Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com

Jędrzejczyk: Musimy się wziąć k...a za siebie

Woytek, źródło: Canal+

- Kolejny raz ciężko mi coś powiedzieć. To jest po prostu wstyd. Miejsce w którym jesteśmy nie jest tym, w którym powinniśmy być. Powinniśmy być w grze tabeli, a nie na dole. Dobrze graliśmy pierwszą połowę i sami daliśmy strzelić Stali dwie bramki. To później ułożyło spotkanie... - powiedział na gorąco po porażce ze Stalą na antenie Canal+ wyraźnie zdenerwowany Artur Jędrzejczyk.

- Nie możemy między sobą rozmawiać, musimy zacząć grać. Potrzebujemy punktów, musimy zacząć wygrywać... Musimy się wziąć k...a za siebie, bo jesteśmy w Legii Warszawa - dodał kapitan drużyny.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (74)

+dodaj komentarz
Normalny człowiek - 10.11.2021 / 11:43, *.net.pl

Dokładnie tak Artur. Zgadzam się.
Teraz czyny!!! Wiesz gdzie grasz i dla kogo grasz...i chyba nie jest Ci tutaj źle...?
Do roboty! Jesteście coś winni trybunom.
Jesteś tutaj długo, czujesz ten klimat. Weź jednego z drugim nieroba, pacnij w buźkę i wytłumacz im o co chodzi

odpowiedz
Aro55 - 10.11.2021 / 10:31, *.centertel.pl

To jest właśnie Wasza mentalność myślicie że tylko wy a reszta to cholota z prowincji. Teraz macie przykład reszta gra a wy w ciemnej dupie trzeba z tej drużyny wy..... Połowę gwiazdorzy z dużymi zarobkami dać szansę młodym i nie zna nierównym bo inaczej witaj niższa logo Wreszcie wasza buta zostaje karana na każdym meczu

odpowiedz
Kibic - 10.11.2021 / 07:28, *.centertel.pl

Arturk, naprawdę dopiero tetaz się zorientowaleś że coś jest nie tak!??!! To ma być kapitan, kpina. Czas na zmiany!!

odpowiedz
Mojo jojo - 10.11.2021 / 04:22, *.t-mobile.pl

obudził sie haha!

odpowiedz
LEGIA!GRAĆ!KUR..!MAĆ! - 09.11.2021 / 23:24, *..

KTO STAŁ W GRUPIE KIBICÓW KIEDY KUPON ŁEB SPUŚCIŁ I COŚ SIE ŻALIŁ, CZY KTOŚ NAGRYWAŁ?BARDZO WAŻNE ABYŚMY WSZYSCY USŁSZELI CO KUPON POWIADAŁ...NA FILMIE WIDAĆ ALE NIC NIE SŁYCHAĆ....PO ZA TYM KAŻDY KUMATY ROZPOZNA ZACHOWANIE URKA BURKA I KUR.. RZUCANIE, WYGLĄDA NA UDAWANIE BO JEGO FAULE I SŁABA GRA ... TO JEGO DUPY RATOWANIE...ŻAL

odpowiedz
atmosferic - 09.11.2021 / 19:20, *.orange.pl

Ci ludzie myślą że jak wrzucą "ku...a" w wywiadzie to to uczyni ich bardziej wiarygodnym... zabawne to jest.

odpowiedz
powiś(L)e - 09.11.2021 / 19:18, *.aster.pl

Panie Jędrzejczyk już naprawdę żal słuchać w kółko tego waszego samego pierdalamenta w stylu...Możemy, musimy ,powinniśmy,wyciągniemy wnioski,jesteśmy profesjonalistami,jesteśmy Legią Warszawa...i co wynika z tej waszej oklepanej do znudzenia gadki ? Ano wynika gówno.Jesteście pośmiewiskiem.

odpowiedz
dede - 09.11.2021 / 11:54, *.orange.pl

Wiecej zarcikow na treningach panie Jedrzejczyk. Tam tylko Boruc ma jaja i on to musi zebrac do kupy

odpowiedz
Dedi - 09.11.2021 / 05:08, *.plus.pl

Wszystko co potrzebujemy to żeby Generał Boruc wrócił do bramki dyrygować obroną.. Nawrocki wróci do gry..narazie to powinno pomóc.

odpowiedz
Straznik Texasu - 08.11.2021 / 22:29, *.virginm.net

Wuj z wynikami, kibice na granice! Lac patalachow z iraku.
Tylko Ochotnicze Bataliony Kibicowskie ochronia skutecznie ten kraj.
Proponuje dogadac sie w czasie MN z innymi klubami i zaczac tworzyc OBK.
OBK Legia,OBK Lechia itp itd.

odpowiedz
Tia - 09.11.2021 / 08:57, *.centertel.pl

@Straznik Texasu: jedź jedź. Naprawdę jedź

odpowiedz
Kieł - 09.11.2021 / 12:39, *.melita.com

@Straznik Texasu: Tak jedź, naprawdę. Szybko.

odpowiedz
Z KONTOWNI.... - 08.11.2021 / 21:43, *..

