lepiej. Raczej na pewno nie gorzej.

odpowiedz
bonik - 26.09.2021 / 11:14, *.mm.pl

Jest parę artykułów odnośnie ręki w polu karnym..
ewidentny karny ze zdjęć i zresztą komentarze są podobne. Potem i tak był gol ale w wypadku tej ręki obrońca L wylatuje za czerwień (druga żółta) z boiska i jest po sprawie. Wygrał lepszy i tyle.

odpowiedz
Chyba satelitarnych Xd - 26.09.2021 / 16:18, *.tpnet.pl

@bonik: Chyba artykułów z onetu albo z wybiórczej . Nasz obrońca cofał rekę i miał ją wyraźnie przy ciele . A to , że gamoń Tudor po chamsku próbował wcisnąć sędziemu jakiś ''szeroki''łokieć naszego obrońcy , to brawo dla sędziego , że nie dał się przekonać do takiego jak twoje pieprzenia . Raków wcale nie był lepszy , to My byliśmy nieskoncentrowani i nie było maksa na boisku , jeśli chodzi o piłkarzy .

odpowiedz
Pacz - 26.09.2021 / 10:56, *.t-mobile.pl

Oni mają Lopeza, my mamy Lopesa.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 26.09.2021 / 10:36, *.play-internet.pl

Szczerze,to nie bardzo wiem,czemu jesteście zaskoczeni porażkami Legii w eksraklasie.Przecież od dawna,a w zasadzie to od początku panowania w klubie,ojca dyrektora Dariusza jesteśmy ligową szarzyzną.Być może wasze zdziwienie bierze się stąd,że "słuchacie,a nie patrzycie".Bo faktycznie,jak bym miał swoje oczekiwania co do poziomu gry,opierać na tym co mówi Mioduski "(Mamy kompletną drużynę"),albo Michniewicz ("W Legii są dwie równorzędne 11-tki"),to też miał bym tak rozbudzone nadzieje jak Wy.Do tego stopnia,że niektórzy z Was potrafią stwierdzic,że "po świetnym meczu ze Spartakiem je...iem Angoli i Włochów i z pierwszego miejsca wychodzimy z grupy L.E."A wystarczy zatkać uszy,a otworzyć oczy i......nagle się okazuje,że tak naprawdę to sam awans do L.E.jest jakimś przeszczęśliwym zbiegiem okoliczności,bo przecież w zasadzie w żadnym.meczu eliminacyjnym nie byliśmy lepsi piłkarsko od rywala,a do fazy grupowej się doczołgaliśmy.A wyniki i miejsce w lidze oddaje tylko to,na jakim
jesteśmy poziomie piłkarskim.

odpowiedz
Sr - 26.09.2021 / 10:42, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA: co za debil. Na krajowym podwórku to najleoszy okres w historii. A e Europie? Oczywiście że nie byliśmy lepsi od Slavii na papierze ale chyba awans daje to kto wygra na boisku nie uważasz? Tym bardziej cieszy sukces. Wkur...a mnie już ta propaganda braku sukcesu. Mioduski w tym sezonie dał radę a negatywna narracja została. Przyjdą czasy gdy będziesz ten okres wspominał z sentymentem

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 26.09.2021 / 14:24, *.play-internet.pl

@Sr: Hmmmm,najlepszy okres w historii.Ale w historii czego?.Bo jeśli Twojego chodzenia na Legię,to wnioskuję,że góra 5 lat chodzisz,bo nie sądzisz chyba,że teraz jesteśmy w lepszym miejscu,niż np za Leśnodorskiego -Legia w lidze mistrzów-w razie jak byś nie kojarzył.No chyba,że uważasz,że 4 porażki w 7 meczach świadczą o naszej dominacji w eksraklasie.Ty jesteś w/g mnie najlepszym przykładem,że "propaganda sukcesu"jaką nas karmią Mioduski z Michniewiczem,trafia na baaaardzo podatny grunt.Cóż,nie mam zamiaru nikogo przekonywać do mojego punktu widzenia pewnych rzeczy,jak również nie obrażam nikogo na tym forum,bo to tylko by świadczyło,że jestem zakompleksionym prawiczkiem z pryszczatą facjatą małolatem,który dostaje orgazmu,jak kogoś "wirtualnie opluje".

odpowiedz
Juras - 26.09.2021 / 10:17, *.plus.pl

Gdyby u nich był inny środkowy pomocnik niż Gvilia, to powieźliby nas piatką.

odpowiedz
Spackman - 26.09.2021 / 13:26, *.chello.pl

@Juras:
może Gruzin nie chciał robić przykrości starym kumplom

odpowiedz
Juras - 26.09.2021 / 15:08, *.plus.pl

@Spackman: chciał i sie starał, ale wyszło tak jak to on potrafi..hehe

odpowiedz
A - 26.09.2021 / 16:07, *.tpnet.pl

@Juras: Oprócz jednego groźnego dośrodkowania w drugiej połowie (chyba z wolnego) , to Walerian się prawie w ogóle nie starał - i za to brawa dla niego . Swój człowiek (L) .

odpowiedz
t - 26.09.2021 / 10:13, *.edu.pl

Słaba Legia - Jędrzejczyk = Dobra Legia

odpowiedz
Zielu - 26.09.2021 / 09:50, *.centertel.pl

Fajnie że mamy na etacie dwóch trenerów bramkarzy, tylko po co?

odpowiedz
Fifi - 26.09.2021 / 09:42, *.chello.pl

Stasiu Czerczesow już rezerwuje bilet lotniczy do Warszawy.. Po meczu z Lechią albo Lechem info o zaprzestaniu wykonywania obowiązków trenera pierwszego zespołu. W sumie do końca sezonu mógł by Pan Czesław ogarnąć rezerwy bo dobrze się nie dzieje a awans jest bardzo potrzebny!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 26.09.2021 / 09:34, *.petrotel.pl

W związku z tę porażką, mam dobre przeczucia przed meczem z Leicester... Po porażce ze Śląskiem wygraliśmy ze Spartakiem, to może po porażce z Rakowem wywalczymy jakiś korzystny rezultat z Leicester? Drużyna najwidoczniej skupia się na pucharach, bo tam jest największa kasa. Albo to piłkarski poker... ;-)

odpowiedz
K(L)AKIER - 26.09.2021 / 13:28, *.tpnet.pl

@vadisodjidjiaofoe: optymizm się przyda :)

odpowiedz
Hiszpan - 26.09.2021 / 09:33, *.telnaptelecom.pl

MISZTA to ręcznik. Wczoraj od 1 minuty był spanikowany. Co leciało to wpadło. Nawet lekkie farfocle wybijał na róg. Nie podniósł się po kompromitacji w Suwałkach. Ale za jego wystawienie winę ponosi parodysta CZESIO.

odpowiedz
MaLDr - 26.09.2021 / 09:25, *.play-internet.pl

Odnośnie Miszty to (przypominam że może się nie znam) gość nie potrafi wybić piłki
Pomijam już wybicie ale wyrzucić potrafi na 5 metrów max

odpowiedz
Koko123zambrów - 26.09.2021 / 09:19, *.net.pl

Jest jeszcze jedna sprawa jak to jest, że w ligach tj. Czeska, belgijska, duńska, grecka, chorwacka, rosyjska, słowacka, węgierska i wiele innych mistrz kraju jest albo na pierwszym miejscu albo w czołówce, tylko w naszej lidze od lat mistrz uczy się grać co 3 dni. Może to jakaś zbiorowa Probierzowa mętalność bo to nadaje się do psychiatry latami dzieje się dokładnie tak samo.

odpowiedz
Zuzio - 26.09.2021 / 09:19, *.plus.pl

Myślę, że właściciel zmądrzał i uświadomił sobie, że jak jest trener, to są wyniki. Teraz jeszcze zamiast trenera, niech zatrudni dobrego trenera i będzie ok.

odpowiedz
ursw - 26.09.2021 / 09:00, *.chello.pl

Szkoda że wszystkie zespoły którym udaje się awansować do Le ,LM ,LK dostają w dupę w ekstraklasie bo za dużo meczyy rozgrywają może zawiesimy takie zespoły na jakiś czas w rozgrywkach podwórkowych a potem odwiesimy by się nie przemeczyli tyle grając

odpowiedz
eLka - 26.09.2021 / 08:50, *.mm.pl

Loczku, rozumiem, że w tym sezonie celem jest wyjście z grupy LE?

odpowiedz
SzB - 26.09.2021 / 08:49, *.pljtelecom.pl

Widać ile znaczy dla nas Luqi i Arur. Nie ma nikogo gotowego na "już" w razie niedyspozycji Boruca.
Widać, że jak przestajemy grać toporne "bok i centra", to jednak coś wychodzi i da się inaczej bramkę strzelić niż w ten sposób.
Mladenovic niech najlepiej już spier.... z tego klubu, bo jak ma pozorować grę, to niech ktokolwiek młody się ogrywa. Skibicki to jest melodia przyszłości, bo narazie to słabo się prezentuje.
Co by nie mówić, Raków gra niezłą piłkę, a najgorszy u nich wczoraj był Gvilia:). Ultra dramatu nie ma jeśli chodzi o punkty, bo tyle to można spokojnie nadrobić, gorzej, że na tą naszą e klapę trener chyba żadnej sensownej koncepcji nie ma póki co.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 26.09.2021 / 08:55, *.centertel.pl

