fot. Woytek / Legionisci.com

Jędrzejczyk: Nie jestem zaskoczony

Fumen, źródło: Legionisci.com

Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa): Fajnie to wygląda po dwóch meczach. Mamy komplet punktów, ale nie jestem zaskoczony, bo spotkaniem ze Spartakiem pokazaliśmy jak potrafimy grać. Dzisiaj to pokazaliśmy ponownie. Czas przełożyć to na rozgrywki ligowe i będzie dobrze. Na pewno Leicester ma dobrych zawodników, ale mówiąc szczerze to grałem przeciwko lepszym.
Ciężko porównywać Legie z poprzednich sezonów, gdy odpadaliśmy w kwalifikacjach. Niemniej doczekaliśmy się w końcu. Oby jak najdłużej trwała ta przygoda. Inna sprawa, że dawniej to byli inni zawodnicy, inni trenerzy. Dzisiaj jesteśmy tu, gdzie jesteśmy.

Maik Nawrocki pokazuje na co go stać. Widzę na treningach co potrafi i powiem, że jeszcze nie pokazuje wszystkiego. Nie wiem czy już za pół roku czy za rok, ale czuję, że będzie w innym miejscu. Wróżę mu niesamowitą karierę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
tekken (L) - 01.10.2021 / 20:13, *.chello.pl

Jędza to klasa światowa. To że nie gra w reprezentacji to największa wtopa trenerów repry.

odpowiedz
Praga - 01.10.2021 / 19:48, *.play-internet.pl

Nie wyzywać się .Cieszyć się z punktów.Każde bagno ma dno

odpowiedz
grzesiek - 01.10.2021 / 07:01, *.centertel.pl

Leicester nic nie pokazal. Jakby byli zgrani pewnoe by nas rozjechali. A prawda taka ze nic nie pokazali

odpowiedz
Tak tak - 01.10.2021 / 08:40, *.orange.pl

@grzesiek: a my to jesteśmy dopiero zgrani, dzięki temu, ze skład pozostaje niezmienny i stabilny od 10 lat.

odpowiedz
Arek - 01.10.2021 / 00:41, *.vectranet.pl

Z Tobą daleko nie zajdziemy

odpowiedz
zegna - 01.10.2021 / 01:03, *.play-internet.pl

@Arek: Czyli frajerze Jędza słabo zagrał?

odpowiedz
Ben - 30.09.2021 / 23:40, *.inetia.pl

Jędza chyba już nigdy nie oduczy się tego łokcia z tyłu. Dobrze że niektórzy sędziowie odpuszczają.

odpowiedz
No... - 30.09.2021 / 22:42, *.play-internet.pl

No gdzie, no gdzie no gdzie sa ci hejterzy????

odpowiedz
kalosz - 30.09.2021 / 22:28, *.mm.pl

nawrocki to by sie u nas w kadrze przydał:) swietnie "czyta gre" i "czysci" wszystko ....niczym kiedys jacek zielinski...

odpowiedz
(L) evinho. Onet. Pl - 30.09.2021 / 21:51, *.play-internet.pl

Super... Niesamowite.... Cudowne.... Legijna Wielkopolska dziękuję całym sercem.... Jesteśmy z Was dumni....

odpowiedz
dejne3 - 30.09.2021 / 21:47, *.vectranet.pl

Tak trzeba betony w Gdańsku pokonać i jest super

odpowiedz
Paco - 30.09.2021 / 21:36, *.orange.pl

Dzięki chłopaki dzięki żyleta

odpowiedz
Mar - 30.09.2021 / 21:36, *.t-mobile.pl

No no

odpowiedz