fot. Woytek / Legionisci.com

Piłka nożna kobiet

IV liga: Żbik Nasielsk 0-2 Legia Ladies

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legia Ladies nadrobiły dziś ligowe zaległości - legionistki rozegrały zaległe spotkanie 4. kolejki IV ligi ze Żbikiem Nasielsk. Nasz zespół zwyciężył 2-0 i znów znajduje się w ligowej czołówce, z bilansem siedmiu wygranych i dwóch remisów. Za tydzień Legia Ladies podejmować będą przy Łazienkowskiej GOSiR Piaseczno.

IV liga: Żbik Nasielsk 0-2 Legia Ladies

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
agnosticbelieve - 31.10.2021 / 01:11, *.centertel.pl

Brawo dziewczyny, oby tak dalej, my legioniści śledzimy Wasze wyniki, chociaż Wy nie przynosi cię wstydu naszej ukochanej Legiuni

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.