Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com

Michniewicz: W życiu piękne są tylko chwile...

Woytek

Były już trener Legii Warszawa Czesław Michniewicz opublikował na Instagramie podziękowania za możliwość pracy w Legii:

"Mamy coś czego nie zabierze nikt…
Jest bardzo wiele osób którym chciałbym podziękować za możliwość pracy w Legii.
Bez Mario Piekario nie byłoby mnie w Warszawie.
Dziękuję Prezesowi Dariuszowi Mioduskiemu i Dyrektorowi Radkowi Kucharskiemu za szanse i zaufanie.
Dziękuję piłkarzom z którymi miałem przyjemność pracować, nigdy nie zapomnę, ile dla mnie zrobiliście.
Dziękuję Sztabowi i wszystkim Pracownikom klubu którzy na co dzień wykonują fantastyczną pracę.
Dziękuję kibicom, którzy zawsze wspierali swoją drużynę.
W życiu piękne są tylko chwile… i dlatego dla nich warto żyć."



WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 95781
START: 02.12.2020 / KONIEC: 30.10.2021


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (57)

+dodaj komentarz
Hiszpan - 27.10.2021 / 13:12, *.play-internet.pl

Panie Trenerze dziękuję za te piękne chwile gdy Legia grała z finezją i polotem tłamsząc rywala. Uzbierało się z 5 minut takiej gry przez ten rok ale warto było.

odpowiedz
LewLegia - 27.10.2021 / 09:17, *.net.pl

Nie napisał, że miał wsparcie od kibiców i to jedyna prawda w tych wypocinach.
A mario piekario dołączył sprowadzeniem go na Ł3 do ludzi chciwych ibez honoru.

odpowiedz
Bezprzykladny - 27.10.2021 / 06:16, *.wanadoo.fr

Adios amigo...

odpowiedz
Rafał - 27.10.2021 / 01:39, *.chello.pl

Dużo zdrówka i powodzenia dalszej pracy!
Dziękujemy za osiągnięte sukcesy (więcej się raczej nie dało, w tak krótkim czasie), przepraszamy za burdel jaki zrobił prezes Szopen.
Powodzenia! (L)

odpowiedz
Gocław - 27.10.2021 / 09:24, *.net.pl

@Rafał: wyprawkę mu daj jak go tak kochasz.

odpowiedz
Legionista 1955 - 26.10.2021 / 22:10, *.t-mobile.pl

Szanowny Panie Trenerze, dziękuję bardzo za mistrzostwo i zwycięstwa w pucharach. Współczuję z powodu warunków pracy, a zwłaszcza dziwnych decyzji klubu dotyczących transferów oraz niesubordynacji i prostactwa niektórych piłkarzy. Życzę powodzenia.

odpowiedz
Bolek - 27.10.2021 / 09:27, *.net.pl

@Legionista 1955: szanowny napisać do słowika poznańskiego . Wypas

odpowiedz
kuba83urs - 26.10.2021 / 20:54, *.chello.pl

Trenerze, dzięki za wszystko! Dużo zdrówka i powodzenia życzę.

odpowiedz
Zlb 82 - 26.10.2021 / 19:00, *.t-mobile.pl

Tak na marginesie,jak można poraz kolejny walić sobie w stope i zwalniać trenera w czasie pucharów,ligi,itd ... Widać gołym okiem że bajzel jest gruby!!!! Ciężko będzie to posprzątać.A zaczyna dopiero wychodzić co gwiazdeczki wyprawiają!Chyba bożkami się poczuli bo wygrali dwa mecze w LE.Ale to wszystko zaczęło się dużo wcześniej (bałagan jaki jest w klubie). Już od zwolnienia pana Magiery.Cienko to widzę.Nie wiem co musi się stać żeby loko zobaczył że złymi ludźmi się otacza, że na prowadzeniu klubu się nie zna.Mistrz Nam uciekł, życie.Ale nie tak,no żeby pyry Nas ograły???Za dużo obcokrajowcow!!!

odpowiedz
Zlb 82 - 26.10.2021 / 18:46, *.t-mobile.pl

Elegancko się Pan zachował trenerze,ale...lepiej trzeba było szczerze!!!Nie wiem co robi jeszcze w klubie Pana asystent???Na Pana miejscu jechałbym z nim ostro,ale z drugiej strony pokazał Pan klasę dając mu spokój.Pilkarze? Brak słów!!!Ewidentna gra na zwolnienie trenera!!!No i szefem był Loczek.Ale bajzel teraz będzie.Wszystkiego dobrego panie Czesławie.

