Marek Gołębiewski - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Gołębiewski: Broniliśmy się dzielnie

Mishka, źródło: Legionisci.com

Marek Gołębiewski (trener Legii): Spotkanie było bardzo trudne, z dobrym przeciwnikiem. Do pierwszego rzutu karnego dzielnie się broniliśmy. Taki był plan - bronić się nisko w systemie 1-5-4-1. Realizowaliśmy go konsekwentnie, ale po pierwszym rzucie karnym coś pękło. Nie widziałem jeszcze tych sytuacji. Nie mogę się do nich odnieść, ale jeśli sędzia po konsultacji z VAR uznał, że karne powinny być, to pewnie powinny być. Za włożone serce i chęci moich zawodników to trochę za wysoki wynik, ale Napoli było lepsze.


WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Marka Gołębiewskiego na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 14727
START: 30.10.2021 / KONIEC: 13.12.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Kibic z tik-toka - 06.11.2021 / 11:52, *.plus.pl

Przygotuj drużynę na 90 minut gry bo na razie od 60 minuty czlapia po boisku. Nie jest to to twoja wina trenerze ale po to się podjąłeś tego zadania żeby było lepiej więc nie pitol głupot tylko bierz się za robotę.

odpowiedz
Obserwator - 05.11.2021 / 22:00, *.orange.pl

M.Borek kilka dni temu napisał, że Legia ma obecnie 7-8 którzy potrafią grać w pilkę, z tym z tego 4-5 ma siłe grać po 90 minut...to co my mamy grać.wczoraj znowu prąd odcięło okolo 65 min...A z ławki wchodzą człapaki.
W Lidze Europy i tak im sie mendom bardziej chce.Drużyna jest bez mentalu...po prostu taki zbiór ludzkich jednostek, które ktoś wybrał i kupił.i tak od kilku lat...
Obejrzyjcie serial Ozark na netfixie i zrozumiecie o co chodzi w tej bajce

odpowiedz
Tarzan - 05.11.2021 / 19:34, *.tpnet.pl

Ofensywnie trzeba grać , tu chodzi o punkty .

odpowiedz
bronek49 - 05.11.2021 / 17:49, *.chello.pl

Gołębiewski co za bzdury opowaiadasz broniliście się dzielnie a wcisneli wam 4 bramki a mogli więcej jesteś wiernym uczniem michniewicza ten też robił takie zabójcze zmiany jak ty wpuszczając w każdym meczu beznadziejnego Lopesa i nie wykorzystując 5 zmian tak jak robią to wszyscy trenerzy a można było wpuścić młodych dla których taki mecz byłby przeżyciem i dali by serducho na tym meczu ale co się dziwić słaby był na 3 lige a co dopiero na ekstraklase

odpowiedz
Fan B - 05.11.2021 / 21:54, *.orange.pl

@bronek49:
Człowieku a kogo ma wpuszczać...same leszcze. na dodatek bez mentalu.muci czlapak...lopes truchtacz..martins bez formy po tej kontuzji.A te dzieci to sie nadają do strugania ołowków a nie do grania...oni nawet dobrze biegać nie potrafią.
Takie są fakty...caly ten skauting i akademia to pomylka.Od 10 lat jedynie wolski, karbownik i szymanski sie wyrozniali i coś grali.i karbownika normalna,profesjonalna pilka mocno zweryfikowała...wolski po kontuzji sie rozsypal.a szymanskiego mecze w kadrze tez raczej weryfikują

odpowiedz
MarioL - 05.11.2021 / 12:58, *.wanadoo.fr

Nie mam nic do niego,puscili go na głęboka wodę.Cymbał prezes powinien zostawić Michniewicza dopóki nie znajdzie się na jego miejsce dobry następca,a nie go wyrzucił a na jego miejsce dał kolejnego ucznia.Legia to nie jest klub do nauki,tu musi być konkretny trener.

odpowiedz
Szpaku - 05.11.2021 / 11:35, *.net.pl

To po kiego wuja pchacie się do pucharów??? Żeby każdemu dawać??

odpowiedz
Pawełek - 05.11.2021 / 10:45, *.netfala.pl

Jak na wuefistę dobrze gada. Polać mu!

