fot. Woytek / Legionisci.com

Trening

Sparing: Legia 4-1 Legia CLJ

Woytek, źródło: Legionisci.com

W ramach czwartkowego treningu Legia Warszawa rozegrała w LTC sparing z drużyną Legii występującą na co dzień w Centralnej Lidze Juniorów. Mecz toczony był w formacie 2 razy 30 minut.

Fotoreportaż ze sparingu - 26 zdjęć Woytka

Pierwszy strzał z główki oddał Rafael Lopes, potem  z 16 metrów strzelał Josue, ale trafił prosto w bramkarza. W 10. minucie dogodną sytuację zmarnował Johansson, uderzając z ostrego kąta obok dalszego słupka, a chwilę później powtórzył to samo Josue. W 13. minucie sam na sam obronił Kacper Tobiasz. W 16. minucie bramkę zdybył Mahir Emreli. Azer wykorzystał prostopadłe podanie w pole karne od Yuriego Ribeiro i posłał górną piłkę w dalszy róg bramki. W 24. minucie Emreli wyskoczył najwyżej i uderzył pod poprzeczkę, ale bramkarz piękną paradą wybił ją na rzut rożny. W 30. minucie sytuację sam na sam wykorzystał strzałem po ziemi Mattias Johansson.

Po pół godzinie nastąpiła zmiana składów obu drużyn. W 39. minucie Tomas Pekhart znalazł się sam na sam, ale źle przyjął piłkę. W odpowiedzi mocny strzał drużyny CLJ obok bramki Miszty. Dziesięć minut po rzucie rożnym z główki uderzał Pekhart ale bramkarz poradził sobie. W 50. minucie indywidualną akcję przeprowadził Kacper Kostorz i wpakował piłkę do siatki. Młodzi legioniści raz zdołali pokonać Misztę, a konkretnie zrobił to Patryk Romanowski ładnym strzałem w okienko. Minutę później wprowadzony chwilę wcześniej Szymon Włodarczyk znalazł się sam na sam z bramkarzem i pewnie po ziemi posłał piłkę do bramki.

Sparing: Legia 4-1 (2-0) Legia CLJ
1-0 - 16' Mahir Emreli
2-0 - 30' Mattias Johansson
3-0 - 50' Kacper Kostorz
3-1 - 55' Patryk Romanowski
4-1 - 56' Szymon Włodarczyk

Legia (I połowa): Tobiasz - Johansson, Jędrzejczyk, Wieteska, Ribeiro  -  Slisz, Andre Martins, Josue - Lopes, Emreli, Luquinhas
Legia (II połowa): Miszta - Skibicki, Rose, Kisiel (55' Włodarczyk), Mladenović - Kastrati, Charatin, Celhaka, Muci, Kostorz - Pekhart

Legia CLJ: Jan Sobczuk - Miłosz Pacek, Szymon Bednarz, Kacper Wnorowski, Patryk Winiarski, Kacper Knera, Sebastian Kieraś, Igor Strzałek, Kajetan Staniszewski, Dawid Kiedrowicz, Fryderyk Janaszek
W drugiej połowie grali także: Antoni Wodzicki - Bartosz Dziemidowicz, Robert Żolik, Jakub Furman, Patryk Romanowski, Maddox Sobociński, Bartosz Wicenciak, Patryk Bek, Jakub Rutkowski

Grano 2x30 minut.

Fotoreportaż ze sparingu - 26 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Luk - 15.10.2021 / 09:14, *.centertel.pl

Czyli Mladen na ławke. To już kolejna taka gierka w takim składzie

odpowiedz
Legia 100% Legia - 15.10.2021 / 04:04, *.02.net

Brawo!wszyscy, Legia sie pokazała,młodzi,wiêcej takich meczy wewnétrznych,młodzi i starzy,tylko tak sie rozwijamy sztabi3 sportowy!

odpowiedz
Sarcastico. - 15.10.2021 / 02:57, *.inetia.pl

I co? Głupio wam krytycy Michniewicza? Legia wygrywa 4-1 ;)

odpowiedz
Niezły sparing - 15.10.2021 / 00:54, *.tpnet.pl

No no , młodzi zaczęli strzelać . Bardzo dobrze , na przełamanie , oby tak dalej .

odpowiedz
Darek - 14.10.2021 / 22:59, *.chello.pl

Jak grają co 3 dni to przemęczeni są.Jak mają chwilę wolnego by odpocząć to grają sparingi.
Teraz w niedzielę znowu będą przemęczeni.
Chociaż z drugiej strony grali tylko 30 minut i były zmiany.Jak tylko pospacerowali po boisku jak ostatnio w Gdańsku to może trochę sił na niedzielę będą mieli.

odpowiedz
Juras - 14.10.2021 / 22:26, *.plus.pl

Co to za akcja z włamem do domu Pekharta? Czy kogoś mocno poj...ło??!!

odpowiedz
?! - 15.10.2021 / 00:57, *.tpnet.pl

@Juras: Coo ? Niemożliwe ...

odpowiedz
Abcd - 15.10.2021 / 08:03, *.chello.pl

@Juras: dobrze,że napisałeś to tak stanowczo. Może przemyślą i idniosą fanty pekhartowi.

Co w tej sytuacji jest niezrozumiałego? Złodziej to złodziej, jest po to by kraść. Okradają kościoły, zakładają fałszywe fundacje, matkę nie jeden by okradł, a Ty jakbyś niedowierzał w to, że zawodnika Legii okradli.

odpowiedz
radioerewań - 15.10.2021 / 09:51, *.plus.pl

@Juras: to było w Gdańsku

odpowiedz
Quick - 14.10.2021 / 20:52, *.chello.pl

Myślałem że wynik będzie troszke lepszy. Oj ciężko będzie z tym łachem o jakieś punkty.

odpowiedz
Max - 14.10.2021 / 20:46, *..

Niski i Derlatka już chyba na dobre zostali odpaleni, bo bez powołania na jage i teraz nawet na wewnętrzny sparing się nie łapią.

odpowiedz
B - 14.10.2021 / 20:13, *.master.pl

A już w następnym meczu jedynka zagra z młodzikami. Oj będzie się działo....

odpowiedz
Lemas - 14.10.2021 / 20:05, *.7.243

Dajcie spokój, Czesiek na Łacha coś wymyśli. Bez paniki proszę

odpowiedz
bronek49 - 14.10.2021 / 19:46, *.chello.pl

dokąd ten tępy michniewicz będzie grał Lopesem zamiast niego powinien grać Kostorz który jest zdecydowanie lepszy od tego nieudaczniaka

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 14.10.2021 / 18:48, *.chello.pl

Nie zmęczyli się za bardzo? Może mecz niedzielny trzeba przełożyć?

odpowiedz
chrisSiekierki - 14.10.2021 / 18:55, *.vectranet.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: Grali z juniorami ale najbardziej zmęczeni zagrają tylko połówkę z Lechem.

odpowiedz