odpowiedz
Jezus nie z Nazaretu... - 26.10.2021 / 16:58, *.165.30

Czesiek twoja rada drużyny cie wydym..a, i co uczymy sie na błèdach, bierz Bałtyk Gdynia i wracaj z nimi do extraklasy!

odpowiedz
sks - 26.10.2021 / 16:41, *.plus.pl

Czesiu! W Bałtyk Gdynia jest wakat w twoim ukochanym klubie! Gdyż poleciał śledź Grzegorz Nicinski po porażce w Gdyni że Świtem Skolwin 2-3! Zapraszamy!

odpowiedz
MORE FRIENDS! - 26.10.2021 / 20:16, *.165.30

@sks: ZA DZIECIAKA BYŁEM NA BAŁTYKU, WTEDY LEGIA GRAŁA, PAMIĘTAM WUJO MNIE ZABRAŁ KIEDY BYLIŚMY U RODZINY W GDYNI, MOJE PRUBY DOPINGU LEGII W SEKTORZE BAŁTYKU BYŁY BARDZO SZYBKO TŁUMIONE PRZE WUJA A DOOKOŁA FANI BAŁTYKU ŚMIALI SIE TYLKO Z WUJA I KRZYCZELI IDŻ Z NIM NA SEKTOR LEGII!

odpowiedz
artysta barista - 26.10.2021 / 14:03, *.citystrada.pl

Kudłaty loczku, mam nadzieję że to przeczytasz... jeżeli masz choć trochę honoru to się podaj do dymisji, sprzedaj, oddaj czy jakkolwiek ale odejdź już z Legii bo się gówno znasz na zarządzaniu klubem!
Aha i zabierz ze sobą kucharskiego i innych popaprańców, dzięki którym rozpieprzacie ten klub konsekwentnie od dawna.

odpowiedz
LewLegia - 27.10.2021 / 09:29, *.net.pl

@artysta barista: 100%,200%,300%
Poparcia.

odpowiedz
kmita - 26.10.2021 / 12:43, *.t-mobile.pl

Po raz kolejny piłkarzyki zwolnili trenera. Czy w naszym klubie nikt nie dostrzega że patologia (zwalnianie po raz kolejny przez ściemniających piłkarzyków trenera) pogłębia się? Nie trener ale piłkarzyki powinni ponieść konsekwencje. Przecież to co się dzieje od kilku lat na Ł3 to jest chore. Tutaj żaden normalny trener nie przyjdzie jeśli ma trochę oleju w głowie i instynktu samozachowawczego.

odpowiedz
Morda - 26.10.2021 / 13:37, *.wanadoo.fr

@kmita: poprzedniego trenera nie zwolnili piłkarzyki a nawet próbowali za nim się wstawić. Patologia czy po prostu gruby słowik w ogóle tutaj nie powinien być? Trenerem nazywanie tego sprzedawczyka amatora to gruba przesada.

odpowiedz
wkz - 26.10.2021 / 12:27, *.169.72

Kiedy konsekwencje wobec piłkarzy?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 26.10.2021 / 21:55, *.play-internet.pl

@wkz: Zapomnij. Gwiazdki sa nietykalne.

odpowiedz
Mariusz - 26.10.2021 / 11:55, *.com.pl

Po co średniego czy przeciętnego trenera zastępować ignorantem i płacić im wszystkim? Nie fair, Czesław powinien móc dokończyć LE, ją wywalczył. I to głupie i nieeeleganckie, i nieekonomiczne. Masakra. Teraz alibi ma nowy noname, bez wpływu na graczy, a tamten byłby pod presją swojego nazwiska mimo wszystko. No comprendo:)

odpowiedz
Morda - 26.10.2021 / 13:42, *.wanadoo.fr

@Mariusz: Nieelegancka to jest jego słowicza morda. Głupie to było zatrudnianie sprzedawczyka tego formatu. A nieekonomiczne pozwolenie mu na przegranie sezonu.

