fot. Woytek / Legionisci.com

Termin meczu ze Świtem Skolwin

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Ustalono dokładny termin meczu 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Świtem Skolwin i Legią Warszawa. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 28 października o godzinie 14:30 i będzie transmitowane na antenie Polsat Sport.

Najbliższe mecze Legii:
17.10.2021 (ND) 17:30 Legia Warszawa - Lech Poznań
21.10.2021 (CZ) 21:00 SSC Napoli - Legia Warszawa
24.10.2021 (ND) 20:00 Piast Gliwice - Legia Warszawa
28.10.2021 (CZ) 14:30 Świt Skolwin - Legia Warszawa
31.10.2021 (ND) 17:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
04.11.2021 (CZ) 18:45 Legia Warszawa - SSC Napoli
07.11.2021 (ND) Legia Warszawa - Stal Mielec

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Ligi Europy
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
xyz - 08.10.2021 / 19:15, *.chello.pl

Wcale mnie nie zdziwi jak z tym Świtem będzie kompromitacja pokroju tej ze Stalą Sanok sprzed lat. Dla nich to mecz życia, a my mamy masakryczny terminarz i na pewno zagramy głęboką rezerwą. Choć liga, jeśli jeszcze przerypiemy z pyrami, to raczej wydaje się już spisana na straty w tym sezonie i Czesio powinien postawić chociaż właśnie na PP i to krajowe trofeum, zwłaszcza że na Narodowym też już nas parę dobrych lat nie było.

odpowiedz
Wojtek86 - 08.10.2021 / 18:58, *.net.pl

Jak patrze po terminarzu to mamy przekichane. z Każda z tych drużyn (Lech, Piast, Pogoń) możemy i pewno stracimy punkty :( Coś czuje ze w tym sezonie na MP nie ma szans. Obym się mylił.

odpowiedz
majkel1916@interia.pl - 08.10.2021 / 18:05, *.autocom.pl

Wybiera się ktoś z Wawy? Może jakieś miejsce w furze, albo wspólna podróż PKP? Pozdr

odpowiedz
Ja - 08.10.2021 / 17:28, *.vectranet.pl

14:30, ja pierdykam... Walnijcie od razu o 9...

odpowiedz
Pacz - 08.10.2021 / 17:33, *.t-mobile.pl

@Ja: Kolego, tam nie ma światła, więc mecz musi być w biały dzień.

odpowiedz
necro - 08.10.2021 / 22:00, *.vectranet.pl

@Pacz: jest tam oświetlenie

odpowiedz
. - 08.10.2021 / 23:40, *.autocom.pl

@Ja: Raz że brak solidnego oświetlenia, dwa mecz jest w tv więc Polsat też stawia wymagania i jak chce pokazać na jednej antenie kilka spotkań to mecze muszą być grane co 3 godziny.

odpowiedz