BABOL I KUPON Z KĄD TO ZNAMY?!

odpowiedz
Gg - 08.11.2021 / 19:05, *.com.pl

Po meczu? Przed meczem trzeba to wiedzieć KAŻDYM!

odpowiedz
bronek49 - 08.11.2021 / 17:52, *.chello.pl

Jedza ty zacznij grać bo grasz taką padakie że aż nie chce się na ciebie patrzeć

odpowiedz
ehh - 08.11.2021 / 17:27, *.254.14

Jędza, Ty już dawno powinieneś wy..lać, bo jesteś za słaby na Legię patałachu!

odpowiedz
Brzoza - 08.11.2021 / 18:49, *.tpnet.pl

@ehh: Ale chociaż walczy , a nie wszyscy to robią w drużynie , aktualnie . Pomimo błędów piłkarskich potrzebny jest , bo ma świadomość kim jesteśmy , jaka jest sytuacja i ma dobre intencje .

odpowiedz
Tylko Legia - 08.11.2021 / 19:02, *.aster.pl

@ehh: Chyba nie chodzisz na mecze i na żywo nie oglądasz Jedzą ma swój styl i zaangażowania mu nie brakuje , co i niego u innych chodzenie po boisku i nie wychodzenie na czyste pozycję lub chowanie się za przeciwnikiem.

odpowiedz
Zlb 82 - 09.11.2021 / 17:04, *.t-mobile.pl

@ehh: chłopcze troszke szacunku!!!Jest to piłkarz który całym sercem jest z Legia.Nigdy nie odstawia nogi.Ja obrażasz takich piłkarzy to pakuj mandzur i wypatatajaj.Znafca od siedmiu boleści.Ty na Legii wogole bywasz???Nie pozdrawiam chlopku!!!

odpowiedz
Lipa - 08.11.2021 / 17:23, *.mm.pl

Będzie dobrze

odpowiedz
Legionista od kołyski - 08.11.2021 / 16:46, *.plus.pl

Jędza porozmawiaj z Prezesem aby błagał Vukovica o powrót bo i tak mu płaci. Vuko już raz szatnie przewietrzył.
Tu samo gadanie nie pomoże. Po przerwie od 21-30.11 majcie 4 mecze, jak wy chcecie to ogarnąć to nie wiem, jak nawet piłkarze Stali są od Was szybsi. Tu trzeba silnej ręki i pomysłu. Piłkarzy nowych do końca rundy nie będzie.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.11.2021 / 16:12, *.play-internet.pl

Kolejny,co sądzi,że jak powie "qrva",to odrazu będzie miał szacunek u kibiców.Jędza-nędza.

odpowiedz
fff - 08.11.2021 / 21:57, *.cyfrowypolsat.pl

@FOREVER LEGIA :

lepiej bym tego nie ujął, 100% poparcia, wkłady dalej dorabiają hajs na ustawianiu meczów

odpowiedz
Sss - 09.11.2021 / 23:13, *.autocom.pl

@FOREVER LEGIA : 100%racji.,..Najsłabszy w drużynie obok Wieteski i Slisza , to jak to ma wyglądać? Jaki kapitan taka drużyna.... Kupon i Babol na środku obrony, przed nimi baletnica Slisz i 22 gol w lidze stracony.... Dopóki piłkarze są na kontraktach a nie na umowach to nigdy nie będzie dobrze ,bo takich nie zwolnisz, Lepiej zwolnić przecież jednego trenera. A jeśli już są na kontraktach, to powinni mieć zapisy w umowach, pozwalające łatwo taki kontrakt zarwać, przykładowo ileś porażek drużyny ?zrywamy kontrakt, złapany na nie sportowym trybie życia?zrywamy kontrakt,odmowa gry w rezerwach? Zrywamy kontrakt ...itp itd..... Piłkarzykom od tego hajsu sie w doopach poprzewracało....

