fot. Woytek / Legionisci.com

Legioniści przemaszerowali ulicą Łazienkowską

Woytek, źródło: Legionisci.com

Przed ligowym meczem ze Stalą Mielec kibice Legii Warszawa przemaszerowali ulicą Łazienkowską. Wyposażeni we flagi i pirotechnikę legioniści przez ponad 5 minut ze śpiewem na ustach szli w stronę wejścia na Żyletę. Poniżej możecie obejrzeć film z przemarszu.





fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Rtg - 08.11.2021 / 16:48, *.play-internet.pl

Z czystej ciekawości co ma na celu taki przemarsz ??

odpowiedz
Jery - 08.11.2021 / 11:04, *.vectranet.pl

A gdzie policja, bali się?

odpowiedz
Maqs(L) - 08.11.2021 / 10:46, *.chello.pl

LICZNIK HAŃBY PREZESA !!!! Na pół strony i na czerwono. Tego żądam !

odpowiedz
asdasd - 08.11.2021 / 11:07, *.inetia.pl

@Maqs(L): A co miałby liczyć ten licznik?

odpowiedz
atmosferic - 08.11.2021 / 00:45, *.orange.pl

Mecz przyjaźni z Sosnowcem tuż tuż.

odpowiedz
Będzin - 08.11.2021 / 11:38, *.tpnet.pl

@atmosferic: a wybierasz się do 2ligi ??? bo ZS przy obecnej sytuacji leci do 2ligi :) bardziej bym stawiał na mecz przyjaźni z Olimpią

odpowiedz
Kolarz - 07.11.2021 / 22:23, *.virginm.net

Slabo to wyglada gdy ludzie tak rozproszeni, nie mozna bylo isc blizej siebie? Zobaczcie jsk konkretnie wygladaja corteo milanu, frankfurtu, kopenhagi...

odpowiedz
skrzat - 07.11.2021 / 20:54, *.94.158

ja mam dosyc.do konca roku nigdzie sie juz nie wybieram.poza luqiniasem wszystkich bym wyj...al i gral juniorami.kopacze zarabiaja po 100tys.zl miesiecznie i wiecej a nie potrafia z klepki wymienic 3 podan.najgorsze jest to ze to jeszcze nie jest dno dna.bedzie gorzej...

odpowiedz
Miki - 07.11.2021 / 20:59, *..

@skrzat: Sensowni juniorzy z W-wy grają np. w Stali…

odpowiedz
Leny - 08.11.2021 / 01:44, *.aster.pl

@skrzat: a Luqinhas to czym sobie zasłuzył zeby go oszczedzic?
taki sam cieć jak i reszta

odpowiedz
teraz odblokuje się Podolski? - 07.11.2021 / 20:53, *.chello.pl

A gdzie podziało się słodkie "nie poddawaj się" ?

BOJKOT!!!

odpowiedz
Żoliborz1975 - 07.11.2021 / 20:24, *.myvzw.com

Tylko totalny BOJKT!!! Bojkot meczów, bojkot sklepu . Do „loczka” przemawia tylko kasa. To typowy typ pseudo -businessman’s tyle ze marnej klasy. A jak kasy nie będzie to „prezio” sprzeda ten cyrk. Trzeba będzie urządzić Legie od podstaw, od sprzątaczki po prezesa. Te towarzystwo po prostu musi sobie podziękować i poszukać sobie innego pracodawcy, a najlepiej innego zawodu. Z tego co jest teraz nic już nie będzie. Ostatni już zgasił światło. Nie ma już nic.

odpowiedz
kalosz - 07.11.2021 / 19:55, *.mm.pl

az tak zle to jeszcze nie bylo,,nawet za "iti'' jak strajki były....moze pora na powtórke?

odpowiedz
Miodek amatorek - 07.11.2021 / 19:40, *.com.pl

Wy też jesteście nienormalni
Tylko puste trybuny a nie przemarsz
Kogo dalej wspieracie?
Kopaczy parodystów bez ambicji?!
Czy Mioduskiego nieudacznika?!
Tylko puste trybuny i tylko wyrzucenie Mioduskiego z Legii
Każdy kto przychodzi teraz na trybuny przyczynia się do upadku klubu

odpowiedz
Kiku78 - 07.11.2021 / 19:38, *.195-24-dolnet.pl

Dalej udawajmy ze wszystko jest super. Żenada

odpowiedz
auu - 07.11.2021 / 19:32, *.cyfrowypolsat.pl

I przegrana dobrze im jeszcze tylko liga europy i będzie pięknie

odpowiedz
Gorec - 07.11.2021 / 19:25, *.t-mobile.pl

pogrzeb?

odpowiedz
Lukas - 07.11.2021 / 19:09, *.mm.pl

Na ch...j się produkujecie... Piłkarzyki i spółka będą dalej myśleć że wszystko jest ok ... Zero pochodów i zero na trybunach... Kocham Legię ale chyba czas powiedzieć stop ...

odpowiedz
Crosset - 07.11.2021 / 18:40, *.chello.pl

panowie nie róbcie jaj

odpowiedz
KLanik - 07.11.2021 / 17:59, *.chello.pl

Brawo Legia!

odpowiedz
Goro - 07.11.2021 / 17:18, *.centertel.pl

Żeby tylko to nie było ostatnie pożegnanie... nie chce myśleć o porażce ze Stalówką

odpowiedz
Janusz - 07.11.2021 / 16:59, *.chello.pl

I pozdrawianie dziewczyn z konwiktorskiej żenada :(

odpowiedz
Jaro@ - 07.11.2021 / 17:19, *.virginm.net

@Janusz : bo ?

odpowiedz
Janusz - 07.11.2021 / 19:45, *.orange.pl

@Jaro@: bo jajco !

odpowiedz
pol - 07.11.2021 / 22:03, *.chello.pl

@Janusz : buraczyna

odpowiedz
Przemek - 07.11.2021 / 16:56, *.aster.pl

Jesteśmy na przedostatnim miejscu w lidze a pod stadionem tłumy i śpiewy! To jest właśnie Legia !

odpowiedz
Mosina - 07.11.2021 / 20:04, *.tpnet.pl

@Przemek: Nie, Legia na teraz to LOMBARD. Lombard z "towarem" z przodujących lig- Azer, Albańczycy , a "wzorem rozwoju" ponoć Sheriff Tiraspol. No powodzenia w.... 1 lidze.

odpowiedz
PowiśLe Warszawa - 07.11.2021 / 16:55, *..

BRAWO!WSZYSCY!

odpowiedz
kilan - 07.11.2021 / 16:52, *.tpnet.pl

chaos

odpowiedz
Karol - 07.11.2021 / 16:51, *.play-internet.pl

Super, fajnie żeby się z tego zrobiła nowa świecka tradycja i żeby taki przemarsz był przed każdym meczem.

odpowiedz
Yo - 07.11.2021 / 17:24, *.129.6

@Karol: nooo to byłby powiew świeżości w 1szej lidze

odpowiedz
Stefan1916 - 07.11.2021 / 22:12, *.chello.pl

@Yo: prędzej zdechniesz, niż spadniemy

odpowiedz
Kalarepa - 07.11.2021 / 22:24, *.play-internet.pl

@Yo: smieszne , w punkt:)

odpowiedz