Legia zaprasza na oglądanie meczu z Napoli w strefie Silver

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Spotkanie fazy grupowej Ligi Europy pomiędzy Napoli i Legią rozegrane zostanie bez udziału kibiców z Warszawy. Nasz klub zaprasza do wspólnego oglądania spotkania w strefie Silver naszego stadionu. Otwarcie specjalnej strefy kibica nastąpi w czwartek na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu, czyli o 19:00.

Bilety wstępu kosztują 30 złotych lub 15 złotych (dla posiadaczy karnetów). W cenę wliczony jest hot dog oraz piwo lub napój bezalkoholowy. Dla kibiców dostępny będzie również bar, w którym będzie można kupić jedzenie, a także alkohole i napoje bezalkoholowe. Zakup biletów możliwy jest tutaj.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
ASD - 20.10.2021 / 11:01, *.106.67

Zrobić TELEBIM na stadionie:
- dla karnetowiczów za darmo !!
- dla pozostałych za jakaś symboliczną kwote 10zł !!

Klub zarobiony i Kibice zadowoleni...

odpowiedz
Hautausmaa - 19.10.2021 / 23:01, *.chello.pl

A może w Najnes u Robcia przy Krochmalnej? Przy okazji nabijemy mu kabzę.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 20.10.2021 / 16:52, *.55.238

@Hautausmaa:A co ci przeszkadza ? Ciężko pracuj, otwórz własny lokal, zamiast zazdrościć innym i narzekać, to ludzie będą twoją kabzę nabijać,

odpowiedz
Precz z Polityką od Sportu :) - 19.10.2021 / 22:34, *.com.pl

To Jak nie będzie transmisji w TV To Jacek nie przyjdzie na Łazienkowską bo go w TVP nie da rady w Live złapać . Może Jaki przyjdzie w końcu tak paradował przed kamerami z Szalem Legii pewnie zagorzały Kibic Naszej Legii :) i PS. Może Czarnecki na Prezesa Legii próbował w PZPN , PZPS i nic to może chociaż Prezesura w Legii mu wypali :D

odpowiedz
Maks - 19.10.2021 / 22:28, *.216.12

Będzie telebim w Źródełku?

odpowiedz
L.Miklas - 20.10.2021 / 08:42, *.orange.pl

@Maks: zadzwoń do źródełka i zapytaj.

odpowiedz
c u L t u r a - 19.10.2021 / 20:54, *..

TEN CO TO OGARNIA TEMAT ZATRZYMAŁ SIE CZASIE I PRZESTRZENI....CORAZ BARDZIEJ WYCHODZI NA TO ŻE MIODUSKI ZATRUDNIŁ I ZATRUDNIA LUDZI CO IM LEGIA OBOJĘTNA WAŻNA WYPŁATA........DOIĆ KIBICÓW ZA ICH MIŁOŚĆ DO KLUBU TO DRAMAT....

odpowiedz
Gość Niedzielny - 20.10.2021 / 07:01, *.centertel.pl

@c u L t u r a: 100 % racji

odpowiedz
Jjjj - 20.10.2021 / 12:38, *.jmdi.pl

@c u L t u r a: aha czyli masz hot doga i browar za 15 ziko i oglądasz mecz z ziomkami na stadionie i Ci zle? Weź się puknij w czoło i znajdź prace.
15 zeta to na paczkę fajek wydajesz

odpowiedz
c u L t u r a - 20.10.2021 / 14:15, *.17.31

@Jjjj: TY ŻEŚ TO WYMYŚLIŁ , DLA SWOJEGO GRONA, A RESZTA? MA SNUĆ PO ULCACH WARSZAWY ABY MĘDY MIAŁY DOŚĆ ZABAWY?

odpowiedz
Jjjj - 20.10.2021 / 19:50, *.jmdi.pl

@c u L t u r a : dobra jednak weź się za naukę bo nawet napisać nie potrafisz poprawnie.
Nie możesz pójść do pubu na mecz? Transmisji w necie puścić? Bo na stadion lepiej nie idź.

odpowiedz
c u L tura - 21.10.2021 / 01:09, *.17.31

@Jjjj: DZIHADOWSKIM TUNELEM WBIJE SIE NIE PĘKAJ CHŁOPACZYNO,,,,.....

odpowiedz
Żenada - 19.10.2021 / 20:47, *.com.pl

TVP nie pokazuje takiego meczu jak z Napoli ?

odpowiedz
c u L t u r a - 19.10.2021 / 21:18, *..

@Żenada : A PREZES MA CYKORA ABY POD STADIONEM TELEBIN POSTAWIC!WSTYD!

odpowiedz
Jasio - 19.10.2021 / 21:40, *.aster.pl

@Żenada : Regulacje mafii (UEFA) nie pozwalają TVP nabyć praw do transmisji meczów wyjazdowych. Viaplay ma je na wyłączność.

odpowiedz
Tomek - 20.10.2021 / 07:42, *.113.189

@Jasio: Przede wszystkim to w tej kwestii pretensje trzeba kierować do TVP, która dostaje w ch... kasy od państwa ale woli je wydawać na jakieś programy o rolnikach, remizach, leśniczówkach i księdzu na rowerze...

odpowiedz
Kamień - 20.10.2021 / 07:46, *.chello.pl

@Jasio: i po co takie bzdury piszesz? Winne jest polskie prawo (podobno ma się zmienić od listopada) i skąpstwo TVP

odpowiedz
K(L)AKIER - 20.10.2021 / 09:37, *.inetia.pl

@Żenada : jedyny polski klub w europie i nie można obejrzeć meczu..... porażka

odpowiedz
Wikary - 20.10.2021 / 15:34, *.supermedia.pl

@Tomek: Ale ojca Mateusza to Ty szanuj!

odpowiedz