Kacper Kostorz i Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening w jedenastu

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po dwóch dniach regeneracji piłkarze Legii wrócili do treningów. W środowych zajęciach, które rozpoczęły się o godzinie 17, wzięło udział zaledwie 11 zawodników. Nie było żadnego bramkarza, bo dwóch otrzymało powołania do reprezentacji młodzieżowych, a Artur Boruc nadal nie trenuje.

41-letni golkiper pojawił się na moment na boisku, ale tylko przyglądał się z boku kolegom z drużyny.

Oprócz kadrowiczów w zajęciach nie uczestniczył Tomas Pekhart, któremu okradziono mieszkanie oraz Yuri Ribeiro, który ma problemy żołądkowe. Ponadto nie trenowali Lirim Kastrsti i Kacper Skibicki - obaj w ostatniej chwili wypadli ze zgrupowań swoich reprezentacji z powodu urazów. Kosowianin powinien wkrótce wznowić treningi, a "Skiba" ma problemy z kolanem. Z kolei Mattias Johansson poleciał do Szwecji i tam przechodzi rehabilitację.

W związku z małą liczbą graczy po rozgrzewce sztab zarządził gierkę 6 na 6 na cztery małe bramki dwa razy po 20 minut. W sumie legioniści trenowali 1,5 godziny.

Trenowali: Rose, Andre Martins, Josue, Rafael Lopes, Luquinhas, Hołownia, Kostorz, Wieteska, Jędrzejczyk, Slisz i Ciepiela.

Na czwartek sztab szkoleniowy zaplanował dwie jednostki treningowe. Poranna odbędzie się na siłowni, a popołudniowa na boisku.

Fotoreportaż z treningu - 14 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.