Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com

Miszta: Zabrakło skuteczności

Woytek, źródło: Legia Warszawa

- Mieliśmy dużo sytuacji i szkoda, że ich nie wykorzystaliśmy. Zabrakło skuteczności, ale jak tracimy trzy bramki to też trudno o wygraną, choć uważam, że mogliśmy wygrać - powiedział po meczu Cezary Miszta.

- Jako drużyna zagraliśmy bardzo słaby mecz. Straciliśmy bramki ze stałych fragmentów gry. Przy pierwszej bramce nie chciałem faulować, chciałem odpuścić sytuację, ale napastnik we mnie wpadł. Następne gole padły po rzucie rożnym, przed którym trener nas przestrzegał i po rzucie wolnym. Cała liga wie jak Ivi strzela i niestety w tym meczu też mu się to udało.

- Nad naszą skutecznością chyba dziś wisiała klątwa, ale jestem pewien, że jakby mecz trwał jeszcze przynajmniej pięć minut, to tych sytuacji byłoby jeszcze przynajmniej z pięć i byśmy w końcu strzelili tę bramkę.

- Szkoda. Przegrywamy kolejny mecz, ale musimy teraz skupić się na czwartku a potem gonić rywali w Ekstraklasie. To początek sezonu, ale nie możemy podchodzić spokojnie, bo w tamtym sezonie nie przegraliśmy aż tylu spotkań. Najważniejsze będzie teraz to, by wygrać najbliższe spotkania i odrabiać straty do lidera.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (81)

+dodaj komentarz
Wsciek(L) y - 28.09.2021 / 08:32, *.orange.pl

Następny mądrala. Już był jeden bramkarzyna "Nic się nie stało" teraz następny. Weź się za robotę, zawaliłeś mecz a zwalasz na skuteczność.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 28.09.2021 / 08:31, *.landirenzo.pl

Za taką wypowiedź z rezerw nie powinien wyjść do końca sezonu

odpowiedz
(L) eon - 27.09.2021 / 20:37, *.inetia.pl

Przewinąłem w myślach bramkarzy od czasu kiedy jako nastolatek chodziłem na starą jeszcze " Żyletę" . Grotyński to już był wtedy silny punkt I jak sięgam pamięcią, nigdy nie było tragedii na tym polu w Legii. Ale ten chłopak niech nie pier...i takich farmazonów. Albo więcej treningu albo układanie glazury, stawki zajebiste. Jestem daleki od dołowania młodych, ale powinieneś ogarniać temat, jeśli bierzesz kasę za miesiąc o której emeryt chciałby tylko pomarzyć ,, w kontekście roku. I jeszcze wydawać na bilet swój i wnuka , żeby i młodszego dołować. Więcej refleksji.

odpowiedz
Tomek - 27.09.2021 / 20:26, *.play-internet.pl

Miszta jesteś odbiciem (nie)Szęsnego.Idź pan w CH.......

odpowiedz
Maciek - 27.09.2021 / 15:10, *.handelsbanken.se

pomysł był dobry, żeby dać szansę i sprawdzić młodego bramkarza w meczu o stawkę, jak sobie radzi ze stresem, zanim ewentualnie wyprowowano by go w LE. Chłopak stracił ,,kontakt z bazą'' albo mu jakiś marketingowiec ten tekst podpowiedział...

odpowiedz
Rafix - 27.09.2021 / 14:22, *.chello.pl

Drużyna strzela dwie bramki i ma 0 punktów po meczu, a bramkarz który wpuszcza dwie bramki wspomina coś o braku skuteczności. Chore.

odpowiedz
Buchos - 27.09.2021 / 13:29, *.plus.pl

Gdyby kiedyś taki małolat powiedział to samo to by dostał pstryczka w nos od starszyzny w szatni. Pierwszy gol dwa błędy na raz, pierwszy wyjście bez sensu, dwa nie dojście do piłki.
Przy trzecim golu wszyscy się podniecają strzałem Iviego , a prawda jest taka że ta piłka leciała długo i większość dobrych bramkarzy (a z takich słynęła Legia) by to odbiła.
Jak na chwilę obecną to skandal w bramce...