odpowiedz
Rrrr - 08.11.2021 / 16:09, *.play-internet.pl

Po każdym meczu to samo. Jest nam wstyd, musimy, wyciągniemy wnioski i tak od tamtej rundy a może zacznijcie chodzić do klubu jak do pracy na 10-12 godziny bez możliwości opuszczenia pracy czyli klubu i tak rano rozbieganie siłownia, potem po południu i pod wieczór jeszcze dwa treningi. Jedzenie w klubie i między treningami odnowa i spanie...

odpowiedz
Pajączek - 08.11.2021 / 15:19, *.aster.pl

A kim oni mają grać jak im się biegać i strzelać nie chce,a kapitan co mecz to żółta kartka albo gol dla rywali przez niego

odpowiedz
kędzior - 08.11.2021 / 14:53, *.vectranet.pl

Oni rozmawiają innymi językami,pochodzą z innych kultur,Jak mają ze sobą rozmawiać? Tak się kończy budowanie wieży babel.Przypomina się Wisła Kraków.Oby Legia nie poszła dalej tą samą ścieżką.Na razie robi praktycznie to samo co Wisła przed upadkiem.Czasem drużyna musi ze sobą porozmawiać jak Polak z Polakiem,a teraz jak to ma wyglądać? 80% drużyny powinna być polska.Osobiście z obecnej drużyny z obcokrajowców zostawiłbym tylko Luquinhiasa

odpowiedz
Łukasz 26 - 08.11.2021 / 14:16, *.t-mobile.pl

Artur bierzcie się do roboty. W życiu w pracy człowiek ma kryzys słabsze momenty i wy macie też je prawo mieć, wiadomo że nie wychodzi się z takich ciężkich sytuacji z dnia na dzień. Bierzcie się za robotę od meczu z Górnikiem. I jescze jedno Artur z Jagiellonia nie możecie przegrać. Obiecaj to.

odpowiedz
Leto - 08.11.2021 / 14:06, *.t-mobile.pl

Artek dzwoń do Arka Malarza niech bierze ze sobą Sagana i już to będzie lepiej wyglądało!!! Furman z Wisły też da się namówić! Do dzieła Jędza!!!

odpowiedz
Juri - 08.11.2021 / 14:00, *.centertel.pl

Bierz za mordy ich Jędza

odpowiedz
wyjazdowicz - 08.11.2021 / 16:23, *.master.pl

@Juri: jego tez by trzeba bylo wziasc za morde co on jakis lepszy
mase bledów kartek

odpowiedz
Polak - 09.11.2021 / 14:13, *.17.225

@wyjazdowicz: Ty lepiej weź słownik do ręki i naucz się pisać po polsku.

odpowiedz
drims - 08.11.2021 / 13:51, *.chello.pl

To ogarnij Wieteske...

odpowiedz
word!up - 08.11.2021 / 13:50, *.inetia.pl

A może tak obniżka pensji porównywalna do umiejętności ? Taki Wszystkim jak leci. O 90% . Zamrozić i poczekać aż inflacja zeżre.

odpowiedz
Biała Siła - 08.11.2021 / 13:01, *.t-mobile.pl

Czuję ,że to ten moment ,!!!!

odpowiedz
Wolfik - 08.11.2021 / 13:12, *.play-internet.pl

@Biała Siła: NIe, Kolego, jeszcze nie. Teraz wolne, bo jest czas reprezentacji.

odpowiedz
Miś - 08.11.2021 / 12:52, *.centertel.pl

Nikt, kto zgadza się na taką padakę nie zasługuje na miano legionisty i grę w tej drużynie. Tym bardziej dotyczy to kapitana.

odpowiedz
In Jędza we trust - 08.11.2021 / 12:40, *.38.226

Z kibolskiego punktu widzenia Jędrzejczyk w tej drużynie to nasza jedyna nadzieja. Reszta nie czai miejsca, w którym jest. W pewnym sensie nawet mu współczuje, bo jak gadać z tymi portugalskimi i muzułmańskimi gamoniami jak połowa nie czai po angielsku?

