Kacper Tobiasz - fot. Michał Wyszyński / SKLW

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Lechem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za mecz z Lechem Poznań przyznaliście Kacprowi Tobiaszowi. Występ bramkarza oceniliście na 4,4 w skali 1-6. Pozostali zawodnicy uzyskali niskie oceny.

pozostali W sumie oceniało 1050 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,5.

Tobiasz 4,4
Luquinhas 3,1
Johansson 2,8
Josue 2,7
Jędrzejczyk 2,7
Wieteska 2,7
Yuri Ribeiro 2,4
Slisz 2,4
Kastrati 2,4
Muci 2,3
Emreli 2,2
Kostorz 2,2
Charatin 2,2
Pekhart 2,1
Rafael Lopes 2,1
Mladenović 1,9

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Jaro - 20.10.2021 / 09:31, *.tpnet.pl

Zero dla Cześka za zmiany i letnie transfery

odpowiedz
bronek49 - 19.10.2021 / 18:01, *.chello.pl

oceny jak w każdym rozegranym meczu w tym sezonie ale uważam że są jeszcze zawyżone oprócz Tobiasza to wszyscy po 1

odpowiedz
WF - 19.10.2021 / 08:37, *.play-internet.pl

Mladenovic out !

odpowiedz
Mladenović do rezerw - 19.10.2021 / 08:21, *.net.pl

Co on, sam na siebie głosował?? Nawet na 1 nie zasłużył

odpowiedz
grzesiek - 19.10.2021 / 08:11, *.centertel.pl

U Vukovicia w meczach ligowych bylo wiekszosc 4 . Przy gorszych meczach wiecej 3....ale ku***a same 2 to byly tylko po przegranym meczu z omonią nikozja

odpowiedz
L - 19.10.2021 / 08:57, *.tpnet.pl

@grzesiek: Jak ty pamiętasz takie rzeczy???

odpowiedz
grzesiek - 19.10.2021 / 17:45, *.centertel.pl

@L: bo gra za Vukovicia mi sie bardzo podobala z wyjatkiem koncowki ligi ( no coz jak mielismy 12 pkt przewagi nad wiceliderem to mozna chyba bylo w koncu wrzucic na luz) no i z wyjatkiem meczow pucharowych...

odpowiedz
grzesiek - 19.10.2021 / 17:51, *.centertel.pl

@L: jesli nie wierzysz mordo sprawdz sam ze noty pilkarzy byly dobre. Co ciekawe nawet tych slabych typu gwilia czy jose kante. 4 mieli bez problemu. To byla druzyna. Bylo widac tam wspolne trenowanie.
W obecnej Legii widze indywidualnosci ale brak druzyny. Ale widze mega potencjał potrzeba tylko trenera zmienic bo gruby ewidentnie ma wyje***e w Legie

odpowiedz