Josue - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja przedmeczowa

Josue: Musimy skupić się na swoich szansach

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Na boisku wychodzimy grać po jedenastu. Wiemy, że Leicester to wielki klub i ma wielu dobrych zawodników, ale musimy skupić się na swoich szansach. W grupie mamy też Napoli i Spartaka - to także wielkie kluby, tymczasem mamy już trzy punkty i będziemy walczyć o kolejne - mówi przed meczem Josue.

- W ostatnich tygodniach mogłem dużo trenować, poprawiłem swoją formę i to przynosi efekty. W mojej opinii - i mówiłem to też trenerowi - mecz z Rakowem był jednym z najlepszych w naszym wykonaniu, jeśli chodzi o grę piłką, odkąd trafiłem do klubu. Mieliśmy trochę problemów ze zdobywaniem goli, ale nad tym możemy pracować na treningach. Do drużyny późno dołączyło kilku nowych zawodników, ja także jestem nowy.

- W sobotę stworzyliśmy wiele szans i widzieliśmy różnicę na korzyść w porównaniu poprzednimi spotkaniami, które wygraliśmy, a mieliśmy niewiele okazji do zdobycia goli. Jutro może być inaczej niż z Rakowem - pewnie więcej będziemy poruszali się bez piłki, ale jak będziemy ją mieli, to nie możemy łatwo tracić.

- Tempo w Premier League jest wyjątkowe, większe niż w każdej innej lidze. Pod tym względem ta liga nie ma konkurencji. Uważam, że jutro też będziemy mieli swoje szanse. Wszyscy zawodnicy lubią takie mecze. To będzie ciężkie spotkanie, ale ja takie lubię. Ludzie nie dają nam nawet jednego procenta szans w takiej rywalizacji. To jeszcze bardziej mnie motywuje i chciałbym to przełożyć na boisko. Udowodnić, że damy sobie radę i nieprzypadkowo gramy tu, gdzie gramy. Mecz Leicester - Napoli był na bardzo dobrym poziomie. Chyba wszyscy zdają sobie z tego sprawę.

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?



fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Legionista80 - 30.09.2021 / 02:43, *.play-internet.pl

Pan Piłkarz.....I ma jaja, daje w kość przeciwnikom....

odpowiedz
c u L t - 29.09.2021 / 21:15, *..

NARODZINY NOWEGO KAPITANA!

odpowiedz
Szymon - 29.09.2021 / 15:41, *.t-mobile.pl

A może tak postrzelałby z dystansu, podobno jest moc w nogach, a nie wkółko na skrzydło i wrzutki.

odpowiedz
L - 29.09.2021 / 16:06, *.tpnet.pl

@Szymon: Dokładnie! Jutro trzeba próbować z dystansu!

odpowiedz
grzesiek - 29.09.2021 / 18:02, *.centertel.pl

@L: ja tez sie pod tym podpisuje. Vadis Odjidja pokazal w meczu z rakowem co znaczy dobry strzal z dystansu. Na treningach duzo czasu na to powinniscie poswiecac.

odpowiedz
Vadid - 29.09.2021 / 21:26, *.virginm.net

@grzesiek: chyba z Realem a nie Rakowem;);)

odpowiedz
Okęciak - 29.09.2021 / 13:54, *.t-mobile.pl

W sumie nie wiem dlaczego ale lubię tego gościa, jest waleczny, fajnie operuje piłką, nie boi się brać gry na siebie w rozegraniu a w dodatku ma naprawdę fajne podania...oby trzymał nerwy na wodzy i nie zrobił jakiejś głupiej czerwonej kartki w najmniej odpowiednim momencie to będzie wszystko ok.

odpowiedz
Kader - 29.09.2021 / 13:03, *..

Josue... Lubie gościa bardzo. czekam aż jeszcze komuś przypier... na boisku z piąchy hehe, oczywiscie jak bedziemy wygrywać

odpowiedz
Szmu(L)ki - 29.09.2021 / 12:59, *.chello.pl

Zgodzę się, że z Rakowem w ofensywie i rozegraniu było bardzo dobrze. Zabrakło wykończenia bo Raków by dostał lekko 4-5 bramek w czapę. Tutaj podziękujmy Miszcie, który ponosi odpowiedzialność za 1,5 bramki.

Panie drogi, nie pierdziel, że dają Wam ludzie 1 proc. szans! Leicester jest w tragicznej formie i wszyscy liczą, że ugracie jakieś punkty z nimi. Wygraliście w Moskwie, Sheriff wczoraj pyknął Real w Madrycie... Macie walczyć!!!!!

odpowiedz