@SzB: Wszystko napisane . Mogę dodać, że Josue i Jędza to byłi dwaj piłkarze z ciagiem na bramkę . Josue to w zasadzie obecnie gwiazda, a dopiero się rozkręca.

odpowiedz
SzB - 26.09.2021 / 09:19, *.pljtelecom.pl

@Robert Szenfeld :
Fakt, po nich akurat było naprawdę widać zaangażowanie i chęć do gry.

odpowiedz
lol - 26.09.2021 / 08:44, *.lyse.net

no Czesiu chyba dlugo trenerem nie bedzie

odpowiedz
ciekawostka - 26.09.2021 / 08:50, *.getfiber.pl

@lol: Ciekawe gdzie Papszun byłby z naszymi grajkami a Czesio z grajkami z Rakowa?

odpowiedz
Lubin - 26.09.2021 / 08:23, *.com.pl

Brać Hladuna z Zagłębia, jest z niego dobry bramkarz

odpowiedz
Koko123 - 26.09.2021 / 08:17, *.net.pl

Jedyne czego się obawiam to tego, że jeśli się pozbędziemy co by nie było ale trenera Michniewicza to przyjdą kolejne Jozaki tego świata i dopiero będziemy w czarnej du..ie. pozdrawiam

odpowiedz
Afro - 26.09.2021 / 07:51, *.chello.pl

Coś mi się wydaje, że trenerzy za bardzo ufają elektronice i tym jak zawodnik spisuje się na treningu (których jest chyba za mało?). Może i Miszta dobry na treningu ale głowa nie na ważne mecze, tak jak kiedyś widać to było u Gwili. Druga rzecz to czujniki które piłkarze noszą i podobne wynalazki do określania "zmeczenia". To jest sport profesjonalny, więc trzeba dawać z siebie coraz więcej. Każdy początkujący nawet to wie że trzeba przekraczać granice dla rozwoju a nie od razu biec po wodę bo zmęczeni. Raków był wybiegany i zdeterminowany i to wystarczyło. Żaden system czy taktyka nie wystarczy jak nie ma kondycji. Mam wrażenie, że do Legii przychodzą zbierać owoce zamiast jeszcze bardziej trenować i być jeszcze lepszymi i pójść w świat.

odpowiedz
Szymon - 26.09.2021 / 09:09, *.chello.pl

@Afro: Misztal to na trzecią ligę się nadaje. ŹLE ocenia sytuacje na boisku, karasrofalne wyjścia z bramki, fatalne tempo wyprowadzania akcji.. Pytanie nasuwa się co on robi na treningach. Nie mamy zmiennika dla Boruca. Występ Miszty to nie ma oceny. Skandal i tyle. Tylko czy tego trenerzy nie widzą?

odpowiedz
globroter KK - 26.09.2021 / 07:33, *.vectranet.pl

Niestety żeby wygrywać w lidze trzeba walczyć i zprdlć.Bez pressingu nie będzie zwycięstw.Legia musi mieć jeszcze jednego ale ogranego i starszego bramkarza.Starszego od naszych 2 juniorów bo to dopiero melodia przyszłości.Wygląda na to,że Artur to już zaczyna powoli życie piłkarskiego emeryta,a co należy mu się po tylu latach.Trzeba mieć kim go zastąpić,a Legia na ten moment nie za bardzo ma kim

odpowiedz
Dzik - 26.09.2021 / 07:31, *.orange.pl

Oj tam, czepiacie się.
To dopiero 4 porażka w 7 meczu kasztanowej ligi : )
A tak poważnie, jakim cudem ta banda ułomów na czele z poznańskim czeslawem awansowała do LE ?

odpowiedz
(L)eo - 26.09.2021 / 08:38, *.master.pl

@Dzik:
Też się nad tym zastanawiam.

odpowiedz
kiks - 26.09.2021 / 09:15, *..

@Dzik: W tej kasztanowej lidze jak piszesz L zajmuje miejsce jakie zajmuje. Jest najwybitniejszym przedstawicielem tej ligi, nie radzi sobie w niej. Co jakiś czas kasztanowe drużyny sprowadzają L na ziemię. Z tymi kasztanami to ostrożnie.

odpowiedz
MaLDr - 26.09.2021 / 07:28, *.play-internet.pl

Zapomniałem dodać
Łubu Dubu Łubu Dubu
Niech Nam Żyje Prezes Naszego k(L)ubu

odpowiedz
MaLDr - 26.09.2021 / 07:24, *.play-internet.pl

Może się nie znam ale "drugiego bramkarza" to mamy takiego raczej z bajki Wojciech Szczęsny

odpowiedz
brum - 26.09.2021 / 07:08, *.70.51

Aby zagrać w następnym roku w pucharach europejskich, trzeba postawić wszystko na jedną kartę czyli na puchar Polski. W lidze gonić trzeba już nie tylko Lecha parę innych zespołów.

odpowiedz
Kibic z Sanoka - 26.09.2021 / 06:56, *.sanok.biz

Fajnego mamy trenera

odpowiedz
LewLegia - 26.09.2021 / 07:03, *.net.pl

@Kibic z Sanoka: też tak uważam od dawna i dodam, że prezesunio też niczego sobie.
Szkoda tylko, że naszym kosztem , tzn tych co kupują bilety ten cyrk jeszcze działa.

odpowiedz
Krzysztof - 26.09.2021 / 05:14, *.centertel.pl

Lekarz Papszun ma receptę na Legię.
Niestety.

odpowiedz
zp - 26.09.2021 / 04:42, *.chello.pl

Kibice zwycięskich drużyn drą szaty a karawana jedzie dalej. Gdyby Legia była w ktorejśtam lidze, pewnie komentarzy by nie było ale trudno, tyle waszego co sobie w necie popiszecie no name’y, nie byliście, nie jesteście i nie będziecie kibicami Legii Warszawa ????

odpowiedz
On - 26.09.2021 / 03:08, *.versanet.de

A Buraków (Polaków) tu nie brakuje... Ubaw mają po pachy... Brawo Prezes! Brawo Trener! Brawo Grajki...!

odpowiedz
On - 26.09.2021 / 02:59, *.versanet.de

Ale lipa!!! W Hamburgu wszyscy się śmieją... A mi już brak argumentów na to co się dzieje... Szkoda gadać ????

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 26.09.2021 / 01:23, *.vectranet.pl

Po raz kolejny żałuje, że nie ma oceny 0 (zero) bo na nią zasłużyło dziś co najmniej kilku Legionistów: faworyt Slisz jak zwykle beznadziejny i nic nie wnoszący do gry, ręcznik w bramce, dramatyczny Wieteska, słaby Martins, bezproduktywny Pekhart, chaotyczny, dramatyczny w defensywie i nieskuteczny (podania) Mladenovic, a no Skibicki, o którym nieomal zapomniałem, że był na boisku. Pięciu wyszło w podstawowym składzie...... Konkluzja w sześciu ciężko wygrać mecz. Ktoś napisał, środek pola w Legii nie istnieje, a cięzko gra się tylko jednym skrzydlem Kastrati (Mladenovica nie licze). Czesiu jest albo slepy i głupi, albo ktoś mu ustawia skład..... wstawainie non stop paralitycznej mlodziezy, która nie radzi sobie w 4 lidze plus Slisza to jawny sabotaż... Nie kupił pudel Caktasa, na środek pomocy to teraz będziemy płakać............

odpowiedz
Adam - 26.09.2021 / 01:51, *.play-internet.pl

@Trener Bramkarzy: większość pierwszego składu czeka na mecz w LE, stąd rotacje

odpowiedz
(L)eo - 26.09.2021 / 00:30, *.master.pl

Ja nie wiem, ale może ktoś powinien jakiego mejla do Czeska wysłać,że nie mamy środka pola (absolutnie żadnej jakości i gry do przodu),bo albo on nie widzi nic,albo udaje. Zacznę od noty "katastrofa", kolejność jest od najbardziej żenującej oceny : Martina,Josue, Slisz,Miasta. Nie zaczniemy grać dobrze dopóki nie wróci Kapi,taka jest prawda. W środku pola nie ma osoby, która weźmie odpowiedzialność za rozgrywanie. I jeszcze Stasiek Czercesow,może wróci do nas:-P

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.09.2021 / 00:27, *.centertel.pl

Muszę przeprosić...Wierzyłem, że Michniewicz ogarnie się i zaczniemy dominować w polskiej lidze, grając pressingiem i ofensywnie. Niestety zdaje się, że z tym trenerem będzie możliwa jedynie szczęśliwa obrona własnych granic. Podobnie było z młodzieżową reprą. Mając taki potencjał w ofensywie, powinniśmy w polskiej lidze grać do przodu. Poza tym trzeba pozyskać 2 stoperów na poziomie. I zdecydować się na bramkarza, który zastąpi Artura. Potrzeba trenera z charyzmą i twardą, ale sprawiedliwą ręką. Oby tylko nie przyszło komuś do głowy zatrudnić Jurka B. Bo będzie jeszcze gorzej...

