Dariusz Wyka - fot. Woytek / Legionisci.com

Wyróżnienia legionistów

Fumen, źródło: Legionisci.com

Dariusz Wyka został wybrany do najlepszej piątki 5. tygodnia Energa Basket Ligi. Zawodnik Legii zapracował na swoje wyróżnienie zdobyciem double-double w meczu z HydroTruckiem. Podopieczny Wojciecha Kamińskiego zdobył 10 punktów, zebrał 12 piłek, a do tego dołożył 3 bloki w trakcie 19. minut spędzonych na parkiecie. To pierwsze tego typu wyróżnienie dla zawodnika Legii w tym sezonie.

Najlepsza piątka 5. tygodnia Energa Basket Ligi
Maurice Watson (Twarde Pierniki), Doron Lamb (Start), James Bell (Anwil), Bartłomiej Wołoszyn (Arka) oraz Dariusz Wyka (Legia).

Dodatkowo wyróżniono Adama Kempa, którego akcja znalazła się w TOP10 zagrań minionego tygodnia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.