Marek Gołębiewski - fot. Woytek / Legionisci.com

Gołębiewski: Jutrzejszy mecz to dla mnie finał Ligi Europy

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Odbyłem już rozmowy z połową zawodników, na dzisiaj została mi druga połowa. Jutro czeka nas bardzo ważne pucharowe spotkanie ze Świtem. Podejdziemy do niego na 100%. Nie chcę za dużo obiecywać, jak Legia będzie grała. Na pewno zespoły, które prowadziłem, nie były aż tak wysokiej klasy, ale zawsze starałem się grać ofensywną piłkę, wysokim pressingiem. Oczywiście, nie w każdym meczu będziemy tak grać, bo z różnymi przeciwnikami przyjdzie nam się zmierzyć. Legia na pewno musi grać odważnie, widowiskowo i dla kibiców. To jest to, czego ja bym chciał, ale wszystko zweryfikuje boisko. Ja muszę zrobić wszystko, żeby zawodnicy zrozumieli, jak chcemy grać i przełożyć to na boisko. Powiedziałem zawodnikom, że każdy z nich będzie miał szansę zaistnieć w drużynie i każdy będzie potrzebny. Mamy szeroką i jakościową kadrę. Widziałem wczoraj wielkie zaangażowanie na treningu, każdy chce pomóc wyjść z tego dołka. Niedzielny mecz przy Łazienkowskiej musimy potraktować jak finał Ligi Europy - mówi przed spotkaniem ze Świtem Skolwin trener Legii, Marek Gołębiewski.

- Jutrzejszy mecz to też dla mnie finał Ligi Europy. Tak powiedziałem zawodnikom. Chcę wystawić najsilniejszy skład i wygrać ten mecz. W Legii zawsze trzeba wygrywać.

- Nie ma Boruca, Nawrockiego i Pekharta. Poza tym są dwie kontuzje - Hołownia i Abu Hanna. Kacper Kostorz jest przeziębiony i nie wiadomo, czy zagra.

- Jestem typem trenera gdzieś pomiędzy dobrym i złym policjantem, bo pewne rzeczy trzeba wyważyć. Na pewno będę reagował na wszystkie negatywne zachowania, o których będę wiedział. Jeżeli nie ma takiej potrzeby, a obecnie jej nie ma, to budowanie dobrej atmosfery wokół klubu i zespołu jest najważniejsze. Spotkałem się z radą drużyny i widzę, że w zespole nie ma żadnych podgrupek narodowościowych. To jest wszystko wymysł. Wszyscy są blisko siebie, nie ma żadnych niesnasek. Obecność Inakiego Astiza świadczy też o tym, że chcę pokazać, że w drużynie nie ma żadnych podziałów.

- Artur Boruc jest żywą legendą klubu, rozmawiałem z nim. Życzył mi powodzenia, a ja jemu szybkiego powrotu do zdrowia. Myślę, że za ok. 14-20 dni będzie do dyspozycji sztabu. Obecnie odbywa rehabilitację.

- Nie mam określonych celów, ale w Legii celem jest wygranie każdego meczu. Nie wybiegam w przyszłość, pokora i praca to moje najważniejsze cechy. Wiem, w jakim miejscu jestem, będę starał się w każdym meczu wystawić najsilniejszy skład i zawsze grać o 3 punkty.

- Chciałbym podkreślić wielką rolę trenera Michniewicza, który wprowadził klub na dotąd niespotykane ścieżki. Serdeczne gratulacje. Życzę mu powodzenia w dalszej pracy szkoleniowej. Nasza współpraca była bardzo dobra, zawsze pomagał mi swoją radą, dawał zawodników do drugiej drużyny, za to dziękuję.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (73)

