Ivan Almeida - fot. Bodziach

Legia dogadana z Almeidą, ale ten wybrał Ostrów?

Redakcja, źródło: Legionisci.com / sportowefakty.pl

Według informacji serwisu Sportowe Fakty, koszykarska Legia była bardzo blisko zakontraktowania doskonale znanego z występów w naszej lidze Ivana Almeidy. We Włocławku już w lipcu ogłoszono, że dalsza współpraca z zawodnikiem nie będzie kontynuowana, pomimo wciąż ważnego kontraktu z Anwilem.

Jako pierwsi do rozmów z Almeidą usiedli działacze Stali Ostrów Wlkp. Zawodnik przeszedł nawet badania w Ostrowie. W między czasie do rozmów z agentem zawodnika usiadła Legia i po długich, zaawansowanych negocjacjach, udało się osiągnąć porozumienie ws. finansów. I kiedy wydawało się, że Almeida zagra już nawet w czwartkowym meczu Legii ze Startem... do rozmów z zawodnikiem wróciła Stal, oferując lepsze warunki finansowe. Wszystko wskazuje na to, że właśnie w Ostrowie będzie grać w najbliższym czasie 32-letni zawodnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Tom - 08.10.2021 / 12:37, *.vectranet.pl

Im mniej zawodników co lubią łapać kontuzje, tym lepiej ...

odpowiedz
TomTom1916 - 07.10.2021 / 22:01, *.plus.pl

@p10....Ty normalny jesteś? gość nasrał na nas bo piniędze a Ty sie podniecasz..niech spier...a

odpowiedz
Jan W. - 08.10.2021 / 09:04, *.com.pl

@TomTom1916: przecież p10 wypowiedział się na temat przydatności gracza w rotacji, a nie do jego przekonań finansowych. chciał zarabiać więcej, jego sprawa. nikt tu za nim nie będzie płakał.
Natomiast gracz tego formatu by się przydał.

odpowiedz
p10 - 07.10.2021 / 19:23, *.tpnet.pl

To byłby hit. Takiego asa potrzebowalibyśmy do rotacji na wzmocnienie pozycji 2/3. Ale oprócz kasy to znany trener Milicic też robi różnicę.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.