Fani Jagiellonii przy Ł3 w lutym 2020 roku - fot. Legionisci.com

Jagiellonia rozpoczyna zapisy na wyjazdowy mecz z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Jagiellonii Białystok szykują się do wyjazdu na Łazienkowską na mecz z Legią, który rozegrany zostanie w niedzielę, 28 listopada. Białostoczanie otrzymali wstępnie 800 biletów, a kiedy je wykorzystają, prawdopodobnie będą mogli liczyć na dodatkową pulę. W Białymstoku zapisy prowadzone będą przez cały przyszły tydzień.

Jeśli chętnych będzie poniżej 500 osób, fani "Jagi" na wyjazd pojadą autokarami, jeśli zaś zainteresowanie będzie większe, na wyjazd ruszą pociągiem specjalnym.

Kibice Jagiellonii po raz ostatni byli na naszym stadionie w lutym 2020 roku, kiedy stawili się w 685 osób z pięcioma flagami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
jacek33 - 15.11.2021 / 23:12, *.t-mobile.pl

Jestem z Hajnowki, całe życie jako dzieciak za Legią, juz kilkanaście lat w Warszawie i na zylecie/narozniku. Ale mnie drażni ta flaga haJnowka :(

odpowiedz
MK - 15.11.2021 / 11:54, *.187.2

Dać im więcej biletów! Oni zmieszczą się na tym sektorze i w 5 koła!

odpowiedz
Wkurw - 14.11.2021 / 05:55, *.play-internet.pl

Każdy chce zobaczyć jak jego zespół na Łazienkowskiej wygrywa …

odpowiedz
AAA - 13.11.2021 / 23:59, *.chello.pl

Do Rytm: jak typ nie wie to nie tłumacz gimbazie.
Do Mądrala 0.7:nie tym razem,peleryny "historyczne"ktöre przetrwały sprzedali za kartacza,a jurne podlasiaki już w tylu nie przyjadą bo muszą braciakôw dokarmiać w pewnym newralgicznym miejscu.

odpowiedz
MOCNIEJ!POLSKA!LEGIO! - 13.11.2021 / 22:46, *.120.31

BYŁEM!KIEDYŚ NA BALETACH W 90TYCH, W BIAŁYMSTOKU, AKURAT LEGIA GRAŁA O LIGE MISTRZÓW , O WEJŚCIE , BYŁEM NA GŁÓWNYM RYNKU A TAM SPORO LUDZI RODZIN I TELEWIZOR NA BATERIE I WSZYSCY ZA LEGťĄ PAMIĘTAM ..TO BYŁO PIĘKNE...

odpowiedz
TYLKO POLSKA LEGIA! - 13.11.2021 / 22:33, *.120.31

LEPIEJ OPRAWE ROBIC PATRIOTYCZNĄ, MOCNIEJ!POLSKO!MOCNIEJ!LEGIO! DWA W JEDNYM I DAJE DO MYŚLENIA!

odpowiedz
Cezary1916 - 13.11.2021 / 20:42, *.com.pl

Co to za skrót jaga rar pytam poważnie ?

odpowiedz
Rytm - 13.11.2021 / 21:37, *.centertel.pl

@Cezary1916 :
Obejrzyj film na youtube Legia Jagiellonia zadyma:)
Jaga prowokowała, to kibice Legii wpadli na ich sektor gości i ich ustawili do pionu, że musieli się tłoczyć do wyjścia. Stąd Jaga rar:)

odpowiedz
Autor - 13.11.2021 / 20:20, *.play-internet.pl

Jak ich spakowac.rar to i w busa wejdą

odpowiedz
Yeti - 13.11.2021 / 19:12, *.play-internet.pl

Znowu będzie jaga.rar?

odpowiedz
(L)egia - 13.11.2021 / 18:12, *.13.3

Będzie palenie?

odpowiedz
Wschodnia Legia - 13.11.2021 / 17:45, *.tpnet.pl

Sorry, że nie na temat ale wiadomo coś na temat biletów na PP w Lublinie? Będą jakieś wolne sztuki dla otwartej sprzedaży czy raczej kupować na sektor gospodarzy ?

odpowiedz
Adi - 13.11.2021 / 16:37, *.t-mobile.pl

Zakazać wejścia tym pajacom za to co robia od lat w Białymstoku.

odpowiedz
L - 13.11.2021 / 22:39, *.tpnet.pl

@Adi: Piłka nożna dla kibiców!!! To co oni u siebie robią to tylko źle o nich świadczy.