odpowiedz
Dom_Rembsky - 08.11.2021 / 13:32, *.chello.pl

@In Jędza we trust: bardzo lubię Artura ale to totalnie nie jest materiał na lidera. do tego trzeba przyznać, że do spółki z Wieteską są w dużej mierze odpowiedzialni za miejsce w którym jesteśmy, przez ich babole w obronie bardzo często tracimy bramki a w każdym meczu przytrafia im się to zdecydowanie za często

odpowiedz
54wojtek - 08.11.2021 / 13:38, *.vectranet.pl

@In Jędza we trust: Jeżeli dla ciebie Jędrzejczyk jest nadzieją to naprawdę jesteś ślepy...drewno które potrefi tylko faulować jest nadzieją...drewno podparte drugim drewniakiem Wieteską jest winny w największym stopniu, przeanalizuj stracone bramki i ich postawe a staniesz się prawdziwym a nie ślepym kibicem....mimo tych napisanych glópot pozdrawiam bo tak naprawdę przemawia w nas rozgoryczenie...

odpowiedz
In Jędza we trust - 08.11.2021 / 14:03, *.38.226

@54wojtek: może ty jesteś ślepy ? odróżniasz postawę na boisku od tej poza?

odpowiedz
54wojtek - 08.11.2021 / 14:14, *.vectranet.pl

@In Jędza we trust: No tak...za800 tys. euro każdy może krzyczeć kocham legie...ale czy Jędza...oceniam go bardziej jako komika niż przywódce drużyny...

odpowiedz
boniek - 08.11.2021 / 19:43, *.play-internet.pl

@54wojtek: Sorry ale kto ma wziac w tym momencie szatnie za pyski jak nie on?

odpowiedz
M@c - 08.11.2021 / 12:04, *.chello.pl

Ze Śliszem baletnicą ciężko coś wygrać...

odpowiedz
Adson 78 - 08.11.2021 / 12:02, *.plus.pl

Nie muszę przypominać że Grasz w Legii Warszawa jak to za wysokie progi to wyp...alej !!! bez Honoru bez Ambicji !!! Won !!!

odpowiedz
Dżoker - 08.11.2021 / 19:56, *.tpnet.pl

@Adson 78: On przecież zasuwa . Że robi błędy , no robi ... , ale jako jeden z nielicznych nie opierdziela się , więc czemu zarzucasz mu brak honoru i ambicji ? Za oostro trochę .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.11.2021 / 11:37, *.centertel.pl

I jeszcze jedno - jak wam nie wstyd? Jaki dajecie przykład dzieciakom na trybunach, i akademii? Nawet jeżeli coś jest nie tak w klubie, jak możecie grać taką padlinę i opowiadać brednie? Ludzie pracują często w tym kraju po 400 godzin miesięcznie za marne pieniądze. Jak wam nie wstyd, zbejcowane ogóry do kwadratu...

odpowiedz
Wolfik - 08.11.2021 / 13:11, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Obawiam się Kolego, że Twoje słuszne skądinąd oburzenie trafi jak groch w ściane....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.11.2021 / 15:02, *.orange.pl

@Wolfik: To wszystko trafia jak groch o klapę w kiblu, z jednego powodu. I to też piszemy od dawna. Dariusz funkcjonuje na zasadzie moja jest najmojsza i nie ma innej. To rób pan tak dalej... Ktoś może sobie wyobrazić, że to dopiero początek szamba i może być znacznie gorzej? Ja, niestety tak.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.11.2021 / 11:28, *.centertel.pl

Do właściciela: nie chowaj się Pan jak tchórz, tylko zacznij wreszcie konkretnie działać. Choćby to miała być rezygnacja. Czas na myślenie się skończył. 5 lat badziewia i prowizorki wystarczy. Albo zatrudnisz pan kogoś, kto to poukłada, albo zrezygnuj pan z klubu. Nic nie da nowy trener, nie nie pomoże zmiana zawodników, tu trzeba kompleksowych zmian. Albo pan to zrobisz, albo zrezygnuj człowieku i nie męcz buły. Bo żal na to wszystko patrzeć, również na Ciebie, jak się wijesz i motasz w agonii klubu.

odpowiedz
54wojtek - 08.11.2021 / 13:47, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: Pięć lat bez sukcesów?...a mistrzostwa polski...chyba chodzi ci o europejskie puchary...tylko czy wiesz jaką ligą jest nasza liga i jacy zawodnicy w niej grają...napisz prosze o jakie kompleksowe zmiany ci chodzi to może pomożesz...proszę ochłoń, w polsce nie ma oligarchów z wielkimi pieniędzmi...

odpowiedz
Wolfik - 08.11.2021 / 14:22, *.play-internet.pl

@54wojtek: To własnie próbowałem kilka dni temu Koledze Dziadkowi powiedziec. Niestety, obraził się i przy okazji mi się dostało....