odpowiedz
Misza_Praga - 26.09.2021 / 00:23, *.plus.pl

Rozumiem wiele ale nie zrozumiem osób broniących bramkarza,to była katastrofa pod każdym względem, dla mnie gość przegrał mecz,skandowanie jego imienia ze niby nic to zenada,gość zarabia już teraz kokosy my kibice płacimy nie małe pieniądze za mecz ,jego stać na luksusy i to spore a on w meczu jest PARODYSTA!!!przyjeżdża klub który nie ma żadnych ambicji i wywozi punkty, policzek i splunięcie w twarz kibiców bo w takim klubie nie ma miejsca na eksperymenty,

odpowiedz
Adam - 26.09.2021 / 01:53, *.play-internet.pl

@Misza_Praga: nie ma amibcji? Straszną głupotę piszesz.

odpowiedz
Tebe100 - 26.09.2021 / 08:23, *.130.222

@Misza_Praga: co ty człowieku piszesz? "Przyjeżdża klub bez ambicji?" Przypomnę że to wicemistrz Polski i jeden z kandydatów do mistrza w tym sezonie. Włącz myślenie zanim coś napiszesz.

odpowiedz
jarekk - 26.09.2021 / 00:12, *.metrointernet.pl

Ktos mi przypomni kiedy Legia ostatnio strzelila bramke bezposrednio z wolnego z odleglosci ponad 16 metrow? Bo nie pamietam. Wigry czy Gibraltary sie nie licza.

odpowiedz
Janusz - 26.09.2021 / 00:28, *.chello.pl

@jarekk: Ty sie nie liczysz kasztanie !

odpowiedz
jarekk - 26.09.2021 / 00:50, *.metrointernet.pl

@Janusz : Tylko zapytalem. Nie chce obrazac Wigier, chodzi mi o rownorzednych przeciwnikow.
Bo z wolnego jakos ostatnio nie strzelaja, szkoda.

odpowiedz
Legion - 26.09.2021 / 00:03, *.chello.pl

Michniewicz won. Dość tego, 4 porażka w 7 meczu w lidze to jest już skandal. Wystawienie Skibickiego w pierwszym składzie? Czy to rodzina Michniewicza? Przecież ten chłopaczek jest beznadziejny, nie gra nic. Slisz następny. Gramy dwoma DMC i środka w defensywie w ogóle nie ma. Wchodzi Charatin, dopiero co przyszedł i bramka, Slisz to prędzej samobója strzeli. Miszta absolutnie katastrofalny. Czy trenerzy bramkarzy są ślepi, że wpuszczają kogoś takiego do bramki!?

odpowiedz
kędzior - 25.09.2021 / 23:57, *.vectranet.pl

Przede wszystkim Legia gra zbyt defensywnie.Legia jest za mało agresywna w odbiorze piłki,a w zasadzie coś takiego jak odbiór piłki i pressing w Legii nie istnieje.Legia jest zbyt grzeczna w polskiej lidze.Raków gra wysoko i stosuje pressing i to wystarcza.Może Legia na początek nauczy się tak grać? W dzisiejszych czasach pressing to jest element podstawowy.Legia nie rekompensuje braku pressingu jakimiś niesamowitymi umiejętnościami dlatego przegrywa z takimi ekipami jak Raków

odpowiedz
Jędza : Ślimak w galarecie - 25.09.2021 / 23:52, *.t-mobile.pl

Coś się wypaliło
Trener Michniewicz musi odejść !!!!
Stracił orientację i konsepcję

odpowiedz
Luk - 26.09.2021 / 22:28, *.timplus.net

@Jędza : Ślimak w galarecie: Jak to stracił, a kiedyś w ogóle miał?

odpowiedz
Majk Spajk - 25.09.2021 / 23:45, *.tele2.se

Grasz tak jak trenujesz. A, zapomnialem, u czeska zawsze wolne bo..... zmeczeni i przemeczeni. To i wyniki adekwatne.

odpowiedz
Jano - 25.09.2021 / 23:41, *.orange.pl

No niestety mistrzostwa już raczej nie zdobędziemy, z 10 porażek na koniec będzie bo te puchary europejskie wykończą nas jak Lecha w tamtym sezonie, cóż trzeba będzie przerwę w świętowaniu zrobić!

odpowiedz
Kibolek - 25.09.2021 / 23:33, *.it-home.pl

KOMPROMITACJA . za mało powiedziane . Efekt transferów ba ostatnia chwilę

odpowiedz
Wojtek86 - 25.09.2021 / 23:23, *.chello.pl

Czyżby wkrótce wymiana trenera?

odpowiedz
Morda - 25.09.2021 / 23:25, *.wanadoo.fr

@Wojtek86: oby

odpowiedz
Szyszko - 25.09.2021 / 23:50, *.plus.pl

@Morda: haha Jozak czeka. Na kogo wy dzieci liczycie?

odpowiedz
Wojtek86 - 26.09.2021 / 00:06, *.chello.pl

@Szyszko: Odezwał się weteran. Wcale się nie zdziwię jak Loczek wkrótce coś wywinie.

odpowiedz
PLK - 26.09.2021 / 00:50, *.156.70

@Wojtek86: Może jednak kolega Szyszko ma rację... Kto wie czy jakiś trenerzyna pokroju Jozaka już nie siedzi w biurze kudłacza???! Pozdro...

odpowiedz
Wojtek86 - 26.09.2021 / 12:12, *.plus.pl

@PLK: Loczek nie raz pokazał że dziala impulsywnie.

odpowiedz
Roma - 25.09.2021 / 23:22, *.lunet.eu

Punkty po meczu : 1/ nie da się wygrać meczu bez bramkarza ( bramki to jedno, ale też fatalne wprowadzanie piłki do gry ) 2/ Skibicki to taki Kopczyński u Magiery - nie wiadomo po co wychodzi na boisko 3/ Mladenović i Lopez … szkoda słów 4/ myślałem, że to co zrobił Lopez jest nie do przebicia, aż nadeszła 89 minuta 5/ denerwuje to ciągle machanie rękami, to jest piłka nożna 6/ mimo wszystko potencjał było widać i gdyby nie te wcześniejsze pięć punktów, kto wie…

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.09.2021 / 23:21, *.centertel.pl

Zawodowy piłkarzy powinien być jak Forest Gump - gnać przez cały mecz (jak do pożaru), a później galopem (jak najlepszy ogier na Pardubickiej) wykonać jeszcze 10 kółek wokół stadionu. I nie tylko co 3 dni, CODZIENNIE. Staszku wróć... Dość tego bredzenia o wiecznym zmęczeniu (chyba odpoczynkiem), dość tych urlopów po przegranych meczach, CZAS ZACZĄĆ BIEGAĆ...

odpowiedz
(L) eon - 25.09.2021 / 23:21, *.inetia.pl

To pytanie nie kto , tylko kiedy? Nie jestem fanem takich zmian , ale wiadomo że prezes długo nie wytrzyma. Czy w trakcie przerwy na reprę, czy dopiero w przerwie zimowej weźmie to Stanisław? Nie tylko Czesław do końca odpowiada za wyniki w lidze, ale wiadomo że prezes musi mieć kolejne MP ( i słusznie) żeby zarabiać kasę za rok w pucharach. Zresztą też uważam że MP 17 jest ważniejsze niż ewentualna wygrana z Leicester . Głód oczekiwania ponad 20 lat bez tytułu daje o sobie znać. Zresztą jak się nie strzela w takich sytuacjach jak dziś - to piłkarze dawali sobie sami wolne ?

odpowiedz
Adam - 26.09.2021 / 10:00, *.play-internet.pl

@(L) eon: i co nam po kolejnym tytule tej śmiesznej ligi? Gdybyśmy mieli dobrze wystąpić w europie, ale zapłacić za to np. trzecim miejscem to pewnie, bierzmy w ciemno.

