Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com

Emreli powołany do reprezentacji Azerbejdżanu

Woytek, źródło: 90minut.pl

Mahir Emreli otrzymał powołanie do reprezentacji Azerbejdżanu na mecz eliminacji mistrzostw świata z Luksemburgiem oraz towarzyskie spotkanie z Katarem.

Mecz z Luksemburgiem odbędzie się 11 listopada o godz. 18:00 w Baku, natomiast spotkanie z Katarem zostanie rozegrane 14 listopada o godz. 18:00 w Baku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
AAA - 09.11.2021 / 07:31, *.chello.pl

Jedż sabotażysto i nie wracaj.

odpowiedz
jo - 08.11.2021 / 06:59, *.tpnet.pl

Tam też będzie strącać piłką gołębie z jupiterów ??? Mam wrażenie, że jest drugie dno tej sytuacji. I najlepiej wie o tym cholerny pudel.

odpowiedz
Kibic Legii - 07.11.2021 / 15:54, *.centertel.pl

Je...c Was kibice sukcesu. Cokolwiek by tu nie napisać to jest hejt. Nie zasługujecie na te wszystkie trofea z ostatnich lat. Przyjdą suche lata jak kiedyś to co zrobicie? Kryzys pokazuje właśnie kto jest prawdziwym kibicem. Legia ma 105 lat i 16 mistrzostw Polski więc jakby to powiedzieć... Jak nie będzie raz na jakiś czas mistrza to się świat nie zawali. Oczywiście to nie do wszystkich tylko do dych którzy uważają że 4/5 Mistrzostw Polski to jakiś kiepski okres w historii

odpowiedz
Ksiądz 6 - 07.11.2021 / 21:16, *.play-internet.pl

@Kibic Legii :
Tu nie chodzi o mistrza Polski co rok ale jakieś ku...a minimum nam grozi 1 Liga
I to że Legia jest zawsze w sercu to mam czekać i nie krytykować że zarząd ma tylo euro w mózgach

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 07.11.2021 / 15:48, *.centertel.pl

klub nie powinien ich puszczac na zgrupowania reprezentacji do czasu gdy nie graja tak jak powini kara by sie wzieli do pracy !!!!! za jaki uj dostaja nagrode w postaci powolan !!!! nie puszczac na kadre niech płacza w poduszke !!!!!!

odpowiedz
Pag - 07.11.2021 / 15:13, *.tpnet.pl

Do AAA: kozy to oni dostają w nagrodę;) może D. Mioduski musi zmienić system motywacyjny:)

odpowiedz
Pag - 07.11.2021 / 10:48, *.tpnet.pl

Znów się wszyscy rozjadą i nie będzie komu trenować. Kto ich chce na tych zgrupowaniach z taką formą…

odpowiedz