odpowiedz
Lupus - 05.11.2021 / 09:41, *.centertel.pl

Widać bardzo duże braki kondycyjne i mentalne - do 60 jakoś idzie, ale po tych 60 minutach kondycha leci w dół a mentalność też słabnie.
Potrzeba jakiegoś trenera od przygotowania fizycznego i drugiego od psychologii inaczej nic z drużyną.

odpowiedz
gutek - 05.11.2021 / 08:53, *.chello.pl

z taką grą i taką Legią to jesteśmy sto lat za murzynami

odpowiedz
Ochotka - 05.11.2021 / 07:36, *.com.pl

Przebierance skupcie sie na Stali mielec bo to chyba wasz szczyt

odpowiedz
starszy - 05.11.2021 / 07:31, *.t-mobile.pl

Ten gość to pomyłka. Miej człowieku trochę ambicji i podaj się do dymisji.

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera - 05.11.2021 / 07:07, *.plus.pl

No cóż dopóki siły były jakoś to wyglądało i te 2 karne jeszcze eh szkoda a Josue to powinni ukarać mocno za takie zachowanie zwłaszcza przy 2 karnym.

odpowiedz
:) - 05.11.2021 / 07:04, *.plus.pl

Co ty gadasz? Jakbyś się bronił dzielnie to chociaż remis byłby.

odpowiedz
co za wstyd - 05.11.2021 / 05:16, *.chello.pl

co za hańba

odpowiedz
Micha(L) - 05.11.2021 / 00:32, *.chello.pl

tiaaa.....

odpowiedz
Taki był plan ? - 05.11.2021 / 00:28, *.tpnet.pl

''...dzielnie się broniliśmy''? Przecież my mieliśmy atakować ! Gramy u siebie i znowu defensywna taktyka . Jeden napastnik , Emreli ... A reszta łata dziury w obronie , to jak ma być dobrze ? Czyli kontynuacja ''czekania na kłopoty'', zamiast odważnie zagrać DWOMA napastnikami z przodu . Szkoda , szkoda . Dlaczego brak odwagi naszym trenerom ? Mahir znowu musiał biegać sam z przodu . Co z tego , że pierwsza połowa była niezła , a wręcz dobra - skoro druga połowa była tragiczna , zaprosiliśmy ich na naszą połowę i ''broniliśmy wyniku'', szok i niedowierzanie , dlaczego ?Przegrywamy trzy zero , nie ma już co kalkulować i (chociaż wchodzi Muci) dalej się bronimy ! Bo ataki były słabe i bardzo schematyczne (wszystko ''musi'' przejść przez Jozuego , zgadza się ...) . Taktyka była zła , napastników powinno być dwóch i NIE POWINNI pomagać obrońcom , niech obrońcy radzą sobie sami , jak za dawnych czasów . Pomocnicy mogą im ewentualnie pomagać , a nie napastnicy . Swoją drogą , do pewnego momentu Jędza i Wietes dobrze dawali radę , szkoda że nie przytrzymali Włochów do samego końca meczu . Johanson słaby .

odpowiedz
Ben - 05.11.2021 / 00:20, *.inetia.pl

Jest iskierka nadzei. Brak kondycji to wina Cześka grubasa i jego ludzi.

odpowiedz
robert60 - 04.11.2021 / 23:26, *.chello.pl

Drużyna miała siły na połowę meczu i kawałek przy takiej intensywności gry. Ciekawe jak wypadły badania wydolnościowe zawodników, które chyba miały być na początku tygodnia? Zawsze się zastanawiam, jak to jest że Polacy w drużyna zagranicznych nie odstają od swoich kolegów pod względem fizyczności, a polskie drużyny odstają. Polscy trenerzy przygotowania fizycznego nie potrafią tyle co ich zagraniczni koledzy?
Trener nie pomógł drużynie. Zrobił złe zmiany i na dodatek w złym czasie. Powinien wejść Martins za Josue, Charatin za Johanssona, Skibicki za Kastratiego po pierwszym karnym, by bronić wyniku i dalej grać z kontry. Zdaje się, że po drugim karnym próbował zmienić także ustawienie (a przynajmniej tak wyglądał ten bałagan w obronie jaki się zrobił), co zaowocowało trzecią i czwartą bramką.

odpowiedz
Hiszpan - 04.11.2021 / 23:02, *.telnaptelecom.pl

Szkoda że ten Belg z gwizdkiem był takim aptekarzem przy karnych a oślepł jak KuliBaba przewrócił Kastratiego jak wychodził sam na sam.

