Ernest Muci - fot. Woytek / Legionisci.com

Muci: Z każdego meczu staramy się wyciągnąć lekcję

źródło: Legia Warszawa

- Zbyt wolno zaczęliśmy mecz, straciliśmy gole po kontratakach. W szatni porozmawialiśmy o tym, co się wydarzyło, wróciliśmy na boisko, chcieliśmy wygrać dla nas i dla kibiców. Strzeliliśmy szybko dwa gole, ale w końcówce straciliśmy kolejnego - powiedział meczu w Zabrzu Ernest Muci.

- Na początku drugiej połowy zmieniliśmy nieco skład i system. Zaatakowaliśmy rywala bardziej agresywnie. Nie mieliśmy dziś szczęścia.

- Kibice cały czas byli z nami, wspierali nas. Dziękuję im za wsparcie. Chcemy dać im radość, na którą zasługują. Ciężko pracujemy, by wrócić na nasze miejsce. Dajemy z siebie wszystko na treningach i w meczach, ale jeszcze czegoś brakuje. W Legii nie możesz przegrywać, źle się z tym czujemy, ale bierzemy za to odpowiedzialność. Z każdego meczu staramy się wyciągnąć lekcję i wrócimy do zwyciężania.

SONDACzy Legia Warszawa spadnie z Ekstraklasy w sezonie 2021/22?


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
yyy - 22.11.2021 / 22:44, *.centertel.pl

Kije z dupy najpierw powyjmujcie

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 22.11.2021 / 18:49, *.centertel.pl

ale jak to robia z glowa najlepszego zawodnika meczu wala na konferencje i komentarz by sie hejt nie wylewal bo w tym meczu tylko do muciego niema o co sie przyczepic zenada obsatwialem remis myslalem ze po tylu porazkach jestescie w stanie chociaz zremisowac 20 000 zl kupon mi zje...cie z lechia gdansk ktora zremisowala FORTUNA sie wzbogaca

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 22.11.2021 / 18:31, *.centertel.pl

pierwsza polowa nawet 1 strzalu w bramke gornika nosz ku.. z czego chcesie strzelac ??????? 3 obroncow to oznacza minimum 10-15 strzalow na bramke przeciwnika w 1 polowie nie umiecie kreowac sytuacji i nie potraficie wypracowac dogodnej okazji tyle w temacie sztab z wami wspolpracujacy nadaje sie do wpychania patyczkow w lody by do slownie nie powiedziec do robienia lodow w cieple dni

odpowiedz
bronek49 - 22.11.2021 / 17:40, *.chello.pl

co ty Muci bredzisz mieliście olbrzymie szczęście że straciliście tylko trzy bramki za to mieliście olbrzymie szczęście że zdobyliście dwie bramki przy dwóch celnych strzałach z każdego meczu wyciągacie jakieś lekcje to widocznie zle to pojmujecie bo jak tak dalej będziecie wyciągać wnioski z tych lekcji to do końca sezonu nie wygracie meczu

odpowiedz
Arek - 22.11.2021 / 16:42, *.tpnet.pl

Ma coś w sobie ten Muci. Tylko jeszcze niech znikać przestanie w trakcie meczu, bo wydaje się, że pojęcie ma.

odpowiedz
jarekk - 22.11.2021 / 16:10, *.metrointernet.pl

Mlody czlowieku, wypchneli cie do skomentowania bo strzeliles bramke i to bylo wlasciwie wszystko z twojej strony. Ale inni nawet tego nie zagrali.
Zmien sobie pi-arowca bo to sa zgrane teksty.
Tu nie ma co tlumaczyc, to widac. Nie tworzycie zespolu i to wszystko. Kazdy gra pod siebie i kalkuluje czy mu sie oplaci. Do tego niektorzy maja umiejetnosci na 3 lige i dlatego ciagle dostajecie lanie.

odpowiedz
wieczny student - 22.11.2021 / 14:35, *.cyfrowypolsat.pl

Bravo! Moja krew!

odpowiedz
lol - 22.11.2021 / 13:46, *..

to do kiedy bedziecie sie uczyc?

odpowiedz
Lolek - 22.11.2021 / 12:38, *.t-mobile.pl

I Muci też i Muci też przyjacielem Żylety jest!!!!

odpowiedz
Arc - 22.11.2021 / 12:10, *.41.82

Niestety nie ma agresji na boisku. Kiedyś po dwóch doskakiwali do przeciwnika i dawało to efekty. Teraz dają prowadzić piłkę pod pole karne skrzydłami i czekają na rozwój wydarzeń. Tak było przy nieuznanym golu dla Górnika i przy tym prawidłowo strzelonym. Próby zablokowania piłki mają miejsce już w strefie newralgicznej, a więc dochodzi często do zagrożenia bramki.

odpowiedz
zaba285 - 22.11.2021 / 12:04, *.grupaping.pl

jaką odpowiedzialność bierzecie? w zwykłej robocie już kilku z Was musiało by szukać pracy...

odpowiedz
Łuki - 22.11.2021 / 12:00, *.tpnet.pl

Przestańcie już pie...... bo nie da się tego słuchać.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.11.2021 / 11:22, *.centertel.pl

Najlepsza lekcja byłaby taka, że po każdym remisie i porażce, zdejmowalibyście gacie, a ci, którzy płacą kasę za te wątpliwej jakości widowiska i mają jeszcze zapał chodzenia na stadion, mieliby możliwość ,,podziękowania,, wam z grę. Szkoda ich rąk, ale np. witki (małe gałązki) byłyby odpowiednie. Ilu to kibiców było w Zabrzu....?

odpowiedz
alfonso - 22.11.2021 / 11:14, *.tpnet.pl

bla bla bla i tak od 7 kolejek...

odpowiedz
Antek - 22.11.2021 / 12:59, *.plus.pl

@alfonso: może pora się przyzwyczaić ????, liga też wyciąga wnioski a wniosek jest jeden jak z Legią nie wygrasz toś frajer

odpowiedz