Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com

34. urodziny Jędrzejczyka

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dziś Artur Jędrzejczyk świętuje 34. urodziny. "Jędza" trafił na Łazienkowską z rodzimego Igloopolu Dębica i zadebiutował 15 lat temu w potyczce o Superpuchar. Jednak na prawdziwą szansę musiał poczekać po ogrywaniu się na wypożyczeniach w GKS Jastrzębie-Zdrój, Dolcanie Ząbki i Koronie Kielce. Dziś jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników Legii, w której rozegrał 302 mecze i zdobył 9 bramek. Sześć razy zdobywał mistrzostwo Polski oraz pięciokrotnie sięgał po Puchar Polski z naszym klubem.

Z okazji urodzin redakcja LL! życzy zawodnikowi przede wszystkim zdrowia, a także dalszych sukcesów z Legią oraz w życiu prywatnym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Borubar - 04.11.2021 / 21:20, *.t-mobile.pl

Pajac kapitanem, w drużynie laleczki !!!
Śmiej się durniu dalej ! Dziś na urodziny powinieneś podjąć męską decyzję. Kto klaunowi opaskę kapitana daje? Kapitanowie: Gerard, Lampard, Vuko, Sobol, Świerczewski itd. A U MISTRZA klaun co z obcymi nie da rady porządku zrobić. Boruc łap za mordy te niedojdy

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 04.11.2021 / 10:29, *.chello.pl

Wszystkiego Najlepszego Jędza!ps Weż za mordy tych gwazdorków.

odpowiedz
Rado - 04.11.2021 / 10:20, *.inetia.pl

Ponoć mądrości nabywa się z wiekiem. Tego życzę.

odpowiedz
Legia od 1995 - 04.11.2021 / 10:02, *.6gnet.pl

Kapitan który siedzi cicho to gówno a nie kapitan.

odpowiedz
Józef Gwardiola - 04.11.2021 / 09:44, *.unitelmedia.pl

100 lar, 100 lat, a kto z nami nie wypije....

odpowiedz
Rodowity warszawjak od czech lat - 04.11.2021 / 09:22, *.centertel.pl

Będzie zabawa, Będzie się działo, trza więcej wódki, bo wciąż jej mało

odpowiedz
Adi - 04.11.2021 / 09:07, *.t-mobile.pl

Sto lat Jędza!

odpowiedz
olew - 04.11.2021 / 08:23, *.vectranet.pl

Wszystkiego co dobre, piękne i legijne !

odpowiedz
Hiszpan - 04.11.2021 / 07:50, *.telnaptelecom.pl

Czasu nie oszukasz. Od roku Jędza przy każdej główce skacze na plecy rywala , łokieć to stały atrybut odbioru piłki. Zdrówka ale czas już kończyć.

odpowiedz
do Jędzy - 04.11.2021 / 07:44, *.mm.pl

ogarnij się Artur, masz być liderem tej szatni a stoisz obok. Zależy Ci jeszcze? pokaż to...
zdrowia dla Cb i rodziny...

odpowiedz
Wukashi - 04.11.2021 / 07:20, *.play-internet.pl

Zdrowia stary dziadzie! <3

odpowiedz
Piotrek - 04.11.2021 / 04:20, *..

Oby Pan Kapitan nie przyniósł do szatni cukierków z alkoholem , bo Emreli przecież do ust nie weźmie takiego świństwa. Ciekawe czy dzis po meczu z tej okazji będzie jakaś lampka szampana?:)

odpowiedz
IKEA - 04.11.2021 / 08:10, *.play-internet.pl

@Piotrek : Mordzia wszystko już mamy ogarnięte!

odpowiedz
Tomasz - 04.11.2021 / 01:30, *.tpnet.pl

302 mecze ? To jutro bądź (i cała drużyna) jak Dywizjon 303 ! Tego Nam wszystkim życzę , przelećcie tych Włochów i rozwińcie skrzydła . I - jeśli będzie okazja , spróbuj strzelić dziesiątego gola , było by ekstra . Wszystkiego najlepszego bracie ( L ) .

odpowiedz
robson - 04.11.2021 / 00:48, *.chello.pl

Zdrowia i powodzenia Jędza !

odpowiedz
Micha(L) - 04.11.2021 / 00:36, *.chello.pl

Zdrówka duuuuużo!!!

p.s. deweloperka to nie piłka, a Legia to magia!!! warto za Nią walczyć - zawsze!

odpowiedz
JĘDZA CZAS POKAZAĆ KOCURA! - 04.11.2021 / 00:26, *.57.57

ZDROWIA A NA URODZINY JUTRO BRAMA!DLA!LEGI!WARSZAWA!

odpowiedz