Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com

Mladenović: Ta sytuacja jest niemożliwa. Brak mi słów

Mishka, źródło: viaplay

- To był bardzo trudny mecz, ale takiego się spodziewaliśmy. Dla nas każdy mecz w tym momencie jest trudny, w tej sytuacji, w jakiej jesteśmy. Przeciwko Leicester nie gra się łatwo, pokazali nam dzisiaj, że mają jakość zarówno drużynową, jak i indywidualną. A my, jak zwykle, ze swoimi prostymi błędami... Mówiłem już wiele razy, nie mam siły już powtarzać, ze to na takim poziomie robi wielką różnicę. Możemy mówić o obronie, o ofensywie, o wszystkim, ale to nie jest odpowiedni moment. Strzeliłem bramkę, ale jestem smutny. Nie wiem, co mam powiedzieć. Ta obecna sytuacja jest niemożliwa. Brak mi słów. Nie wiem jak, ale mam nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży. To boli, ale musimy grać dalej - powiedział po meczu z Leicester City Filip Mladenović.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Brunner - 28.11.2021 / 11:40, *.chello.pl

Wszyscy, ale to kompletnie WSZYSCY, sprzątaczki też - TAM SĄ DRZWI, WOONNN!!

Zarabiają tyle, że bez kłopotu powinni otwierać parasol zaaplikowany w odbyt.

I qrwa gramy dziś L II.
Do boju Legio marsz, zwycięstwo czeka nas

odpowiedz
Łuki - 26.11.2021 / 10:35, *.tpnet.pl

Wystarczyło powiedzieć że jesteście beznadziejni.

odpowiedz
Daro124 - 26.11.2021 / 05:08, *.centertel.pl

Jeszcze tylko smary w niedzielę i powinni pogonić tą zbieraninę wstydu nie mają

odpowiedz
(L)egia - 26.11.2021 / 01:50, *.196.20

Niemożliwe nie istnieje i on wraz z resztą złamasów to udowodnił. Co ten pajac robi jeszcze w naszym klubie?

odpowiedz
Max - 26.11.2021 / 00:00, *.vectranet.pl

Przy 2 golu był blisko akcji i zamiast ruszyć jakoś pomóc to szedł z tyłu i patrzył jak Jedze wkręcają w boisko a Wietes się desperacko ratuje a od akcji dzieliło go 5 metrów.

odpowiedz
Stop segregacji! - 25.11.2021 / 23:49, *.orange.pl

Wypi.... ać!!!

odpowiedz
Dedi - 25.11.2021 / 23:35, *.plus.pl

Panie Mladen co się zmieni z takim podejściem to jesteście drugie Schalke, oni też po każdym meczu przegranym mówili że wszystko wróci zaraz do normy, a z Ligi i tak nie spadniemy bo my wielka Nazwa i Firma
Spadli...

odpowiedz
Stachu - 25.11.2021 / 23:28, *.orange.pl

Mladen, Pekhart, Slisz, Kharatin do rezerw!!

odpowiedz
Kasztan - 25.11.2021 / 23:27, *.com.pl

Niemożliwa to jest twoja gra w obronie

odpowiedz
Brat - 25.11.2021 / 23:23, *.chello.pl

Co Ty pier...zaliczyłeś największy zjazd. Z najlepszego zawodnika do najgorszego. Czyja to wina?

odpowiedz
WON! - 25.11.2021 / 23:13, *.play-internet.pl

WON

odpowiedz
Legia To My. - 25.11.2021 / 23:11, *.chello.pl

Dość frajerzy!!!! Wypad z Klubu

odpowiedz