Zapasy

Brąz Zawadzkiego w PP kadetów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Radomiu odbyły się trzecie zawody Pucharu Polski kadetów w zapasach w stylu klasycznym. Najlepszym zawodnikiem Legii na tych zawodach był Daniel Zawadzki, który w kat. -92 kg zdobył brązowy medal. W kat. -60kg Maks Kobuszewski był ósmy, a Kajetan Kołosiński - 17. W kat. -71kg, Victor Obarzanek zajął ósme miejsce, a Wiktor Piec był dziesiąty.

W kategorii -80kg, Antoni Teodorowicz zajął miejsce 11. W klasyfikacji drużynowej, Legia została sklasyfikowana na miejscach 17-19.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.