odpowiedz
WWL - 27.09.2021 / 12:15, *.plus.pl

Zabrakło klasowego bramkarza.
Z BORUCEM byśmy wygrali

odpowiedz
77/82 - 27.09.2021 / 10:42, *.chello.pl

Po takim "występie" narzekać na brak skuteczności z przodu... Zawaliłeś mecz i tylko przez ciebie przegraliśmy. Nie szukaj wymówek tylko z pokorą wyciągnij wnioski na przyszłość. Jak nie, to wypad do pierwszej ligi, tam gdzie twoje miejsce. Szkoda, że od czasu odejścia Malarza Legia nie potrafi zakontraktować dobrego bramkarza. Boruca nie liczę, bo to bardziej jego wybór aby wrócić na Legię niż sukces transferowy klubu. Majecki był ok ale to też nie ten poziom i dobrze, że po tym sezonie pompowania na siłę, udało się go wypchnąć do Monako. Te wszystkie Muzyki, Miszty to kompletna porażka... Jest jeszcze Tobiasz, jak na razie dał radę ale poza dwoma spotkaniami w e-klasie grał w 3 lidze i też trudno powiedzieć czy coś z niego będzie. Tymczasem w przyszłym sezonie ktoś musi zmienić Boruca. W przeszłości też zdarzały się pudła jak Antolovic (ten to dopiero był ręcznik) ale sprowadzenie Muchy czy Kuciaka to były strzały w dziesiątkę. Z Malarzem trochę szczęśliwie (bo jego wcześniejsza kariera nie robiła wrażenia) ale też się udało. Od tamtej pory obsada naszej bramki wygląda słabo i gdyby nie powrót Boruca, to byłoby jeszcze gorzej.

odpowiedz
Marko - 27.09.2021 / 09:14, *.242.4

A wg mnie zabrakło bramkarza...

odpowiedz
Sebo(L) - 27.09.2021 / 06:03, *.master.pl

Niestety Miszta to nie jest bramkarz na poziom ekstraklasy. Dobry może być w rezerwach lub innej drużynie na poziomie 1 lub 2 ligi. Na dziś jego umiejętności i słabe doświadczenie nie predysponują go jeszcze do gry w wyjściowym składzie drużyny MP. Już dawno pisałem aby ściągnąć bramkarza ogranego w jakiejś poważniejszej lidze i w odpowiednim wieku lub spróbować wykupić Stipicę z Pogonii. Boruc młodszy już nie będzie więc siłą rzeczy będzie potrzebował co jakiś czas odpoczynku. W jego miejsce nie ma niestety żadnego poważnego zmiennika. Miszta w zasadzie nie wybronił z Rakowem żadnej piłki. Wszystko co było do wpuszczenia wpuścił a dodatkowo sam sprokurował rzut karny. Niestety ta przegrana to konsekwencja braku wartościowego zmiennika dla Boruca, który w przyszłym sezonie zastąpił by go w bramce.

odpowiedz
Yeti - 26.09.2021 / 23:35, *.vectranet.pl

Trzeba jeszcze dodać, że Legia zagrała bez bramkarza.

odpowiedz
Legia To My. - 26.09.2021 / 22:59, *.chello.pl

Oprócz szczęścia zabrakło bramkarza.

odpowiedz
zgred - 26.09.2021 / 22:30, *.vectranet.pl

Synek pamiętaj ,że jak kładziesz się jak kłoda przed napastnikiem to już jest karny.Zawsze się o ciebie przewróci.W tych czasach już nikt nie przeskakuje nad bramkarzem

odpowiedz
ras4 - 26.09.2021 / 21:27, *.vectranet.pl

Zabrakło ... ale tobie umiejętności

odpowiedz
jezus - 26.09.2021 / 20:55, *.vectranet.pl

Co za debil... napastnik wpadł? Kretynie jeden Ty w niego wjechałeś debilu i dzieki twojej gownianej robocie w bramce przegralismy

odpowiedz
Ziomek - 26.09.2021 / 19:14, *.oxynet.pl

Zabraklo to chyba Boruca, wes nie pier... Tylko sie weź za jaja i broń jak na taki klub przystało albo spier... gdzie indziej jak masz takie szmaty puszczać co mecz!

