Mattias Johansson - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Raport kartkowy przed meczem z Napoli

Mishka, źródło: Legionisci.com

Żaden z legionistów nie będzie pauzował w 4. meczu fazy grupowej Ligi Europy z SSC Napoli z powodu żółtych kartek. Po dwa tego typu napomnienia mają na swoim koncie Mattias Johansson i Josue. Kolejna kartka oznaczać będzie dla nich pauzę w kolejnym spotkaniu. Mecz Legia - SSC Napoli rozegrany zostanie w czwartek, 4 listopada o godzinie 18:45 w Warszawie.

Żółte kartki legionistów:
2 - Mattias Johansson, Josue
1 - Mahir Emreli, Artur Jędrzejczyk, Filip Mladenović, Tomas Pekhart, Mateusz Wieteska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Adi - 03.11.2021 / 16:31, *.t-mobile.pl

Czyli jutro Josue i Johansson kartki i odpoczynek w kolejnym meczu ...

odpowiedz
Lupus - 03.11.2021 / 10:28, *.centertel.pl

Zamiast raportu o kartkach, przedstawcie raport o wynikach wczorajszych badań zawodników, może trzeba będzie spotkanie przełożyć lub juniorów wystawić!

odpowiedz
Ciekawe - 03.11.2021 / 12:19, *.plus.pl

@Lupus: dokładnie, jakie wyniki mają zawodnicy po akcji znicz?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.