Ernest Muci - fot. Woytek / Legionisci.com

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Piastem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wszyscy piłkarze Legii otrzymali bardzo niskie noty za niedzielny mecz z Piastem. Najwyższą z nich przyznaliście Ernestowi Muciemu - 2,7 w skali 1-6. Najgorzej wypadł natomiast Filip Mladenović z oceną 1,6. W sumie oceniało 1226 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,0.

Muci 2,7
Nawrocki 2,2
Tobiasz 2,1
Josue 2,1
Emreli 2,1
Luquinhas 2,1
Charatin 1,9
Andre Martins 1,9
Wieteska 1,8
Slisz 1,8
Kostorz 1,8
Skibicki 1,7
Rafael Lopes 1,7
Mladenović 1,6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
majusL@legionista.com - 26.10.2021 / 13:40, *.174.42

Muci najlepszy. O ku...a!!! Jedno dobre zagranie w meczu- tym razem gol i bohater. no super. Super !!!

odpowiedz
Legion - 26.10.2021 / 17:11, *.chello.pl

@majusL@legionista.com: a kto niby wg ciebie miał być najlepszy?? Tak, faktycznie, bohater skoro dostał notę 2.7. Znajdź jakąś ścianę i przywal łbem, to może otrzeźwiejesz.

odpowiedz
Kris - 26.10.2021 / 13:12, *.chello.pl

Po sukcesach w LE gwiazdy im się odpaliły.
Szkoda, że spuścili trenera, który jest w top 3 naszej ligi. Teraz będziemy pracować z no-name'em, puki nie znajdzie się jakiś konkret, którego Loczek i Kucharz zwolnią za rok na jesień.
Cyrk.

odpowiedz
MirGo(L) - 27.10.2021 / 13:31, *.virginm.net

@Kris: ja bym wyp... p kucharskiegoza jego polityke transwerową

odpowiedz
Kris - 26.10.2021 / 13:12, *.chello.pl

Po sukcesach w LE gwiazdy im się odpaliły.
Szkoda, że spuścili trenera, który jest w top 3 naszej ligi. Teraz będziemy pracować z no-name'em, puki nie znajdzie się jakiś konkret, którego Loczek i Kucharz zwolnią za rok na jesień.
Cyrk.

odpowiedz
Kamil - 26.10.2021 / 12:00, *.206.66

Czekam tylko aż będę mógł znowu pisać WŁODAR ZA WYSOKO

odpowiedz
PW - 26.10.2021 / 15:25, *.t-mobile.pl

@Kamil: Hahaha, dobre!

odpowiedz
Mladenović do rezerw - 26.10.2021 / 11:22, *.net.pl

A ten znowu na siebie głosował...

odpowiedz