odpowiedz
Hiszpan - 26.09.2021 / 19:11, *.play-internet.pl

Karny to Babol Miszty, ale to co pokazał nie broniąc wolnego powinno skutkować natychmiastowym wyrzuceniem z klubu.

odpowiedz
K(L)AKIER - 26.09.2021 / 19:37, *.inetia.pl

@Hiszpan: mamy takiego jedno w kadrze , nosi głowę wysoko i nie wiadomo jaki on dobry ,A co mecz babole wpuszcza,

odpowiedz
bronek49 - 26.09.2021 / 17:57, *.chello.pl

już na pewno nie odrobicie cała liga będzie grała przeciw wam a to tylko wasza wina nie powinniscie olewać meczów z Radomiakiem, Wisłą czy Śląskiem bo mistrzostwo zdobywa się z wygranychj meczów ze słabymi

odpowiedz
Marek - 26.09.2021 / 21:44, *.centertel.pl

@jot: co się sapiesz? Może gość nie kibicuje Legii ale ma rację. Oddaliśmy po frajersku parę meczy i jeśli przegramy to mistrzostwo to na własne życzenie.

Przynajmniej Kazio Węgrzyn ucieszy się że liga będzie ciekawsza :-)

odpowiedz
:o) - 26.09.2021 / 22:56, *.chello.pl

@bronek49: Do zdobycia są dla nas jeszcze 102 punkty. Nie dziel skóry na niedźwiedziu. A wygrywać trzeba z wszystkimi, tak na wszelki wypadek. Bo nie wiadomo, którzy to są słabi.

odpowiedz
Julon - 26.09.2021 / 17:42, *.timplus.net

Pierwsza bramka koszmarny błąd, trzecia też ,wyprowadzanie piłki tragedia , graliśmy z amatorem w bramce!

odpowiedz
Marek - 26.09.2021 / 17:36, *.orange.pl

Miszta jest słaby i tyle. Chodzi nie tylko bramki (pierwsza ewidetny błąd, przy dwóch kolejnych mógł zachować się lepiej), ale totalny brak współpracy z obrońcami. Porównajcie co robił jego vis a vis, który wybronił im mecz.

Legia zamiast kupować 9 pomocnika czy 7 obrońcę powinna kupić w końcu bramkarza z prawdziwego zdarzenia (jak Kovacevic czy Stepica) bo kontuzjogenny Boruc zagra może w połowie meczów a co z resztą? Miszta? Wolne żarty...

odpowiedz
Spokojnie ... - 26.09.2021 / 17:22, *.tpnet.pl

Młody jest , jeszcze się uczy . Przeanalizuje te sytuacje i może grać dużo lepiej . Bramkarz powinien brać każdą piłkę (to apropo karnego) , więc po prostu niech Czarek będzie bardziej zdecydowany w takich sytuacjach .

odpowiedz
Sim - 26.09.2021 / 18:43, *.btireland.net

@Spokojnie ...: uczyc to on sie moze na wypozyczeniu np tak jak Kochalski w Radomiaku, Legia nie jest do nabywania doswiadczenia i ogrania....brak drugiego dobrego bramkarza moze przyniesc strate duzej ilosci punktow jesli Borus wypadie na dluzej ze skladu...Miszta nie jest bramakrzem na pierwszy sklad Legii

odpowiedz
Prawda - 26.09.2021 / 18:55, *.play-internet.pl

@Sim: zgodzę się aczkolwiek myślę, że Tobiasz jest solidnym kandydatem na 2. Mam w sobie trochę "wariacji", która jest potrzebna do ratowania meczów. Miszta to taki Szczęsny, broni to co już naprawdę musi.

