Kacper Kostorz i Josue - fot. Woytek / Legionisci.com

Trening w jedenastu

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po dwóch dniach regeneracji piłkarze Legii wrócili do treningów. W środowych zajęciach, które rozpoczęły się o godzinie 17, wzięło udział zaledwie 11 zawodników. Nie było żadnego bramkarza, bo dwóch otrzymało powołania do reprezentacji młodzieżowych, a Artur Boruc nadal nie trenuje.

41-letni golkiper pojawił się na moment na boisku, ale tylko przyglądał się z boku kolegom z drużyny.

Oprócz kadrowiczów w zajęciach nie uczestniczył Tomas Pekhart, któremu okradziono mieszkanie oraz Yuri Ribeiro, który ma problemy żołądkowe. Ponadto nie trenowali Lirim Kastrsti i Kacper Skibicki - obaj w ostatniej chwili wypadli ze zgrupowań swoich reprezentacji z powodu urazów. Kosowianin powinien wkrótce wznowić treningi, a "Skiba" ma problemy z kolanem. Z kolei Mattias Johansson poleciał do Szwecji i tam przechodzi rehabilitację.

W związku z małą liczbą graczy po rozgrzewce sztab zarządził gierkę 6 na 6 na cztery małe bramki dwa razy po 20 minut. W sumie legioniści trenowali 1,5 godziny.

Trenowali: Rose, Andre Martins, Josue, Rafael Lopes, Luquinhas, Hołownia, Kostorz, Wieteska, Jędrzejczyk, Slisz i Ciepiela.

Na czwartek sztab szkoleniowy zaplanował dwie jednostki treningowe. Poranna odbędzie się na siłowni, a popołudniowa na boisku.

Fotoreportaż z treningu - 14 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Phoenix(L)k - 07.10.2021 / 08:31, *.centertel.pl

liczę i liczę i za cholerę z 11 piłkarzy nie wychodzą mi dwa zespoły po 6...

odpowiedz
Roman - 07.10.2021 / 15:07, *.156.244

@Phoenix(L)k: Michniewicz pełnił rolę "Grubego na bramkę"

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.10.2021 / 07:14, *.aster.pl

To już jest nie śmieszne, a żałosno-tragiczne. Zawodnik rehabilituje się w Szwecji? U nas nie może, bo lekarze i fizjoterapeuci, myślą że piłkarz ma cztery nogi i kolana z tyłu? A nie można uzupełnić kompletu piłkarzy na treningu, tymi z Legii II ? To wygląda jak ćwiczenia w Hurgadzie z ruską animatorką. Jedziemy na ścianę i przyspieszamy...

odpowiedz
K(L)AKIER - 07.10.2021 / 08:14, *.inetia.pl

@Po(L)ubiony: ciekawe co to za specjalista w tej szwecji, to w Warszawie nie ma takich?Chyba pora szukac bramkarza, bo Artur jak w formie to wiadomo poziom jest, ale moze sie zdarzac coraz czesciej, że bedzie przez drobne urazy wypadac ze składu

odpowiedz
Biała Siła - 07.10.2021 / 11:13, *.vectranet.pl

@K(L)AKIER: Chyba nie mamy takich ,a może to jakaś kolejna firma prezesa gdzie on płaci za usługę ,

odpowiedz
Quick - 07.10.2021 / 13:46, *.tpnet.pl

@Po(L)ubiony:
Tak jest już od dłuższego czasu. U nas zawodnicy ciąglę się lecza. A jak odchodzą to nagle zdrowieją. albo mamy do dupy specjalistów,albo mamy do dupy specjalistów

odpowiedz
Do Sztabu szkoleniowego! - 07.10.2021 / 02:20, *.02.net

Wystarczy dać każdemu piłeczke na własność niech sobie oznaczy markerem że to jego i cały czas z nim od rana do wieczora ,przy nodze wierna piłka,bieganie kilka okrárzeń dookoła z piłkami,treningi z piłkami zabawa z piłkami i technika itd dobranoc ✨⚽️✨