odpowiedz
Tak na szybko : - 25.09.2021 / 23:19, *.tpnet.pl

Za mało pressingu (choć czasem był- ale za mało) , za mało gry bark w bark , za wolne rozgrywanie , za mało strzałów (choć coś , jakby się ruszało w tej kwestii , trochę więcej niż ostatnimi czasy strzelają - ale nadal za mało , w mordę ...) , błędy w obronie , ale to także z powodu za miękkiego środka pola . Ale w ogóle to nie było tak źle . Tu chodzi o to , dlaczego nie strzeliliśmy ośmiu bramek , a jedynie dwie ? (bo chyba w ośmiu sytuacjach trza było strzelić gola , bez żadnych usprawiedliwień ) . Co do Rakowa : do tej pory myślałem , że to takie skromne , zrównoważone chłopaki . Jest inaczej : brzydko dzisiaj się zachowywali , chyba sodówka im uderzyła do głowy . Tudor kolejny ''gwiazdorek'' po Śpiączce . Najpierw po chamsku sugerował sędziemu ''kilometrowy'' łokieć naszego obrońcy , a gdy strzelił nam gola , to zatkał se uszy , według mnie - prowokacyjnie . A ten ich obrońca , co prowokował Mahira , to chyba się o strzała prosił . Mahir ma silne nerwy , Jozue by temu obrońcy za...ał . Tyle , na gorąco (sory , jeszcze mnie nosi) . Myślę , że jutro Ślunsk W. zremisuje z Wisłą P. , a za tydzień My pokonamy Szajs , a malinowe nosy pokonają na wyjeździe przegotowane kartofle i wracamy do big gry . Hardkorowym składem - DAMY RADĘ ! ( L )

odpowiedz
jarekk - 25.09.2021 / 23:16, *.metrointernet.pl

Historia sie powtarza, dokladnie 30 lat temu bylismy w 1/2 Pucharu Zdobywcow Pucharow, remisowalismy z MU a w lidze strefa spadkowa, ledwie sie utrzymalismy.

odpowiedz
singspiel - 25.09.2021 / 23:22, *.6.3

@jarekk: to sie raczej nie powtarza. nie ma już tego pucharu, a my jeszcze nie przegraliśmy mistrzostwa

odpowiedz
curragh - 26.09.2021 / 00:04, *.6.3

@jarekk: i to były dwa różne sezony 1990/91 i 1991/92

odpowiedz
Zielu - 25.09.2021 / 23:12, *.centertel.pl

Czesiu Ty już wyp...laj stąd dzbanie, takim probierzowaniem to do górnej 8mki sie nie złapiemy, w jednym ustawieniu nie są zgrani i idzie jak po grudzie, to guardiola z pomorza z dnia na dzień serwuje 442 z tymi toporkami typu jedrzejczyk, slisz, czy skibicki i lopez... Kur.a czapki z głów

odpowiedz
Hawryl74 - 25.09.2021 / 23:09, *.virginm.net

Suma nieszczęścia w zdobyciu bramki w tym meczu osiągnęła szczyt.
Oby szczęście dopisało z Leicester w 100%
Jedziemy dalej i tyle w temacie.

odpowiedz
Amikorz - 25.09.2021 / 23:07, *.inetia.pl

Lecicie z Wartom do druga liga chopy

odpowiedz
Legia na dobre i na zle - 25.09.2021 / 23:05, *.tpnet.pl

Wypad to wy płaczki , tacy z was kibice? Czy wygrywasz czy nie będę zawsze z tobą, walić kibiców sukcesu.

odpowiedz
Kun - 25.09.2021 / 23:35, *.icpnet.pl

@Legia na dobre i na zle: Bo nam w przeciwieństwie do ciebie nie jest obojętne czy Legia wygrywa czy przegrywa. Chcemy widzieć Legie walczącą i zwycięska, a tobie to wszystko jedno

odpowiedz
Zielu - 25.09.2021 / 23:04, *.centertel.pl

Dziwne, że nie wyczłapali choćby punktu... Hańba, zaangażowania zero

odpowiedz
Pjoter - 25.09.2021 / 23:04, *.knc.pl

Koszykarze,siatkarze,rezerwy oraz pierwszy skład dziś same porażki.Każdy był gospodarzem tak na marginesie...dramat jakiś....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.09.2021 / 23:03, *.centertel.pl

Gdy patrzę na Wietesķę, to mam wrażenie że on nie rozumie żadnego systemu gry. Jędza nie ma siły biegać i gra futbol prymitywny, kupiono Rose, który nie gra, bo jest cienki jak plaster salcesonu. O Hołowni lepiej nie pisać, ale wyraz twarzy ma podobny do Wietesa.... Jedynie Nawrocki rokuje. Bez obrony, to można grać w kręgle. Tam się zawsze rzuca do przodu i nie trzeba wracać. Chyba, że wróci zjedzona wcześniej sałatka, ale to już inna historia....

odpowiedz
cuLt - 25.09.2021 / 23:08, *..

@Leśny Dziadek: No lepiej tego nie można było ujáć,dobrze że Mioduski czyta czasem komentarze, może wreszcie zrozumie że Michniewicze,dyrektory kucharskie i kilku kopaczy nie zasługujá nosić Legiinych barw.

odpowiedz
Dario65 - 25.09.2021 / 23:02, *.orange.pl

Musimy się przygotować na sezon bez mistrza, przecież nie jesteśmy Bayernem Monachium. jak to przetrawimy to pogodzimy się z takimi wynikami. Mnie nie martwi dzisiejszy wynik z Rakowem a przegrane z Wisłą czy ze Śląskiem. Czysto piłkarsko Raków nic nie pokazał, żeby trąbić jaki to Papszun wspaniały a Michniewicz mierny. Gdybyśmy ten mecz zremisowali ( nie wiele brakowało ) ale to wszystko byłoby na farcie, tak jak gra w LE bo od czechów nie jesteśmy lepsi a jednak ich wyeliminowaliśmy. Podobnie jest z dzisiejszym wynikiem mecz na styku, prawdopodobnie gdyby bronił Boruc nie przegralibyśmy tego meczu. Taki jest sport, nie zawsze będzie wygrywać Legia. Grał mistrz z wicemistrzem, w zasadzie każdy wynik był możliwy. Najbardziej martwi mnie brak młodych zdolnych piłkarzy, wychowanków a wtedy nie będzie potrzeba wyzywać takich piłkarzy jak Lopez czy Slisz. Taki poziom reprezentują i nikt tego nie zmieni. W latach osiemdziesiątych XXw w Legii grało pół reprezentacji Polski a mistrzostwa nie zdobywaliśmy. dlatego cieszmy się ,że mamy drużynę która od kilku lat dość regularnie zdobywa mistrzostwo albo zajmuje drugie miejsce. Musi przyjść taki sezon, ze będzie gorzej. Dlatego cieszmy się,że we czwartek gramy z Leicester a za trzy tygodnie z Napoli. Tego się trzymajmy.

odpowiedz
jo - 25.09.2021 / 22:58, *.tpnet.pl

Niestety Miszta koniec szans. Jest kiepskim bramkarzem. Na tym poziomie taka amatorszczyzna nie może mieć miejsca. Stracona bramka z Wigrami a teraz kompromitacja z Rakowem. No sorry - wypad do... no właśnie dokąd... Na ławkę do rezerw ???

odpowiedz
artic - 25.09.2021 / 23:38, *.t-mobile.pl

@jo: dla miszty to sa takie kluby znicz pruszkow , korona kielce albo pogon siedlce a nie Legia Warszawa Downań to sie chyba juz starzeje ze nie widzi ze miszta to pasuje gora do klubow powyzejm

odpowiedz
Konrad - 25.09.2021 / 22:55, *.icpnet.pl

Pomyślcie Lopes który jest z zawodu piłkarzem. Całe jego życie to piłka. Większość wolnego czasu spędza na treningach. Za kopanie piłki dostaje niewyobrażalne dla większości z nas pieniądze. I ten piłkarz dostaje pikę na na 2 metr i....

odpowiedz
Nh1234 - 25.09.2021 / 22:51, *.grefnet.pl

Czas na zmianę trenera...

odpowiedz
j24 - 25.09.2021 / 22:44, *.play-internet.pl

Jak się nie wykorzystuje takich sytuacji jak mieli Lopez i Emreli, to trudno myśleć o dobrym wyniku. Z pozytywów trzeba odnotować dobry występ Josue. Z negatywów kolejny raz Mladenowic. Mam wrażenie że coraz wyraźniej odstaje od kolegów z drużyny.

odpowiedz
Josue - 25.09.2021 / 23:18, *.chello.pl

@j24: Josue? Dziś? Nie widziałem. Dla mnie to on totalne dno zagrał. No chyba, że wspomnę Slisza, który dziś totalne dno dna pokazał, ale w jego przypadku to po prostu taka „stabilizacja formy”

odpowiedz
j24 - 25.09.2021 / 23:44, *.play-internet.pl

@Josue: Według mnie Josue zagrał dobrze. Dobrze rozdzielał piłki, celnie podawał, groźnie dośrodkowywał. Coraz bardziej podoba mi się ten piłkarz (początkowo sprawiał wrażenie nieruchawego klocka).

odpowiedz
PLK - 25.09.2021 / 23:59, *.cyfrowypolsat.pl

@Josue: najlepszy z naszych dzisiaj na boisku ( obok Nawrockiego).. Najlepszy jego mecz w Legii jak dotychczas... Wymiana Miszty na Tobiasza w następnych meczach!!!

odpowiedz
Qra - 25.09.2021 / 22:43, *.virginm.net

Szczytem był faul na sliszu jak zajadał baton energetyczny.Piłkarz z Rakowa go wykosił,a on wstaje i dalej je tego batona paranoja.Ku..a jak nie masz siły biegać to zrób miejsce na murawie dla kogoś bardziej ogarniętego.

odpowiedz
Mistrz - 25.09.2021 / 22:41, *..