odpowiedz
jezus - 26.09.2021 / 20:56, *.vectranet.pl

@Spokojnie ...: gowno prawda, on juz sie nie zmieni, nie jest dobry i nigdy nie bedzie - zadne wypozyczenie nic mu nie da

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 26.09.2021 / 17:10, *.vectranet.pl

Czarek głowa do gory !!!!! wszyscy w klubie wiedza ze jestes najwiekszym talentem w bramce brak ci tylko ogrania i doswiadczenia twoj blad naprawił Emrelii szybka odpowiedzia wyrownujac na 1-1 tylko ze nie uczycie sie na błedach 1-1 to w mentalu 0-2 i powinniscie atakowac napierac za wszelka cene zdobyc 2 bramki dlawas stan 1-1 to wynik satysfakcionujacy ze moze cos strzelicie wychodzicie beztaleciami skibickim taki gosc moze sie pojawic na boisku gdy juz prowadzicie 2-0 trener niczego sie nie uczy zamiast atakowac od pierwszej minuty wychodzi 4- obroncami 3 defensywnymi pomocnikami 2 skrzydlowymi mladenowic kastrati i osamotnionym Emrelim NOSZ kur.... Mistrz Polski BOJACY sie rakowa na wlasnym stadionie to nie liga europy by sie bac umiejetnosci przeciwnika !!!!!!!!!

odpowiedz
Sim - 26.09.2021 / 18:56, *.btireland.net

@kami(L)PRAGA: spakuj tornister, jutro do szkoly.... Miszta nic nie pokazuje oprocz tego ze w kazdym meczu babol.

odpowiedz
Szymon - 26.09.2021 / 20:06, *.chello.pl

@kami(L)PRAGA: przestań te świństwo brać bo z mózgu gówno ci robi

odpowiedz
Michał - 27.09.2021 / 11:29, *.com.pl

@kami(L)PRAGA:Ja miło wspominam Mladena z czasów Lechii, zazdroszczę go Wam . Pozdro:) z Gdańska

odpowiedz
R1958 - 26.09.2021 / 17:08, *.t-mobile.pl

Dobry na Wigry Suwalki

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 26.09.2021 / 17:02, *.petrotel.pl

Bramkarz to najbardziej niewdzięczna pozycja w piłce nożnej. Bramkarz jest winien każdej porażki, bo przecież powinien wszystko wyciągnąć...
Karny - minął się z piłką o centymetry.
Druga bramka na konto obrony.
Trzecia - piłka przeleciała tuż nad murem. Bardzo dobry strzał Lopeza (taki gracz przydałby się Legii - rozgrywa, asystuje, strzela ze stałych fragmentów)
Gdyby Emreli trafił głową w bramkę z kilku metrów, a Lopez trafił w bramkę z 3 metrów, to nikt by tu na Miszcie się nie wyżywał...

odpowiedz
Patlachu - 26.09.2021 / 16:34, *.chello.pl

Postawili cie na bramce i to wysarczylo niestety nie jestes z tych mlodychzdolnych

odpowiedz
ludek - 26.09.2021 / 15:46, *.com.pl

a dlaczego ten Tobiasz nie jest rezerwowym,chłopak zagrał z 2 mecze w pierwszym składzie i zaprezentował się z bardzo dobrej strony,po kiego na tego Miszte stawiać jak on ewidentnie jest gorszy od Tobiasza i co najgorsze w ogóle się nie rozwija a wręcz przeciwnie ,cofa się w rozwoju ,niezrozumiałe to dla mnie

odpowiedz
Legionista80 - 26.09.2021 / 15:39, *.play-internet.pl

W Krakowie ten dzieciak jak ładnie i spokojnie bronil....Czasie 2 z rząd i mecz spieprzyl i mówi o skuteczności...?! Ty jestes od zrobienia! Oceń siebie i odejdź z Legii ....