odpowiedz
Mariusz - 26.10.2021 / 15:06, *.orange.pl

@Morda: Ja go nie bronię, ale po co taki Gołąb- przeciętne zastępować niczym. Gęby tam nie oceniam, ale gdzieś tam awansował, z kim coś tam wygrał, a ten po co?

odpowiedz
Micky - 26.10.2021 / 11:46, *.com.pl

Kwestia, że każdy trener byłby cienki w tym klubie, Guardiola by się nie dogadał z jołopami, a Wy byście pisali ,że cienias i żeby spier...do Hiszpanii, wklej: Klop, Nagelsmann itd. KPW? I tak patrzę na casus Czesia.

odpowiedz
SEBO(L) - 26.10.2021 / 11:21, *.chello.pl

Zamiast zagonić do roboty pod koniec zeszłego sezonu,to po meczu z Pogonią zaczęło się dawanie dwóch dni wolnych po każdym meczu. To się przełożyło na 3 gole w siedmiu ostatnich meczach. Grając jeden mecz w tygodniu,w jednych tylko rozgrywkach,głównym treningiem był czas wolny.
Teraz Czesiek sam jest wolny,a niedotrenowani i słabi w skali Europy piłkarze uśmiechają się i mają w ch.ju klub i kibiców.
CAŁOROCZNY WAKACYJNY KLUB SENIORA LEGIA MA SIĘ DOBRZE!

odpowiedz
lob - 26.10.2021 / 11:34, *.chello.pl

@SEBO(L): Rozgonić to towarzystwo jak najszybciej się da...........to w większości tylko WKŁADY do naszych koszulek.............tego tzw. dyrektora pozbyć się jak najszybciej za sprowadzenie tych balangowiczów i za płacenie im tak dużego hajsu.........to wszystko jego wina............bo Loczek się na tym piłkarskim biznesie wogóle nie zna...........

odpowiedz
Yeti - 26.10.2021 / 10:41, *.netfala.pl

Dzięki trenerze za wszystkie miłe chwile z Legią prowadzoną przez ciebie. Powodzenia w dalszej karierze.

odpowiedz
Mr T - 26.10.2021 / 10:21, *.mm.pl

Dzieki panie Czeslawie!

odpowiedz
tomciob - 26.10.2021 / 09:22, *.vectranet.pl

Witam. W Legii trenera często zwalniali piłkarze. Dopóki to się nie zmieni Legia wielkim klubem nie będzie. Dziękuję trenerze za "piękne chwile" i życzę powodzenia. W Legii brakuje piłkarzy typu Vuko, Radowicz którzy oprócz wysokich umiejętności piłkarskich posiadali serce do gry w zespole który ich zatrudnia i profesjonalnie podejście do zawodu jaki wykonują. Pozdrawiam Tomek

odpowiedz
Do tomciob - 26.10.2021 / 10:10, *.orange.pl

@tomciob: Oj, wydaje mi się, że w kontekście wątku dotyczącego piłkarzy, którzy zwalniali trenera przywoływanie przykładów Vuko i Rado nie do końca jest trafne ;) Bardziej wskazałbym Zielińskiego, Magierę - tych jestem pewny, że grali pod Legię, a nie pod własne ego i na zwalnianie trenera.

odpowiedz
Paweł - 27.10.2021 / 15:04, *.play-internet.pl

@Do tomciob: niestety ale Jacek Zieliński baaardzo nie elegancko zachował się wobec Darka Kubickiego którego będąc czynnym piłkarzem Legii otwarcie jechał podczas komentowania w TVN meczu Legii z Austrią Wiedeń. Kuba po tym meczu wyleciał a na jego miejsce wskoczył Zielu. Zachował się bardzo nie ekskluzywnie. Jest to ogromną rysa na pięknej karcie Ziela w Legii. I to na sam koniec kariery. A jakim trenerem był Zielu nie trzeba chyba wspominać.

odpowiedz
Kibolek - 26.10.2021 / 09:19, *.7.241

Mioduski kucharski won z Legii nieudacznicy

odpowiedz
Rytm - 26.10.2021 / 08:52, *.atman.pl

Gdybyś potrafił uczyć się na błędach, to inaczej by to wyglądało. Niestety, ale jesteś bufonem i uważasz, że pozjadałeś wszystkie rozumy.
To już kolejny klub, gdzie odchodzisz skłócony z szatnią, działaczami.
To nie przypadek. Odwala ci palma.