Moje pytanie pozostaje otwarte: jesli ktoś widzi jakikolwiek podmiot lub osobę która byłaby skłonna odkupić udziały od Mioduskiego i wyłożyć z 500 mln to proszę o jego nazwę. Choćby hipotetycznie. Do tej pory tylko jeden z Kolegów napisał "Lewy". Tylko, że obawiam się że to sfera marzeń, bo o konkretach nie słyszałem.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.11.2021 / 14:59, *.orange.pl

@Wolfik: Jeżeli nie ma nikogo kolego Wolfik, to rozwiązania są dwa (przeważnie są co najmniej 2) Pierwsze - albo Dariusz w końcu ogarnie to wszystko, usiądzie przed lustrem i temu drugiemu "strzeli po ryju" i zrobi wreszcie to, o czym wiele osób w przestrzeni publicznej pisze od lat - czystkę i zatrudnieni ludzi kompetentnych do prowadzenia za niego klubu piłkarskiego albo 2. Będzie to samo, co do tej pory, tylko kasy będzie coraz mniej, a długi będą rosły. Zresztą doskonale o tym Wiesz. Kilku osobom na pytanie - kto ma kupić klub, odpowiadałem i będę odppowiadał w ten sam sposób - żeby się zorientować, czy ktoś chce kupić, ktoś musi chcieć sprzedać. I tu jest największy problem. Może się okazać, że nie ma chętnego, to prawda. wtedy zostają rozwiązania, które opisałem wyżej. Ale jeżeli nic się nie zmieni, to radzę szukać łaskawego komornika. Bo to się tak skończy, czy tego chcemy, czy nie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.11.2021 / 15:09, *.orange.pl

@54wojtek: To nie chodzi o sukcesy, czy ich brak, Tu trzeba spojrzeć z innej perspektywy. Klub ma potężne długi, a to, co się dzieje teraz to początek końca. POCZĄTEK...Tak, wiem mogę się pomylić i obym się w końcu pomylił. Życzę z całego serca tego nam wszystkim. Ale co się się stanie, gdy się nie pomylę....
Moją propozycję powtarzam jak mantrę od lat - 1 człowiek, który to ogarnie za właściciela, który nie tylko bladego pojęcia nie ma o prowadzeniu klubu piłkarskiego, ale nie chce / nie potrafił się tego nauczyć przez 5 lat. Chociaż patrząc na obecną sytuację klubu, to ja nie wiem, czy ktokolwiek tu pomoże. Może być już za późno, ale po raz drugi - oby się kompletnie pomylił w ocenie.

odpowiedz
Wolfik - 08.11.2021 / 17:02, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: I jestesmy całkowicie zgodni - w zasadzie napisałeś dokładnie to samo, co ja. Nie rozumiem tylko skąd te niepotrzebne nikomu nerwy...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.11.2021 / 19:53, *.centertel.pl

@Wolfik: Bo widzisz Kolego, to jak w tym powiedzeniu o kulturze i sztuce w filmie "Daleko od szosy::)) Oczywiście to nie dotyczy Ciebie, tylko wiadomo kogo... Naprawdę trudno zachować spokój w tym wszystkim. A to nie ja napisałem, to co Ty, tylko odwrotnie. I niestety akurat w tym temacie, bardzo przypominasz Dariusza. Twoja musi być najtwojsza. Wy Hanysi tak macie? Nie sądzę, we wojsku trzymałem sztamę z ludźmi również z tego regionu Polski. Ogarnij się chłopie trochę i zacznij pisać logicznie, to nie będzie nieporozumień. Pozdrowienia od krawaciarza:)

odpowiedz
Wolfik - 08.11.2021 / 21:54, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Nie uważam się z alfę i omegę ale też staram się patrzeć na świat z różnej perspektywy. Ale może masz rację i pora nieco "odpuścić". Za nerwowo tutaj się robi a nie chce konfliktów z osobami, z którymi można popolemizować. Pozdrawiam również.

odpowiedz
CWKSiak - 08.11.2021 / 11:28, *.195.40

Już dawno jesteś zbyt słaby na Legie, wydawało się, że jesteś jeszcze tylko w Legii ze względu na szatnię, ale z tym również sobie nie radzisz, nie wspomnę o niewspółmiernym stosunku wynagrodzenia do poziomu jaki prezentujesz.
Przestań w końcu pier… patałachu.