odpowiedz
Legionista80 - 26.09.2021 / 15:34, *.play-internet.pl

Pisze gowniarz o skuteczności zamiast posypać glowe popiołem. Drugi Nieszczesny.... Miej honor i odejdz

odpowiedz
jarekk - 26.09.2021 / 15:10, *.116.4

Kiedyś Legia słynęła z dobrych bramkarzy, wspomnę Szamotulski, Kowalewski, Szczęsny, Fabiański no i Król Artur. Wchodzili na boisko i już wiedzieli że po wygraną. Ale coś się porypało.
Może chłopak młody i sympatyczny ale bez wiary, od razu było widać że tylko prosi o najniższy wymiar kary.

odpowiedz
pol - 26.09.2021 / 14:41, *.chello.pl

następny MISZCZ

odpowiedz
Pusia - 26.09.2021 / 14:22, *.vectranet.pl

Chłopaczek z Łukowa…widać ż Warszawa w łbie mu zamieszała…wracaj skąd przyszedłeś…

odpowiedz
LG - 26.09.2021 / 16:57, *.55.183

@Pusia: A Ty skąd jesteś? Słoma z butów Ci wychodzi...

odpowiedz
Hiszpan - 26.09.2021 / 14:14, *.telnaptelecom.pl

Gdyby Ślisz podzielił się swoją czekotubką,z którą biegał cały mecz to może Czarus amator chociaż raz dałby się trafić piłce.

odpowiedz
Gość niedzielny - 26.09.2021 / 17:36, *.centertel.pl

@Hiszpan: to jakaś parodia futbolu żeby nie mógł beż energetyka pobiegać 45 minut

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 27.09.2021 / 15:08, *.play-internet.pl

@Gość niedzielny : profesjonalisci.....

odpowiedz
Hiszpan - 26.09.2021 / 14:10, *.telnaptelecom.pl

Paradoksalnie sytuacji było dużo tylko straszny brak skuteczności. Skrzydła drużynie podcinał MISZTA. Nie wiem jak taki leszcz dostał się do Legii.

odpowiedz
Dario65 - 26.09.2021 / 14:01, *.orange.pl

Cz. Miszta, to raczej nie będzie bramkarz pokroju Boruca czy Fabiańskiego, ale szansę musi dostać. Czy ją wykorzysta, na razie nie jest z tym dobrze ale dajmy jeszcze 2-3 mecze.Nie można młodego bramkarza za szybko skreślać.Jak sobie przypominam z historii Legii na ogół młody bramkarz zaczynał z lepszymi obrońcami , Miszta ma jeden kłopot bardzo słaba gra defensywy, która zupełnie nie pomaga. Wieteska lub Jędrzejczyk powinni iść za napastnikiem, czy efekt byłby inny niż przy wyjściu wątpię, przy drugiej straconej nie miał szans a trzecia 8/10 bramkarzy nie daje rady. Wydaje mi się nic nam nie obronił a to puścił nie tylko jego wina.Chyba ,że w następnym meczu bez Boruca może niech Michniewicz spróbuje między słupkami.

odpowiedz
Hiszpan - 26.09.2021 / 13:57, *.telnaptelecom.pl

Ma małolat tupet.

odpowiedz
LP7 - 26.09.2021 / 13:24, *.play-internet.pl

Miszta jest rzadki. Nic z niego nie będzie. Dostał już wiele szans, a za każdym razem kończyło się babolami. Przypomina mi Wojtusia Skabę pseudonim Ręcznik.
Wystawianie Tobiasza byłoby dużo bardziej uzasadnione, choć zapewne Szopen kazał go podlansować, żeby mogli się go pozbyć. Cienki jest jak guma od majtek

odpowiedz
Andrzej - 26.09.2021 / 12:40, *.plus.pl

Miszta nigdy nie zagrał dobrego spotkania i na siłę jest robiony z niego drugi bramkarz. Lepszy jest Tobiasz czy Kochalski. Miszta nie ma żadnych mocnych stron.