odpowiedz
lob - 26.10.2021 / 08:52, *.chello.pl

Cytat :

"~Fan Kazimierza D.1 / 0
Dzięki trenerze.
Osiągnąłeś więcej niż można osiągnąć z takim słabym składem. Składem na wskroś przeciętnym, bez piłkarzy kreatywnych.
Podziękuj trenerze Frankowskiemu który zabrał ci 9 punktów, o czym zapominają piszący tu eksperci .
Szkoda że nie zabierasz ze sobą Pudla i jego lewej łapy , Radka.
W Legii bez zmian. Totalny burdel."
Fan uderzył w sedno sprawy. Dobre podsumowanie.

odpowiedz
grzesiek - 26.10.2021 / 09:41, *.centertel.pl

@lob: no tak boruc z najwyzszym kontraktem w historii, mladenović najlepszy boczny obronca w lidze, slisz warty 1 mln euro, emreli, johansson co gral wiele lat w alkmaar i panathinaikosie, kastrati i charatin warci kazdy po 1 mln euro conajmniej. Ernest muci czyli talent na miare szymanskiego i karbownika. Na stoperze maik nawrocki.... I ty twierdzisz ze mamy slaby sklad tak? Buhahha

odpowiedz
T - 26.10.2021 / 11:31, *.com.pl

@grzesiek: Nazwiska nazwiska, realnie cieniasy.

odpowiedz
lob - 26.10.2021 / 11:38, *.chello.pl

@grzesiek: co było kiedyś to mnie nie obchodzi...może i kiedyś to byli panowie piłkarze, a na dzisiaj to są tylko WKŁADY do naszych koszulek.......oprócz paru, którzy nie mają jak widać wpływu na tą pijacko - zabawową zgraję.............

odpowiedz
Rob - 26.10.2021 / 08:48, *.111.247

Dzieki za wszystko, zyczylbym wszystkim usmiechu i dystansu do tego co najwazniejsze w zyciu. Lepsze i gorsze sezony zawsze beda.

odpowiedz
Alan - 26.10.2021 / 08:47, *.t-mobile.pl

Dzięki Trenerze za wprowadzenie Legii po 5 latach do Ligii Europy, za powtórkę ze Spartaka, mysle ze nie będzie łatwo o powtórkę tych wydarzeń....

odpowiedz
M. - 26.10.2021 / 08:27, *.telefonica.de

Dzięki trenerze za mistrzostw . Dzięki za mecze w Moskiwie Pradze i z Leicester. Coś się ze zepsuło my musimy iść dalej, a trenerowi życzę powodzenia

odpowiedz
młody - 26.10.2021 / 08:20, *.35.209

Jeśli kibice L mają przynajmniej tyle jaj, co kibice Lecha, to powinni poświęcić kwadrans każdego meczu na obliżanie duetowi DM i RK. Zobaczymy...

odpowiedz
zp - 26.10.2021 / 10:42, *.centertel.pl

@młody: Wy jakoś ubliżaliście, później wszedł u Was formalny zakaz ubliżania w stronę zarządu i wróciliście na trybuny nic nie osiągając protestem. Nie oceniam, nawet szkoda, bo Wam kibicowałem, jak zawsze kibicuje wszystkim kibolom w sporach z zarządami klubu, natomiast nie pisz o jajach, bo to sytuacja niewspółmierna.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.10.2021 / 08:19, *.aster.pl

Piękny wpis, ale nie zmienia faktu, że trenerem jest Pan Czesław bardzo przeciętnym. A Legia ma ambicje być klubem nieprzeciętnym. Dlatego mamy taki koniec i taki wpis.

odpowiedz
DAVE - 26.10.2021 / 08:28, *.warszawa.pl

@Po(L)ubiony: Tak i dlatego byli tu tacy magicy jak Vuko, Jozak, Klafuric, Sa Pinto, Hasi i teraz kolejny "wielki" trener. Czesiek był jedynym prawdziwym trenerem od czasów Czerczesowa.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.10.2021 / 08:43, *.aster.pl

@DAVE: Jednooki wśród ślepców królem będzie, ale drugiego oka mu nie przybędzie.

odpowiedz
T - 26.10.2021 / 11:41, *.com.pl

@grzesiek: Nazwiska nazwiska, realnie cieniasy.