Ojej, co się stało się? :)

odpowiedz
Kun - 25.09.2021 / 23:05, *.icpnet.pl

@Mistrz: Muszę mieć lepsza wiadomość :)

odpowiedz
mietowy - 25.09.2021 / 22:40, *.aster.pl

Aby zaistniec w europie to trzeba chyba w lidze swojej pokazac ze nie ma sobie rownych bo w lidze europejskiej dlugo nie pogramy, w lidze polskiej zajmiemy gdzies miejsce w srodku tabeli i nastepny sezon bedziemy spinac sie zeby znowu siegnac po MISTRZA, wiec w roku 2023 bedziemy sie moze cieszyc i ekscytowac z LEGII Naszej

odpowiedz
ziutek - 25.09.2021 / 22:37, *.vectranet.pl

Slisz, piłkarz widmo jak Zieliński w reprezentacji. Nie wiem co sie musi stać by usiadł na ławę.

odpowiedz
Ktoś - 25.09.2021 / 22:36, *.net.pl

Panie z Ł3 się popisały, nie ma co

odpowiedz
Qra - 25.09.2021 / 22:35, *.virginm.net

Szczytem był faul na sliszu jak zajadał baton energetyczny.Piłkarz z Rakowa go wykosił,a on wstaje i dalej je tego batona paranoja.Ku..a jak nie masz siły biegać to zrób miejsce na murawie dla kogoś bardziej ogarniętego.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.09.2021 / 22:39, *.centertel.pl

@Qra: Może to był snickers...Są takie zestawy - 3 w 1 opakowaniu. Można jeść i jeść...

odpowiedz
speed - 25.09.2021 / 22:51, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Mniam Mniam.

odpowiedz
Normalny człowiek - 25.09.2021 / 22:34, *.t-mobile.pl

Niestety, ale w konfrontacji z Panem Markiem Papszunem, Nasz Czesio nie wypada dobrze.
Do tego słaby mecz młodego Miszty.
Z przodu sytuacje jakieś tam były, ale też bez zachwytu.
Słabo gramy w lidze w tym sezonie.
Szansa na rehabilitację w czwartek. Trzeba zagrać na 110%

odpowiedz
Kibolek - 26.09.2021 / 01:46, *.it-home.pl

@Normalny człowiek: A co da dobry mecz z leicester City co to da . I po co tam walczyć w lidze trzeba walczyć i zbierać punkty . MIODUSKI TWOJA KOLEJNA PORAŻKA

odpowiedz
SZEWC - 25.09.2021 / 22:34, *.chello.pl

Ale o co wam chodzi? Przecież prezes stwierdził ostatnio, że mamy drużynę KOMPLETNĄ !!! HE HE HE HE HE HE

odpowiedz
śmieszny kibic - 25.09.2021 / 22:34, *.50.163

Najgorzej wkurzają teksty typu "w tej śmiesznej lidze" itd. Przypominam, że póki co najwybitniejszym przedstawicielem tej śmiesznej ligi jest Legia, to ona w dużej mierze kreuje jej wizerunek, stała się sama śmieszna ponieważ słabo jej idzie ze śmiesznymi w jej mniemaniu drużynami, niestety Polska jest rozbawiona po porażkach Legii. Nie chodzi tu nawet o zawiść, nienawiść itd.

odpowiedz
lucho_83 - 25.09.2021 / 22:33, *.55.26

4 porażka w 7 meczu....

odpowiedz
Niech - 25.09.2021 / 22:33, *.cyfrowypolsat.pl

Gra Muzyka!

odpowiedz
Pit - 25.09.2021 / 22:31, *.net.pl

Kolejne upokorzenie.....wstyd i dziadostwo ....pies was ..... Kopacze.

odpowiedz
jarekk - 25.09.2021 / 22:29, *.metrointernet.pl

Pozytyw w tym meczu taki ze wyniki dla Rakowa robi czlowiek ktory sie u nas wychowal . A w klubie poznali sie na nim jak na Lewandowskim. I prosze nie wyzywac go od zdrajcow tylko szacunek dla niego.

odpowiedz
Kibolek - 26.09.2021 / 01:41, *.it-home.pl

@jarekk: dokładnie. Marek Papszun SZACUNEK .MIODUSKI WON Z LEGII LICHWIARZU

odpowiedz
piotr_zabki - 25.09.2021 / 22:29, *.jjs.pl

Tobiasz do bramki jak niema ARTURA. Reszta Lopes dwójka, Jedza dno. Slisz tragedia. Na plus Josue, Emreli, Nawrocki, Kastrati, Charatin.

odpowiedz
singspiel - 25.09.2021 / 22:34, *.6.3

@piotr_zabki: Jędzanie grał źle. Za to Mladen to tragedia

odpowiedz
observer - 25.09.2021 / 22:28, *.50.163

Patrząc z boku, obiektywnie, wiedziałem, że Legia przegra. Nie tylko zresztą ja. Jak uważnie się patrzy to się widzi.

odpowiedz
R-1921 - 25.09.2021 / 22:24, *.t-mobile.pl

Pisałem przed meczem, że prawdopodobnie wygramy to były z waszej strony szydery i bluzgi. Nie docenialiście nas i lekceważycie każdego w tej lidze zapatrzeni w lustro wielcy Legioniści. Mamy świetnego trenera i bardzo ambitnych piłkarzy, świetnie przygotowanych fizycznie do sezonu. Drużyna notuje progres z roku na rok i całkiem możliwe, że w tym roku zdobędzie mistrzostwo. Przeszkodzić nam może tylko Lech. Wy macie międzynarodową zbieraninę która jest piłkarskim odpadkiem w Europie i już nawet tu w tej słabej lidze nic nie znaczy. Obudzicie się na koniec sezonu ze zdziwieniem, że wasza Legiunia jest w środku tabeli. Interesuję się piłką od 30 lat, oglądam wszystkie ciekawsze ligi w Europie, oglądam też i naszą ekstraklapę. Potrafię na zimno i obiektywnie ocenić kto ma jaki potencjał i w jakiej formie się znajduje. Byłem w przeszłości trenerem II klasy i mam sporą wiedzę o futbolu. Wasz klub się stacza, powoli ale jest to widoczne. Stopniowo obniżany jest poziom drużyny i nie zmieni tego awans do LE. Widzą to wszyscy naokoło, tylko nie Wy. Legii już się nikt nie boi ale Wy dalej żyjecie w swoich snach kolosa na glinianych nogach. Śpijcie dalej, nam i innym to pasuje. Dobranoc

odpowiedz
Do - 25.09.2021 / 22:30, *.autocom.pl

@R-1921: nigdy nie zagracie w grupie ligi Europy o LM nie wspomnę, to chwilowy kryzys Legia jest poza zasięgiem Rakowów, Piastów i innych jedno-dwu sezonowych wynalazków

odpowiedz
lolo - 25.09.2021 / 22:32, *.plus.pl

@R-1921: Co Ty człowieku piszesz? Setki z dwóch metrów nie weszły, bo inaczej byś śpiewał! Nie wychwalaj Rakowa, bo dziś powinien wrócić bez punktów! To nie Raków wygrał, tylko Legia sama przegrała! Taka jest piłka! Papszuna nie wychwalaj, bo nic wielkiego nie zrobił!

odpowiedz
dres - 25.09.2021 / 22:36, *.50.163

@lolo: Co Ty chrzanisz, Raków wygrał i tyle.

odpowiedz
K(L)AKIER - 25.09.2021 / 22:36, *.inetia.pl

@R-1921: taki macie ekstra zespol,że was Belgowie pojechali bez mydła, trenera może macie dobrego nie przeczę, ale Legia to.marka w Polsce i każdy zespół na nią się mobilizuje podwójnie,wy sobie ta marke budujecie,jak co najmniej za5- 10lat będziecie w tym samym miejscu( w co watpie) to szacunek, parę sezonów i was nie będzie, taka przyszłość was czeka ,jak amike czy inne grocliny

odpowiedz
Matt - 25.09.2021 / 22:39, *.tpnet.pl

@R-1921: Papszun to taka gwiazda trenerska jak kiedyś lansowano Stawowego, niedawno Stokowca. Zdobądźcie chociaż mistrza jesieni to pogadamy.

odpowiedz
Quick - 25.09.2021 / 22:39, *.chello.pl

@R-1921:
Człowieku o czym ty piszesz. Pochodzisz ze wsi i pchasz się na salony. Nie porównuj się do Legii. Nam takie sezony trafiają się bardzo żadko a i tak dosyć regularnie zdobywamy MP. A wy, no właśnie kim wy jesteście

odpowiedz
singspiel - 25.09.2021 / 22:39, *.6.3

@R-1921: Legia zagrała słabo, a i tak zwycięstwo Rakowa bardzo szczęśliwe. Zabrać wam Lopeza i co najwyżej 8 lokata w tabeli. Co do przygotowania, to sił starcza wam na kilkadziesiąt minut. Potem, nomen omen, obrona Częstochowy. Co do Papszuna - zgoda - dobry trener jak na polskie warunki. Sądzę, że na koniec sezonu będziecie w pierwszej piątce. i tyle

odpowiedz
cuLt - 25.09.2021 / 22:40, *..