odpowiedz
Lw - 04.11.2021 / 22:27, *.t-mobile.pl

Pierwszego karnego nie było a wcześniej faul na czerwoną kartkę po faulu na Kastratim ciotka z Belgii nie widziala

odpowiedz
Po co ten var , jak i tak robią co chcą .. - 05.11.2021 / 00:33, *.tpnet.pl

@Lw: Racja , sędzia drukarz , tęczowy kalosz !

odpowiedz
Korwinista - 05.11.2021 / 11:04, *.t-mobile.pl

@Po co ten var , jak i tak robią co chcą ..: ewropejsky łon

odpowiedz
Przemek - 04.11.2021 / 22:22, *.waw.pl

Jedno trzeba przyznać - walczyliśmy , ale te 2 karne całkowicie na rozwaliły ... Wiadomo nasza gra to dalej nie ma delikatnie mówiąc szału, ale jak patrzyłem dziś z trybun to myślę, że zaangażowanie jednak było, tego nie można chłopakom odmówić. Napoli to jest ekipa na ćwierćfinał LM lub wyżej. Wiem ,że jesteśmy w fatalnej sytuacji w lidze, w której tego zaangażowania często brakuje, ale jechanie z piłkarzami , że nie ograli dziś lidera ligi włoskiej to już uważam za przesadę. Została nam LE i PP - brednie typu , że mamy 2 zaległe mecze w lidze i gramy o mistrza nie są dla mnie. Trzeba spiąć się maksymalnie plus liczyć na szczęście i wyjść z tej grupy w LE , chociaż do LK. To da nam pieniądze i mimo wszystko prestiż , a w LK można nawet kogoś pyknąć w jednej z rund. Z ligi nie spadniemy to są z kolei kolejne mrzonki, jesień będzie bardzo słaba, ale wiosną wygramy dużo meczów. Zresztą Ch... z wynikami hej Legio jesteśmy z Wami.

odpowiedz
Osa(L) - 05.11.2021 / 10:03, *.15.136

@Przemek: Rembertów ? (L) :)

odpowiedz
Przemek - 05.11.2021 / 17:04, *.aster.pl

@Osa(L): Zgadza się :)

odpowiedz
Yeti - 04.11.2021 / 22:15, *.vectranet.pl

Jak na wuefistę to nieźle ustawiłeś drużynę. Do przerwy szacun. Później dramat.

odpowiedz
Michał - 04.11.2021 / 22:15, *.plus.pl

A ja myślałem że my mamy grać i walczyć a nie tylko się bronić. No ale fajnie że dobrze się broniliśmy. Obyśmy w niedzielę też dobrze się bronili. No może czasami będziemy atakować... albo kontratakować. No i dobra i tyle w temacie

odpowiedz
Krisu - 04.11.2021 / 22:05, *.centertel.pl

Walczyliśmy jak Lwy, ale jak zwykle zgineliśmy jak muchy.

odpowiedz
Zzp - 04.11.2021 / 22:03, *.t-mobile.pl

Pierwszy karny z dupy, później już poszło....fuck

odpowiedz
Belek - 04.11.2021 / 21:59, *.orange.pl

Świętujemy...

odpowiedz
MAKEN - 04.11.2021 / 21:49, *.151.165

Tak trenować potrafi każdy. Zero pomysłów na stałe fragmenty gry. Taktyka żałosna. Smutek i żal.

odpowiedz
Cyniek - 04.11.2021 / 21:47, *.play-internet.pl

Miej chlopie trochę chonoru i nie rób z siebie debila wystarczy że kucharski już to zrobił

odpowiedz
Pan Jan - 04.11.2021 / 21:50, *.bartnet.pl

@Cyniek : miej HONOR i naucz się pisać zanim coś napiszesz.....

odpowiedz
Woot - 04.11.2021 / 23:29, *.orange.pl

@Cyniek : miej trochę honoru i nie pisz chonoru

odpowiedz
Obiektywny - 04.11.2021 / 23:47, *.inetia.pl

@Cyniek : miej trochę książek w domu i nie rób z siebie analfabety. Ja stawiałem 0:5 po grze dno a dzięki ustawieniu drużyny przez trenera i dzięki konsekwencji taktycznej ( póki były siły ) mieliśmy trochę emocji. Przygotowanie motoryczne to nie wina trenera Gołebiewskiego, trzeba dać mu szanse na spokojną pracę…

odpowiedz