Mattias Johansson - fot. Woytek / Legionisci.com

Johansson zrezygnował z powołania do reprezentacji Szwecji

Maciej Frydrych, źródło: Twitter

Kilka dni temu Mattias Johansson otrzymał powołanie do reprezentacji Szwecji na mecze eliminacji mistrzostw świata 2022 z Kosowem i Grecją. Ostatecznie Szwed zrezygnował z wyjazdu na kadrę.

Powodem rezygnacji jest kontuzja, której Johansson doznał podczas rywalizacji z Leiester City w 2. rundzie fazy grupowej Ligi Europy. W miejsce legionisty powołanie otrzymał piłkarz Arisu Saloniki Daniel Sundgren.

- Johansson ma bolący mięsień dwugłowy uda. To się zdarza przy sprintach, ale nie wiem czy to naderwanie czy naciągnięcie. - powiedział po meczu z Leicester City trener Czesław Michniewicz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
ooon - 05.10.2021 / 20:10, *.com.pl

skoro jest możliwość, że to tylko naciągnięcie mięśnia, to byłaby szansa, żeby się wyleczył przed nadchodzącymi meczami (lub chociaż jednym). więc pewnie stąd to sformułowanie, że sam zrezygnował

odpowiedz
Hej Legia gol !!! - 04.10.2021 / 19:58, *.plus.pl

Chciałbym zapytać tzw. redaktorów co to jest za zwrot że piłkarz zrezygnował z powołania do reprezentacji bo ma kontuzję. Skoro ma kontuzję to nie może grać w reprezentacji. Więc z niczego nie zrezygnował tylko nie może jechać. To jest właśnie nowomowa ????

odpowiedz
Rafal - 03.10.2021 / 20:29, *.play-internet.pl

Co raz bardziej go lubie. Dobrze gra i stawia sprawe jasno. Nie bokuje innemu miejsca bo chce sie szybko wykurowac. Widac ze mu zalezy na tym by grac a nie odcinac kupony.

odpowiedz
chrisSiekierki - 03.10.2021 / 14:20, *.vectranet.pl

Bardzo dobry zawodnik, szkoda że niestety podatny na urazy.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.10.2021 / 14:11, *.aster.pl

Trochę oprzytomniał. Gdyby grał tylko w LE i reprezentacji, to na co nam takim gracz? Czekam na dobry występ w lidze.

odpowiedz
Wolfik - 03.10.2021 / 13:50, *.mm.pl

Ciekawe, kiedy nasz skrzydłowy zagra 2-3 mecze w lidze bez przerw. Bo póki co wygląda to jak, jakby kontrakt podpisał na puchary....

odpowiedz
xax2323 - 04.10.2021 / 10:07, *.tpnet.pl

@Wolfik: nie tylko on. To formie i chęciach widać, że tylko gracze się promują w pucharach, za kilka miesięcy części z nich tu nie będzie bo liczą na szybki transfer.

odpowiedz
Arek - 03.10.2021 / 13:23, *.tpnet.pl

No i bardzo dobrze. Niech to w końcu zaleczy, żeby mógł grać co tydzień, a nie co miesiąc.

odpowiedz
Anty enes i lady boys - 03.10.2021 / 13:12, *.orange.pl

Tytuł na poziomie pudelka, ciężko napisać w tytule " kontuzja johansona" ? Tragedia , co to się dzieje z tym portalem...

odpowiedz
Szmu(L)ki - 03.10.2021 / 12:31, *.chello.pl

Z niego nic nie będzie. Typ jest dobry, ale szklany. Jak nie będzie mógł zagrać 3-5 spotkań z rzędu bo coś mu się dzieje to nie wejdzie na swój optymalny poziom. A pokazał z angolami, że grać dobrze potrafi.
Szkoda, w zimę trzeba kogoś szukać na prawą stronę znowu.

odpowiedz
Ben - 03.10.2021 / 12:29, *.play-internet.pl

Dobrze zrobił, niech się leczy w domu.

odpowiedz
globroter KK - 03.10.2021 / 11:43, *.vectranet.pl

Dobry gracz.Powinien się wyleczyć tak jak należy

odpowiedz