Nowa zgodowa flaga Legia & Zagłębie - fot. Woytek / Legionisci.com

Debiut zgodowej flagi Legia - Zagłębie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas wyjazdowego meczu Górnika z Legią w sektorze gości zadebiutowała nowa legijna flaga - zgodowe płótno "Legia Zagłębie". Po środku znajdują się herby Zagłębia Sosnowiec i Legii, otoczone wieńcem laurowym. Projekt flagi przygotowała grupa UZL. Przypomnijmy, że w tym roku obchodzimy 30-lecie zgody pomiędzy Legią i Zagłębiem.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
FcL - 22.11.2021 / 23:12, *.as9105.com

Ideally,kròtko I do rzeczy ...

odpowiedz
Pytek - 22.11.2021 / 22:17, *.aster.pl

Czyja ta flaga? LW czy ZS?

odpowiedz
Port - 22.11.2021 / 21:47, *.vectranet.pl

Flaga naprawdę ładna, tylko wytłumaczcie mi jedną rzecz. Jedziemy do Zabrza, wspiera Nas Zagłębie. Kibice z pociągu specjalnego dostają czapeczki "Mocna zgoda", a dla chłopaków z Zaglębia nie zostały przygotowane... wtopa straszna

odpowiedz
Darek Mioduski - 22.11.2021 / 16:04, *.centertel.pl

ładna, czytelna, bez zbędnych ozdobników i "fajerwerków"

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 22.11.2021 / 14:59, *.4.114

Bardzo ładna flaga. Od razu rzuciła mi się w oczy. Wyraźna, fajne kolory. Brawo !! Tylko żeby na meczu zgodowym w I lidze nie zawisła :(

odpowiedz
oLaf - 22.11.2021 / 13:50, *.vectranet.pl

flaga fajna, czytelna.

Wieniec laurowy niepotrzebny, aczkolwiek z nim czy bez niego niewielka różnica. Podobnie herby nie powinny nakładać się na siebie, ale to drobiazg.

odpowiedz
Hautausmaa - 22.11.2021 / 12:52, *.tpnet.pl

To za rok mecz przyjaźni się nam szykuje?

odpowiedz
Korwinista - 22.11.2021 / 16:13, *.t-mobile.pl

@Hautausmaa: Oczywiście,z Radomiakiem

odpowiedz
Cezary1916 - 22.11.2021 / 12:09, *.com.pl

Genialna w swojej prostocie

odpowiedz
Adaś - 22.11.2021 / 11:28, *.tpnet.pl

słaba

odpowiedz