A ta wypowiedź potwierdza ze poza brakiem umiejętności to masz problem z głową i myśleniem na boisku, choćby NIE CHCIALEM FAULOWAC, NAPASTNIK WE MNIE WPADL. No kuźwa leżał sobie Miszta na boisko i napastnik zerkanal gdzie on leży i sobie wpadł na niego.

odpowiedz
Arek - 26.09.2021 / 12:38, *.tpnet.pl

Pojazd z grubej rury. I jak tu stawiać na młodych. Mecz zawali, i jadą z nim jak ze szmatą po podłodze. Inna rzecz, że Miszta w tym meczu ma swoje za uszami.

odpowiedz
Lebaid - 26.09.2021 / 12:26, *.play-internet.pl

24 lata na Legii i tak TRAGICZNEGO występu bramkarze nie widziałem! No nic! Ani na linii, ani na przedpolu, ani wyprowadzenie ...
Sorry chłopie, ale za wysokie progi.

odpowiedz
Miczi - 26.09.2021 / 13:24, *.plus.pl

@Lebaid: marijan antolovic był chyba podobny do Twego opisu

odpowiedz
Redi - 26.09.2021 / 13:28, *.play-internet.pl

@Lebaid: 24 lata powiadasz, to gdzieś Ty był jak w bramce stał Antolovic??? Chyba miałeś wtedy przerwę "na Legii"

odpowiedz
Miczi - 26.09.2021 / 13:31, *.plus.pl

@Redi: a właśnie ciekawe gdzie On się teraz podziewa

odpowiedz
Sputnik 44 - 26.09.2021 / 13:45, *.t-mobile.pl

@Miczi: gdzieś w Bośni kiedyś go przyuważyłem... Coś tam chyba nawet wygrał...

odpowiedz
Miczi - 26.09.2021 / 14:26, *.plus.pl

@Sputnik 44: hnk cibalia.... Wrócił tam skąd zaczął...

odpowiedz
Vc88 - 26.09.2021 / 14:51, *.plus.pl

@Lebaid: gdzie byłeś kiedy grał Skaba w bramce?

odpowiedz
Kwas70 - 26.09.2021 / 12:18, *.oktv.se

Rece opadaja jak sie slyszy i czyta wyswiechtane regulki myslimy o nastepnym meczu.Myslicie i ch.. wymysliliscie jak do tej port a za rok bedzie placz bo nawet dopierwszej piatki sie nie zalapiecie .

odpowiedz
Wawa - 26.09.2021 / 11:41, *.chello.pl

Ocena twojej gry kolego
Miszta buchaaaaaaaaaa
Poziom twojej gry jak i twoich kolegów
Skibickiego Mlade Jedza Slisz
To poziom 3 ???????????? ligi
I na dodatek ślepy trener
Czesiu.....

odpowiedz
Rytm - 26.09.2021 / 11:40, *.centertel.pl

Miszta: zabrakło skuteczności
Ja: i twoich umiejętności

odpowiedz
Cały czas czekamy na Dariusza tak jak w filmie " Gulczas a jak myślisz..." - 26.09.2021 / 11:36, *.centertel.pl

Dante Stipica. Zapraszamy. Ps. Cezary to nie ten poziom jeszcze...A patrząc z trybuny wschodniej na trenera Czesława oj aż sam się bałem jak trener reagował i był Wkur....ny na Czarka. Chyba była suszarka w szatni i po meczu....

odpowiedz
Legion - 26.09.2021 / 11:34, *.chello.pl

Czy ja dobrze widzę? Gość zawala mecz, porażka jest jego "zasługą" a on zwala na brak skuteczności? Zero samokrytyki? Won z Legii dzieciaki, nie masz ani umiejętności ani głowy do tego, żeby tu grać. I weź ze sobą swojego kolegę Skibickiego i spróbujcie w Łęcznej lub czymś podobnym.