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 13.11.2021 / 15:56, *.plus.pl

Jadą po zwycięstwo, łatwe 3 punkty

odpowiedz
L - 13.11.2021 / 23:23, *.autocom.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: latwo to oni wyjada z 3 bramkami bagazu.

odpowiedz
juhas - 13.11.2021 / 15:25, *.orange.pl

Teraz pisze poważnie mam nadzieje że nasze gwiazdorki zdobędą jakieś punkty w lidze do przerwy zimowej juhas

odpowiedz
kubica - 13.11.2021 / 15:11, *.plus.pl

to oni maja jeszcze jakies flagi?

odpowiedz
Obserwator - 13.11.2021 / 14:37, *.play-internet.pl

A kiedy będą bilety na Leicester?

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 13.11.2021 / 12:38, *..

Moze znowu zobaczymy Jagę „rar”

odpowiedz
Sfinks - 13.11.2021 / 12:01, *.vectranet.pl

Ktoś zna zgody jagi? Pytam poważnie, proszę o merytoryczne odpowiedzi.

odpowiedz
Gregor - 13.11.2021 / 13:22, *.telefonica.de

@Sfinks: no Jagi nikt nie lubi, bo jaga nie ma zgód. Bo jaga stara ...

odpowiedz
Kuchy King - 13.11.2021 / 15:34, *.vectranet.pl

@Sfinks: Mazur Ełk

odpowiedz
Pyciun - 13.11.2021 / 16:43, *.centertel.pl

@Sfinks: Spartak Moscow

odpowiedz
Mazur z Warszawy - 13.11.2021 / 17:02, *.chello.pl

@Sfinks: Mazur Ełk Warmia Grajewo ŁKS Łomża te na pewno. A tak to latają i szukają po Mazurach oby ich więcej było.

odpowiedz
Meteor - 13.11.2021 / 17:07, *.chello.pl

@Kuchy King: Mazur to się nie liczy, z fun clubu awansowali ich na zgodę :D

odpowiedz
Łukasz 87 - 13.11.2021 / 17:11, *.chello.pl

@Kuchy King: Zgodę mają z Mazurem Ełk. A tak to latają za nimi - Mońki, Zambrów, Grajewo, Czarna Białostocka. Pewne info

odpowiedz
Matigol - 13.11.2021 / 18:30, *.orange.pl

@Mazur z Warszawy : ŁKS Łomża? :) Trochę Cię poniosło - dla Łomży to największa kosa. Jedyna ich zgoda to Mazur Ełk, mają dobre relacje z Warmią Grajewo, reszta to ich podlaskie FC.

odpowiedz
Matigol - 13.11.2021 / 19:51, *.orange.pl

@Łukasz 87: Zambrów 50/50 z Legijnym FC. Choć podobno (usłyszałem to od chłopaka z Zambrowa) gdyby nie posiłki z Biedastoku które czasami muszą przyjechać i ratować swoje towarzystwo to Zambrów byłby w pełni pod Naszą kontrolą.

odpowiedz
Kuchy King - 13.11.2021 / 20:09, *.vectranet.pl

@Mazur z Warszawy : ŁKS Łomża to ich kosa, a nie zgoda.

odpowiedz
Maurycy - 14.11.2021 / 23:44, *.chello.pl

@Kuchy King: Polonia Warszawa to jescze ich ziomki są tylko czekać jak zgode przybija.

odpowiedz
Miasto Rafałka - 13.11.2021 / 11:46, *.play-internet.pl

Niech wezmą ze sobą flagę:jaga wita gospodarzy,buhaha

odpowiedz