odpowiedz
c u L t super Coach - 07.10.2021 / 01:48, *.02.net

Dalej brak w sztabie sportowym sportowcòw ,zostali studenci i zgredzi a i international zgredzi, nikomu dalej nie przychodzi do łepetyn ich źe piłeczki muszá być cały czas w ruchu, nonstop do zakucia w łepetynach triki ,przyjmowanie,odbieranie,utrzymanie,posiadanie,bieganie,podanie i strzał i tak w koło godzinke,potem 30 minutbkażdy chodzi i truchta i spirint, truchta I sprint!ze swojá piłeczká asz do jednošci piłki z zawodnikiem bo jak inaczej nauczyć pasji w gre ✨⚽️✨

odpowiedz
kibic - 06.10.2021 / 22:36, *.207.157

nasi piłkarze nie potrafią przyjąc piłki-odskakuje im na 2-3 metry,nie potrafią oddać celnego strzału na bramkę-poniewaz zle się składaja ,nie potrafią wychodzic na pozycje - jednym słowem mają co trenowac i zeby podniesc te umiejetnosci nie musi byc ich 30 a nasz trener najpierw daje im tydzien wolnego a teraz tez odwalaja trenigii bo jest ich mało a podstawowych umiejetnosci brak

odpowiedz
Arek - 06.10.2021 / 23:43, *.tpnet.pl

@kibic: ale że o co Ci się rozchodzi? Najpierw się czepiasz, że mieli tydzień wolnego, zaraz, że odwalają treningi, bo jest ich mało. Inna rzecz, że takich sytuacji jak przyjęcie piłki to się za dzieciaka uczy, a nie w dorosłej piłce. Tak więc, jak się za młodu nie nauczył, to już się nie nauczy. Tu się musi szkolenie zmienić, bo inaczej piłka dalej będzie odskakiwać i wcale się nie zdziwię, jak na 5 metrów odskoczy a nie na 3.

odpowiedz
SEBO(L) - 07.10.2021 / 06:04, *.centertel.pl

@Arek: W tym sezonie już taki trening,tutaj opisywany,polegający na "doskonaleniu przyjęcia piłki ". Tutaj trzeba odnawiać podstawy,niestety... Ja pisałem,od końcówki zeszłego sezonu,ironizowałem,że ta drużyna nie musi trenować, wszystko umieją,mają wiele schematów rozegrania akcji,wykańczanie strzałem z pola karnego i z dystansu, o stałych fragmentach też,i o obligatoryjnie wolnych dwóch dniach wolnego po każdym meczu,bo "się należy"... I o braku skuteczności też. Niewielu się zgadzało, kilku pisali "idź Ty trenuj ich",wszystkim wszystko zamazywała perspektywa mistrzostwa. Teraz się budzą komentujący i sama redakcja,zauważając problem... Trochę za późno... P.S. podziękowania dla redakcji za usuwanie komentarzy z tamtego okresu,krytykujących drużynę i trenera... Otworzyliście jednak oczy.

odpowiedz
Tager11 - 06.10.2021 / 20:16, *.plus.pl

Proszę mnie uświadomić,czy ktoś z Was zauważył jakiś trening strzelecki ,wykonywanie rzutów wolnych?.Jak widać do wykonywania rzutów wolnych tylko Mladanowić tragedia,miał być super Josua.Gracze ofensywni coraz gorzej,brak człowieka do rozegrania,o obronie nie wspominając całkowite dno.Popatrzcie na grę innych zespołów ,od początku wysoki presing 1 -3 zawodników naciska Legioniści powrót do 16 m i faul na przeciwniku.Brak szybkiego wprowadzenia piłki przez bramkarzy,gdyby wprowadzili Michniewicz załatwił by ławkę rezerwowych,popsuty plan taktyczny.Jednym słowem żle to wygląda od czasu czesia wszystkie wyniki niskie,gdyż jak się nie oddaje strzałów na bramkę ,to tak to wygląda .Ile spotkań było jak Legia do przerwy nie oddała żadnego strzału ,nie wspomnę o celnym.6 trenerów żaden od napastników.

odpowiedz
P - 06.10.2021 / 20:05, *.chello.pl

Co niektórzy tu, myślą że są znawcami... Dlaczego na treningu ma być GIERKA? Po co? Oni mają ćwiczyć rzuty wolne i różne. Ci którzy są wykonawcami w meczu, bo nikt tego w meczu nie umie.

odpowiedz