Strahinja Jovanović - fot. Bodziach
REKLAMA

Podwójna zdobycz Jovanovicia

Fumen, źródło: Legionisci.com

Strahinja Jovanović swoją przygodę z Legią Warszawa zaczął od podwójnej zdobyczy w meczu ze Stalą Ostrów Wielkopolski. Nowy podopieczny Wojciecha Kamińskiego zdobył 10 punktów i zaliczył 10 asyst. Dorobek mógłby być lepszy, gdyby nie słaba skuteczność rzutów z gry (2/7). Serb spisywał się zdecydowanie lepiej na linii rzutów osobistych trafiając 5 na 6 prób.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.