+dodaj komentarz
e(L)o - 28.10.2021 / 07:04, *.play-internet.pl

Finał...
Czyli przegracie wysoko

odpowiedz
Arek - 27.10.2021 / 23:57, *.tpnet.pl

Prawda to jest taka, że jaki trener i co by nie powiedział, to zawsze idiota się znajdzie, jak ten niby obiektywny i będzie wypisywał swoje wysrywy z pustego dzbana. A, że z pustego i Salomon nie naleje... I niech teraz znajdzie się jakiś "mundry" i powie, który trener wychodzi i mówi, że ma być 5:0 przed przerwą i 15:0 po przerwie? Zidane, jak tu przyjeżdżał, wypowiadał się z szacunkiem dla nas. A, że powiedział, że mecz jest jak finał, co z tego? To chyba znaczy, że profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Bo być może też gra o swoją przyszłość. I nawet do takiego 3ligowca trzeba mieć szacunek, patrz Lechia wczoraj. Ja nie spodziewam się nic specjalnego po tym trenerze i grubo się zdziwię, gdy jednak pyknie. Ale życzę powodzenia. I pogonienia konfidenta małpeckiego do Poznania.

odpowiedz
Obiektywny znawca - 28.10.2021 / 13:10, *.icpnet.pl

@Arek: Zidane pewnie mówił, że mecz z Legia to dla niego finał LM???? co tam finał mistrzostw świata....????
byłeś kiedyś w szatni?, nie tej w szkole gdzie Pani Kazia pomagała ci pewnie wiązać trampki, tylko szatni piłkarskiej?
no właśnie...
Profesjonalnie podchodzi do swojej pracy mówiąc ze mecz ze świtem skolwin to Finał LE!!!!, Ty jak rozumiem jak poprosi Cię szef o najprostszą rzecz na świcie to mówisz: Szefie dla mnie zrobienie ksero tej umowy to jest jak Finał LE tak profesjonalnie podchodzę do tematu....
Sprawdź czy coś nie masz zadane z biologii....

odpowiedz
Szaro-szary - 29.10.2021 / 21:51, *.orange.pl

@Obiektywny znawca: brakuje Cię na ławce Legii, oj brakuje

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 27.10.2021 / 22:37, *.play-internet.pl

Przecież ważniejsze od podejścia trenera do meczu,jest......podejście piłkarzy.A tym chlorom się zwyczajnie nie chce.Zresztą zauważcie,że oni tu wcale nie przyjechali pracować,a raczej na wakacje."Treningi dwa,trzy razy w tygodniu,mecze,to przykry obowiązek,który trzeba po prostu odyebac i zapomnieć,a może jeszcze uda się zarobić na tym parę trzy.Przypuszczam,że od samego początku piłkarze są informowani,że nie przyjechali tu do pracy,tylko na targ niewolników,a ich obecność w Legii jest tylko epizodem w ich "karierze".Całą winę takiego stanu rzeczy ponosi Mioduski,bo żaden,ale to żaden piłkarz nie został tu sprowadzony,żeby klub wzmocnić,tylko po to,żeby na nim zarobić.A co do zmian trenerów,,to one....niczego nie zmieniają,bardziej służą do odwracania uwagi od winnego całej tej sytuacji.A na zakonczenie,to naprawdę będę w szoku,jak do Legii przyjdzie Marek Papszun.A to dlatego,ze w tym Rakowie spokojnie robi to co do niego należy,a przede wszystkim nikt mu się w "robotę nie fpyertala"a u nas Mioduski by mu skład ustalał,a po 3 miesiącach kopnął w doopę.A najgorsze jest to,że z Mioduskim jest źle i bez Mioduskiego też będzie źle.Zdrówka,Bracia po szalu.

odpowiedz
Kibic - 27.10.2021 / 21:42, *.torun.pl

Pilkarze ze Skolwina finalistami LE :) Teraz chociaz mamy prawdziwego Dyzme za trenera :)

odpowiedz
Legionista - 27.10.2021 / 21:48, *.t-ipconnect.de

@Kibic:

Gdybyś był choć trochę inteligentny to byś zrozumiał amebo jego przekaz

Ale niestety jak ktoś jest na twoim poziomie to właśnie tak to odbiera


Nie pozdrawiam

odpowiedz
Korek - 27.10.2021 / 21:54, *.chello.pl

@Legionista : raczej pantofelek...

