Kacper Tobiasz - fot. Woytek / Legionisci.com

Tobiasz: Musimy ciągle być jednością

źródło: Legia Warszawa

- Nie uważam, że byliśmy gorsi czy mniej waleczni. Nie dopisało nam szczęście, brakowało nam skuteczności. Ostatnio mówiłem to samo po meczu z Lechem. Mieliśmy swoje okazje, których nie wykorzystaliśmy. Piastowi dopisywało szczęście i większość ich strzałów wpadała do bramki. Czy dało się zrobić coś więcej? Zawsze się da zrobić coś więcej. Pytanie, ile można było z tego wyciągnąć. Jako kibic nie pamiętam takiej sytuacji. Jeszcze gorzej czuję się z tym, że jestem teraz zawodnikiem i ta sytuacja jest związana ze mną. Musimy ciągle być jednością - powiedział po meczu z Piastem Gliwice Kacper Tobiasz.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
zaba285 - 25.10.2021 / 22:59, *.grupaping.pl

akurat do młodego nie ma się za bardzo o co czepiać. jedna bramka jego, ale do tej pory nie zawodził. każdy błędy popełnia, nie takie farfocle zdarzają się bramkarzom dużo bardziej doświadczonym. chłopak ma potencjał dużo większy niż Miszta

odpowiedz
Rafsaw - 25.10.2021 / 20:52, *.aster.pl

Słaby jesteś i to w większości twoja wina

odpowiedz
antek - 25.10.2021 / 17:49, *.play-internet.pl

Menele

odpowiedz
AAA - 25.10.2021 / 16:33, *.chello.pl

Z całym szacunkiem...a nie mogłeś być chłopie jednością jak Ci z tak ostrego kąta strzelił pod łokciem?
O tym ani słowa tylko bełkot pod publikę.

odpowiedz
tommy - 25.10.2021 / 15:16, *.249.78

o to wlasnie chodzi. Jak 4 idzie chlac to powinniscie byc jednoscia i isc chlac tez

odpowiedz
Cyniek - 25.10.2021 / 13:45, *.play-internet.pl

Tu musi wkroczyć do rozmów jedna grupa kibicowską wziasc za ryj zagraniczne gwiazdeczki

odpowiedz
Stary pijak - 25.10.2021 / 13:32, *.centertel.pl

Patrząc na to wszystko tylko jedno przychodzi mi na myśl : H...j w dupe łodzi…

odpowiedz
Goral - 25.10.2021 / 12:48, *.myvzw.com

Won wy wszyscy patałachy!!!

odpowiedz
lllll - 25.10.2021 / 12:37, *.38.226

banda pijaków

odpowiedz
(L) - 25.10.2021 / 12:20, *.ilabs.pl

Wróć na trybuny.
Tam się przydasz bo sorki ale na boisko to nie ten poziom.
To jest Legia a nie LTC....

odpowiedz
siewca plotek - 25.10.2021 / 12:18, *.futuro.pl

Tobiaszu, podobno wczoraj co najmniej dwie Twoje, nieprawdaż?
Dobry dzieciak z Ciebie, ale na razie na pierwszy skład jesteś po prostu za cienki.
Współczuję, jakoś tam się trzymaj...

odpowiedz
mietowy - 25.10.2021 / 12:12, *.t-mobile.pl

Panie Tobisz z szacunkiem ale Pan jest jeszcze za mlody aby ktos Pana sluchal wiem ,ze trzeba tego doswiadzczenia nabierac gdzies ale to jeszcze wody troche uplynie bramkarz widzi najwiecej i dryguje ta furmanka tylko jak reszta ma to w dupie to teraz mozna zobaczyc rezultaty

odpowiedz
Kasztan - 25.10.2021 / 12:04, *.net.pl

skończcie wreszcie pieprzyć i zacznijcie wygrywać na miarę swojego potencjału
swoją drogą jest coś mocno nie tak, że tłumaczy się i przeżywa młodziak - a gdzie starszyzna?!?!
olali?!
to pogonić!!! gdzie jest szef tego burdelu?!?!?!?

odpowiedz
Cafu - 25.10.2021 / 11:46, *.gov.pl

Nie musicie, musicie sami z siebie wyebac gości którzy wala wiadomo w co bo konsekwencje ponoszą wszyscy.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 25.10.2021 / 11:44, *.centertel.pl

Jaką jednością?? Wam w dupie się poprzewracało od tego jak zaprezentowaliście się w LE i zgarneliscie trochę kasy i juz macie wywalone na mecze ligowe. Prezes i trener zrobili sobie z tego klubu spółkę do trzepania pieniędzy a dalej w klubie powstał jeden,, Wielki burdel "i każdy robi co chce i jak chce.

odpowiedz