fot. Woytek / Legionisci.com

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Lechią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Bardzo niskie oceny przyznaliście zawodnikom Legii za mecz w Gdańsku. Wszyscy zostali ocenieni negatywnie, a najgorszą notę uzyskał Filip Mladenović - 1,3 w skali 1-6. Najlepszymi wśród słabych byli Miszta, Jędrzejczyk, Emreli i Pekhart - noty 2,3.



W sumie oceniało 891 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2.

Miszta 2,3
Jędrzejczyk 2,3
Emreli 2,3
Pekhart 2,3
Luquinhas 2,2
Slisz 2,2
Wieteska 2,1
Kastrati 2,1
Andre Martins 2,1
Josue 2,1
Nawrocki 2,0
Rafael Lopes 1,7
Charatin 1,7
Muci 1,6
Skibicki 1,5
Mladenović 1,3


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
bronek49 - 06.10.2021 / 18:47, *.chello.pl

za tą gre to te noty zdecydowanie za wysoko oprócz Miszty to pozostali po 1 punkcie bo już zera nie ma

odpowiedz
Czeski Rasiak - 05.10.2021 / 22:03, *.com.pl

W kadrze mamy napastnika który lepiej gra głową niż nogami . A to na poważną, nowoczesną piłkę dużo za mało .

odpowiedz
Darek - 05.10.2021 / 20:16, *.chello.pl

Za pokaz żenady srednia 2.Niektórych poniosło.

odpowiedz
AAA - 05.10.2021 / 19:38, *.chello.pl

Dobrze że jest Mladen prawda zmęczony grajku? Przynajmniej nie jesteś ostatni.

odpowiedz
jarekk - 05.10.2021 / 14:22, *.116.4

Tak ze 3-4 grajków, sami wiecie którzy, powinni grać w drugim zespole. Mecze w Kutnie czy Łowiczu przywrócą im chęci do gry i sami będą prosić trenera żeby wrócić do pierwszego składu.

odpowiedz
Kozik47 - 05.10.2021 / 13:52, *.plus.pl

Bez komentarza.

odpowiedz
krasnal - 05.10.2021 / 12:38, *.orange.pl

Jak można dać Miszcie 3czy 2 przecież on znowu zawalił dwie bramki. Ten chłopak musi się jeszcze długo uczyć, popełnia zbyt wiele prostych błędów.

odpowiedz
bronek49 - 05.10.2021 / 18:52, *.chello.pl

@krasnal: co ty za głupoty piszesz jaki ty mecz widziałęs to Miszta zasłużył jedynie na plus bo uratował Legie przed wyższą porażką

odpowiedz
Legion - 05.10.2021 / 12:35, *.194.12

Dla Skibickiego 1 to za wysoko. To jest mniej niż 0. Co ten chłopaczek robi jeszcze w Legii to ja nie mam pojęcia. I mentalnie i piłkarsko.

odpowiedz
dokładnie - 05.10.2021 / 16:45, *.t-mobile.pl

@Legion:

odpowiedz
Charles Barkley - 05.10.2021 / 17:33, *.t-mobile.pl

@Legion: Skibicki daje więcej Legii niż większość podstawowego składu. Czy Josue, Martins, Wieteska, Jędrzejczyk lub inni biegają tyle co on? Ma świetną wydolność, dobrą szybkość, dużo ambicji tylko brak mu jeszcze doświadczenia i ogrania. Owszem, popełnia jeszcze błędy ale ten ich nie robi co nic nie robi. Dajmy mu czas, a za pół roku będą się o niego pytać średniaki z ligi angielskiej. On się rozwija, to nasza przyszłość. Pomyśl, skoro Michniewicz na niego stawia to znaczy, że widzi jego duży potencjał i docenia jego wartość. Fachowcy w prasie też się o nim dobrze wypowiadają. Jeszcze będzie lepszy.

odpowiedz
Legion - 05.10.2021 / 18:30, *.chello.pl

@Charles Barkley: człowieku o czym ty mówisz? To nie maraton ani biegi przełajowe, wole żeby ktoś mądrze stał niż biegał bezsensu. I co z tego jego biegania masz???!!! Jak taki z niego maratończyk to niech zmieni dyscyplinę. Średniaki z ligi angielskiej będą o niego pytać? hahahahaha Zmień dilera, serio.

odpowiedz
Cch - 05.10.2021 / 12:28, *.cyfrowypolsat.pl

Zdecydowanie za wysokie te oceny

odpowiedz
grzesiek - 05.10.2021 / 11:56, *.centertel.pl

Ja od zeszlwgo sezonu pierdziele tą pilke nozna. Sledze dalej wyniki. Mecze w europie obejrze. Ale dla mnie to ustawiana szopka. Nie sposob przeciez nie stracic bramek z spartakiem i leicesterem a byle amatorzy z lechii gdansk wbijają nam 3

odpowiedz
Adson 78 - 05.10.2021 / 10:46, *.plus.pl

Wszyscy po jedynce !!!

odpowiedz
Sebo(L) - 05.10.2021 / 10:41, *.centertel.pl

Mladenović za wysoko. Jego nota powinna brzmieć 0 (słownie zero) To jest gościu, którego powinno wysłać się karnie do rezerw w pi.du! Ogólnie NIKT nie zasłużył na wyższą notę niż 1. Dosłownie NIKT.

odpowiedz
t - 05.10.2021 / 14:00, *.edu.pl

@Sebo(L) :
dla mnie mniej niż zero
dno

odpowiedz
Mladenovic - 05.10.2021 / 10:18, *.centertel.pl

Tak to się kończy jak nie ma konkurencji, Mladen z meczu na mecz coraz gorszy

odpowiedz
Ben - 05.10.2021 / 10:17, *.play-internet.pl

Jędza za kolejny głupi faul przed bramką powinien dostać max 0,3

odpowiedz
Marcin - 05.10.2021 / 09:32, *.43.175

To co zagrali w 1 połowie Skibicki i Mladenovic to jest piłkarski kryminał!!!Plus września z plusa października wypisał sie już 2 października.

odpowiedz
KK - 05.10.2021 / 09:19, *.chello.pl

Mladenovic za wysoka ocena. Przydałby mu się miesiąc w Legii II, może by docenił gdzie mu jest dane grać

odpowiedz
cyniek - 05.10.2021 / 10:12, *.play-internet.pl

@KK: pod warunkiem że pieska też będzie taka jak biorą w rezerwach bo inaczej sądzę że koło ptaka mu będzie latać gdzie gra

odpowiedz