odpowiedz
Gino - 27.10.2021 / 21:00, *.comcast.net

A finały LE mają to do siebie, że trudno wskazać faworyta. Coś chyba ten trener nie ma wygórowanych ambicji, skoro pojedynek z trzecioligowymi hobby playerami, z którymi wypadałoby wygrać różnicą co najmniej pięciu bramek, traktuje jak wielkie i doniosłe wydarzenie, oni nie mają prawa nawet trzech podań wymienić w jednej akcji przez cały mecz i powinni prosić o jak najmniejszy wymiar kary.

odpowiedz
magoo - 27.10.2021 / 21:09, *.aster.pl

@Gino: weź apap i się połóż.
To jest jego debiut trenerski na ławce Legii I, to jak mecz na San Siro.
Każdy z nas miałby pełne gacie. A mecz w niedzielę, no po tylu porażkach, to faktycznie kolejny finał LE.

odpowiedz
Zdzichooy - 27.10.2021 / 21:49, *.vectranet.pl

@magoo:

Może Ty odsapnij

Gość robił wyniki w Skrze Czestochowa przeciwko lepszym rywalom, a teraz gada o finale LE przewciwko amatorom?

Miałem go za ciekawego i ogarnietego goscia, ale albo potrzebuje szkolenia z PR co mowic, ale faktycznie nie ma przuyszlosci w klubie.

odpowiedz
Mścichooy - 27.10.2021 / 22:35, *.aster.pl

@Zdzichooy: Dajmy mu szansę ?

odpowiedz
zbysiu - 27.10.2021 / 20:54, *.net.pl

Szkoda, że Lechia i Pogoń was nie czytali, że to mecze z kelnerami i trzeba uświadomić piłkarzy, że to nie jest ważny mecz. Dajcie mu pracować, nikt na niego złego słowa nie mówi, a mentalność zwycięzcy trzeba mieć nawet grając na III Ligę.

odpowiedz
SEBO(L) - 27.10.2021 / 19:39, *.chello.pl

Czy te dotąd niespotykane ścieżki to:
- 15. miejsce w tabeli;
- 7 porażek na 10 meczów w lidze w tym sezonie;
- 3 strzelone gole w 7,5 ostatnich meczach poprzedniego sezonu;
- zero straconych goli w 7 ostatnich meczach ww sezonu (brawa)
- obligatoryjne 2 dni wolnego od treningu po każdym prawie meczu z tych wspomnianych siedmiu,mimo...
- widocznej,szwankującej skuteczności i
- nieskuteczności rozszyfrowanej przez rywali taktyki - wrzutka wahadłowych na Pekharta;
- braku alternatywy dla jedynej taktyki;
- niestwarzanie zagrożenia ze stałych fragmentów gry;
- doczołganie się do mistrzostwa za pomocą jeszcze wièkszej słabości innych,brak dominacji ,jakiej można oczekiwać od bardzo dobrze opłacanych piłkarzy;
- zakończenie sezonu w październiku brakiem realnych szans na mistrzostwo Polski;
- widoczne na horyzoncie braki finansowe,spowodowane niskim miejscem w lidze,brakiem premii za mistrzostwo, brakiem kasy z pucharów.
Nowe te ścieżki, nieznane. Niestety,mogą być realnie odczuwalne...

odpowiedz
zx,. - 27.10.2021 / 20:56, *.vectranet.pl

@SEBO(L): realia legii w 2021, są kryzysy i ich nie ma, teraz mamy kryzys
pożyjemy, zobaczymy

odpowiedz
:) - 27.10.2021 / 19:37, *.plus.pl

Ciekawe jakie premie za jutrzejsza wygrana LE wyznaczył prezes?

