fot. Woytek / Legionisci.com

Mecz z Radomiakiem 19 grudnia

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Ustalono szczegółowy terminarz 19. kolejki Ekstraklasy. Legia Warszawa zmierzy się na własnym stadionie z Radomiakiem Radom w niedzielę, 19 grudnia o godzinie 17:30. Będzie to ostatnie spotkanie dla legionistów w 2021 roku.

Najbliższe mecze Legii:
21.11.2021 (ND) 17:30 Górnik Zabrze - Legia Warszawa
25.11.2021 (CZ) 21:00 Leicester City FC - Legia Warszawa
28.11.2021 (ND) 17:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
01.12.2021 (ŚR) 20:00 Motor Lublin - Legia Warszawa
05.12.2021 (ND) 20:00 Cracovia - Legia Warszawa
09.12.2021 (CZ) 18:45 Legia Warszawa - Spartak Moskwa
12.12.2021 (ND) 15:00 Wisła Płock - Legia Warszawa
15.12.2021 (ŚR) 20:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
19.12.2021 (ND) 17:30 Legia Warszawa - Radomiak Radom

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Ligi Europy
Terminarz Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
jarecki - 18.11.2021 / 18:29, *.centertel.pl

Byłem za dzieciaka ,z ojcem na Struga w 84 . Byłem na MOSiR-rze ,czyli w sumie na wygnaniu z synem na meczu z Legią jesienią '21. Bywałem na wielu meczach Legii np Blacburn '95 będąc w wojsku i wielu innych .Będę też na meczu Radomiaka na L3 i pytanie . Czy nie będzie problemu wejść na np 214 w barwach? ?

odpowiedz
Meteor - 18.11.2021 / 21:11, *.plus.pl

@jarecki: możesz być od stóp do głowy ubrany w barwy Radomiaka i nikt ci złego słowa nie powie :)

odpowiedz
HKS - 19.11.2021 / 19:13, *.play-internet.pl

@Meteor:
Nie byłbym tego taki pewny ;)

odpowiedz
Luk - 18.11.2021 / 15:45, *.centertel.pl

A kiedy mecz o wszystko z Termalicą, zaległy?

odpowiedz
oLek1916 - 18.11.2021 / 15:33, *.vectranet.pl

Mecz zaległy z Termalicą to kiedyś zagrają ?

odpowiedz
Juri - 18.11.2021 / 13:19, *.centertel.pl

Przed świętami opłatek .

odpowiedz
Kibic L - 18.11.2021 / 12:06, *.t-mobile.pl

Wszystko w niedzielę....

odpowiedz