Snooker

Brąz Micherdzińskiego w MP U-12

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W zakończonych młodzieżowych mistrzostwach Polski w snookera, zawodnicy Legii zdobyli jeden medal. Hubert Micherdziński w rywalizacji do lat 12 wywalczył brąz. Legionista wygrał trzy mecze i jeden przegrał. W rywalizacji U-16, Micherdziński był dziewiąty. Niestety z powodu pozytywnego testu na Covid-19, w zawodach nie wziął udziału główny kandydat do tytułu, Sebastian Milewski - aktualny wicemistrz Polski do lat 18. W młodszej grupie nie wystąpił również Olek Kazano, podobnie jak Milewski objęty autorskim programem Ścieżki Zawodniczej.

W rywalizacji U-16 najbliżej podium byli Kuba Makowski i Wojtek Chojnacki, którzy ukończyli zawody na miejscu piątym

Wyniki legionistów w MP U-12: 3. Hubert Micherdziński, 5. Oliwier Niziałek, 9. Wojtek Nowacki

Wyniki legionistów w MP U-16: 5. Kuba Makowski, 5. Wojtek Chojnacki, 9. Hubert Micherdziński, 10. Frycek Rusiecki, 10. Oliwier Niziałek

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
JANUSZ Z SILVER - 08.11.2021 / 14:16, *.38.17

NIE WIEDZIAŁEM ZE JEST SEKCJA BILARDOWA ???

odpowiedz
(L)egia - 08.11.2021 / 13:13, *.virginm.net

Sam bym z chęcią zaczął grać w snookera :p

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.