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 27.10.2021 / 19:42, *.plus.pl

@:): każdy dostanie po butelce Coca Coli z Mikołajem edycja świąteczna bo kasa na alkohol zostala przeznaczona na pensje Vukovicia i Michniewicza.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.10.2021 / 20:20, *.centertel.pl

@Zbieracz kartonow: Slisz dostanie coś jeszcze....

odpowiedz
Adams - 27.10.2021 / 19:36, *.plus.pl

Nie czepiajcie się człowieka, pod każdym względem jest lepszym człowiekiem niż Michniewicz 711 - a ide o zakład, że jest też lepszym trenerem.

odpowiedz
Święty mikolaj - 27.10.2021 / 19:33, *.plus.pl

Nikt go nie zmuszał żeby to wziął na siebie, ale nie przemyślał chyba tego ruchu dobrze albo naprawdę się z choinki urwał ewentualnie dla niego to taki wczesny prezent świąteczny.

odpowiedz
Antyczesio - 27.10.2021 / 19:31, *.plus.pl

Co wy chcecie i wymagacie od nowego trenera?on jest oderwany od rzeczywistości chyba.. nie wiem co ma w głowie naprawdę wierzy że będzie tu podejmował samodzielne decyzję? że wytrzyma chociaż do połowy rundy wiosennej?może tak jak nie znajdą następcy, postawi się prezesowi? Odsunie paru grajków? Nawet nie umie walnąć piescia w stół zmotywować drużyny, co to za tekst że mecz z amatorami jest finałem LE? Będzie miał wpływ na transfery tak samo jak jego poprzednik i zostanie kolejnym kozłem ofiarnym. Pora się obudzić i przyjąć do wiadomości że będziesz tylko figurantem i maskotka zarówno dla prezesa jak i dla zawodników nikt poważny z tobą się nie liczy bo na kogoś trzeba zwalić odpowiedzialność:)

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 27.10.2021 / 19:30, *.chello.pl

Zaraz cie kudłaty zwolni,walizkę miej pod ręką.

odpowiedz
FiroZS - 27.10.2021 / 19:24, *.as13285.net

"Jutrzejszy mecz to dla mnie finał Ligi Europy" - ten człowiek naprawdę to powiedział....
Czasy Ostateczne

odpowiedz
ROSOMAK - 27.10.2021 / 20:10, *.chello.pl

@FiroZS: A co miał powiedzieć że ma w dupie Ciebie i wszystkich napisz bo Jestem ciekawy

odpowiedz
Obiektywny znawca - 27.10.2021 / 19:18, *.icpnet.pl

Finał LE ze Skolwinem, Jezu gdzie my jesteśmy, jeżeli ten świeżak mówi w szatni, że mecz z kelnerami jest finałem LE...., to co sobie myślą piłkarze....
Ja wam coś powiem, no takiego frajera jeszcze za trenera nie mieliśmy!!! Ale jaja to jest poziom obecnej IV ligi nawet nie trzeciej czyli 5 poziom rozgrywkowy.
Wyobrażacie sobie że normalny trener tak motywuje zawodników przed meczem z takimi frajerami!!!
Jedyne co powinien powiedzieć w szatni to że ma być 5:0 do przerwy i ..uj mnie to obchodzi rozumiecie!!!
Gramy z amatorami macie ich zgnieść tyle mam Wam do przekazania, jak nie będzie 5:0 do przerwy to w następnym tygodniu będziecie prosić o przebaczenie na treningach!!!

A tu.... Proszę Was chłopaki grajcie dzisiaj, proszę postarajcie się, nie będę krzyczał na Was i możecie jutro iść nad Zalew.... chłopaki dla mnie to finał LE....!!!

Gościu Ty w drugi dzień pracy ośmieszasz siebie i klub jeszcze bardziej niż do tej pory a to rzeczywiście sztuka jest!!!

I jeszcze odnośnie kibiców, obecnie większość to tak miękkie rury, że ja pitolę, może będzie dobrze, dajcie szanse, zobaczymy, nie krzyczcie na niego, czego chcecie, nikt nawet nie mówi wprost jak jest.
K.rwa chopin odpitala numer z jakimś synkiem na trenera, a większość nawet tego nie krytykuje, i nie to że się boi tylko rzeczywiście ich podejście dzisiaj to dramat, ważne co na pejsie, insta i takie tam głupoty się kręci

Obecne pokolenie kibica to chłopczyk w rurkach z ajfonem w rączce, rzygać się chce....