odpowiedz
januszek - 08.11.2021 / 11:18, *.chello.pl

Jedrzejczak.. najemniku razem z nimi balujesz a teraz jak zwykle sie wybielasz

odpowiedz
dino - 08.11.2021 / 11:18, *.vtelecom.pl

To się k^^^^ weźcie, skoro się jeszcze k^^^^ nie wzięliście, k^^^^

odpowiedz
Olomanolo - 08.11.2021 / 11:16, *.207.231

Tu nie ma z kim rozmawiać - to trzeba rozgonić i zacząć od nowa a najlepiej od 9 Polaków no i 2 obcokrajowców wtedy będą wyniki

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.11.2021 / 11:13, *.centertel.pl

To zróbmy tak panowie piłkarzyki: zrezygnujecie z wypłat pensji do końca roku. Od nowego sami stworzycie zasadę zarabiania, uzależnioną wyłącznie od WYGRYWANIA. Remisy są w tej sytuacji mało ważne. Jeżeli to przekroczy wasz wątpliwy intelekt - opracuję chętnie te algorytmy osobiście, ZA DARMO. Nie muszę znać wysokości dochodów, zrobię to procentowo. To jak Arturku, zgoda, czy wolicie inny sposób rozliczenie i zgodnie ze stadionowym hasłem - w.. ć? Do redakcji - nie ważne czy to zrobię ja, czy ktoś inny, uprzejmą prośbą o przekazanie tego dalej, do wiadomości klubu I tych obesrańców, bo trudno to dziadostwo nazwać piłkarzami. A jeżeli się nie zgodzą, sprawa zrobi się jasna.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 08.11.2021 / 13:59, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: W momencie wprowadzenia systemu premiowania w zależności od wyników zgłoszonych zostanie 16 ciężkich kontuzji.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 08.11.2021 / 14:05, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: A może został już wprowadzony system promowania w zależności od wyników tylko że kasę dostają za przegrane mecze.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.11.2021 / 14:49, *.orange.pl

@(L)eve(L)64: To będzie jesne, z kim mamy do czynienia.

odpowiedz
Real deal - 08.11.2021 / 11:12, *.127.77

Jeszcze raz Emreli,Muci zostaje z nich bedzie kasa ,Nawrocki jest ok.Miszta sie nauczy.Reszta mlodych polakow zostaje oprocz Wieteski ( Pol sezonu gry na trzy to malo).Boruc ok,Luki przy innych ozdrowieje.Reszta do wymiany.Mioduski zatrudnia trenera,prezesa,no I dyrektora.Budujemy od podstaw na nastepny sezon,inaczej to koniec.Tu trzeba radykalnych krokow,nie polsrodkow.

odpowiedz
tom24 - 08.11.2021 / 11:11, *.play-internet.pl

Czas tego pana w Legii już dawno powinien się skończyć.

odpowiedz
Gienek - 08.11.2021 / 10:54, *.netfala.pl

Już od miesiąca to samo powtarzacie. W końcu weźcie się za siebie!

odpowiedz
Ben - 08.11.2021 / 10:48, *.inetia.pl

Skąd on się tu wiął? "kapitan" zasr..any!

odpowiedz
Echhh - 08.11.2021 / 10:46, *.aster.pl

To sie k....wa wezcie. Na razie tylko o tym gadacie.

odpowiedz
Gimbi - 08.11.2021 / 10:34, *.tvp.pl

Rychło w czas... Ctrl C + Ctrl V wypowiedzi Arkadiusza Malarza sprzed kilku lat...

odpowiedz
Siwy(L) - 08.11.2021 / 10:41, *.centertel.pl

@Gimbi: dokładnie tylko wtedy to podziałało ;]

odpowiedz
Mef - 08.11.2021 / 10:29, *.pzu.pl

Zesrała się bida i płacze......
Do końca sezonu powinni grać za 1 EURO....będą wyniki, bedzie wypłata....
W normalnie funkcjonującej firmie, jak nie wywiązujesz się ze swoich obowiązków (po 2, 3 rozmowie "porządkującej") zostajesz zwolniony....w naszym klubie najszybciej zwalnia się trenerów, a zawodnicy pozostają bez skazy (ważne, aby na koncie się zgadzało).....
Panie Prezesie czas na mocne działania, kiedy jak nie teraz.....? Odwagi!!!!

odpowiedz
grygi - 08.11.2021 / 10:27, *.chello.pl

Wzruszenie odbiera mi głos..... Kto jak nie Ty ma wstrząsnąć drużyną. Sprzątaczka co zamiata szatnie? Może by to było bardziej skuteczne niż twoje płacze do TV. Jesteś kapitanem drużyny i to twoja rola żeby takiego syfu nie było na boisku bo co poza nim to wasza sprawa!!!!

odpowiedz