Żyleta na meczu z Leicester - fot. Woytek / Legionisci.com

Legia ukarana przez UEFA

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa została ukarana przez UEFA za mecz Ligi Europy z Leicester City FC. Stołeczny klub musi zapłacić 16 000 euro za niedrożne ciągi komunikacyjne na stadionie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Marcin - 24.10.2021 / 13:12, *.t-mobile.pl

@Sfinks: mniej gw to będziesz trochę zdrowszy....

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 23.10.2021 / 14:43, *.chello.pl

ciekawe jaką kare dostanie ajax za racownisko z boruSSia....

odpowiedz
LjakLegia - 22.10.2021 / 18:29, *.play-internet.pl

To ściaganie haraczu od klubów w białych rękawiczkach

odpowiedz
Al - 22.10.2021 / 18:13, *.tpnet.pl

Gdyby był pożar , to zawsze można wbiec na boisko (niekoniecznie do góry) , poza tym każdy by sobie pomagał i sprawnie by się przemieściło by się nie poparzyć , więc ciągi komunikacyjne to jedynie pretekst do okradania naszego klubu z pieniędzy przez uefę .

odpowiedz
Rafał - 22.10.2021 / 17:09, *.tpnet.pl

unio eblandiri facilitas actibus

odpowiedz
Marcin - 22.10.2021 / 14:43, *.t-mobile.pl

@Brat: karanie za to samo ajaxu to czysty antysemityzm.....

odpowiedz
Sfinks - 22.10.2021 / 12:33, *.vectranet.pl

@dino: policz wszystkie kary, które już w tym roku płaciliśmy (zamknięta Żyleta + 126.000 E), dolicz to co jeszcze zapłacimy i już masz konkretną kwotę...

odpowiedz
Vuko - 22.10.2021 / 16:40, *.tpnet.pl

@Sfinks: gdyby nie kibice to nikt by nas nie uważał w Europie

odpowiedz
Sfinks - 22.10.2021 / 16:53, *.vectranet.pl

@Vuko: za kogo uważał? Chyba za troglodytów... Po tym jak oberwało dziecko i starzec pod Strykowem pewnie tydzień chodziłeś dumny co?

odpowiedz
Stefan1916 - 22.10.2021 / 22:04, *.chello.pl

@Sfinks: byłeś? Widziales?

odpowiedz
Rafał - 22.10.2021 / 12:32, *.tpnet.pl

no cóz , tak to jest jak człowiek nie daje się stłamsić. f,,k uefa

odpowiedz
Biała Siła - 22.10.2021 / 18:01, *.t-mobile.pl

@Rafał: Racja i tak trzymać

odpowiedz
Brat - 22.10.2021 / 06:42, *.chello.pl

Ciekawe ile kary dostanie tęczowy Ajax za to samo + pokaz piro na meczu z BVB

odpowiedz
Janusz - 22.10.2021 / 08:56, *.chello.pl

@Brat: idz i zamelduj dzielnicowemu …

odpowiedz
zdzicho - 22.10.2021 / 11:53, *.16.195

@Janusz: ma chłopak rację, a ty się zachowujesz jak idiota

odpowiedz
tomek - 22.10.2021 / 14:13, *.t-mobile.pl

@zdzicho: no to idź zamelduj do UEFA

odpowiedz
Órsóla fon der liar - 22.10.2021 / 22:41, *.tpnet.pl

@tomek: Ty chyba nie czytasz ze zrozumieniem , chłopaku . On miał na myśli , że za to samo Ajax nie dostanie żadnej kary , czyli :niesprawiedliwość , prześladowanie nas i złodziejstwo uefy wobec nas . Teraz rozumiesz ?

odpowiedz
tomek - 24.10.2021 / 22:04, *.orange.pl

@Órsóla fon der liar: Nie wolno być konfidentem i tyle w temacie. Niezależenie od okoliczności.

odpowiedz
Marcel - 21.10.2021 / 23:45, *.t-mobile.pl

Bosze, ale durne są te kary, a raczej powody ich nakładania. Niedługo będzie kara za to, że kibice za głośno krzyczeli. Beznadzieja.

odpowiedz
L - 21.10.2021 / 23:11, *.autocom.pl

Na sektorze gosci tez byly niedrozne ale leicester nie dostal kary, logiczne :d

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 21.10.2021 / 23:01, *.btcentralplus.com

Nastepna kara za to ze trawa za bardzo zielona i ze za mocno padal deszcz w Warszawie. F&&K UEFA !!!!!

odpowiedz
Pusia - 21.10.2021 / 22:43, *.vectranet.pl

Odblokujcie ciągi!!!

odpowiedz
Plaskacz - 21.10.2021 / 22:02, *.net.pl

A co to są te "ciągi komunikacyjne" i gdzie one są?

odpowiedz
Marcel - 21.10.2021 / 23:46, *.t-mobile.pl

@Plaskacz: Schody na trybunach.

odpowiedz
pawel - 21.10.2021 / 22:01, *.knc.pl

nie za ciagi komunikacyjne tylko prz…..li sie za oprawe

odpowiedz
wodz - 21.10.2021 / 21:51, *.tpnet.pl

a od tego nie jest Straż Pożarna??? dobrze że nie na zimy bo Legia zapłaciła by za smog z 15 tyś euro.

odpowiedz
Zielarski - 21.10.2021 / 21:01, *.co.uk

To że niby ktoś nie mógł wejść czy wyjść czy o co chodzi bo nie mogę znaleźć logicznego wytłumaczenia poza tym że to jest nękanie, mszczenie się czy inna próba nacisku

odpowiedz
oLaf - 22.10.2021 / 01:33, *.vectranet.pl

@Zielarski : np. ktoś dostanie zawału serca w 5 rzędzie lub zostanie dźgnięty nożem (to raczej w Neapolu : O ) i lekarze z noszami nie będą mogli przejść przez kilkanaście rzędów bo ludzie stoją na schodach.... lub jak wybuchnie pożar lub panika to nie ma jak zwiewać... sytuacje niby hipotetyczne ale raz na kilka lat się zdarzają...

odpowiedz
c uL turaLni Fani - 22.10.2021 / 04:11, *.17.4

@oLaf: NO WŁAŚNIE....

odpowiedz
Franz - 21.10.2021 / 20:46, *.chello.pl

UEFA ma niedrożne mózgi.

odpowiedz
Żmija - 21.10.2021 / 20:39, *.vectranet.pl

Obiektywnie rzecz biorąc to tę ciągi komunikacyjne nigdy nie są drożne. Tylko czy to na pewno zbrodnia za ponad 70 tys złotych??

odpowiedz
oLaf - 21.10.2021 / 20:10, *.vectranet.pl

znowu??? nie róbcie tego, bo Miodek przez nas zbankrutuje! ; P

odpowiedz
Opoor - 21.10.2021 / 20:24, *.orange.pl

@oLaf: później lament, że transferów nie ma....

odpowiedz
dino - 21.10.2021 / 22:47, *.vtelecom.pl

@Opoor:
16 tys euro to tygodniówka Jędzy, wow, ale transfer za to można zrobić

odpowiedz