I jeszcze słówko o gościu, który został trenerem....

Chłopaku właśnie się urwałeś z choinki i jeżeli jesteś choć odrobinę inteligentny to wiesz, że to tylko i wyłącznie z musu, że nikt Cie tak naprawdę nie chciał tylko pudel "ni ma siana" na kogoś lepszego wiszą trenerzy na liście płac i wzięli Ciebie za drobne, Tobie się wydaje, że złapałeś Pana Boga za nogi...., rozumiesz to??? Jesteś tylko marionetką na chwilę.
Przedszkolanka by to zrozumiała... ba nawet przedszkolaki, a Ty p.erdolisz bzdury w wywiadach

o pozorancie Pudlu przygotuję odpowiedni artykuł, bo to dłuższa opowieść...

odpowiedz
FiroZS - 27.10.2021 / 19:27, *.as13285.net

@Obiektywny znawca: w sam środek tarczy kolego

odpowiedz
@Klimek - 27.10.2021 / 20:18, *.chello.pl

@Obiektywny znawca:
Gość pisze jak podchodzi do tematu czyli na 100% a Ty jako odbiorca czepiasz się szczegółów dystansu trochę mordo serio. A frajer to mocne słowo i chyba nie pasuje do tego forum do nikogo więc kontroluj się człowieku bo wypowiedź może i trafną ale słowa dobieraj rozważniej

odpowiedz
zp - 27.10.2021 / 21:57, *.centertel.pl

@Obiektywny znawca: zachowujesz się jak kibic w rurkach. Nie ma nic prostszego jak przekazać trenerowi swoje uwagi bezpośrednio nie powodując wymiotów u innych kibiców. Ponapieprzac w klawisze każdy potrafi, ci w rurkach szczególnie, rządasz normalności ? Wykaz się i zrób jak na kibica przystało.

odpowiedz
Hehe - 27.10.2021 / 19:09, *.centertel.pl

To ile płacą za finał Ligi Europy, bom zapomniał?

odpowiedz
powodzenia - 27.10.2021 / 19:09, *.play-internet.pl

obyś był drugim Papszunem

odpowiedz
:) - 27.10.2021 / 19:08, *.plus.pl

To jest trener? Nie to Chyba jakaś popierdółka

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.10.2021 / 19:00, *.centertel.pl

Nie mam nic do tego człowieka, ale....Ciekawe co mówił Napoleon do sracza, gdy miał rozwolnienie. Może dla niego to też było większe wyzwanie, niż zima w Rosji...

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 27.10.2021 / 18:56, *.plus.pl

No to co panie prezesie jak mówi trener jutro świętujemy zdobycie LE? Będzie jakaś feta po powrocie drużyny z meczu?

odpowiedz
Antyczesio - 27.10.2021 / 19:04, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : Feta to już była po zwolnieniu Czeska grajki napewno uczcili jego pożegnanie a jak się pojawił nowy trener to niektórzy zaczęli nowa imprezę z radości/smutku z kim będą pracować.

odpowiedz
Goral - 27.10.2021 / 18:42, *.myvzw.com

Wiesz się nie ośmieszał ludowcy! Z kim wy gracie,oby nie w pier…!!!bo następny wyleci !

odpowiedz
bronek49 - 27.10.2021 / 18:09, *.chello.pl

na jakie to niespotykane ścieżki wprowadził Legie michniewicz chyba że na takie że zespół był w stanie rozegrać w miare przyzwoity mecz raz na dwa tygodnie a pozostałych meczach grał chodzonego nie chciałbym aby na takiej ścieżke dalej była Legia

odpowiedz
Raf - 27.10.2021 / 17:51, *.play-internet.pl

Najwidoczniej juz na starcie go oszukali, ze nie ma grupek????, stajnia Augiasza przy stajni Mioduskiego to pikuś

odpowiedz
Jimmy L - 27.10.2021 / 17:13, *.t-ipconnect.de

Nie bede go ocenial przed meczami, ocenie go po meczach.A Ci co to juz teraz to robia to pajace. Trenerze powodzenia.

