fot. Woytek / Legionisci.com

Trening: Ruszyła operacja LCFC

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek o godzinie 17 drużyna Legii rozpoczęła przygotowania do drugiego meczu w fazie grupowej Ligi Europy. W zajęciach na boisku wzięło udziało 20 zawodników. Zabrakło Artura Boruca, Filipa Mladenovicia, Maika Nawrockiego i Andre Martinsa oraz kilku młodych, którzy ćwiczyli wcześniej z rezerwami.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

Występ Boruca z Leicester City i Lechią Gdańsk nie wchodzi w grę z powodu urazu pleców. Pod znakiem zapytania stoi dyspozycyjność Luquinhasa. Brazylijczyk wyszedł na trening z zabandażowanym lewym udem i ćwiczył jedynie indywidualnie. Zdrowy i gotowy do gry jest natomiast Mattias Johansson.

Legioniści grali na utrzymanie, pracowali nad stałymi fragmentami gry, a na koniec rozegrali gierkę w następujących składach:
Fioletowi: Miszta - Skibicki, Rose, Muci, Kastrati, Slisz, Hołownia, Pekhart, Abu Hanna, Kostorz
Żółci: Tobiasz - Wieteska, Josue, Jędrzejczyk, Charatin, Johansson, Celhaka, Lopes, Emreli, Ribeiro

We wtorek zespół będzie trenował o godzinie 11. Mecz Legia Warszawa - Leicester City FC odbędzie się w czwartek, 30 września o godzinie 18:45 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3.


Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
c u L t - 28.09.2021 / 23:17, *..

NO I ZNOWU WYPYTYWANIE RADY DRUŻYNY A MOŻE KAPOWANIE TRENEROWI TO I TAMTO ...A POTEM BRAK ZGRANIA I ZERO WALKI NA BOISKU... CZESIO MA MINE ŻE MUSI SIE POGODZIĆ Z OPUSZCZENIEM PROGRAMU DARIUSZA POD TYTUŁEM SUPER LEGIA!

odpowiedz
Szymon - 28.09.2021 / 16:23, *.chello.pl

Operacja LCFC ha ha ha . 90 minut Defender i 6 w kapę. Ot operacja.

odpowiedz
Krzyś - 28.09.2021 / 14:48, *.chello.pl

Miejcie odwagę i udzielajcie wywiadów po przegranych meczach, a nie wypychacie Misztę i Charatina do TV.

odpowiedz
Avatar - 28.09.2021 / 14:39, *.centertel.pl

Trener Marek Papszun

odpowiedz
Tomek - 28.09.2021 / 07:16, *.113.189

Przyszli na trening, pooglądali zająca, potem Czesiu zrobił minę, bo już wie że Stokowiec czeka więc przekazał informacje dla rady drużyny

odpowiedz
L - 28.09.2021 / 11:32, *.tpnet.pl

@Tomek: Stokowiec? Weź nawet tak nie gadaj - razem z Probierzem to są dwaj najwięksi awanturnicy-nieudacznicy w naszej lidze.

odpowiedz
Wolfik - 28.09.2021 / 13:57, *.mm.pl

@Tomek: Nie daj Boże, by Mioduski wpadł na taki pomysł. To byłby naprawdę koniec Legii jako znaczącej siły w lidze. Nawet o tu nie myslmy.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.09.2021 / 23:21, *.orange.pl

Temu zającu fajnie się siedzi na murawie...A Pan Czesław ma minę jak Dżoker z Batmana. No i nie wiem, dobrze to, czy raczej kiepsko...

odpowiedz
(L) - 27.09.2021 / 22:46, *.orange.pl

Tobiasz do bramki

odpowiedz
K(L)AKIER - 27.09.2021 / 21:44, *.inetia.pl

Poniosło mnie po tym meczu z rakowem, daje spokój, co ma być to będzie, życie, na pewne rzeczy poprostu nie mamy wpływu.

odpowiedz
P - 27.09.2021 / 21:42, *.play-internet.pl

Brać się do roboty !!!!

odpowiedz