odpowiedz
Wodz - 26.09.2021 / 10:53, *.tpnet.pl

Miszta kolego jesteś młody i popełniasz błędy ok. /nie popełnia ten kto nic nie robi/ ale jedna moja uwaga:
- napastnik był w niekorzystnej sytuacji mimo że miał tylko bramkarza przed sobą, ale kąt był bardzo ostry plus blisko obroncy niepotrzebnie wychodzileś. Jedyne co mugł zrobic to liczyć że bramkarz rzuci się mi w nogi i to zrobiłeś

odpowiedz
Rafa(L) Tarczyn - 26.09.2021 / 10:26, *.centertel.pl

Do wyje....nia z Legii

odpowiedz
Ja - 26.09.2021 / 10:19, *.plus.pl

Weź ty Pajacu się nie wypowiadaj i nigdy już nie broń w Legii se broń w rezerwach oszczędź chłopie wstydu

odpowiedz
Zuzio - 26.09.2021 / 10:15, *.plus.pl

Jeśli chcemy młodego bramkarza, to tylko Strączek ze Stali. Brać go póki nie kosztuje milionów. Natomiast w takim klubie powinien być też dugi, doświadczony bramkarz, co nie ma pełnych portek, gdy nagle ma zagrać ważny mecz.

odpowiedz
55555 - 26.09.2021 / 09:57, *.orange.pl

Żenada jak można tak bronić

odpowiedz
1234tom - 26.09.2021 / 09:46, *.tpnet.pl

karnego załatwiłeś TY, trzecią bramkę też, a winę zwalasz na innych, że mała skuteczność
1. Muchy w naosie, 2 brak samokrytyki,3. mierne umiejętności - pasujesz do tej drużyny jak mało kto.

odpowiedz
leon - 26.09.2021 / 09:40, *.tpnet.pl

meczem w Suwalkach i z Rakowem Miszta pokazał że nie nadaje się do grania w L trzeba szukać na już nowego bramkarza z doświadczeniem bo Boruc dogra do końca sezon albo i nie (kontuzja ,wybryki muchy w nosie) i legia zostanie z ręką w nocniku. Wczoraj na meczu było widać że Miszta ambicje ma niestety nie ma umiejętnosci czekałem tylko kiedy się rozpłacze, żal mi go już było .

odpowiedz
Adam - 26.09.2021 / 09:49, *.play-internet.pl

@leon: może Placha dałoby się wyciągnąć z Piasta.

odpowiedz
Sasza - 26.09.2021 / 09:38, *.chello.pl

Miszta, nie zwalaj winy na innych bo gdyby nie to że jesteś żałosnym leszczem to byśmy tego meczu nie przegrali. W twojej wypowiedzi nie widzę żadnej samokrytyki więc pewnie sam się uważasz za nie wiadomo jakiego tuza. A prawda jest taka, że nadajesz się do tarcia chrzanu i twoje miejsce jest w okręgówce gdzie nie brakuje podobnych do ciebie antytalentów. Największa jednak wina spada na tych, którzy na ciebie postawili.

odpowiedz
Adam - 26.09.2021 / 09:46, *.play-internet.pl

@Sasza: trochę kultury i szacunku. Można (i trzeba) krytykować piłkarzy, ale takie gnojenie graczy własnej drużyny to gruba przesada i oznaka frajerstwa.

odpowiedz
Sasza - 26.09.2021 / 10:51, *.chello.pl

@Adam: ta... a on się z pewnością taką uczesaną krytyką przejmie. Próbuj dalej, powodzenia. Przeczytaj jeszcze raz jego pomeczową wypowiedź to zrozumiesz za kogo on się uważa.

odpowiedz
(L) - 26.09.2021 / 09:26, *.plus.pl

we wczorajszym meczu był ręcznik na bramce

odpowiedz
Kuba - 26.09.2021 / 11:39, *.mm.pl

@(L): ręcznik by chociaż karnego nie sprokurował

odpowiedz
Alan - 26.09.2021 / 09:25, *.t-mobile.pl

Pisalem to po meczu w Suwałkach....napisze jeszcze raz , na chwilę obecną to nie jest bramkarz na ekstraklasę a co dopiero na Legie ! Dawac Tobiasza bo tak chyba ten bramkarz nr.3 się nazywa.

odpowiedz
krawcu - 26.09.2021 / 09:20, *.t-mobile.pl

Zabrakło bramkarza raczej...

odpowiedz