odpowiedz
Bem - 27.10.2021 / 17:07, *.tbagroup.pl

https://www.sport.pl/pilka/7,65039,27734736,byly-trener-legii-przerywa-milczenie-wierzylem-ze-mioduski.html#s=BoxOpMT

odpowiedz
spasiony - 27.10.2021 / 16:58, *.123.82

Dla trenera to jak final LE a czym ten mecz bedzie dla kopaczy? Jesli tez tak mysla i jeszcze wygraja to moze byc srogi melanz po. Taki sukces trzeba bedzie uczcic! Ciekawe czy maciora juz sie chlodzi jak u Wladeczka.

Powodzenia w sprzataniu stajni Augiasza...sorki, Dariusza M.

odpowiedz
Łukasz 87 - 27.10.2021 / 16:35, *.t-mobile.pl

No to jest policjantem nie strażakiem. Ja wiem ze nie można i nie powinno się lekceważyć żadnego rywala ale to mecz z takich wygrywamy 3-0 i wracamy do domu. Nie życzę Ci źle ale nie dasz rady w Legii nie ta para kaloszy na ten moment dla ciebie. Rozumiem że wziąłeś angaż jak ci zaproponowali bo będzie więcej w CV ale jakby nie było 2 ligę ciężko było ci dźwignąć. Nie ten moment na ekstraklasę dla ciebie a tymbardziej na Legie ale lekki rozgłos będziesz miał jak by nie było a to pewnie też o to chodzi. I jescze jedna rzecz nie masz doświadczenia na tym poziomie i jak Pan Mioduski zagra tak trzeba będzie tańczyć.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 27.10.2021 / 16:33, *.aster.pl

Panie trenerze, szacunkiem do przeciwnika ale wypraszam sobie takie gadki typu 'final LM'. To nie przystoi Legii Warszawa!!! Wygrana ponizej roznicy 3 bramek traktuje jako blamaz!!!

odpowiedz
Kibic z instagrama - 27.10.2021 / 16:08, *.plus.pl

Remis wygrana przegrana niewazne ważne że po meczu trzeba zrobić flaszke.

odpowiedz
:) - 27.10.2021 / 16:01, *.plus.pl

Widzę że małe ambicje ma trener skoro finał tylko LE? Chyba że z Pogonią finał LK będzie a z Napoli LM

odpowiedz
Legionista1916 - 27.10.2021 / 15:32, *.orange.pl

"- Nie ma Boruca, Nawrockiego i Pekharta. Poza tym są dwie kontuzje - Hołownia i Abu Hanna. Kacper Kostorz jest przeziębiony i nie wiadomo, czy zagra."

To ile jest tych kontuzji w końcu? Boruc, Nawrocki i Pekhart to nie kontuzjowani?

odpowiedz
kędzior - 27.10.2021 / 15:24, *.vectranet.pl

Panie trenerze pewnie Pan tego nie czyta ale muszę się wypowiedzieć.Legia MUSI skończyć z rotowaniem składem.Muszą grać w najlepsi w danym momencie bez względu na to czy to liga,puchar Polski czy europejskie puchary.Czas skończyć z wiecznym rotowaniem składem bo to się nie sprawdza.Od czasu do czasu można wymienić 1-2 zawodników ale nie 50% procent zespołu.Może to były trochę inne czasy ale w latach 90-tych każdy mógł bezbłędnie przewidzieć dokładnie jaka drużna wybiegnie na boisko.To są zawodowi sportowcy-muszą dać radę

odpowiedz
eLpolo - 27.10.2021 / 16:32, *.192.56

@kędzior: I tu się z tobą nie zgodzę . W najlepszej lidze świata czyli Premier L. caly tydzień zawodnicy zasuwają żeby znsleźć się w kadrze meczowej. Decudują postęp w taktyce, motoryka, zaangażowanie , aktualna forma , przeciwnik z jakim będą grać , i w końcu dyspozycja w mikrocyklu . Nikt nie gra bez rotacji składem . To że w niektórych drużynach większość wychodzi tych samych zawodników , to znaczy że wygrali rywalizację w drużynie w OSTATNIM TYGODNIU. Tak jak ty mówisz to się grało kolego w czasach Leszka Pisza w PL , z całym szacunkiem oczywiście do Pana Leszka. Pozdr.