@R-1921: Nie ośmieszaj sie, my dawno o tym wiemy, niestety nie mamy wpływu na decyzje Prezesa, i jego wizji,były protesty itd nic to nie dało, jedynie sytuacja jak dziś może sprawi że Legia dostanie super trenera i efektywny sztab trenerski a nie aktualná zgraje naciâgaczy,....od trenera do kierownika i tego dyrektora l antysportowgo kucharskiego

odpowiedz
Do r - 25.09.2021 / 22:41, *.orange.pl

@R-1921: :D różnica między wami a nami jest taka, ze was 5 minut szczęścia cieszy tak, jak nas łącznie wszystkie trofea w XXI wieku. I cieszcie się, bo na koniec sezonu i tak to my, a nie wy będziemy na szczycie :) a i jeszcze jedna - wasz trener pod względem liczy osiągnięć nawet nie stał koło naszego :)

odpowiedz
Wolfik - 25.09.2021 / 23:00, *.mm.pl

@R-1921: Rozumiem radość po wygranym meczu. Można powiedzieć, że byliście dziś o tą jedną bramkę lepsi. Macie mądrego i zrównoważonego właściciela, znajacego się na rzeczy prezesa i stabilnoścna stanowisku trenera. Idziecie w górę. Z tym się zgadzam.

Co do reszty....nasza kadra pod względem narodowości nie odstaje od Waszej. Dziś w wyjściowym składzie Rakowa grało 4-ech Polaków, u nas 6-sciu. Zatem jeśli mówisz o zbieraninie, dotyczy to równiez Twojego klubu. Co do ich jakości...mozna polemizowac. Dziś Legia popełniła za duzo błędów w obronie a i tak mogła i powinna co najmniej zremisować.

odpowiedz
Ryj - 25.09.2021 / 23:45, *.t-mobile.pl

@R-1921: Kolego, były trenerze z II ligi kartoflanej: Legia to My! Gdziekolwiek się nie obudzimy to zawsze będziemy my, a nie wy - czyli cała reszta do kupy wzięta.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 26.09.2021 / 09:27, *.petrotel.pl

@R-1921: a jak tam wasze występy w pucharach europejskich? Mocne kluby tam właśnie grają...

odpowiedz
Buchos - 26.09.2021 / 16:39, *.chello.pl

@R-1921: jesteś co najwyżej podekscytowanym dzbanem a nie znawcą. Takich pseudo teoretyków wieszczących nasz koniec przerabialiśmy już z Zabrza, Łodzi, Krakowa, Poznania i jeszcze innych "wielkich" aglomeracji. To że macie dobrego trenera który dopiero pracuje na angaż w poważnym klubie to fakt. Budujecie zespół z międzynarodowego towarzystwa, więc pieprzenie twoje o naszej zbieraninie to właśnie pieprzenie. Gdybyście choć w 10 procentach posiadali medialność i renomę Legii też byście chcieli robić takie transfery, a tak możecie sobie zakontraktować odpad z Legii w postaci Gvilii. Odpal sobie Wikipedię i sprawdź liczbę naszych mistrzostw w ostatnich 10 latach i porównaj z waszymi "osiągnięciami". Do widzenia.

odpowiedz
...(L) - 25.09.2021 / 22:24, *.centertel.pl

Miszta Czarku, nie przejmuj się było dobrze Artur Ci to powie. Guwniarze piszą bzdury bo to mało który 4+ (L)

odpowiedz
:) - 25.09.2021 / 22:23, *.play-internet.pl

O mistrzu zapomnieć , ale to nie problem w przyszłym roku bez mistrza nie ma też pucharów ,
nawet konferencji bo oni nie przejdą tylu rund

odpowiedz
kalafior - 25.09.2021 / 22:19, *.50.163

Wczoraj beka z Lecha w Warszawie, dzisiaj beka z Legii w Poznaniu. Jedni warci drugich.

odpowiedz
Marce(L) - 25.09.2021 / 22:19, *.t-mobile.pl

Cholerny niefart?Wątpię.Dwukrotnie niewykorzystane "setki".Albo brak umiejętności albo zawiodły nerwy.Trudno mi uwierzyć że przejdziemy Leicester.

odpowiedz
Konrad - 25.09.2021 / 22:30, *.icpnet.pl

@Marce(L): Zgadzam się w 1 i 2 lidze pełno jest takich co prześladuje cholerny niefart

odpowiedz
....(L) - 25.09.2021 / 22:17, *.centertel.pl

Młodzież i grajcie po swojemu tylko (L)

odpowiedz
wkurzony - 25.09.2021 / 22:16, *.orange.pl

Najgorsze jest to, że graliśmy bez bramkarza! Przez cały mecz w bramce Legii wisiał ręcznik. Przypominają się czasy Antolovicia... Ech. Miszta ławka. Niech gra Tobiasz.

odpowiedz
S3p - 25.09.2021 / 22:28, *.chello.pl

@wkurzony:
3strazly 3 bramki i karny.
Przypadek

odpowiedz
jarekk - 25.09.2021 / 22:38, *.metrointernet.pl

@wkurzony: Pomylil dyscypliny, myslal ze to zapasy i za wejscie w nogi i obalenie przeciwnika dostanie trzy punkty. A tu nie, trzeba lapac pilke a nie rywala za nogi.

odpowiedz
wedek - 25.09.2021 / 22:15, *.plus.pl

słabiutka legia

odpowiedz
Roger_1916 - 25.09.2021 / 22:15, *.aster.pl

Graliśmy dziś bez bramkarza... Jeśli ktoś uważa że Miszta to przyszłość Legii to niech idzie do lekarza - od oczu

odpowiedz
K(L)AKIER - 25.09.2021 / 22:15, *.inetia.pl

Jedrzejczyk zero zwrotnosci ,glupie faule,lapie goscia i on nie winny,.chlopie jestes kapitanem, daj przykład dobrej gry , slisz dostaje pilke do przodu i zawrotka do tylu do stopera ,gra życia.i jakiegokolwiek błysku, lewa strona nie istniała, miszta zawala.mecz i on nie winny przy karnym ,.gościa tnie , to nie stać nas na 2 lepszego bramkarza tylko jakiegos juniora .Plan mistrza Polski na ten mecz grać do kastratiego i.moze coś z tego będzie? Co.mozna wywnioskować z ich gry ? Rakow zbieranina kopaczy przyjeżdża i bije 3 bramki , i nic sie nie stało?????

odpowiedz
bet - 25.09.2021 / 22:25, *.mm.pl

@K(L)AKIER: skończ już z nawijką że czwa to zbieranina bo jak na ten śmieszny kraj są ok, zresztą co powiedzieč o naszych gwiazdorach albo cudem remisującej z nimi amice

odpowiedz
kalafior - 25.09.2021 / 22:15, *.50.163

Wczoraj beka z Lecha w Warszawie, dzisiaj beka z Legii w Poznaniu. Jedni warci drugich.

odpowiedz
Siedlce - 25.09.2021 / 22:13, *.centertel.pl

Sorry ale mentalność Polaka jest taka. Po co ściągać szrot, gramy naszymi młodymi. Co pokazał Miszta co wszystko puszta . Skibicki ? Co najmniej rezerwy. Gol z Lechem wywindowal go do szerszego składu. Ślisz ? Nie wiem co napisać.... technik to nie jest. Dramat

odpowiedz
Eee - 25.09.2021 / 22:54, *.tpnet.pl

@Siedlce: A dwie asysty przeciwko Bodo , to nie Skibicki przypadkiem zrobił ?

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 25.09.2021 / 22:13, *.vectranet.pl

winni porazki i kiepskich wystepow Legii
Mladenovic 1
skibicki 1
lopez 1
do Michniewicza mecz nie zaczyna sie od 65 min gdy przegrywasz mecz sie zaczyna od 1 min wynik nie zaczyna sie 0-0 tylko 0-2 i taki klub jak Legia od 1 minuty ma cisnac przeciwnika by wygrac minimum 3-4 bramkami bronienie wyniku 0-0 wychodzac 2 defensywnymi pomocnikami konczy sie porazka
Mioduski skoncz ta farse z tymi młodziezowcami ktorzy nie daja se rady na poziomie 4 ligi gdzie 76 klubow wystepuje i hanbia nasze barwy wstydu poczatek i nie bedzie konca przez najblizsze lata

odpowiedz
Xyz - 25.09.2021 / 22:13, *.orange.pl

Spokojnie, dajcie sobie na wstrzymanie - do Lecha starta jest taka sama jak była. Maja potencjał, jeszcze przed świetami odrobią wszystko. Nie zagrali źle - mogli to spokojnie wygrać. Kwestia bramkarza i braku skuteczności. W sezonie za Hassiego tez długo ,,dochodzili” do siebie, a jak doszli to październik - grudzień była najlepsza Legia jaka pamietam w tym wieku.

odpowiedz
Abcd - 25.09.2021 / 22:20, *.chello.pl

@Xyz: zgadzam sie i mam nadzieje na punkty w kolejnych spotkaniach

odpowiedz
KibicL - 25.09.2021 / 22:25, *.net.pl

@Xyz: potwierdzam opinie w końcu pograli ładnie, Lepes za Kastratiego to był bład, Charatin zaczyna grać, będzie mega paka !

odpowiedz
Konrad - 25.09.2021 / 22:37, *.icpnet.pl

@KibicL: Zaczęli grac przy wyniku 1-3
Niestety w tym sezonie nie jesteśmy konkurencja dla drużyn walczących o mistrza
A chlopaki z charakterem zostaną sprzedani w najbliższym okienku transferowym

odpowiedz
Xyz - 25.09.2021 / 22:45, *.orange.pl

@Konrad: mój drogi imienniku :) jak to się wszystko zgra, to z tej ligi nie będzie czego zbierać. Jeszcze wspomnisz moje słowa i to całkiem niedługo :)

odpowiedz
Mistrz - 25.09.2021 / 22:48, *..

