Harvey Barnes - fot. Maciej Frydrych/Legionisci.com

Konferencja przedmeczowa

Barnes: Chcę strzelić gola Legii

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Chcę strzelić gola Legii, tak samo w kolejnych meczach. Chciałbym poprawić swoją statystykę bramek, gdyż wiem, że mam szansę być najlepszym strzelcem w europejskich pucharach w historii Leicester. Chcemy być jak najlepsi jako zespół, ale każdy piłkarz cieszy się ze swoich osiągnięć indywidualnych - mówi przed meczem z Legią zawodnik Leicester City Harvey Barnes.

- Na ten moment czuję się dobrze. Wracam do formy i do lepszych występów. Wiem, że zeszły sezon nie był udany, ale czuję, że teraz będzie lepiej. Strzelam gole, a to daje mi ogromną radość, wiem, że będzie tylko lepiej. Rok temu czułem się kiepsko, gdyż miałem kontuzję, a więc nie mogłem pomóc drużynie na boisku. Wiedziałem, że jeżeli będę cierpliwy, to moja dyspozycja poprawi się i tak właśnie się stało.

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Wyborcza - 30.09.2021 / 03:38, *.centertel.pl

Strzelisz bez problemu tu obrona nie istnieje

odpowiedz
Leon - 29.09.2021 / 23:30, *.vectranet.pl

Każdy marzy aby strzelić gola Legii.

odpowiedz
Elquatro - 29.09.2021 / 21:05, *.chello.pl

Pierwszy raz o nim słyszę...

odpowiedz
singspiel - 30.09.2021 / 14:01, *.atman.pl

@Elquatro: trzeci w kolejce do kadry na skrzydło po Grealishu i Sterlingu. gdyby nie kontuzje, grałby już w lepszym klubie

odpowiedz
Elquatro - 30.09.2021 / 15:47, *.chello.pl

@singspiel: tych chyba widziałem jak Polska grała z kimś tam na Narodowym..

odpowiedz
Dedi - 29.09.2021 / 19:58, *.plus.pl

Coś czuję że będzie tak jak z Rangersami dwa sezony temu 0:0 było u nas niezły mecz..Morelos był wykluczony z gry.
Ja przyjmuje w ciemno będą 4 punkty Napoli wygra z Spartakiem i mamy powoli 3 miejsce i lige Konferencji na wiosnę pewną.

odpowiedz
(L) - 29.09.2021 / 19:20, *.t-mobile.pl

Trzeba go wygwizdać podwójnie

odpowiedz
O(L) af - 29.09.2021 / 20:35, *.waw.pl

@(L): Już zacznij

odpowiedz
PiterD. - 29.09.2021 / 18:49, *.chello.pl

Spokojnie Ci się chłopie uda. Miszta bedzie u nas łapał. Wiec kilka na luzie zapodacie.

odpowiedz
Prazanin - 29.09.2021 / 20:27, *.plus.pl

@PiterD.: A nawet jeśli Miszta coś zawali, to co? Dopingujesz Legię czy Leicester.... Dla mnie nie powinieneś nazywać się kibicem Legii.... Więc szoruj na inne stronki i się wypłakac....

odpowiedz
Maniek - 29.09.2021 / 20:33, *.waw.pl

@PiterD.: Dokładnie, też tak to widzę.

odpowiedz
Remek1916 - 29.09.2021 / 21:56, *.plus.pl

@Prazanin: Prarzanin powiększ swój spokój.

odpowiedz
MK - 30.09.2021 / 09:11, *.187.2

@Remek1916: QRWA nawet przepisać bezbłędnie nie umiesz?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 30.09.2021 / 22:15, *.255.115

@PiterD.: I się bardzo pomyliłeś jak większość tu komentujących.

odpowiedz