odpowiedz
TurboGlupek - 27.10.2021 / 15:21, *.chello.pl

No to mamy trenera gosciu wez sie oganrij te wklady do koszulek powiny wyjsc zamiesc niemi boisko 7-0 i wrocic do domu i to sami bez zadnej taktyki czy przygotowania... czlowieku jak ty sie boisz co bedzie to ja sie boje ze na Pogoni bedzie powtorka z Piasta ...

odpowiedz
lopez711 - 27.10.2021 / 15:16, *.com.pl

trochę go poniosło, powinien wejść przed świtem i powiedzieć...Panowie ma być 0-5.Dziękuję.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 27.10.2021 / 15:55, *.plus.pl

@lopez711: gorzej jak powie 0:5 to jeszcze 5:0 przegrają bo nie zrozumieja zwłaszcza obcokrajowcy a jedzą z Wieteska trafia u buka :D

odpowiedz
Kolega po szalu - 27.10.2021 / 16:04, *.plus.pl

@lopez711: wejdzie przed tuż przed świtem i powie że 0,5 l ma być to każdy zrozumie :)

odpowiedz
olew - 27.10.2021 / 15:03, *.vectranet.pl

Mówi rozsądnie, mało; jeśli to prawda , że grajki chcą, to może być dobrze. Sezon dziwny. Zbyt późno zwolnili Michniewicza, ale lepiej późno... Powodzenia im i nam pozostaje życzyć, na początek ogramy cały Szczecin, potem całą Europę .

odpowiedz
floyd - 27.10.2021 / 20:48, *.aster.pl

@olew: dziś pokonalismy pyry, jutro hanysow a pojutrze cały świat! Tak to chyba leciało

odpowiedz
Wagon nr.9 - 27.10.2021 / 14:51, *..

Tymczasem Abu Hanna kontuzjowany

odpowiedz
HOP - 27.10.2021 / 14:44, *.knc.pl

Dramat

odpowiedz
Faja - 27.10.2021 / 14:13, *.246.20

Wam to k...a nikt nie dogodzi,cokolwiek by nie powiedział.Powodzenia trenerze.

odpowiedz
Maniek - 27.10.2021 / 13:58, *.centertel.pl

No dobra, pożyjemy, zobaczymy jak to będzie szło, w górę czy w dół.

odpowiedz
(L)egionowo - 27.10.2021 / 13:48, *.12.110

Jeżeli dla niego jutrzejszy mecz to finał Ligi Europy to ciekawie zapowiada się dalej.
Mówiłem, że to PAJAC!

odpowiedz
Myslenie - 27.10.2021 / 14:13, *.centertel.pl

@(L)egionowo: dlaczego kogoś wyzywasz? Każdy mecz powinien tak traktować bo to jest profesjonalne podejście.

odpowiedz
Morda - 27.10.2021 / 13:48, *.wanadoo.fr

"Chciałbym podkreślić wielką rolę trenera Michniewicza, który wprowadził klub na dotąd niespotykane ścieżki. "

To taka ironia odnośnie miejsca w tabeli? Bo wszystkie inne ścieżki były w Legii "spotykane".

odpowiedz
bum - 27.10.2021 / 13:44, *.virginm.net

Jakmi ku...a policjantem??? Co za poronanie zaraz bedzie reszta Polski sie smiac ze takie porownania....
I na niby jakie sciezki grubas wprowadzil Legie dotad nie znane.... Ja prdl zaczynam sie martwic juz przed pierwszym meczem.
Gosciu jest odklejony??
Oby nie

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 27.10.2021 / 15:58, *.plus.pl

