Amp futbol

Dwie wygrane Legii 1. dnia turnieju w Łodzi

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj w Łodzi rozpoczął się dwudniowy turniej mistrzostw Polski w amp futbolu. Legioniści trzeci turniej MP rozpoczęli od bardzo ważnej wygranej z Wisłą Kraków, która dotychczas prowadziła w rozgrywkach i miała 7-punktową przewagę nad Legią. Nasz zespół wygrał z Wisłą 3-1, a następnie pewnie pokonał Wartę Poznań 7-0.

Wiślacy wyszli na prowadzenie w 10 minucie spotkania po strzale z dystansu Krystiana Kapłona, którego nie zdołał obronić zasłonięty Popławski. Legia wyrównała w drugiej minucie doliczonego czasu pierwszej połowy - po dograniu Łastowskiego, gola strzałem w prawy dolny róg zdobył Adrian Bąk. Legioniści wyszli na prowadzenie po bramce Łastowskiego w 29. minucie gry, który wykorzystał doskonałe podanie od Mariusza Adamczyka. Wynik spotkania na 3-1 ustalił w doliczonym czasie gry Bartosz Łastowski.

W niedzielę nasz zespół czekają spotkania z Widzewem (10:15) oraz TSP Kuloodpornymi Bielsko-Biała (13:00).

Wisła Kraków 1-3 (1-1) Legia Warszawa
1-0 10 min. Krystian Kapłon
1-1 20 min. Adrian Bąk (as. Bartosz Łastowski)
1-2 29 min. Bartosz Łastowski (as. Mariusz Adamczyk)
1-3 40 min. Bartosz Łastowski (b.a.)

Legia Warszawa 7-0 (3-0) Warta Poznań


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.