@Xyz: różnica jest taka, że Lech Poznań ma pierwszą porażkę w tym sezonie, a legia czwartą :)

odpowiedz
Xyz - 25.09.2021 / 22:57, *.orange.pl

@Mistrz: lech będzie sobie dobrze radził do momentu jak nie zaczniemy dojeżdżać do nich. Wtedy zaczną puchnąć. Chyba, ze przegrają kolejny mecz, to kłopoty zaczną się jak mniemam ,,u was” patrząc po wielkości liter w drużynach, wcześniej :) możecie zaklinać rzeczywistości ale prawda jest taka, ze prędzej czy później się spalicie. Sorry, ale jak nawet za najlepszego trenera, który pracował w naszej lidze w ostatnim 10-leciu nie daliście rady, to gdzie przy Maćku, który jest trochę ,,odgrzewany” jak kiedyś Smuda, ,,bo kiedyś miał wyniki”.

odpowiedz
Konrad - 25.09.2021 / 23:15, *.icpnet.pl

@Xyz: Trzymam Cię za słowo
Jak nie to stawiasz piwo :)
Pozdrawiam serdecznie

odpowiedz
Xyz - 25.09.2021 / 23:23, *.orange.pl

@Konrad: :) również pozdrawiam :)

odpowiedz
Boruc - 25.09.2021 / 22:13, *.orange.pl

Ten mecz pokazał ile znaczy dla nas Boruc, z nim w bramce nie przegralibysmy tego meczu...

odpowiedz
Haha hihi - 25.09.2021 / 22:12, *.centertel.pl

Nie ma nie ma jej

odpowiedz
Trampek - 25.09.2021 / 22:12, *.125.105

Co się stało z Cezarym Misztą ? Czy trener wiedział w jakiej on jest formie psychicznej ? Piłkarz do czasu kontuzji rokował nadzieje na dobrego bramkarza. Dziś był jego cieniem. Nie winię Cezarego Misztę , winię trenera, ktory go wystawił do meczu z .. Rakowem. LEGIA w trybie pilnym potrzebuje bramkarza o umiejętnopściach zbliżonych do Artura Boruca. Trener już po stracie pierwszej bramki zawinionej przez Misztę powinien go wymienić . O samej grze zespołu nie będę pisał, bo zapewne zainteresowani go oglądali. Powiem tylko tyle ,gdyby był bramkarz LEGIA tego meczu nie przegrała by !

odpowiedz
Daszka - 25.09.2021 / 22:26, *.chello.pl

@Trampek: a może zaryzykować szybki roczny kontrakt z...Malarzem?! Wprawdzie jest już piłkarskim emerytem, ale jeszcze nie jedno byłby w stanie wybronić naszej drużynie. W tym czasie pilnie powinno się poszukać młodego perspektywicznego bramkarza. Boruc i Miszta to ślepy zaułek.

odpowiedz
Autor - 26.09.2021 / 09:48, *.plus.pl

@Daszka: może z Maciejem Szczęsnym kontrakt, widziałem go ostatnio na meczu, wyjął kilka piłek, które powinny wpaść w sito.

odpowiedz
Pab(L)o - 25.09.2021 / 22:11, *.mm.pl

Skibicki, Mladen poniżej krytyki. Andre beznadziejny faul, gdzie każdy wie jak Lopez strzela wolne, Czesiu napewno 100 razy im powtarzał. Szkoda porażki bo raków nic nie pokazał, 3 stałe fragmenty im wystarczyły

odpowiedz
Kamuflaż - 25.09.2021 / 22:11, *.tpnet.pl

Chyba pojawi się informacja "Czesław Michniewicz nie jest już trenerem Legii". Nie wierzę, że Dariusz wytrzyma presję, tym bardziej, że będzie okazja bo czas na kadrę.

odpowiedz
Kibic - 25.09.2021 / 22:16, *.play-internet.pl

@Kamuflaż: Jutro!!!

odpowiedz
Trampek - 25.09.2021 / 22:29, *.125.105

@Kamuflaż: Tak mnoże być .

odpowiedz
Yto - 25.09.2021 / 22:11, *.tpnet.pl

Gdzie jest ten któś xz Basel ?taki miał býć piękny amerykański

odpowiedz
Rado 1970 - 25.09.2021 / 22:10, *.chello.pl

Gdzie jest……moja Legia ….nie ma….

odpowiedz
Haha Hihi - 25.09.2021 / 22:10, *.centertel.pl

Pokazali co potrafią , piłkarzyki pajacyki!!! Chcemy naszą Młodzież!!! Czarek ???????? Artur J ???? co ty wyprawiasz?

odpowiedz
Rikki - 25.09.2021 / 22:10, *.play-internet.pl

Kolejny raz pozytywnie wydymani , "miszczu" oszczędź wstydu cała Polska ma polewkę....

odpowiedz
Ziomek - 25.09.2021 / 22:09, *.oxynet.pl

Boruc niech wroci i broni do 50 bo z takim bramkarzem jak Miszta to szkoda grać. Drugi mecz z rzędu zaje... lepsi bramkarze wypoztczeni są ????????

odpowiedz
word!up - 25.09.2021 / 22:09, *.inetia.pl

Kompletny zespół ? Boruc emeryt nie ma zmiennika . Miszta jeszcze dużo musi się nauczyć. Kolejna wtopa Mioduskiego. Jędrzejczyk i Mladenovic ławka. Bezwzględnie.

odpowiedz
Luk1916 - 25.09.2021 / 22:07, *.tpnet.pl

Kolejne bramki miszty Tobiasz w razie wu A nie miszta jakby grał Boruc to było by 2 1 dla nas

odpowiedz
Wolfik - 25.09.2021 / 22:06, *.mm.pl

Cóż...Raków zagrał tak jak zawsze. Dobre rzuty rozne (kogo pilnował nasz kapitan???) i Ivi Lopez, którego nie mozna faulować na 30-stym metrze. Wszyscy wiedzą jak oni grają, ale dla naszych obrońców to i tak kosmos.

Miszta...cóż, chłopak się spala. Nie jest gotowy na ekstraklasę w tej chwili. Powinien iść na wypożyczenie jak wczesniej Majecki. Nie wiem, co dzieje się z Wojtkiem Muzyką. Bardzo fajnie bronił w Grudziądzu, a u nas znikł.

Oprócz Nawrockiego obrona dziurawa jak sito. A i tak grają najlepsi. Czemu zagrał Martins a ni Charatin? Dlaczego nie grał od początku Muci albo Pekhart? To pytania do Michniewicza.

Robią się duże straty. Częśc pewnie odrobimy, ale na tyle by obronić MP? Na tą chwilę wygląda, że nie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.09.2021 / 22:36, *.centertel.pl

@Wolfik: Mam cały czas przypuszczenie graniczące z pewnością, że z tym właścicielem ciągle było, jest i będzie coś nie tak. Może facet oprócz braku wiedzy i umiejętności prowadzenia klubu piłkarskiego, ma też zwyczajnie pecha...Oczywiście jedno z drugim się wiąże. W każdym razie ciągle jest coś nie tak. Gdy wydaje się, że będzie lepiej, zaczyna się kolejny kasztan. Pamiętam końcówkę poprzedniego sezonu, to wtedy w lidze zaczęły się problemy mentalne, kondycyjne i inne. Zaczynam rozumieć, dlaczego do takiego klubu jak Legią, najbardziej pasuje trener o charakterze Pana Stanisława Czerczesowa. Zamordysta - Sprawiedliwy Przyjaciel. Na zawsze zapamiętam - co dzisiaj robimy?- biegamy, a później? - biegamy dalej...Czesław to taki miły kolega piłkarzy, i to się kolejny raz nie sprawdzą. Podobnie było z Magierą i Vuko. Gdyby trenerem był Pan Stanisław, jutro kilku piłkarzy zamiast urlopu, czy jacuzzi, biegałoby kolejne rundy, i to na tempo. Oczywiście w nagrodę...