@bum: policjantem może jest bo strażakiem nie tak mówił w wywiadzie

odpowiedz
123 - 27.10.2021 / 13:43, *.chello.pl

Bez przesady. Bo jak bedzie mecz ligowy, to jak final LM?
Trzeba wygrac jak najmniejszym nakladem sil, uzywajac glowy i bawic sie pilka.

odpowiedz
Ben - 27.10.2021 / 13:39, *.inetia.pl

Żywą legendą jest pan Lucjan Brychczy !

odpowiedz
Rafa(L)81 - 27.10.2021 / 13:29, *.chello.pl

nie no tragedia straszna. Jesteśmy największym klubem w Polsce, gramy piłkarzami którzy mają ambicje grać w znacznie lepszych ligach niż ekstraklasa a zatrudniamy trenera (któremu jednak życzę żeby jak największe sukcesy odniósł z naszą drużyną) który mówi zawodnikom, nam kibicom, że nie umniejszając nic drużynie przeciwnej niczego bo dla nich taki mecz to wielkie wydarzenie, że mecz z nimi to dla niego jak finał ligi europy to przepraszam bardzo ale nie świadczy dobrze. Kolejny trener co będzie się uczył i zdobywał pierwsze poważne szlify na Legii . ach...

odpowiedz
Alan - 27.10.2021 / 13:28, *.t-mobile.pl

Mecz z 3 ligowcem jak final Ligii Europy....czy da się bardziej rozdrobnić ? Juz chyba nie..

odpowiedz
WIDZ - 27.10.2021 / 13:27, *.chello.pl

Trzymamm kciuki za ambitnego trenera. Oby miał wewnętrzną siłę, żeby walczyć z tym burdelem, który stworzyli amatorzy Mioduski i Kucharski.

odpowiedz
lucho_83 - 27.10.2021 / 13:24, *.81.66

Ale trener został wrzucony na mieliznę...Zobaczymy, jak z tego wybrnie...marginesu błędu w tym sezonie już nie ma.

odpowiedz
Pawełek - 27.10.2021 / 13:20, *.netfala.pl

Jakoś nie mam zaufania do tego nowego trenerzyny.

odpowiedz
Obiektywny znawca - 27.10.2021 / 13:19, *.icpnet.pl

Finał LE ze Skolwinem, Jezu gdzie my jesteśmy, jeżeli ten świerzak mówi w szatni ze mecz z kelnerami jest finałem LE to co sobie myślą piłkarze.... Ja wam powiem co no takiego frajera jeszcze za trenera nie mieliśmy!!! Ale jaja to jest poziom obenej IV ligi nawet nie trzeciej czyli 5 poziom rozgrywkowy.
Wyobrazacie sobie ze normalny trener tak motywuje zawodników przed meczem z takimi frajerami!!!
Jedyne co powinien powiedzieć w szatni to ze ma być 5:0 do przerwy i ..uj mnie to obchodzi rozumiecie!!! Gramy z amatorami macie ich zgnieść tyle mam Wam do przekazania, jak nie będzie 5:0 do przerwy to w następnym tygodniu będziecie prosić o przebaczenie na treningach!!!

A tu.... Proszę Was grajcie dla mnie to finał LE.
Gościu Ty w drugi dzień pracy ośmieszasz siebie i klub jeszcze bardziej niż do tej pory a to rzeczywiście sztuka jest!!!

odpowiedz
Sarcastico. - 27.10.2021 / 15:13, *.inetia.pl

@Obiektywny znawca: Czego się tak podniecasz? Co Cię dziwi? Ten człowiek jest po prostu odzwierciedleniem powagi naszego klubu. Jaki klub, taki trener.

odpowiedz
Biała Siła - 27.10.2021 / 13:14, *.vectranet.pl

Powodzenia panie trenerze !!

odpowiedz
Legion63 - 27.10.2021 / 12:45, *.centertel.pl

Standartowa gadka szmatka orbita na ksero choć z drugiej strony to co on biedny maiał powiedzieć lepsi od niego to samo gadali.

odpowiedz