Artur Jedrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com

Jędrzejczyk nie zagra z Piastem

Mishka, źródło: Legionisci.com

Artur Jędrzejczyk w końcówce spotkania z Lechem Poznań został ukarany żółtą kartką przez sędziego Tomasza Musiała. Było to czwarte tego typu upomnienie stopera Legii, co oznacza, że nie zagra on za tydzień w spotkaniu z Piastem Gliwice.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Do Artura - 18.10.2021 / 21:57, *.play-internet.pl

Artur nie bierz do głowy tych wpisów jesteś filarem obrony jednym z najlepszych obrońców tej ligi i wciągasz ja nosem tylko nie masz wsparcia w obronie w kolegach!!! Graj swoje! CWKS!!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 18.10.2021 / 07:36, *.play-internet.pl

Cóż,nie bardzo mu się uśmiechała wyprawa do Gliwic.Uważam zresztą,że "piłkarze"wykorzystują możliwość zawieszenia za kartki i tak np co czwarta kolejkę "robią sobie wolne".Sądzę,że jak by zawodnicy byli karani finansowo za głupotę na boisku,to i tych kartek by było dużo mniej.Chociaż akurat w tym przypadku,to w pewnym sensie wzmocnienie.Szkoda tylko,że Wieteska się wybiera,bo na bank na boisku klocka postawi.

odpowiedz
Paweł - 18.10.2021 / 07:15, *.chello.pl

Po tym co wczoraj odwalał, to akurat bardzo dobra wiadomość.

odpowiedz
hungar - 17.10.2021 / 20:21, *.master.pl

Powinien dać już sobie spokój z Legią.Niskie to są progi, tzn gra w Legii ale dla niego i tak za wysokie.

odpowiedz
Spokojny - 17.10.2021 / 20:19, *.t-mobile.pl

To akurat jest wzmocnienie

odpowiedz
Drewnaldo - 17.10.2021 / 20:16, *.160.21

Znowu zapomniałem dac u buków 10k na żółtą jedzy. On na pewno nie zapomniał

odpowiedz
Zniesmaczony - 17.10.2021 / 19:34, *.orange.pl

Wzmocnienie?

odpowiedz