fot. Hugollek / Legionisci.com

Siatkówka

W piątek mecz siatkarzy na Mokotowie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy piątek o godzinie 19:00 w hali na Mokotowie siatkarze Legii podejmować będą zespół Chrobrego Głogów. Legioniści powalczą o drugie zwycięstwo w sezonie z innym beniaminkiem I ligi i na pewno wygrana jest w ich zasięgu. Przypomnijmy, że w ostatnim meczu na własnym parkiecie podopieczni Mateusza Mielnika zwyciężyli 3-0 Avię Świdnik.

W ostatni czwartek nasz zespół przegrał, po bardzo dobrym spotkaniu, z czwartym w tabeli KPS-em Siedlce 2-3, zdobywając jeden punkt. Po czterech spotkaniach legioniści mają na swoim koncie pięć punktów, tylko o jeden mniej od Chrobrego. Legia zagrała z Chrobrym ostatniego dnia turnieju finałowego o awans do pierwszej ligi i wówczas nasz zespół zwyciężył 3-0.

Gorąco zachęcamy do wspierania naszej drużyny podczas piątkowego meczu, który rozegrany zostanie w hali OSiR Mokotów, przy ulicy Niegocińskiej 2a. Bilety w cenie 10 złotych (ulgowy) i 20 złotych (normalny) można nabyć bezpośrednio przed meczem przy wejściu do hali.

Termin meczu: 22 października (piątek), godzina 19:00
Adres hali: ul. Niegocińska 2a (OSiR Mokotów)
Ceny biletów: 10 złotych (ulgowy) i 20 złotych (normalny)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.