odpowiedz
Konrad - 25.09.2021 / 22:06, *.icpnet.pl

Lopes dyscyplinarnie powinien wylecieć z roboty

odpowiedz
Tarchomin - 25.09.2021 / 22:05, *.orange.pl

Ślisz i Mladenovic to jest dramat nawet na ławce rezerwowych nie powinno ich być

odpowiedz
(L)eon - 25.09.2021 / 22:04, *.plus.pl

Czemu nie grał w bramce Tobiasz tylko te drewno miszta czemu Muci tak późno i co robił Jędza przy bramce tudora dramat i żenada w jednym

odpowiedz
Cb - 25.09.2021 / 22:03, *.t-mobile.pl

Martins Ślisz Pekhart Mladenovic wypad.

odpowiedz
0-711 - 25.09.2021 / 22:05, *.plus.pl

@Cb: chyba zapomniałej dodać kogoś na pierwszym miejscu w tej liście...?

odpowiedz
Cb - 25.09.2021 / 22:08, *.t-mobile.pl

@0-711: Michniewicza pseudo taktyka trenera czy opiekuna

odpowiedz
K(L)AKIER - 25.09.2021 / 22:09, *.inetia.pl

@0-711: Lopes hahahaha

odpowiedz
0-711 - 25.09.2021 / 22:10, *.plus.pl

@Cb: dokładnie!!!

odpowiedz
Kieł - 25.09.2021 / 22:03, *.melita.com

To nie jest kolejna strata punktów. To jest koniec tego projektu. Na jaki inny mecz mogą się lepiej zmotywować? No na Lecha. Ale po Lechu będzie już po mistrzostwach. Stanisław musi wrócić. Czesiek zabieraj drony.

odpowiedz
Marcos - 25.09.2021 / 22:03, *.com.pl

Misztal, Mladenovic, Skibicki, Lopes niech sobie odpoczną. Wstyd po 7 kolejkach 4 poraźki.

odpowiedz
Wszyscywon - 25.09.2021 / 22:03, *.vectranet.pl

Wszyscywon

odpowiedz
Wawa - 25.09.2021 / 22:02, *.chello.pl

Michniewicz won Won
Pojęcia o trenowaniu nie masz,
To co grają Slisz ,Miszta, Mlade
Jedza to normalny
Kryminał
Michniewicz
Wonnnnnnnnnnn ......

odpowiedz
Luk1916 - 25.09.2021 / 22:02, *.tpnet.pl

Luk1916

odpowiedz
Slavo - 25.09.2021 / 22:02, *.com.pl

Co za syf odwalili! Raków nic wielkiego nie pokazał dlatego tala porażka bardziej boli.
Mladen zaczyna odwalać manianę. Z meczu na mecz gra coraz gorzej. Co w podstawowym składzie robi Skibicki! Kto to jest?! Martins nic! Syf, kiła i mogiła!

odpowiedz
Kamil - 25.09.2021 / 22:01, *.centertel.pl

Nie ma Artura i nie ma obrony. Niestety, ale będzie tylko gorzej bez bramkarza na odpowiednim poziomie. Miszta powinien ogrywać się w niższych ligach.

odpowiedz
Miki55 - 25.09.2021 / 22:01, *.chello.pl

Gramy bez bramkarza. Co się dzieje z Borucem ?

odpowiedz
Kwas70 - 25.09.2021 / 22:01, *.oktv.se

Wklady do koszulek,juz z leczna i wigrami grali wielki ch.j ale dzisiaj uswiadomili mi ze szkoda dla nich czasu.

odpowiedz
s3p - 25.09.2021 / 22:00, *.centertel.pl

4 porazki w 7 meczach to nie jest przypadek. natomiast wystawienie Miszty w tym meczu to czysty sabotaz i dzialanie na szkode klubu i samego pilkarza...

odpowiedz
Ryba - 25.09.2021 / 22:00, *.chello.pl

NO CÓŻ TRZEBA ROBIĆ POPCORN I CZEKAĆ NA INFO JACY TRENERZY MOGĄ DO NAS PRZYJŚĆ.

odpowiedz
Tym - 25.09.2021 / 22:00, *.net.pl

Czy tacy zawodnicy jak jedzą maladenowic czy skibicki muszą grać w podstawie od jakiegoś czasu nic nie grają ale i tak w podstawie wychodzą no i brak Artura widoczna jest

odpowiedz
0-711 - 25.09.2021 / 22:00, *.plus.pl

Czesiu! Brawo za wprowadzenie Lopeza! Gość miał same straty i złe zagrania piłki. Do tego Mladen od pół roku DRAMAT. I ostatnie: ile jeszcze musi błędów popełnić Miszta, żeby już więcej nie bronić w Legii??!! Dziękuję dobranoc.

odpowiedz
DRAMAT - 25.09.2021 / 22:00, *.play-internet.pl

SKOŃCZYMY JAK LECH W POPRZEDNIM SEZONIE, ZERO PUCHARÓW ;)

odpowiedz
Abcd - 25.09.2021 / 21:59, *.chello.pl

No niestety. W pierwszej połowie Martins, w drugiej Lopes i Emreli. 3 zmarnowane setki :/

odpowiedz
D - 25.09.2021 / 21:59, *.tpnet.pl

4 porażka w 7 meczu powinna oznaczać zwolnienie Michniewicza

odpowiedz
Miki - 25.09.2021 / 21:59, *.plus.pl

Redakcjo. Czy chodzicie na konferencje prasowe?
PROSZĘ !!! Zapytajcie trenera ile będzie grał tym patałachem Mladenowiciem??
Drugi to Jędrzejczyk, ten gość to kolejna tragedia?? W obronie poza Nowickim nie mamy nikogo.
No i jeszcze Lopez, dlaczego nie gra Kostorz???
Pozdro dla Wszystkich Wk.....nych

odpowiedz
Sebo86 - 25.09.2021 / 21:58, *.orange.pl

Ciekawe co będziecie pisać jak wygrają z Lester. Rok temu na 8 meczów 4 porażki były i strata chyba 9 punktów do lidera. Spokojnie

odpowiedz
0-711 - 25.09.2021 / 22:02, *.plus.pl

@Sebo86: chłopie obudź się. W zeszłym to 4 były na 30 meczów!!

odpowiedz
ee - 25.09.2021 / 22:03, *.play-internet.pl

@Sebo86: jak to co? przecież liga jest tak samo ważna. Chcesz zebyśmy skończyli jak Lech ostatnio ? trzeba punktowac w lidze nie ma innej możliwości. Chyba,że Czesio liczy na 3 miejsce i wygranie LKE wtedy puchary będą bez mistrza. Ale bądzmy poważni ;)

odpowiedz
s3p - 25.09.2021 / 22:04, *.centertel.pl

@Sebo86:
do niczego nam nie sa potrzebne puchary europejskie. po samym awansie do grupy to powinny byc drugorzędne rozgrywki. Tylko liga sie juz liczy w naszej sytuacji w tabeli.
moga nawet wygrac ta grupę i nie ma to dla nas żadnego pozytku jesli jestesmy w dole tabeli.

odpowiedz
Matti1916 - 25.09.2021 / 21:58, *.plus.pl

Nie miejmy pretensjii do trenera. Widać właśnie jakich zawodników mu do grania dał duet kucharski mioduski

odpowiedz
ryba socho - 25.09.2021 / 21:58, *.t-mobile.pl

wiem ze puchary sa wazne ale wszyscy nawet komentatorzy cplus wiedza to czego nie wie ten GRUBY !!!!

odpowiedz
Pjoter - 25.09.2021 / 21:58, *.knc.pl

Brak słów na to...czwarta porażka,a mogliśmy mieć sześć punktów straty do Lecha i dwa mecze zaległe,więc sprawa byłaby prosta,no ale po wuja dziś wygrać,jak można przegrać? Srać się chce...

odpowiedz
(L) evinho. Onet. Pl - 25.09.2021 / 21:58, *.play-internet.pl

Mistrzostwo do zapomnienia.....

odpowiedz
Redi - 25.09.2021 / 21:57, *.play-internet.pl

Cieszyliśmy się po porażce Lecha...a sami przegrywamy u siebie, wyjdą nam te puchary bokiem :(

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.09.2021 / 21:56, *.centertel.pl

Kiepska obrona i nieskuteczność. Mecz spokojnie do wygrania.

odpowiedz
Wolfik - 25.09.2021 / 21:58, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Zgadzam się. Te setki powinny wpaść.

odpowiedz
boj - 25.09.2021 / 21:58, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: ależ p... człowieku.,, wszystko jest do wygrania a prawda jest taka że czwa pojechała nas jak dziadów i sama miała lepsze sytuacje niż my więc skończ p...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.09.2021 / 22:04, *.centertel.pl

@boj: Wez pigułkę na uspokojenie, a drugą na kłopoty żołądkowo - jelitowe...

odpowiedz
mietowy - 25.09.2021 / 21:55, *.aster.pl

co tu komentowac !!!!!!! 4 porazki

odpowiedz