odpowiedz
Pawciu - 26.10.2021 / 08:12, *.net.pl

Michniewicz jest ofiara tragicznej polityki prowadzenia klubu ( czyt. Mioduski i Kucharski).
Nie byłem jego wielkim fanem przez 711 polaczen i spiewom antylegijnym ale fakt, ze reke do trenowania mial. Uwazam, ze zwolnili go pilkarze i to wobec nich klub powinien wyciagnac rowniez konsekwencje.

odpowiedz
AdamJ - 26.10.2021 / 07:47, *.chello.pl

No to nie żyj, lub żyj, ale z daleka od naszej (L)egii!

odpowiedz
Roma - 26.10.2021 / 07:03, *.centertel.pl

Dzięki. Mecze ze Spartakiem i Leicester do zapamiętania na długo. A i mam nadzieję, że nauczył się Pan wielu ładnych piosenek o Legii

odpowiedz
Kibic - 26.10.2021 / 08:27, *.centertel.pl

@Roma: i tak się buduje mity. Ci najwyżej nie mecze a wyniki do zapamiętania. Bo gra to autobus i przypadkowa bramka - cecha każdej drużyny, którą prowadzi Michniewicz. Gdybyśmy w tych meczach dostali szybko bramki, jak chociażby z Piastem to już Michniewicz nie miałby jak odpowiedzieć. Ja zapamiętam Legie Michniewicza z braku jakiejkolwiek dominacji, nawet z najsłabszymi w lidze... Nawet ustawienie z wahadłowymi to przypadek, bo przed jednym z meczów wysypał mu się skład do gdy 4 w obronie...

odpowiedz
Legion63 - 26.10.2021 / 09:37, *.centertel.pl

@Kibic: A ja pamiętam piękne mecze z Interem tyle tylko że w ogòlnym rozrachunku to niestety przegrane....

odpowiedz
Fan - 26.10.2021 / 06:03, *.play-internet.pl

Szkoda Czesia, to dobry trener i fajny facet. Całe zło Legii to ten nieudacznik Mioduski i Kucharski. Bez konsultacji z Czesiem naściągali szrotu, zrobili z Legii wieżę Babel. Jak szło, to sukces był wspólny, jak nie szło, to winny trener.
Ja mam tego serdecznie dość i nie zamierzam wspierać tego chorego projektu dopóki dyrektorem sportowym jest Kucharski a prezesem Mioduski. Mam nadzieję, że decyzyjni odpowiednio "podziekują" władzom klubu na meczu z Pogonią. Trzeba coś zrobić, żeby pogonić z naszego ukochanego klubu tych partaczy.

odpowiedz
Silwer5 - 26.10.2021 / 04:36, *.play-internet.pl

Klasa trener. Dziękujemy.

odpowiedz
(L)egia - 26.10.2021 / 02:24, *.243.184

Szkoda. Dzięki za wszystko. Powodzenia w dalszej karierze!

odpowiedz
Rafał - 26.10.2021 / 01:40, *.chello.pl

Dziękujemy za te 400 dni i za Mistrzostwo!
Powodzenia!

odpowiedz
Stop segregacji! - 26.10.2021 / 00:54, *.orange.pl

Nie lubię ludzi Słowików, ale dziękuję za wykonaną pracę dla Legii, żałowałem ostatnio tak bardzo trenera Magiery teraz tez żałuję że zwolnili Mickiewicza! Po prostu Mioduski i Kucharski prowadzą korpoLegie , tu nie myśli się normalnie tylko cyferki, wykresy i tabelki.. DZIĘKUJĘ Panie Michniewicz!

odpowiedz
Tylko Legia - 26.10.2021 / 00:48, *.orange.pl

Pożegnanie z klasą ale myślę że dobrze się stało że Trener odszedł. Robił Trener wszystko aby się tak to skończyło. Brak reakcji po meczu z Radomiakiem, połowa drużyny poza rytmem meczowym: Rose, Kastrati, skreśleni tak jak i Perhard który zrobił robotę w zeszłym sezonie a dziś nie pasował do koncepcji która była tylko na papierze.
Trener szuka szczęścia w Rosji

odpowiedz
Zgred - 26.10.2021 / 00:43, *.02.net

Dzięki i weź Lopesa Wieteskei Slisza ze sobą :)

odpowiedz