fot. sklep.Legia.com

Pamiątki związane z grą w Lidze Europy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sklepie Legii przy Łazienkowskiej pojawiły się nowości związane z występami naszego klubu w fazie grupowej Ligi Europy. W sprzedaży dostępne są bluzy z kapturem z motywem "Europe - we are back!" (czarna i biała) w cenie 190 złotych. Ponadto do sprzedaży trafiły dwa wzory koszulek z motywem "UEFA Europa League 2021/22" oraz herbem naszego klubu. Dziecięce koszulki kosztują 70 złotych, te dla dorosłych - 90 złotych.

Ponadto klub wypuścił dwustronny szalik z logo Ligi Europy - po jednej stronie mamy nazwę naszego klubu, po drugiej obok herbu napis "UEFA Europa League 2021/22". Cena: 50 złotych. W sprzedaży są również czapki zimowe - z przodu z herbem Legii, z tyłu zaś widnieje logo Ligi Europy. Cena: 90 zł.







przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
maaciekw - 01.10.2021 / 15:55, *.135.170

mi się marzy koszulka - wszystkie kluby, daty meczów w 1 miejscu, coś ala z okazji LM'95

odpowiedz
Pacz - 30.09.2021 / 15:02, *.t-mobile.pl

A takiej prostej rzeczy jak program meczowy nie zrobili. Jeszcze niedawno były fajne programy "Legia VS". Co się stało, że zaniechano ich druku?

odpowiedz
Pawciu - 30.09.2021 / 14:17, *.net.pl

Najlepsza pamiatka beda dobre i zaciete mecze a najlepiej niespodziewane wygrane

odpowiedz
c u L t - 30.09.2021 / 12:54, *.120.0

TYLKO BLUZY RESZTA NIE!

odpowiedz
AAA - 30.09.2021 / 12:51, *.chello.pl

Do te czapki:zapomniałeś ziomek dodać że to jeszcze organizacja mafijna.

odpowiedz
Ziomek69 - 30.09.2021 / 12:14, *.65.142

Bluza fajna no i cena też jest jak na FanStore atrakcyjna 170.99 PLN :-)

#MocnoLegia!

odpowiedz
grzesiek - 30.09.2021 / 13:17, *.centertel.pl

@Analiza na gorąco : cos w tym jest ze w boagtych rodxinach to zlodzieje sie wychowują. Bo rodzice caly skarb dla siebie mają a dzieciak nie ma nic. :)
Sam po czesci tego doswiadczylem.

odpowiedz
Elquatro - 30.09.2021 / 12:10, *.chello.pl

Jarmark Europa!!!

odpowiedz
Te czapki... - 30.09.2021 / 11:29, *.orange.pl

...z samym logo tej komunistycznej organizacji to jakiś smutny żart marketingu. Za takie powinny lecieć wiosenne liście na trybunie i na ulicach.

odpowiedz
Varsovia - 30.09.2021 / 11:50, *.play-internet.pl

@Te czapki...: Można lubić lub nie lubić UEFA ale nazywanie tej organizacji komunistyczną pokazuje jakim jesteś dyletantem w sprawach historii. Widać po twojej wypowiedzi że chyba nie przyzyles komunizmu.

odpowiedz
Te czapki... - 30.09.2021 / 12:32, *.orange.pl

@Varsovia: akurat zarzucanie mi dyletanctwa w temacie, z którym mam do czynienia na co dzień (historią) jest dobrym przykładem, że w Internecie szczekać może każdy. Rocznik też predestynuje mnie do opisywania minionego (tfu) ustroju w takich jakim go pamiętam. Podobnie jak tę piłkarską wersję z uefa (celowo z małej litery), która idealnie wpasowuje się w te działania.

odpowiedz
(o: - 30.09.2021 / 12:49, *.chello.pl

@Te czapki...: doktor nauk?

odpowiedz
Stefan1916 - 30.09.2021 / 13:55, *.chello.pl

@Te czapki...: to wszystko jest jeszcze gorsze niż komunizm, bo jego udało się pokonać, a z tym co się dzieje już nie wygramy…

odpowiedz